Pasiūlymai

Čia rašome viską, kas susiję su forumu: pasiūlymus, pageidavimus, ką ištrinti, ką pridėti ir t.t. Taip pat čia bus skelbiamos forumo naujienos.
Poviliokas
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:12
Bitininkavimo stažas:8
Pranešimai:159
Užsiregistravo:2014 Vas 10 , 22:13
Re: Pasiūlymai

2014 Kov 27 , 21:51

tik nereiketu persistengt su uzvaziavimais, viena ausim girdejau kuriamas antras biciuliu forumas. kad paskum nebutu daug emigrantu :chuckle
Vartotojo avataras
kebabaz
Patyręs narys
Aviliai:Dadano 16r ; daugiaaukščiai 10R
Bičių šeimų skaičius:29
Bitininkavimo stažas:7
Bičių rasė:Bakfast, karnika
Pranešimai:34
Užsiregistravo:2013 Lap 09 , 23:55

Re: Pasiūlymai

2014 Bal 08 , 13:58

manau pats laikas butu forumo laikrodi pasukti valanda i prieki nes dabar pieva rodo :) :bee
plikas
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:1225
Užsiregistravo:2008 Rgs 14 , 18:40

Re: Pasiūlymai

2014 Bal 08 , 17:01

kebabaz rašė:manau pats laikas butu forumo laikrodi pasukti valanda i prieki nes dabar pieva rodo :) :bee
Tavo pievos- tai ir nusistatyk :P :
http://www.mano-bites.lt/ucp.php?i=prefs&mode=personal" onclick="window.open(this.href);return false;
plikas ir žilas - abu nežino...kurį renkatės?
Vartotojo avataras
kebabaz
Patyręs narys
Aviliai:Dadano 16r ; daugiaaukščiai 10R
Bičių šeimų skaičius:29
Bitininkavimo stažas:7
Bičių rasė:Bakfast, karnika
Pranešimai:34
Užsiregistravo:2013 Lap 09 , 23:55

Re: Pasiūlymai

2014 Bal 08 , 20:39

ačiu pasitvarkiau, kazkaip maniau kad cia admin reikalas :)
Vartotojo avataras
cezis
Patyręs narys
Aviliai:Daugiaaukščiai 10R
Bičių šeimų skaičius:>6
Bitininkavimo stažas:1
Pranešimai:1708
Užsiregistravo:2011 Spa 01 , 00:26

Re: Pasiūlymai

2014 Lie 24 , 16:01

Turiu pasiūlymą administratoriams.
Galbūt galima visas žinutes pagal požymį "?skaity?+forum?" automatiškai permesti į vieną atskirą temą kurią galima taip ir pavadinti "Paskaityk forumą".
Iš tikrųjų jau pykina nuo tokių "patarimų". Tai visiškai bevertis forumo šiukšlinimas. Tikrieji forumo profai, kiek pastebėjau, niekada taip neatsako. Jei tingi, nutyli, jei netingi, duoda nuorodą į žinutę, kurioje tai buvo aptarinėjama. Tokiu būdu tikrai padeda naujam bičiuliui ir tuo pačiu išlaiko savo orumą. Na, o forumas pasipildo naujais nariais.
Nuolatiniai pasiūlymai paskaityti forumą kvepia kerštu už neseniai patirtą tokią pačią nuoskauda: "Žinok savo vietą salaga !" Tokia kaip ir dedovščina išeina - mane skriaudė, tai dabar ir jūs kentėkit. Nerimta, bičiuliai, nerimta... :dontknow:
plikas
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:1225
Užsiregistravo:2008 Rgs 14 , 18:40

Re: Pasiūlymai

2014 Lie 24 , 18:29

cezis rašė:Turiu pasiūlymą administratoriams.
Galbūt galima visas žinutes pagal požymį "?skaity?+forum?" automatiškai permesti į vieną atskirą temą kurią galima taip ir pavadinti "Paskaityk forumą".
Iš tikrųjų jau pykina nuo tokių "patarimų". Tai visiškai bevertis forumo šiukšlinimas. Tikrieji forumo profai, kiek pastebėjau, niekada taip neatsako. Jei tingi, nutyli, jei netingi, duoda nuorodą į žinutę, kurioje tai buvo aptarinėjama. Tokiu būdu tikrai padeda naujam bičiuliui ir tuo pačiu išlaiko savo orumą. Na, o forumas pasipildo naujais nariais.
Nuolatiniai pasiūlymai paskaityti forumą kvepia kerštu už neseniai patirtą tokią pačią nuoskauda: "Žinok savo vietą salaga !" Tokia kaip ir dedovščina išeina - mane skriaudė, tai dabar ir jūs kentėkit. Nerimta, bičiuliai, nerimta... :dontknow:
Nejaučiu jokių nuoskaudų, bet siūlyčiau n'tąjį kartą besikartojančius klausimus "automatiškai permesti į vieną atskirą temą kurią galima taip ir pavadinti "Paskaityk forumą". " Taip būtų logiškiau ;) Nebent reikia didesnio skaičiuko prie "užsiregistravo"... :dontknow:
plikas ir žilas - abu nežino...kurį renkatės?
Vartotojo avataras
kice
Patyręs narys
Aviliai:dadanai, daugiaukščiai 10-rėmiai
Bičių šeimų skaičius:30
Bitininkavimo stažas:15
Bičių rasė:Carnica, buckfast
Pranešimai:3591
Užsiregistravo:2008 Geg 05 , 12:15

Re: Pasiūlymai

2014 Lie 24 , 19:44

Poviliokas rašė:tik nereiketu persistengt su uzvaziavimais, viena ausim girdejau kuriamas antras biciuliu forumas. kad paskum nebutu daug emigrantu :chuckle

keista skaityti posta tokio zmogaus, kuris gavo bana ir rekdamas sugrizo kitu nicku :) Gi yra ir kitu forumu apie bites, laisvai ten gali sedeti, kol banas baigsis :lol: As va ir dabar vaziuoju plentvoliu :lol:
Katėms žiurkių nuomonė nerūpi..
Vartotojo avataras
poligrafas
Patyręs narys
Aviliai:Daugiaaukščiai ir dadanai
Bičių šeimų skaičius:12
Bitininkavimo stažas:6
Bičių rasė:Noname ir bakfastas
Pranešimai:241
Užsiregistravo:2013 Rgs 26 , 22:38

Re: Pasiūlymai

2015 Sau 15 , 16:28

Sveiki. Gal būtų galima padaryti taip, kad forumo lankytojas galėtų matyti kokios temos neskaitė ir kokio puslapio? Bandau pasisemti kuo daugiau informacijos skaitydamas pilnai temas ir filtruodamas per savo smegenę tinkamus ir netinkamus pasisakymus, bet jau pasimečiau kur skaičiau ir iki kokio puslapio, tad tenka daug laiko sugaisti ieškant.

Žinau yra tokių forumų (nebūtinai bitininkams), kur visos neperskaitytos temos ir jų puslapiai paryškinti, o perskaičius puslapį paryškinimas pasinaikina. Taip lengviau atsiminti ką ir iki kur skaitęs esi.
Robertas
Vartotojo avataras
Astraja
Patyręs narys
Pranešimai:408
Užsiregistravo:2012 Lie 05 , 23:00

Re: Pasiūlymai

2015 Sau 15 , 17:05

Prie kiekvienos temos yra ikonikė. Jei temoje yra neskaitytų žinučių, tai paveikslėlio fonas geltonas, o jei visos žinutės temoje perskaitytos, tai fonas rudas. Tikiuosi supratot apie ką aš :)
Žmogus ne aukso moneta, kad visiems patiktų.
Vartotojo avataras
poligrafas
Patyręs narys
Aviliai:Daugiaaukščiai ir dadanai
Bičių šeimų skaičius:12
Bitininkavimo stažas:6
Bičių rasė:Noname ir bakfastas
Pranešimai:241
Užsiregistravo:2013 Rgs 26 , 22:38

Re: Pasiūlymai

2015 Sau 16 , 00:42

Astraja rašė:Prie kiekvienos temos yra ikonikė. Jei temoje yra neskaitytų žinučių, tai paveikslėlio fonas geltonas, o jei visos žinutės temoje perskaitytos, tai fonas rudas. Tikiuosi supratot apie ką aš :)
O, aciu. Nevisi diena mato :shame:
Robertas
vigintas
Patyręs narys
Aviliai:dadano
Bičių šeimų skaičius:10
Bitininkavimo stažas:20
Bičių rasė:karnika bakfasas pit
Pranešimai:484
Užsiregistravo:2013 Sau 13 , 12:27

Re: Pasiūlymai

2015 Sau 19 , 19:56

cezis rašė:Turiu pasiūlymą administratoriams.
Galbūt galima visas žinutes pagal požymį "?skaity?+forum?" automatiškai permesti į vieną atskirą temą kurią galima taip ir pavadinti "Paskaityk forumą".
Iš tikrųjų jau pykina nuo tokių "patarimų". Tai visiškai bevertis forumo šiukšlinimas. Tikrieji forumo profai, kiek pastebėjau, niekada taip neatsako. Jei tingi, nutyli, jei netingi, duoda nuorodą į žinutę, kurioje tai buvo aptarinėjama. Tokiu būdu tikrai padeda naujam bičiuliui ir tuo pačiu išlaiko savo orumą. Na, o forumas pasipildo naujais nariais.
Nuolatiniai pasiūlymai paskaityti forumą kvepia kerštu už neseniai patirtą tokią pačią nuoskauda: "Žinok savo vietą salaga !" Tokia kaip ir dedovščina išeina - mane skriaudė, tai dabar ir jūs kentėkit. Nerimta, bičiuliai, nerimta... :dontknow:
Nesutinku su tokia nuomone-naujokai tikrai ,,lipa profam ant galvos,,duok info cia ir dabar ir baisiai isizeidzia,kada gauna,,Skaityk foruma,, Kai pradzioje man reikejo info,skiciau visa foruma istisai
Vartotojo avataras
Jovita
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:16
Pranešimai:2126
Užsiregistravo:2008 Bir 13 , 22:58

Re: Pasiūlymai

2015 Vas 08 , 14:55

Biciuliai, taupykim vieta forume.
1.Kito dalyvio pasisakyma cituokite tik tada, jei pasisakymas yra parasytas anksciau nei rasote jus. Jei rasote tiesiog po dalyvio komentaro, kuri norite papildyti ar atsakyti i ji, cituoti nereikia, nes yra ir taip aisku, apie ka eina kalba.
2.Cituodami, isskirkite, palikite tik ta komentaro dali, apie kuria kalbate, o ne cituokite visa "paklode". Pries siusdami pranesima, nereikalingas citatos pastraipas istrinkite.

Informacijos ieskantiems biciuliams sunku susigaudyti tokioje juroje rasliavu.

Kai kur, forumo taisyklese, tai pamineta. Taciau norisi dar ir dar karta atkreipti i tai jusu demesi.
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Pasiūlymai

2015 Vas 08 , 18:36

O, jeigu, necituojant parašyta žinutė, "pereina" į kitą puslapį? Kaip tada susigaudyti informacijos "trūkume", Frau Jovita? :think:
Vartotojo avataras
Jovita
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:16
Pranešimai:2126
Užsiregistravo:2008 Bir 13 , 22:58

Re: Pasiūlymai

2015 Vas 08 , 19:24

Kas skaito is eiles, supras.
Niekas neziuri, beveik visi cituoja nuo pat puslapio pradzios.
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Pasiūlymai

2015 Vas 09 , 01:51

Aš necituoju. Netgi šauktukus, reikalui esant, sudėlioju ir tekstą ištaisyt netingiu... ;)
Vartotojo avataras
Jovita
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:16
Pranešimai:2126
Užsiregistravo:2008 Bir 13 , 22:58

Re: Pasiūlymai

2015 Vas 09 , 15:57

Nu, tai ir saunuolis! Dabar, kad kiti paskui pasektu :) .
Vartotojo avataras
zalias7
Patyręs narys
Aviliai:Mediniai
Bičių šeimų skaičius:1-10
Bitininkavimo stažas:1
Pranešimai:914
Užsiregistravo:2009 Lap 22 , 11:59

Re: Pasiūlymai

2015 Bal 03 , 10:11

Buvau sukures tema su bent jau man aktuliu klausimu, bet istryne be paaiskinimu, matyt ne ten, gal cia netrins :think:

Kadangi labai nekenciu reklamu, o paskutiniu metu pradejo eiti specializuotos "bitinkystes" tema (vienas reklameris pripazino, kad emeila eme is forumo), turiu prasyma adminui atjungti emeil adreso rodyma, phpBB tam visos galimybes yra.
Vartotojo avataras
cezis
Patyręs narys
Aviliai:Daugiaaukščiai 10R
Bičių šeimų skaičius:>6
Bitininkavimo stažas:1
Pranešimai:1708
Užsiregistravo:2011 Spa 01 , 00:26

Re: Pasiūlymai

2015 Bal 03 , 20:05

zalias7 rašė:Buvau sukures tema su bent jau man aktuliu klausimu, bet istryne be paaiskinimu, matyt ne ten, gal cia netrins :think:

Kadangi labai nekenciu reklamu, o paskutiniu metu pradejo eiti specializuotos "bitinkystes" tema (vienas reklameris pripazino, kad emeila eme is forumo), turiu prasyma adminui atjungti emeil adreso rodyma, phpBB tam visos galimybes yra.
Na, be reikalo tu čia taip...
O kaip dabar sužinot kas po kokiu slapyvardžiu slepiasi? Iki šiol problemų nebuvo ;)
Vartotojo avataras
zalias7
Patyręs narys
Aviliai:Mediniai
Bičių šeimų skaičius:1-10
Bitininkavimo stažas:1
Pranešimai:914
Užsiregistravo:2009 Lap 22 , 11:59

Re: Pasiūlymai

2015 Bal 04 , 09:33

Kuo emeilas padada suzinoti, kas po niku slepiasi :think:

P.S. As asmeniskai isprendziau sita reikala, ivesdmas meila, skirta spamui, kurio neziuriu ir kuri kai nesilankau "deaktivuoja" , tai jei kam reiks suzinot kas po mano niku slepiasi, prasau rasyt asmenine zinute ;)
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Pasiūlymai

2015 Bal 09 , 14:04

Gerbiamas ADMINAI,
Kadangi dvi temas esu sukūręs aš: "Netradicinės bitininkavimo technologijos" ir " Užsinietiškos technologijos' tai gal galėtumėte tas temas perkelti į Trano skyrių ir kad galėčiau juose biski apsišluoti nuo neaktualių toms temoms komentarų. Šiteip mislinu :think:

Temą paplepėjimų skyriuje: "Dešimtarėmių konstrukcija" atrodo sukūrė Žilvas,
o temas "Anekdotai" ir "Be pavadinimo"- Sergėjus.
Prie ko ten Tranas. Kodėl ten mano garbinga :chuckle pavardė figuruoja, niekaip nesuprantu ;)
Tranas yra RIMTAS ir net JACK DANIEL,S viskio padauginęs, tokių plepalų temų nekuria :chuckle

Grįžti į