PAVASARINIS BIČIULIŲ SUSITIKIMAS 2015

Čia rašome viską, kas susiję su forumu: pasiūlymus, pageidavimus, ką ištrinti, ką pridėti ir t.t. Taip pat čia bus skelbiamos forumo naujienos.
Vartotojo avataras
Astraja
Patyręs narys
Pranešimai:408
Užsiregistravo:2012 Lie 05 , 23:00
Re: PAVASARINIS BIČIULIŲ SUSITIKIMAS 2015

2015 Bal 22 , 11:28

Rennyka, manau visi supratom kas ir kaip. Pabūkim supratingi ir atlaidūs. Labai norėčiau pasiklausyti bičiulio Rachmatulino per kitą susitikimą.
Žmogus ne aukso moneta, kad visiems patiktų.
Vartotojo avataras
Alvisaz
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Dadanai
Bičių šeimų skaičius:42
Bitininkavimo stažas:14
Bičių rasė:Buckfast
Pranešimai:240
Užsiregistravo:2013 Rgs 02 , 14:46

Re: PAVASARINIS BIČIULIŲ SUSITIKIMAS 2015

2015 Bal 22 , 17:24

rimantas000 rašė:Sveiki ,gal ,kas galetu pasakyti ,kas gamina tas atakiavimo staklytes ?( IMG 4880 ) Alvisaz,nuotrauku albume ?
Jonas :)
Vartotojo avataras
Reginta
Bičių šeimų skaičius:20
Bitininkavimo stažas:7
Pranešimai:10
Užsiregistravo:2014 Bal 30 , 14:12

Re: PAVASARINIS BIČIULIŲ SUSITIKIMAS 2015

2015 Bal 29 , 12:44

Jeigu apie tas kalbam, tai berods Kęstutis Poška tel.869825265
Vartotojo avataras
greitabite
Patyręs narys
Aviliai:Warrė tipo hibridas (med. daugiaaukštis)
Bičių šeimų skaičius:20
Bitininkavimo stažas:32
Bičių rasė:Bakfasto,Karnikos F1
Pranešimai:2546
Užsiregistravo:2013 Geg 13 , 13:09

Re: PAVASARINIS BIČIULIŲ SUSITIKIMAS 2015

2015 Bir 19 , 07:58

Tautukas rašė:Sveiki mieli bitininkai.. Norėjau paklausti , ar jaunam-pradedančiajam bitininkui reikalingas jūsų ,,trijų žmonių" forumo susitikimas? :)
Į šitą klausimą mąstantis žmogus rastų atsakymą savarankiškai be "trijų žmonių forumo". O nemąstančiam pavojinga patarinėti. Dar ne taip supras ir užpyks. :)
Kuria išmintim vadovautis? "tinginiai dirba dukart" ar "tinginiai progreso variklis"? Matyt, tingėti verta tik tada, kai to reikia progresui.
laimute5
Patyręs narys
Pranešimai:284
Užsiregistravo:2013 Geg 19 , 13:11

Re: PAVASARINIS BIČIULIŲ SUSITIKIMAS 2015

2015 Bir 19 , 13:12

Gerbiamas Tautukai, suprantu tamstos jaunatvišką energingumą. Tačiau viskas turi ir padorumo ir pagarbos ribas. Nesu profesionalė, bet šiame forume esu radusi daugumą atsakymų. Esu kreipusis asmeniškai į kelis bitininkus pagalbos - ir ją gavau. Kartais ir man nepatinka gal kiek perdėtas stačiokiškumas tam tikrais klausimais, bet kaip mūsų dukra 13 - metė sako - negali visi žmonės būti vienodi. Matyt tie skirtumai ir daro žmones unikalius. Tamstos rašyme daug ne tik rašybos klaidų, pasigendu nuoseklumo, atidumo ir įsigilinimo į pačią esmę - pastebiu nenuoseklų paviršutiniškumą.
Tamstos pastaba dėl trim asmenim priklausančio tinklapio, ar trijų žmonių organizuojamos bitininkų šventės - nenuoseklumo ir paviršutiniškumo pasekmė. Nenorit - nevažiuokit. Dėl tinklapio - tegul šis tinklapis priklauso trim, penkiem ar vienam asmeniui. Mano akimis tai tinklapis, kurio tikslas dalintis informacija apie bites, bitininkavimą, bitininkus.... Laikausi, nors ir pasenusios, nuomonės, kad bitininkas tai visa filosofija. Tai pagarba gamtai, žmogui, gyvūnams. Tai begalinė tolerancija ir išmintis. O dabar - turiu 5 avilius, laikau juos prie rapsų, suku medų cinkuotame medsukyje ir aš jau bitininkas. Ar tikrai bitininkas. :(
P. S. Nesiekiu jūsų nei mokyti, nei "nusodinti". Tai tik mano asmeninė nuomonė. Manau, kad esate šaunus, pradedantis bitininkauti žmogus. Šiek tiek pakantumo, tolerancijos ir pagarbos. :beer: :leaves:
Vartotojo avataras
kice
Patyręs narys
Aviliai:dadanai, daugiaukščiai 10-rėmiai
Bičių šeimų skaičius:30
Bitininkavimo stažas:15
Bičių rasė:Carnica, buckfast
Pranešimai:3591
Užsiregistravo:2008 Geg 05 , 12:15

Re: PAVASARINIS BIČIULIŲ SUSITIKIMAS 2015

2015 Bir 19 , 19:22

laimute5 rašė:Gerbiamas Tautukai, suprantu tamstos jaunatvišką energingumą. Tačiau viskas turi ir padorumo ir pagarbos ribas. Nesu profesionalė, bet šiame forume esu radusi daugumą atsakymų. Esu kreipusis asmeniškai į kelis bitininkus pagalbos - ir ją gavau. Kartais ir man nepatinka gal kiek perdėtas stačiokiškumas tam tikrais klausimais, bet kaip mūsų dukra 13 - metė sako - negali visi žmonės būti vienodi. Matyt tie skirtumai ir daro žmones unikalius. Tamstos rašyme daug ne tik rašybos klaidų, pasigendu nuoseklumo, atidumo ir įsigilinimo į pačią esmę - pastebiu nenuoseklų paviršutiniškumą.
Tamstos pastaba dėl trim asmenim priklausančio tinklapio, ar trijų žmonių organizuojamos bitininkų šventės - nenuoseklumo ir paviršutiniškumo pasekmė. Nenorit - nevažiuokit. Dėl tinklapio - tegul šis tinklapis priklauso trim, penkiem ar vienam asmeniui. Mano akimis tai tinklapis, kurio tikslas dalintis informacija apie bites, bitininkavimą, bitininkus.... Laikausi, nors ir pasenusios, nuomonės, kad bitininkas tai visa filosofija. Tai pagarba gamtai, žmogui, gyvūnams. Tai begalinė tolerancija ir išmintis. O dabar - turiu 5 avilius, laikau juos prie rapsų, suku medų cinkuotame medsukyje ir aš jau bitininkas. Ar tikrai bitininkas. :(
P. S. Nesiekiu jūsų nei mokyti, nei "nusodinti". Tai tik mano asmeninė nuomonė. Manau, kad esate šaunus, pradedantis bitininkauti žmogus. Šiek tiek pakantumo, tolerancijos ir pagarbos. :beer: :leaves:

O ko jau su 5 aviliais ir prie rapsu ne bitininkas?! Ir su cinkuotu medsukiu ko ne? Matyt dar reikia bitininko esme issiaikinti.. Ir siek tiek tolerancijos..
Katėms žiurkių nuomonė nerūpi..

Grįžti į