Puslapis 166

Medaus kaina

Parašytas: 2008 Rgp 05 , 05:15
sauliusb
kaip nusprenžiate, už kokią kainą parduosite medų?

Re: medaus kaina

Parašytas: 2008 Rgp 06 , 15:41
kice
paziuriu po kiek diedukai turguje prekiauja.. Jei daug turiu - kokiu litu pigiau is namu, jei mazai - daugiau ;)
Pas mus turgelyje 10 Lt uz kg siemet..

Re: medaus kaina

Parašytas: 2008 Rgp 13 , 09:57
karak
Kiekvienais metais kaina tokia pati, nepriklausomai kokios kainos turguje. Jei medaus laba idaug tai 3l po 55lt, je imedaus vidutiniskai tai 3l 60lt.

Re: Medaus kaina

Parašytas: 2009 Vas 03 , 18:00
elygax
Sveiki biciulei. Noriu visus pakviesti ir padiskutuoti apie medaus realizacija. Tai manau visiems aktuoali tema tik apie ja mazai snekama. kokiom firmom ar imonem parduodat medu?

Re: Medaus kaina

Parašytas: 2009 Vas 03 , 19:18
adin
elygax rašė:Sveiki biciulei. Noriu visus pakviesti ir padiskutuoti apie medaus realizacija. Tai manau visiems aktuoali tema tik apie ja mazai snekama. kokiom firmom ar imonem parduodat medu?
Teko pastebėti, kad bičiuliai šia tema nelabai nori diskutuoti. Ko gero, tai - komercinė paslaptis. Nors žodis "bičiuliai" turi potekstę bendrauti draugiškai, nuoširdžiai.
O šiaip tai gal būtų įmanoma pagalvoti apie kokių nors kooperatyvų kūrimą, kažkokį vienijimąsi...

Re: Medaus kaina

Parašytas: 2009 Vas 03 , 19:38
elygax
ce gali pasisakyt kas nori, ce nera jokios prievartos :ok: gal yra tokiu kurie eksportuoja i uzsieni? as tik domiuos. as dar per smulki zuvele (megejas).

Re: Medaus kaina

Parašytas: 2009 Vas 03 , 21:03
Med
Siemet maziau 14 lt/kg nepardavinejau.Is principo! Kas pirko tas ir pirks. Is kitos puses,pagalvokim, jei pasiulyciau po 5lt/ kg sakytu gi netikras medus. Graudu ziuret kai biciuliai savo darbo nevertina. O tas nevertinimas kyla is supratimo, kad va jei pazystamas po 14lt/kg tai as parduosiu po 12 ir greiciau isparduosiu ir aplenksiu savo sumanumu. Taip gudraudami nusiritam iki to, kad turguj medu po to parduoda ir po 8 lt/kg. Toliau kaina nekrenta, nes nera jau kur ir krist.

Re: Medaus kaina

Parašytas: 2009 Vas 04 , 10:57
vidmantask
Med
Pritariu. Puiku. Aš ir vasarą pardavinėjau po 14 Lt. Dabar po 15 Lt. Kad tokių būtų bitininkų kaip "MED" ! Pripratintumėm pirkėjus. Mano nuomone, jei perka tai perka, o jei ne, tai ir už žemą kainą nepirks. Aš, pavyzdžiui, savo medų žinau, kada buvo imtas, koks buvo imtas. Turiu savo pirkėjus jie žino mane. Pažįstu žmonių kurie skundėsi "pirkau turguje" po 3 dienų surūgo! O kur buvai, kad pas mane nepirkai? Pardavinėju medų namuose, turguje dar neteko būti. (Niekada nesakyk NIEKADA! kAS ŽINO). Mūgėse dalyvauju visada, kur tik būna organizuojamos ir jei netoli nuo Utenos. Malonu, kai paskambina pirkėjas, pirkęs mano medų mūgėje, ir klasusia, kada dar atvažiuosite ir atvešite tokio gero medaus! Pavasarį laukiu kol turguje išsipardavinės kaimiečiai "majonezinėm bonkutėm"(prisukę po 2-3 kibirus). Jiems tai atrodo... oi oi daug daug medaus. Aš turiu gauti iš bityno kelias tonas, tinkamai sufasuoti (tara irgi brangi) ir išpardavinėti.
SEKMĖS "Med"- RASKIME BENDRAMINČIŲ...

Re: Medaus kaina

Parašytas: 2009 Vas 05 , 13:09
grikis
blodzeliai, t.y. korio laboratorija moka po 6lt/kg, ir perka dideliai kiekiais, o į užsienį girdėjau chebra susimetusi išvežė po 7 su trupučiu, atmetus nuvežimą įtariu gavosi apie 6,5 lt. Bet ten apsimoka vežti tik didelį kiekį, kokia furą (tiksliai nežinau bet turbūt virš 20 tonų). Tai va čia turbūt tiems kurie suka medų tonomis ir neturi galimybių iš namų perduoti viso medaus :)

O be je kiek esate daugiausia iš namų perdavę medaus (neskaitau turgaus), aš tai niekada nesu tonos perkopes :(

Re: Medaus kaina

Parašytas: 2009 Vas 05 , 16:58
elygax
po kiek kilogramu mazdaug isimat is 1 avilio? As tai mazdaug po 30 kg. Ar tiek yra geras rezultatas? :good:

Re: Medaus kaina

Parašytas: 2009 Vas 05 , 19:59
kice
Siandien ziurejau parduotuvej, 1 kg kaina 14 litu, medus vietinio bitininko Kompausko. Ir tai jau parduotuvej 14 Lt.. Turgui - bent 3-4 Lt turetu buti pigiau..

Re: Medaus kaina

Parašytas: 2009 Vas 06 , 00:37
Dalius
kice rašė:Siandien ziurejau parduotuvej, 1 kg kaina 14 litu, medus vietinio bitininko Kompausko. Ir tai jau parduotuvej 14 Lt.. Turgui - bent 3-4 Lt turetu buti pigiau..
Vilniuje parduotuvėse kartais būna pigiau, negu turguje. Į parduotuves veža, kas turi tonas medaus, jie laimi dėl didelio kiekio. Pastebėjau, kad medaus kokybė parduotuvėse dažnai tokia, kad turguj būtų gėda sėdėt, bet nuperka, daug žmonių praeina, ne visi išmano. Turguje matai iš ko perki. Kas turi pirkėjų pasitikėjimą, gali ir brangiau parduot.

Re: Medaus kaina

Parašytas: 2009 Vas 23 , 10:30
arturelis
sveiki, paskaičiau aš jūsų pamąstymus, galiu pasakyti jus kai turit po kelis avilius tai ir galit pardavinėti po tą keturiolika litų už kilogramą. aš pavyzdžiu parduodu po dešimt litų už kilogramą, manau man tai gera kaina. pigiau parduodu nes daug ir turiu.o apie ta išvežimą medaus į užsienį, gali tie kurie veža bites prie rapsų, ir jiems tai apsimoka parduoti medų už tokia kaina. Šiemet netoli manęs netoli buvo pasėta 50 hektarų rapsų vasarinių. tai patikėkit prinešė labai daug medaus bičių šeimos, nesitikėjau kad tiek gali prinešti. Tam specialiai ir ruošiausi, aukštinau avilius, dėjau po dvi meduves, bet ir tai mažai manau yra. Bakfastinėm bičių šeimoms neužteko ir dviejų magažinų :ok:

Re: Medaus kaina

Parašytas: 2009 Kov 03 , 18:31
elygax
kap manote biciuliai kokia medaus kaina nebutu nuostolinga bitininkams?

Re: Medaus kaina

Parašytas: 2009 Kov 03 , 18:51
arturelis
mane tai tenkina ir dešimt litų už kilogramą, manau tokia kaina pelninga

Re: Medaus kaina

Parašytas: 2009 Kov 03 , 19:46
kice
arturelis, papasakok, kur tu parduoti po 10Lt uz kg? Turi daug biciu, tai isivaizduoju, kad medaus tonom prisuki.. O uz tonas gauti 10 Lt uz kg yra labai dideli pinigai..

Re: Medaus kaina

Parašytas: 2009 Kov 03 , 20:16
arturelis
Dirbu gamykloje, ten dirba tūkstantis žmonių, tai ir visi perka. dabar dar prašo medaus bet jau nebeturiu. dar prekiauju prie turgaus, prie parduotuvių

Re: Medaus kaina

Parašytas: 2009 Kov 03 , 21:03
kice
Nu.. as nedaug - kokius 8 kibiriukus tik.. :F

Re: Medaus kaina

Parašytas: 2009 Geg 19 , 16:06
mindaugas
Šiandien pradejau dometis kas po kiek didesniais kiekiais medu superka, gali buti kad nebus tu norinciu tiesiai nusipirkti tiek daug, pasirodo nelabai kas ir superka, skelbimai internete tokie seni, kad nera ka skambint, nelabai aišku ir kokios tos didmeninės kainos, paklausinėjau kioskuose - sakė nereikės. Norint išvežt į parduotuves, prisideda galybė mokesčių, ekikečių, paskaičiavau su mano kiekiais visai neapsimoka. Nežnau kaip tik čia gauti ta informaciją nieko neprireklamavus.

Re: Medaus kaina

Parašytas: 2009 Geg 19 , 23:31
arturelis
manau ir aš kad šiemet bus nekas, žmonės pinigų neturi, o ir pridavęs medų supirkėjems gali neatgauti pinigų