Kiaunės

Viskas apie bičių ligas ir parazitus, taip pat vaistus, gydymo būdus ir profilaktiką.
andriusasa
Bitininkavimo stažas: 0

Re: Kiaunės

2013 Sau 25 , 11:38

AS MEDIOTOJAS GALIU PAS JUS ISGAUDYT KIAUNES
Vartotojo avataras
Kest
Patyręs narys
Aviliai: Dadano tipo 22 r. aviliai
Bičių šeimų skaičius: 5
Bitininkavimo stažas: 8
Bičių rasė: bakfastas

2013 Sau 25 , 17:42

cezis rašė:O jei jos neįveiks metalinio tinklelio - dar didesniu azartu imsis avilių :chuckle
Cesi,
sakydamas metalinis tinklelis ir turėjau omenyje metalinis,kurio niekada neįveiks.Pirmas žingsnis ir būtų jas visas suvilioti į krūvą.Antras žingsnis,tą metalinį maišą kelti kas dvidešimt žingsnių nuo savo bityno, gilyn į mišką(geriau link kaimyno sodo,jis jas ir išgaudys :lol: ).
Kest
'Daryk tai,kuo tiki,tikėk tuo,ką darai
andriusasa

2013 Sau 25 , 23:02

kam nepatinka nesmerkit o kam reiks tam padesiu
Vartotojo avataras
cezis
Patyręs narys
Aviliai: Daugiaaukščiai 10R
Bičių šeimų skaičius: >6
Bitininkavimo stažas: 1

2013 Sau 26 , 03:51

andriusasa rašė:kam nepatinka nesmerkit o kam reiks tam padesiu
Kadangi čia, kad ir kaip keista, diskutuoja ne medžiotojai, o bitininkai tai jiems ir paaiškinsiu. Medžiotojai negali medžioti bet kur, o tik tuose medžioklės plotuose, kuriuos nuomojasi iš valstybės. Taigi, siūlymas išgaudyti kiaunes svetimuose medžioklės plotuose yra ne kas kita kaip brakonieriavimas.
Na, o antras dalykas - išgaudyti kiaunių neįmanoma. Toks pareiškimas tėra bravūra. Tai sudėtingas laiko, žinių ir pinigų reikalaujantis procesas.
Čia paaiškinimas tiems, kas nesusidūrę su šiais reikalais. Sprendimai, aišku, jūsų, bičiuliai :)
Nepyk, andriusasa, tiesiog visą savo sąmoningą gyvenimą užsiimu medžiokle, todėl negaliu nutylėti. Nekompromituok man šventų dalykų.
Vartotojo avataras
kice
Patyręs narys
Aviliai: dadanai, daugiaukščiai 10-rėmiai
Bičių šeimų skaičius: 30
Bitininkavimo stažas: 15
Bičių rasė: Carnica, buckfast

2013 Sau 26 , 09:41

Ka kankina kiaunes, apsigyvene kur kaime - pasinaudos sio medziotojo pagalba ir bus laimingas.. Ir aviliai sveiki..
Manes kiaunes nekankina - as galeciau moralizuoti ir moralizuoti ta tema, bet reiktu pasitengti isijausti i kito zmogaus vaidmeni.. bent jau paziurejus i ta kiauniu isplesto avilio nuotrauka..
Katėms žiurkių nuomonė nerūpi..
andriusasa

2013 Sau 26 , 10:15

namu valdoje gali medioti kiaunes betkas tam net nereikia leidimo
tadasruskys
Patyręs narys
Aviliai: savos konstrukcijos
Bičių šeimų skaičius: 30
Bitininkavimo stažas: 35

2013 Sau 26 , 12:30

Čia paaiškinimas tiems, kas nesusidūrę su šiais reikalais. Sprendimai, aišku, jūsų, bičiuliai :)
Nepyk, andriusasa, tiesiog visą savo sąmoningą gyvenimą užsiimu medžiokle, todėl negaliu nutylėti. Nekompromituok man šventų dalykų.[/quote]
Cezi,labai atsiprasau uz isikisima,taciau man atrodo jei pridetume prie turimo,Tavo,seimu skaiciaus viena nuliuka ir po to pamates savo avilius[kaip mateme nutraukoje],mano manymu isdulketu visi Tavo sventi dalykai[negaliu skaityti tokiu nesamoniu,zmonems nelaime,o jis cia apie sventus dalykus mala].Tai eik ir medziok,ko cia i bitininku foruma ilindai.Galima pagalvoti,kad mes brakonieriai,tik medziotojai sventieji[kurie, prisidenge istatymais ,zudo gyvunus.Kas jums dave teise, spresti kam gyventi,o kam mirti].Nepyk,Cezi,taciau ne visi turi mastyti pagal Tave. :think:
Vartotojo avataras
zilvasss
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai: daugiaaukščiai, 8 ir 10 rėmų
Bičių šeimų skaičius: 100
Bitininkavimo stažas: 25
Bičių rasė: bakfastas

2013 Sau 26 , 13:29

kiek girdėjau, jeigu žmogus neduoda sutikimo medžioti savo žemėje, joks medžiotojų būrelis ten neturi teisės lyst ?jeigu žmogus nusprendžia duot sutikimą kažkam medžiot, manau jo reikalas kam leist.Arba pats kiaunes gaudo.Faktas, kad kenkėjų skaičius bus sureguliuotas, o žodžiu brakonieriavimas tik pridengiami finansiniai interesai.Kiaunės ne šernai, jų kukurūzais medžiotojai per žiemą nešeria.
Nesu medžiotojas, nors žudyti teko ir mėsą valgau.
Pakilo noras medžiotojams mozolius pamindyti.Prieš savaitę mačiau tipinį vaizdelį.Pakelėje (negi klamposi po sniegą?) prie džipų stovi gerai įmitę dėdulės (gerai įmitęs medžiotojas-labai labai dažnas reiškinys) ir intensyviai pyškina į kažką mažą bėgantį laukais.
Tais laikais kai vyras šerną nudobdavo ietimi ir peiliu arba ančiai strėle į akį pataikydavo žmonės
jį vadindavo MEDŽIOTOJU.Trofėjai simbolizavo vyro miklumą ir jėgą.Dabartiniai aptukę dėdulės nė kroso 3km nenubėgtų infarkto negavę.
tinginiai progreso variklis
Vartotojo avataras
karabas
Patyręs narys
Aviliai: Mediniai
Bičių šeimų skaičius: 50
Bičių rasė: Bakfastas

2013 Sau 26 , 16:03

Pritariu Taduirūškiui visais 300% Cezi kiaunems gaudyti nereik nei didelio mokslo ,nei pinigų , pakanka keletos spastų, su oriniu sautuvu nusišaut keleta balandžių, nors dar geriau butų ondatros mesa, ant jos eina geriausiai, tada kiaunems ir seskams ir norkoms galas. zinoma bus aukų ir tarp :) civilių :lol: ( kaimynų kates) :)

Kaip tu tai pavadinsi tai jau čia tamstos reikalas.

http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nu ... -59-288659" onclick="window.open(this.href);return false;

vot tokiais kiekiais brokonieriauja medžiotojai, turiu kokius 5 giminaicius medziotojus, tai visi iki vieno brakonieriai, dešros su briediena, elniena, udru kailiai ir tt. oficialiai visi graziai kalba, bet kaip prisigere ima girtis tai slykstu klausyt buna, sauna viska kas juda :( , o kitiems moralus skaito. Neprimk visko asmeniškai , tikuos tu iš to vieno procento tikru medziotoju.
Turiu viena pirisiminima ir as su medziotoju kuris norejo nusauti mano šunį.... tik jis ydomesnis :) . Prieš kokia 20 metu ejom su bendraklasiu zvejoti ziema ant ledo, aš vedziaus šuniuka atsirišes nuo grandines, ir mano ir to medžiotojo nelaimei mes susitikom, jie prie upes ar zuikius ar ka saude nezinau, medziotoju buvo kokia 15, ir vienas uzsinorejo nušaut mano šuniuka, nes aš pasak jo negaliu ju medžiokles plotuose vedziotis palaido Šuns, man paemus šuny ant ranku ,kad nenušautu, to debilo buvau tampomas ir stumdomas ,kad suny paleisciau ant žemes, taip tesesi gal 10 minučių,kol kiti sveikesnio proto ,jy prikalbino nuo manes ir mano suns atskabint. Pries gerus 5 metus po darbo grĮžtant namo mus su bendradarbiu susistabdo gerokai " Jegermaisterio " :) padaugines žmogelis ir prašo ,kad istrauktume jo mašina iš griovio, ir ka jus manot , ten ponas medziotojas , kuris norejo nusauti mano šunį. policijos zmogelis sulauke bekrapštydamas dantis iš iš viršutines lūpos, nes kaip pamate ir išgirdo ,kad kviečiu policija, bande pasimt sautuva ir mane pagasdint. Sautuvas pakliuvo y ginklu fonda, zmogelis neteko leidimo ginklui, vairuotojo teisiu,dantu ir menamos garbes ir tik del kvailos užgaidos nušauti šuniuką :lol: Taip baigesi vieno medziotojo karjera :)
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Keistas reiškinys: eini šunkeliu,o sutinki žmones.
Vartotojo avataras
arz
Patyręs narys

2014 Sau 20 , 13:57

karabas rašė:Pritariu Taduirūškiui visais 300% Cezi kiaunems gaudyti nereik nei didelio mokslo ,nei pinigų , pakanka keletos spastų, su oriniu sautuvu nusišaut keleta balandžių, nors dar geriau butų ondatros mesa, ant jos eina geriausiai, tada kiaunems ir seskams ir norkoms galas. zinoma bus aukų ir tarp :) civilių :lol: ( kaimynų kates) :)

Kaip tu tai pavadinsi tai jau čia tamstos reikalas.

http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nu ... -59-288659" onclick="window.open(this.href);return false;

vot tokiais kiekiais brokonieriauja medžiotojai, turiu kokius 5 giminaicius medziotojus, tai visi iki vieno brakonieriai, dešros su briediena, elniena, udru kailiai ir tt. oficialiai visi graziai kalba, bet kaip prisigere ima girtis tai slykstu klausyt buna, sauna viska kas juda :( , o kitiems moralus skaito. Neprimk visko asmeniškai , tikuos tu iš to vieno procento tikru medziotoju.
Turiu viena pirisiminima ir as su medziotoju kuris norejo nusauti mano šunį.... tik jis ydomesnis :) . Prieš kokia 20 metu ejom su bendraklasiu zvejoti ziema ant ledo, aš vedziaus šuniuka atsirišes nuo grandines, ir mano ir to medžiotojo nelaimei mes susitikom, jie prie upes ar zuikius ar ka saude nezinau, medziotoju buvo kokia 15, ir vienas uzsinorejo nušaut mano šuniuka, nes aš pasak jo negaliu ju medžiokles plotuose vedziotis palaido Šuns, man paemus šuny ant ranku ,kad nenušautu, to debilo buvau tampomas ir stumdomas ,kad suny paleisciau ant žemes, taip tesesi gal 10 minučių,kol kiti sveikesnio proto ,jy prikalbino nuo manes ir mano suns atskabint. Pries gerus 5 metus po darbo grĮžtant namo mus su bendradarbiu susistabdo gerokai " Jegermaisterio " :) padaugines žmogelis ir prašo ,kad istrauktume jo mašina iš griovio, ir ka jus manot , ten ponas medziotojas , kuris norejo nusauti mano šunį. policijos zmogelis sulauke bekrapštydamas dantis iš iš viršutines lūpos, nes kaip pamate ir išgirdo ,kad kviečiu policija, bande pasimt sautuva ir mane pagasdint. Sautuvas pakliuvo y ginklu fonda, zmogelis neteko leidimo ginklui, vairuotojo teisiu,dantu ir menamos garbes ir tik del kvailos užgaidos nušauti šuniuką :lol: Taip baigesi vieno medziotojo karjera :)
Tačiau… Tačiau gyvūnų laikymo taisyklėse yra parašyta, kad šuo negali būti palaidas, nei laukuose, nei miškuose. Dėl paprastos priežąsties - kad netrikdytų laukinės faunos, o ypač jauniklių.

Na, o medžiotojas buvo visiškas "tralialia", pritariu.
Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys
Aviliai: daugiaaukščiai, rėmelis 360x200
Bitininkavimo stažas: 31
Bičių rasė: A. m. carnica

2014 Sau 20 , 14:34

arz rašė:Tačiau… Tačiau gyvūnų laikymo taisyklėse yra parašyta, kad šuo negali būti palaidas, nei laukuose, nei miškuose. Dėl paprastos priežąsties - kad netrikdytų laukinės faunos, o ypač jauniklių.

Lietuvos Respublikos gyvūnų globos, laikymo ir naudojimo įstatymas (Lietuvos Respublikos gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymas)
6 straipsnis. Gyvūnų laikymas
Kiekvienas gyvūnas privalo būti laikomas ir prižiūrimas gyvūno rūšį, amžių, fiziologiją ir elgseną atitinkančiomis sąlygomis, pagal gyvūnų laikymą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimus, užtikrinant, kad nebūtų varžoma gyvūno judėjimo laisvė ir gyvūnui nebūtų keliamas nepatogumo jausmas, skausmas ar kančia.
„Žiemojimo be pagalvių esmė ir yra ideali ventiliacija.“ Virzis
Vartotojo avataras
cezis
Patyręs narys
Aviliai: Daugiaaukščiai 10R
Bičių šeimų skaičius: >6
Bitininkavimo stažas: 1

2014 Sau 20 , 15:04

arz rašė:
Tačiau… Tačiau gyvūnų laikymo taisyklėse yra parašyta, kad šuo negali būti palaidas, nei laukuose, nei miškuose. Dėl paprastos priežąsties - kad netrikdytų laukinės faunos, o ypač jauniklių.

Patikslinimas - taip (beveik) parašyta Medžioklės Lietuvos Respublikoje taisyklėse. Ir dar šiek tiek daugiau... Dėl ko ir kyla šitie konfliktai.
Idiotų yra kiekvienoje "socialinėje grupėje", todėl tiesiog nereikia duoti jiems įrankių savo idėjų skleidimui ir įgyvendinimui. :wasntme:
Vartotojo avataras
arz
Patyręs narys

2014 Sau 20 , 16:01

Būtent! :ok: Rūpintis reikia visais gyvūnais (tame tarpe ir idiotais su šautuvais). :chuckle
Rolis
Patyręs narys
Aviliai: Dadano
Bičių šeimų skaičius: 15
Bitininkavimo stažas: 14
Bičių rasė: Mišrūnės

2014 Sau 21 , 19:57

Arz, istorija pamokanti, bet būtų žymiai idomiau skaityti, jei rašytum be pagražinimų ir didelio noro kažką pažeminti, bei noro save prilyginti su visiems gerai žinomu mistiniu herojumi Tadu Blinda. Pradėkim nuo penkių giminaičių medžiotojų, kuriems (visiema) vargu ar kada nors gyvenime išdrysi į akis pasakyti kokie jie šlikštynės ir kaip nemalonu su jai bentrauti. Antra, nei prieš dvidešimt metų, nei dabar niekas šunų nešaudo ir juolab netampo šeimininko už skverno, kad šis paleistų šunėką tam, kad čia pat jį nušauti. Jei taip nutiktų, tai be straipsnių pirmuose dienraščių puslapiuose ir teismo proceso su aišia baigtim nu niekaip. Treičia - tie iškulti dantys... Aišku pafantazuot... - Kaip dėjau, tai pusdienį dantim spjaudė, o savaitę klozetas barškįjo... pritariu, visai nieko. Bet... . Iškūlus dantis, o po to dar ir policiją iškvietus, labai abejoju ar pačiam netektų ir susimokėti už tų dantų protezavimą. Priminsiu visiems gerai žinomą atvejį, kai ūkininkas Pasvalio rajone apetumdė neblaivų vairuotoją, kuris kliudė jo traktorių. Teismo sprendimas - už savivaldžiavimą ūkininkas nuteistas liktinai. Sėkmės...
Vartotojo avataras
Med
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai: Dugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius: 250
Bitininkavimo stažas: 20

2014 Sau 21 , 20:21

Gerai Budulis is "Dviracio ziniu yra pasakes":
"- Tie brakonieriai - ziema...salta...o ant sniego kraujas, visur kraujas, saudo jie tuos vargsus zverelius....paskutines kunu konvulsijos. Tai ne, paimtu, nusipirktu medziotojo bilieta tada ir saudytu.."
Dviem medziotojams pasakiau i akis, tai jiems nelabai patiko. Sutikim- medziotojas - tai turintis licenzija zudyt, o brokonierius, tai tas pats zmogus tik be licenzijos.
Vartotojo avataras
karabas
Patyręs narys

2014 Sau 21 , 20:44

Rolis rašė:Arz, istorija pamokanti, bet būtų žymiai idomiau skaityti, jei rašytum be pagražinimų ir didelio noro kažką pažeminti, bei noro save prilyginti su visiems gerai žinomu mistiniu herojumi Tadu Blinda. Pradėkim nuo penkių giminaičių medžiotojų, kuriems (visiema) vargu ar kada nors gyvenime išdrysi į akis pasakyti kokie jie šlikštynės ir kaip nemalonu su jai bentrauti. Antra, nei prieš dvidešimt metų, nei dabar niekas šunų nešaudo ir juolab netampo šeimininko už skverno, kad šis paleistų šunėką tam, kad čia pat jį nušauti. Jei taip nutiktų, tai be straipsnių pirmuose dienraščių puslapiuose ir teismo proceso su aišia baigtim nu niekaip. Treičia - tie iškulti dantys... Aišku pafantazuot... - Kaip dėjau, tai pusdienį dantim spjaudė, o savaitę klozetas barškįjo... pritariu, visai nieko. Bet... . Iškūlus dantis, o po to dar ir policiją iškvietus, labai abejoju ar pačiam netektų ir susimokėti už tų dantų protezavimą. Priminsiu visiems gerai žinomą atvejį, kai ūkininkas Pasvalio rajone apetumdė neblaivų vairuotoją, kuris kliudė jo traktorių. Teismo sprendimas - už savivaldžiavimą ūkininkas nuteistas liktinai. Sėkmės...

Supainiojai , tai ne arz nuotykiai,:Neabejok,išdrystu pasakyti tai ką galvoju.Viskas vyko mažiausiai prieš 15 metų,bet tau medžiotojui tai labai skausminga.Jai labai domina tai ir pavarde to " medžiotojo" galėčiau pasakyt,bet yra problema -apie mirusius gerai arba nieko.Dabar visi medžiotojai su džipais važineja:) o tas nabagas su Moskvičium y grabe įvažiavo.
Vartotojo avataras
arz
Patyręs narys

2014 Sau 21 , 20:57

Aš ir pats medžiotojas. :wasntme: Bet nelabai suprantu kai švaistomasi šaunykais ir rodoma valdžia, vietoje to kad galima būtu ramiai ir gražiai pasikalbėti, aptarti ir susitari. :beer: Ir apie Blindą ten tarp eilučių kažką priskaitei ne taip. Ten tiesiog nieko neparašyta. :)
Rolis
Patyręs narys
Aviliai: Dadano
Bičių šeimų skaičius: 15
Bitininkavimo stažas: 14
Bičių rasė: Mišrūnės

2014 Sau 21 , 21:03

Yra kaip yra :wasntme: . Tik kią kart be pagražinimų, gerai ;)
Vartotojo avataras
karabas
Patyręs narys

2014 Sau 21 , 21:09

Rolis rašė:Yra kaip yra :wasntme: . Tik kią kart be pagražinimų, gerai ;)

Nei "rabarbaro" grežiau nie kitaip grąžinau:) tiesiog buvo kaip buvo,net nemalonu prisimint.Mano krašte daug kas kalba vaizdingai:)
Vartotojo avataras
balciunas
Patyręs narys
Susisiekti:
Aviliai: Daugiaaukščiai
Bičių šeimų skaičius: pastoviai kintantis
Bitininkavimo stažas: 6

2014 Sau 22 , 19:21

Radau pernai metų foto po kiaunės apsilankymo.
2013-03-22 15.57.30.jpg
2013-03-22 15.56.58.jpg
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
tomobitesinfo@gmail.com www.tomobites.lt

Grįžti į

REKLAMOS PLOTAS