Re: Ne į temą

R. Bukausko bitininkavimo technologija
Vartotojo avataras
Jovita
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:16
Pranešimai:2126
Užsiregistravo:2008 Bir 13 , 22:58
Re: Ne į temą

2014 Bal 24 , 18:45

Trane, sapnuoja absoliuciai visi zmones. Tik ne visi ir ne visada sapnus prismena. Sapnai iskrauna musu dienos itampa. Kartais visai nebutina ju prisiminti. Geri sapnai rodo, kad gerai ismiegojom, kad pailesejom per nakti. Kosmarai, reiskia nuovargi ir prasta sveikata. Stebuklo cia dar nera. Ir apskritai, viskas, kas vyksta yra stebuklas(kad ir pavasyri sprogstantys medziai, gimstantis vaikas, ta energija, kuri vercia visam tam vykti) arba niekas nera stebuklas, nes zinome visa ko veikimo principa, o ko dar nezinome, vistiek su laiku issiaiskiname. Bet deja, toli grazu daug ko neissiaiskine esam.

Vinipx, tai nebuvo sutapimas pas bureja. Nes parasiau tik viena pavyzdi.O ji pasake labai daug dalyku. Ir visi jie, tiek man, tiek kaimynei issipilde. Ji net pasake, kad kaimynes vyras kita menesi sves gimtadieni(o nebuvo vietine), man pasake, kad vykstu i kelione, nusake daug svarbiu vienakartiniu ivykiu, kurie tikrai retai zmogui gyvenime nuktinka ir pasake, kada.

Rimai007, nu, tikrai ir ko taip visi draskosi besigincydami del to, ko nera? :chuckle . "Ui, a jeigu yr" :lol: . O taip nervas ima, taip nuneigti norisi :chuckle .
Vartotojo avataras
Jovita
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:16
Pranešimai:2126
Užsiregistravo:2008 Bir 13 , 22:58

Re: Ne į temą

2014 Bal 24 , 19:02

TRANAS rašė:
arabas rašė:[Gal Tranas ir avilį T-18 neišmąstė, kaip sako, o susapnavo. :lol:
Jei taip, tai tas sapnuose gimusias melodijas tikrai būtų verta užrašyti. :ok:
Nesuprantu kokia nesamonė yra ta pasamonė ir kur , kada ji apsireiškia? Ar čia kokia sielos baidyklė, ar tik brendžiuko prigėrus , kaip baltas arklys, pasirodo? :dontknow:
Iš praktikos galiu pasakyti, kad geriausiai pasamonė pradeda veikt tik gerai brendžiuko paėmus, tik blogai, kad ryte nieko nebapamenu. Jokių nesamoniu, viskas gana realu, apie tai iš tuščių butelių galima spręsti, nebūtina ir prisimint. Mąstyti reikia ;) :lol: :beer:
O Trane, nejuokaukit, tiesa, isgerus, pasamone tikrai ima geriau veikti, tai yra, tada nebesipriesina protas. Tada net kojos namo parnesa(jei zmogus nepersigeres), nors samone jau nelabai veikia, zmogus dar ir sneka, kartais net taip, kad kiti nesupranta, kad pas jis tik pasamone teveikia. Bet brendziukas turi pasekmes, ar ne? :) . Taciau protas maziau priesinasi ir pries miega, kai samone ima migti ir ka tik pabudus.
Protas(samone) visada priestarauja pasamonei. Ir daznai neleidzia jai veikti. Nors ji daznai buna teisi, protas vis nepasitiki, netiki.
Negi, nepastebit, kad ne visada nugali logika. Kartais visgi nuojauta yra teisi. Ir stebites, kokios ismintingos visgi buna jusu zmonos... :)
Vartotojo avataras
Jovita
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:16
Pranešimai:2126
Užsiregistravo:2008 Bir 13 , 22:58

Re: Ne į temą

2014 Bal 24 , 19:12

Turejau gydytoja ekstrasense. Viska pasakydavo apie zmogaus negalavimus. Net is nuotraukos. O taaaip, sakysit, kad nuotraukoje galima izvelgti ligas. Zinau, galima. Is visko galima zmogus "skaityti" kaip knyga: is akiu raineles, ranku liniju, netgi rasto, veido mimiku, balso, plauko strukturos ir t.t. Ir mes visi esam siek tiek "aiskeregiai", nes turime gyvenimo patirti. Daugybe sarlatanu tai studijuoja ir "skaito" zmones ir "skaito".
Bet mano ekstrasense galejo apie ligas apie zmogu pasakyti is nuotraukos, kuri kad ir vaikysteje, kudikysteje padaryta. Na, ir ka ten apie zmogu iziuresi, nematydamas giliau? :o . Mano dede dinges buvo. Nunesiau nuotrauka, kad bent suzinociau, ar gyvas. Sake, kad gyvas. Ir veliau isaiskejo, kad tai tiesa. Bet pasake, kad jau turi negeru lasteliu. TVeliau suzinojom, kad tai buvo tiesa. Cia tik nuotrupos. Daug tokliu atveju papasakoti galeciau, ka ji pasake. Ir kuo ji manipuliuoti galejo, jei niekada zmogaus nei macius, nei girdejus?
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Ne į temą

2014 Bal 24 , 22:50

Va teeip, perskaičiau Jovitos teiginius ir vėl prisiminiau Rygos burtininkės pamokymą, kad nereikia ir net negalima ginčytis su tikinčiuoju. Nesvarbu į ką tikį, dievą, raganą, burėją, gydytoją ar velnią. Kiekvienas teugl gyveną pagal savo supratimą.Svarbu, kad nekenktu kitatikiams. Gerai ir tikintiems visomis pasamonėmis ir nesamonėmis, gerai ir netikintiems, kol nenori vieni kitus patraukti į savo pusę ir kol nepradeda vieni kitų vadinti durniais.
Pasamonės buvimu ir aš tikiu ir brendžiuko negėręs, nes nekartą esu susidūręs su jos apraiškomis. Čia Jovita tikrai teisi teigdama, kad protas trukdo pasamonei pasireikšti. Per pasamonę dažnai pasireiškia mums ir tėvų ar prosenelių patirtis. Smegenų žievę įsivaizduoju kaip kokį kietąjį kompo diską, kur įrašyta kelių kartų patirtis. Smegenu žievėje mąstymo procesai gal ir nevyksta, bet ten kaupiama visa informacija ir kartu su genų kodu perduodama palikuonims.
Taip aš įsivaizduoju pasamonės pasireiškimo mechanizmą. Ar esu teisus - nežinau.
Na, bet su dievais, velniais, burtininkais ir kunigais - neturiu jokių reikalų. Netikiu kad jie man kuo nors gali padėti, o kai dar tikėjau jais ir net pagalbos prašiau - nepdėjo. Tai galvoju, kad jie tokių rimtų galių ir neturi, o tik gebėjimus palaikyti jais tikinčius žmonęs ir psihologiškai suteikti jiems vilties, kad jų norai išsipildis. O kadangi pats esu netikintis, tai jie man realiai niekuo padėti ir negali. :beer:
Vartotojo avataras
Jovita
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:16
Pranešimai:2126
Užsiregistravo:2008 Bir 13 , 22:58

Re: Ne į temą

2014 Bal 24 , 23:11

Tikit ar netikit, pasamone ji juk vistiek yra ;)

Idomus smegenu zieves isivaizdavimas. Na, taip, mums pasireiskia baimes, kuriu visai niekada nesam patyre. Reiskia, tai proseneliu patirtis. Galetu buti...Bet tai praeitis. Taciau, kas liecia ateiti...pasamone gali taip graziai ispildyti, apie ka svajoji...Jei to taip karstligiskai nori. O taip noreti- visu pirma- yra menas. Ir tikrai, norintys gyventi ar serganyts ne visada moka to noreti. Nes maiso tos is anksciau pasamoneje irasytos baimes. O jas suvaldyti irgi reikia moketi. Net brendziukas nepadeda ;) . Reikia kazkokios ugneles viduje, kuri viska pralenkia. Tai nera taip paprasta...
arunass
Patyręs narys
Aviliai:10 rėmų daugiaaukščiai + dadano
Bičių šeimų skaičius:50+
Bitininkavimo stažas:5
Bičių rasė:bakfast
Pranešimai:208
Užsiregistravo:2010 Rgp 18 , 20:50

Re: Ne į temą

2014 Bal 25 , 09:59

[quote="Jovita"]Trane, sapnuoja absoliuciai visi zmones. Tik ne visi ir ne visada sapnus prismena. Sapnai iskrauna musu dienos itampa. Kartais visai nebutina ju prisiminti. Geri sapnai rodo, kad gerai ismiegojom, kad pailesejom per nakti. Kosmarai, reiskia nuovargi ir prasta sveikata. Stebuklo cia dar nera. Ir apskritai, viskas, kas vyksta yra stebuklas(kad ir pavasyri sprogstantys medziai, gimstantis vaikas, ta energija, kuri vercia visam tam vykti) arba niekas nera stebuklas, nes zinome visa ko veikimo principa, o ko dar nezinome, vistiek su laiku issiaiskiname. Bet deja, toli grazu daug ko neissiaiskine esam.

Yra praktiku kuriu deka sapne esi visiskai samoningas,ir tada tai jau ne proto kuriamos iliuzijos,ir realybe ten net realesne nei gyvenime.
Vartotojo avataras
Jovita
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:16
Pranešimai:2126
Užsiregistravo:2008 Bir 13 , 22:58

Re: Ne į temą

2014 Bal 26 , 21:15

vinipux rašė:"Po penkių dienų badavimo, pradėjau sapnuoti seksualius sapnus- guliu nuoga vonioje, pilnoje riebių barsčių".....
Jei as kuria diena mazai valgau, tai nakti sapne desras valgau.Ir ryte soti atsikeliu :lol:
vinipux
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:3130
Užsiregistravo:2009 Vas 17 , 20:19

Re: Ne į temą

2014 Bal 30 , 08:33

O kur vyriausias eretikas dingo?, ar burtis pas Jovitą išvažiavo ?
Norėjau paklausti - jeigu vakare aplink gerokai daugiau gražių moterų negu paprastai- rytą visuomet skauda galvą .
Kokia čia priežastis?
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Ne į temą

2014 Bal 30 , 11:58

Pastebėjau, kad man su galva irgi negerai, Vini. :think:
Seniau tik pamislindavau apie kokią šantaklerą, tuojau reikami organai darbui pasirengę... ;)
O dabar, mislink nemislinęs, jokios reakcijos... :(
vinipux
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:3130
Užsiregistravo:2009 Vas 17 , 20:19

Re: Ne į temą

2014 Bal 30 , 14:41

taaaaip...kiekvienas "pribumbasas" turi ribotą veikimo laiką....matyt belieka mažiau galvoti... :)
moteriškaitė liūdnai skundžiasi kaimynei:
- žinai- mano vyras impotentas, :'(
- na ir kas, mano vyras triskart impotentas ir tai gyvenu- atšauna toji
- kaip tai ,- nesupranta pirmoji
- o taip, nukrito nuo kopėčių , susilaužė visus pirštus ir nusikando liežuvį....
( kruopsčiai atremkime kopėčias ir tvirtai laikykimės)
Vartotojo avataras
kice
Patyręs narys
Aviliai:dadanai, daugiaukščiai 10-rėmiai
Bičių šeimų skaičius:30
Bitininkavimo stažas:15
Bičių rasė:Carnica, buckfast
Pranešimai:3591
Užsiregistravo:2008 Geg 05 , 12:15

Re: Ne į temą

2014 Bal 30 , 15:48

ale tu matai.. Pavasaris, saule kaitina ne tik jaunu bernu galveles, bet ir diedus.. nu.. :lol:
Katėms žiurkių nuomonė nerūpi..
Vartotojo avataras
karabas
Patyręs narys
Aviliai:Mediniai
Bičių šeimų skaičius:150
Bitininkavimo stažas:10
Bičių rasė:Bakfastas
Pranešimai:574
Užsiregistravo:2011 Kov 19 , 13:13

Re: Ne į temą

2014 Geg 01 , 11:00

Jai jau taip. :)



Motina turėjo tris nekaltas dukras. Visos trys ištekėjo beveik tuo pačiu metu ir
išvyko medaus mėnesio. Motina labai krimtosi dėl dukrelių seksualinio gyvenimo
pradžios, todėl paprašė jų atsiųsti atvirlaiškį ir brūkštelti bent kelis žodžius,
kaip "viskas" einasi. Pirmoji atsiuntė atviruką iš Havajų, prėjus vos dviem dienom
po vestuvių. Ant jo - tik vienas žodis - "Nestcafe". Motina nubėgo į virtuvę,
spintelėje
susirado Nestcafe kavos, ir ant etiketės perskaitė: "Palaima iki paskutinio lašo"..
Motina nuraudo, bet buvo patenkinta savo dukros laime. Antroji dukra atsiunte
atvirlaiškį iš Jamaikos po kelių dienų, motina perskaitė "Benson n Hedges" cigarai.
Ji tuoj pat nuskubėjo į vyro kambarį, atsidarius stalčių ir radus jo "Benson n
Hedges" cigarus perskaitė: "Extra Long. King Size"... Ji vėl droviai nuraudo, bet
džiaugėsi už dukterį. Trečioji dukrelė išskrido medaus mėnesio į Karibus.. motina
laukia savaitę - nieko. Antrą - nieko... Tik po mėnesio pagaliau gavo atvirlaiškį,
ant kurio drebančia ranka buvo užkeverzota "British Airways". Motina greitai
susirado žurnalą, kuriame versdama lapus drebančiom rankom ėmė
ieškoti, tai ko bijojo labiausiai... Atradus "British Airways" oro skrydžių reklamą
perskaitė: "Tris kartus per dieną, septynis kartus per savaitę, į abu galus!!!!"
Keistas reiškinys: eini šunkeliu,o sutinki žmones.
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Ne į temą

2014 Geg 02 , 22:44

:lol: :lol: :ok:
Vartotojo avataras
Jovita
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:16
Pranešimai:2126
Užsiregistravo:2008 Bir 13 , 22:58

Re: Ne į temą

2014 Geg 03 , 23:25

Kur dingo tas anekdotas, kur autobuse vyras moteri kazkuo graziai pavadino, o paskui gavosi, kad jis neva suns pacia isvadino? Na, ta prasme, kad moterys prisigalvoja...Norejau perskaityti dar, bet neberandu...
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Ne į temą

2014 Geg 04 , 00:01

Jovita rašė:Kur dingo tas anekdotas, kur autobuse vyras moteri kazkuo graziai pavadino, o paskui gavosi, kad jis neva suns pacia isvadino? Na, ta prasme, kad moterys prisigalvoja...Norejau perskaityti dar, bet neberandu...
Vini, jei prisimeni pakartok..ale Jovita, esi moteris, tai pati prisigalvok..., o tarpkitko, dėl tamstos prisigalvojimo Vinis tą alegoriją - anekdotą ir parašė, kaip palyginimą, kad moterims tas būdinga ir net anekdotai kuriami.
Nusibodo ta tema, niekas nenori "gyliau" griebti, kaip ir tas žydas, kuris sakė- "ui, o jeigu yr" Buvau mislines ir apie užkalbėjimus, prakeikimus, nužiūrėjimus padiskutuoti, todėl ir JUODĄ knygą paminėjau, kurioje visi tie monai ten surašyti, bet niekam daugiau neužkliuvo, tai nebematau prasmės ir bediskutuoti, o ir pati Jovita, sakėte" Nu va ir pakalbėjome" iš kur supratau, kad daugiau nebenori ta tema kalbėti. :devil:
vinipux
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:3130
Užsiregistravo:2009 Vas 17 , 20:19

Re: Ne į temą

2014 Geg 04 , 21:25

apie logiką parašiau tik todėl, kad nieko "razumnesnio" nesugalvojau :shame:
be reikalo grb. Trane diskusiją nutraukiate- idomu ir apie juodas ir apie baltas knygas sužinot.
"kartojimas -mokslų motina" ;)
troleibuse vyras kreipiasi į priekyje stovinčią moterį:
-девушка русалочка- Вы сходите ?
ta masto:
-Русалочка- значит рыба,
-рыба-значит щука,
-щука- значит с зубами,
-с зубами-значит кусаюсь,
Люди- сукои обозвали !
Vartotojo avataras
Rimas007
Patyręs narys
Aviliai:daugiaaukščiai.T-18
Bičių šeimų skaičius:120
Bitininkavimo stažas:9
Pranešimai:1038
Užsiregistravo:2009 Lap 09 , 22:36

Re: Ne į temą

2014 Geg 04 , 22:55

TRANAS rašė:
Jovita rašė:Kur dingo tas anekdotas, kur autobuse vyras moteri kazkuo graziai pavadino, o paskui gavosi, kad jis neva suns pacia isvadino? Na, ta prasme, kad moterys prisigalvoja...Norejau perskaityti dar, bet neberandu...
Vini, jei prisimeni pakartok..ale Jovita, esi moteris, tai pati prisigalvok..., o tarpkitko, dėl tamstos prisigalvojimo Vinis tą alegoriją - anekdotą ir parašė, kaip palyginimą, kad moterims tas būdinga ir net anekdotai kuriami.
Nusibodo ta tema, niekas nenori "gyliau" griebti, kaip ir tas žydas, kuris sakė- "ui, o jeigu yr" Buvau mislines ir apie užkalbėjimus, prakeikimus, nužiūrėjimus padiskutuoti, todėl ir JUODĄ knygą paminėjau, kurioje visi tie monai ten surašyti, bet niekam daugiau neužkliuvo, tai nebematau prasmės ir bediskutuoti, o ir pati Jovita, sakėte" Nu va ir pakalbėjome" iš kur supratau, kad daugiau nebenori ta tema kalbėti. :devil:
dėl to ,,gyliau,, grėbimo :)

Kiekviename mieste ,kuriame tik lankydavosi, Buda sakydavo;
- Prašau ,neužduokite vienuolikos klausimų.Šiuose klausimuose slypi visos svarbiausios sampratos; Dievas ,siela,mirtis,gyvenimas,tiesa ir tt
Kai jo klausdavo; ,,Kodėl?,, ,jis atsakydavo;
-Todėl,kad į šiuos klausimus atsakymų nėra. Ir ne todėl ,kad aš nežinočiau, ką į juos atsakyti, bet ,pirmiausia, todėl ,kad to negalima nusakyti žodžiais ,antra ,šių dalykų pažinimas nepadeda pasiekti švento gyvenimo ir neveda į nušvitimą ,o trečia - šie klausimai sukuria ĮSITIKINIMUS ,kurie neleidžia suvokti TIKROSIOS REALYBĖS. klauskite apie pyktį ir apie tai ,kaip išvengti jo.Klauskite apie godumą,priklausomybę,transformaciją.Paklauskite apie tai, kaip paveikti protą......... ;)
Visiems jums-linkiu laimės
Vartotojo avataras
Jovita
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:16
Pranešimai:2126
Užsiregistravo:2008 Bir 13 , 22:58

Re: Ne į temą

2014 Geg 04 , 23:02

Vistiek niekas nieko nesuprato ;)
Vartotojo avataras
Jovita
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:16
Pranešimai:2126
Užsiregistravo:2008 Bir 13 , 22:58

Re: Ne į temą

2014 Geg 04 , 23:06

vinipux rašė:apie logiką parašiau tik todėl, kad nieko "razumnesnio" nesugalvojau :shame:
be reikalo grb. Trane diskusiją nutraukiate- idomu ir apie juodas ir apie baltas knygas sužinot.
"kartojimas -mokslų motina" ;)
troleibuse vyras kreipiasi į priekyje stovinčią moterį:
-девушка русалочка- Вы сходите ?
ta masto:
-Русалочка- значит рыба,
-рыба-значит щука,
-щука- значит с зубами,
-с зубами-значит кусаюсь,
Люди- сукои обозвали !
Aciu, Vinipux. Keiciuosi- inksmeju, anekdotus pepasakoju.
Trane, tarp kita ko, ir vyrams budinga prisigalvoti. Stai neseniai vienas vyras kaip prisimaste. Daviau jam svarbiam terminui bankui vizitine kortele. Kadangi zinau, kad linkes pamesti numerius, atsargumo delei numeri uzsirasiau ant lapuko. O sis ir sako: "Mane asilu pavadino" :chuckle . Nu, nepavadinau. Jei pameta viska, tai dar ne asilas. Asilai tai tik uzsispyre ir dar visokie.

Ir dar, Trane, koks skirtumas, ka apie mane kiti mano...siokia ar anokia. Svarbu, kokia esu is tikruju... ;)
Vartotojo avataras
Rimas007
Patyręs narys
Aviliai:daugiaaukščiai.T-18
Bičių šeimų skaičius:120
Bitininkavimo stažas:9
Pranešimai:1038
Užsiregistravo:2009 Lap 09 , 22:36

Re: Ne į temą

2014 Geg 04 , 23:18

Žmona su ašaromis akyse vyrui;
- Aš tau jau dvi savaites kiekvieną dieną sakiau ,kad nieko man gimtadieniui nedovanotum ,o tu vis tiek jį pamiršai..... :)
Visiems jums-linkiu laimės

Grįžti į