Medaus kaina

Medus, vaškas, duonelė, pikis.....

Medaus kaina

Standartinė sauliusb 05 Rgp 2008, 05:15

kaip nusprenžiate, už kokią kainą parduosite medų?
Vartotojo avataras
sauliusb

Aviliai: Dadano (16 rėmų)
Bičių šeimų skaičius: 10
Bitininkavimo stažas: 4

Re: medaus kaina

Standartinė kice 06 Rgp 2008, 15:41

paziuriu po kiek diedukai turguje prekiauja.. Jei daug turiu - kokiu litu pigiau is namu, jei mazai - daugiau ;)
Pas mus turgelyje 10 Lt uz kg siemet..
Katėms žiurkių nuomonė nerūpi..
Vartotojo avataras
kice

Re: medaus kaina

Standartinė karak 13 Rgp 2008, 09:57

Kiekvienais metais kaina tokia pati, nepriklausomai kokios kainos turguje. Jei medaus laba idaug tai 3l po 55lt, je imedaus vidutiniskai tai 3l 60lt.
Vartotojo avataras
karak

Aviliai: Dedano tipo
Bičių šeimų skaičius: 30
Bitininkavimo stažas: 5

Re: Medaus kaina

Standartinė elygax 03 Vas 2009, 19:00

Sveiki biciulei. Noriu visus pakviesti ir padiskutuoti apie medaus realizacija. Tai manau visiems aktuoali tema tik apie ja mazai snekama. kokiom firmom ar imonem parduodat medu?
elygax

Aviliai: ivairius
Bičių šeimų skaičius: 79
Bitininkavimo stažas: 9

Standartinė adin 03 Vas 2009, 20:18

elygax rašė:Sveiki biciulei. Noriu visus pakviesti ir padiskutuoti apie medaus realizacija. Tai manau visiems aktuoali tema tik apie ja mazai snekama. kokiom firmom ar imonem parduodat medu?

Teko pastebėti, kad bičiuliai šia tema nelabai nori diskutuoti. Ko gero, tai - komercinė paslaptis. Nors žodis "bičiuliai" turi potekstę bendrauti draugiškai, nuoširdžiai.
O šiaip tai gal būtų įmanoma pagalvoti apie kokių nors kooperatyvų kūrimą, kažkokį vienijimąsi...
Vartotojo avataras
adin

Standartinė elygax 03 Vas 2009, 20:38

ce gali pasisakyt kas nori, ce nera jokios prievartos :ok: gal yra tokiu kurie eksportuoja i uzsieni? as tik domiuos. as dar per smulki zuvele (megejas).
elygax

Standartinė Med 03 Vas 2009, 22:03

Siemet maziau 14 lt/kg nepardavinejau.Is principo! Kas pirko tas ir pirks. Is kitos puses,pagalvokim, jei pasiulyciau po 5lt/ kg sakytu gi netikras medus. Graudu ziuret kai biciuliai savo darbo nevertina. O tas nevertinimas kyla is supratimo, kad va jei pazystamas po 14lt/kg tai as parduosiu po 12 ir greiciau isparduosiu ir aplenksiu savo sumanumu. Taip gudraudami nusiritam iki to, kad turguj medu po to parduoda ir po 8 lt/kg. Toliau kaina nekrenta, nes nera jau kur ir krist.
Vartotojo avataras
Med

Aviliai: T-19, daugiaauks su 435x145
Bičių šeimų skaičius: 180
Bitininkavimo stažas: 20

Standartinė vidmantask 04 Vas 2009, 11:57

Med
Pritariu. Puiku. Aš ir vasarą pardavinėjau po 14 Lt. Dabar po 15 Lt. Kad tokių būtų bitininkų kaip "MED" ! Pripratintumėm pirkėjus. Mano nuomone, jei perka tai perka, o jei ne, tai ir už žemą kainą nepirks. Aš, pavyzdžiui, savo medų žinau, kada buvo imtas, koks buvo imtas. Turiu savo pirkėjus jie žino mane. Pažįstu žmonių kurie skundėsi "pirkau turguje" po 3 dienų surūgo! O kur buvai, kad pas mane nepirkai? Pardavinėju medų namuose, turguje dar neteko būti. (Niekada nesakyk NIEKADA! kAS ŽINO). Mūgėse dalyvauju visada, kur tik būna organizuojamos ir jei netoli nuo Utenos. Malonu, kai paskambina pirkėjas, pirkęs mano medų mūgėje, ir klasusia, kada dar atvažiuosite ir atvešite tokio gero medaus! Pavasarį laukiu kol turguje išsipardavinės kaimiečiai "majonezinėm bonkutėm"(prisukę po 2-3 kibirus). Jiems tai atrodo... oi oi daug daug medaus. Aš turiu gauti iš bityno kelias tonas, tinkamai sufasuoti (tara irgi brangi) ir išpardavinėti.
SEKMĖS "Med"- RASKIME BENDRAMINČIŲ...
Vartotojo avataras
vidmantask

Aviliai: dadano, daugia/bedug. bitidė,platformos.
Bičių šeimų skaičius: 70
Bitininkavimo stažas: 30

Standartinė Sergijus 05 Vas 2009, 13:47

;)
Paskutinį kartą redagavo Sergijus 13 Vas 2011, 01:17. Iš viso redaguota 1 kartą.
Sergijus

Standartinė grikis 05 Vas 2009, 14:09

blodzeliai, t.y. korio laboratorija moka po 6lt/kg, ir perka dideliai kiekiais, o į užsienį girdėjau chebra susimetusi išvežė po 7 su trupučiu, atmetus nuvežimą įtariu gavosi apie 6,5 lt. Bet ten apsimoka vežti tik didelį kiekį, kokia furą (tiksliai nežinau bet turbūt virš 20 tonų). Tai va čia turbūt tiems kurie suka medų tonomis ir neturi galimybių iš namų perduoti viso medaus :)

O be je kiek esate daugiausia iš namų perdavę medaus (neskaitau turgaus), aš tai niekada nesu tonos perkopes :(
Vartotojo avataras
grikis

Aviliai: daugiaaukščiai-bedugniai, dadano pusrėm.
Bičių šeimų skaičius: 190
Bitininkavimo stažas: 19

Standartinė elygax 05 Vas 2009, 17:58

po kiek kilogramu mazdaug isimat is 1 avilio? As tai mazdaug po 30 kg. Ar tiek yra geras rezultatas? :good:
elygax

Standartinė kice 05 Vas 2009, 20:59

Siandien ziurejau parduotuvej, 1 kg kaina 14 litu, medus vietinio bitininko Kompausko. Ir tai jau parduotuvej 14 Lt.. Turgui - bent 3-4 Lt turetu buti pigiau..
Vartotojo avataras
kice

Standartinė Dalius 06 Vas 2009, 01:37

kice rašė:Siandien ziurejau parduotuvej, 1 kg kaina 14 litu, medus vietinio bitininko Kompausko. Ir tai jau parduotuvej 14 Lt.. Turgui - bent 3-4 Lt turetu buti pigiau..

Vilniuje parduotuvėse kartais būna pigiau, negu turguje. Į parduotuves veža, kas turi tonas medaus, jie laimi dėl didelio kiekio. Pastebėjau, kad medaus kokybė parduotuvėse dažnai tokia, kad turguj būtų gėda sėdėt, bet nuperka, daug žmonių praeina, ne visi išmano. Turguje matai iš ko perki. Kas turi pirkėjų pasitikėjimą, gali ir brangiau parduot.
Vartotojo avataras
Dalius

Aviliai: Dadano ir daugiaaukščiai, bitidė
Bitininkavimo stažas: 27

Standartinė arturelis 23 Vas 2009, 11:30

sveiki, paskaičiau aš jūsų pamąstymus, galiu pasakyti jus kai turit po kelis avilius tai ir galit pardavinėti po tą keturiolika litų už kilogramą. aš pavyzdžiu parduodu po dešimt litų už kilogramą, manau man tai gera kaina. pigiau parduodu nes daug ir turiu.o apie ta išvežimą medaus į užsienį, gali tie kurie veža bites prie rapsų, ir jiems tai apsimoka parduoti medų už tokia kaina. Šiemet netoli manęs netoli buvo pasėta 50 hektarų rapsų vasarinių. tai patikėkit prinešė labai daug medaus bičių šeimos, nesitikėjau kad tiek gali prinešti. Tam specialiai ir ruošiausi, aukštinau avilius, dėjau po dvi meduves, bet ir tai mažai manau yra. Bakfastinėm bičių šeimoms neužteko ir dviejų magažinų :ok:
arturelis

Aviliai: dadaniniai, daugiaaukščiai
Bitininkavimo stažas: 13

Standartinė elygax 03 Kov 2009, 19:31

kap manote biciuliai kokia medaus kaina nebutu nuostolinga bitininkams?
elygax

Standartinė arturelis 03 Kov 2009, 19:51

mane tai tenkina ir dešimt litų už kilogramą, manau tokia kaina pelninga
arturelis

Standartinė kice 03 Kov 2009, 20:46

arturelis, papasakok, kur tu parduoti po 10Lt uz kg? Turi daug biciu, tai isivaizduoju, kad medaus tonom prisuki.. O uz tonas gauti 10 Lt uz kg yra labai dideli pinigai..
Vartotojo avataras
kice

Standartinė arturelis 03 Kov 2009, 21:16

Dirbu gamykloje, ten dirba tūkstantis žmonių, tai ir visi perka. dabar dar prašo medaus bet jau nebeturiu. dar prekiauju prie turgaus, prie parduotuvių
arturelis

Standartinė kice 03 Kov 2009, 22:03

Nu.. as nedaug - kokius 8 kibiriukus tik.. :F
Vartotojo avataras
kice

Standartinė arturelis 03 Kov 2009, 23:10

jei parduoti tai geriau jau ant mano vardo :angel: