Re: Ne į temą

R. Bukausko bitininkavimo technologija
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42
Re: Ne į temą

2013 Rgs 27 , 14:41

Не надо, девочки худеть,
Коль Бог Вас телом не обидел,
И, Клеопатра, не секрет,
Была пышнее Афродиты.

Не надо, милые, худеть,
И над собою издеваться,
Опорой служит Вам скелет,
A тело - чтобы любоваться.

Не надо, девочки худеть,
С природой женскою сражаться,
Ведь у мужчин возможность есть,
В гробу на досках належаться.
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Ne į temą

2013 Spa 12 , 14:57

Išmaniosios bitės.

Aną diena sutinku žymųjį bitininką Pupiną, žiūriu švyti visas, šypsena iki ausų.
Klausiu kas tau, kad toks patenkintas ,gal sakau brendžiuko butelį vienas pats išlakei?
Neee, atšauna tas, bet dėl butelio brendžiuko, manau mintis gera, nes proga yra.
Kas per proga, neiškentęs klausiu, uošvienė pasimirė ar kaimynui tvartas sudegė?
Neatspėsi. Pas bitininką Kestą šiemet IŠMANIŲJŲ bičių motinų nusipirkau.
Nu čia dabar, dar apie tokias negirdėjau. Čia Kęstas tokią naują veislę išvedė? Pasakok kuo juos ypatingos? Eime į knaipę, brendžiuko statau, tik papasakok, nes iš tavo pakilios nuotaikos galima pamanyti, kad milijoną išlošei?
Panašiai. Jei viskas pasitvirtins, kaip sako Kęstas, tai laikant apie porą šimtų šeimų ir apie milijoną galima pasvajoti.
Nu, nu... nekantrauju kuo greičiau išgirsti ir skubiai įpilu brendžiuko Pupinui.
Įsivaizduoji, pradeda pasakojimą Pupinas, Kęstui, niekur nevežant bičių ir bičių skraidymo apylinkėje nesant didelių plotų rapsų, vien tik iš natūralių augalų, šiemet bitės prinešė 150 kg. iš avilio. Įsivaizduoji, kiek prineš, jei nuvešiu prie didžiulio lauko rapsų? Garantuotai dvigubai.
Nu negali būti, nusistebėjau aš. Man tokių stebuklų, per 40 bitininkavimo metų, nei karto nepasitaikė. Nevežant prie medingų kultūrinių augalų plotų, daugiau 50 kg. iš šeimos nei karto neprisukau ir tai tik gerais metais, o šiaip 10-20 metų vidurkis bus tik kažkur apie 25-30kg.
Dar daugiau, toliau savo pasakojimą tęsė Pupinas, pastebėjau, kad tos šeimos , kuriuose yra Kęsto motinos, spalio mėn. kai jau išsirita visi perai, šiltesnėm dienom staigiai ima nešti žiedadulkes taip gausiai kaip pavasarį, užsideda apatiniame aukšte keletą šimtų bitinių perų, palaukia kol į juos sulys visos erkės, tada užakiuoja, o pačios nueina žiemoti į viršutinį aukštą, palikdamos perus užšalti kartu su visomis erkėmis. Šitokiu būdu, jos pačios, be bitininko ir chemijos pagalbos, apsivalo nuo erkių .
Nu tikrai Išmanios bitės, nusistebėjau aš ir išlenkęs eilinę brendžiuko normą, pasiteiravau, ar pavasarį iš tų užsalusių perų neišsivystys puvinys?
Ne, paneigė mano nuogąstavimus Pupinas. Kęstas sakė, kad jos anksti pavasarį, vos tik atšilus orams tuos užsalusius perus išgraužia ir išmeta lauk, o vietoje jų pasiuva naujus korius.
Dabar suprantu ko pats toks laimingas. Kitais metais važiuosiu pas Kęstą ir aš tų Išmaniųjų bičių veislės įsigyti.
Likau nustebęs, kai Pupinas į mano ketyinimą suregavo gana keistai sakydamas, kad yra daug neteisybės gyvenime.
Nu kur tu matai tą neteisybe, ar kad vieniem vos 20kg. prineša , o kitiem šmtais varo.
Ne atsako Pupinas, ne tame,o tame, kad bučiavimui tinkamu vietų ant žmogaus kūno kiek nori, o va klizmą galima statyti tik į vieną.
Nesuporatęs tokia staigia Pupino minčių nukrypimu nuo temos ir nebeturėdamas ką sakyti, susipyliau paskutinius lašus brendžiuko ir .... kai pažadino barmenas, Pupino šalia jau nebebuvo.
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Ne į temą

2013 Spa 15 , 10:22

Gerbiamas Pupinai, vakar buvau pas draugą ir jis man atidaręs forumą, parodė kokie įdomus ginčai vyksta tarp forumiečių,dėl Rusijos ir Lietuvos santykių. Aš neturiu galimybės dalyvauti toje diskusijoje,dėl blokados forume, todėl kviečiu tave į barą. Kaip barikadą per stalo vidurį pasistatysim brendžiuko ir taip sakant būdami skirtingose barikadų pusėse, pasistengsim bent po kokį brandžiuko butelį " ant galvos" išdiskutuoti.
Prisipažinsiu, aš irgi savo anukams, o ir pats sau, niekaip negaliu tvirtai ir aiškiai pasakyti, kur buvo geriau gyventi, komunizme ar kapitalizme?
Kaip pasiteisinimą vis kartoju, kad negyvenau nei tikrame komunizme, nei kapitalizme. Visur vyko tik statyba, o kur tu matei gerą tvarką vykstant statyboms? Pilna visokių atliekų ir šlamšto ypač kai staybininkai yra nemokšos.
Jei jau išsiblaiviai nuo praeito karto, kai apie išmaniasias bites pasakojai, tai ateik, padiskutuosim - papolitikuosim, brendžiuką statau aš.
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Ne į temą

2013 Lap 10 , 22:24

Petriukas klausia Pupino,
Tėveli, o kur yra Alpės?
Paklausk mamos. Ji amžinai taip užkiša daiktus, kad nei su žiburiu nerasi.


Pupinas švenčia savo septyniasdešimtmetį.
Sūnus Petriukas sako jam:
Turiu gerą ir blogą naujėnas. Nuo kuriuos pradėti?
Nuo gerosios.Netrukus ateis kelios striptizo šokėjos.
Nuostabu/ apsidžiaugia Pupinas, o kokia blogoji?
Jos visos tavo amžiaus.


Pupinas prieš savo jubilėjų nueina pas daktarą išvarža susitvarkyti.
Daktare, sakykit ar išvarža gali būti nuo brendžiuko?
Gali.
Jūs tikriausiai patrūkote butelius nešiodamas.
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Ne į temą

2013 Gru 02 , 16:35

Tranas susirūpino, kad bendraminčių susitikime nebuvo Pupino, pačio trumpo rėmo išradėjo ir nutarė aplankyti bičiulį, papasakoti apie ką buvo diskutuojama ir tuo pačiu pasidomėti, kodėl jis neatvažiavo.
Pasiėmė bonkutę brendžio ir nuėjo. Žiūri, kad šis visas sugipsuotas guli lovoje
Kas tau nutiko, ar su traukiniu susidūrei?
Kad neprisimenu su kuo. Aną dieną, pajutęs kažką negero viduriuose, įsėdėjęs gabalėlį išmatų į degtukų dėžutę, išėjau į polikliniką . Einant pro autobuso stotelę, ten stovėjęs kažkos tipas paprašė degtukų prisidegti... tai pribudau chirurginiame :P
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Ne į temą

2013 Gru 03 , 15:36

Per bitininkų šventę Žilvinas, jau būdamas gerai įkaušęs, prasitarė, kad jo žmona medų perka pas bitininką Arūną.
Neiškentęs sakau, bet tu pats esi bitininkas.
Nu teip, bet aš už medų brangiau imu... :P
Vartotojo avataras
vidmantask
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:dadano, daugia/bedug. bitidė,platformos.
Bičių šeimų skaičius:78
Bitininkavimo stažas:36
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:2621
Užsiregistravo:2009 Sau 06 , 14:47

Re: Ne į temą

2013 Gru 03 , 17:14

Senelis prisimena senus, gerus laikus:
-Kai buvau vaikėzas, mamutė mane galėdavo nusiųsti į parduotuvę su vienu rubliu. Ir aš parnešdavau 3 kg bulvių, du kepaliukus duonos, tris litrus pieno, vieną sūrį, pakuotę gruziniškos arbatos, dešimt kiaušinių.
- O dabar, seneli? Ar pinigai taip nuvertėjo?
-Ne. Dabar pernelyg daug stebėjimo kamerų...
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Ne į temą

2013 Gru 06 , 15:10

Rabinovičius ateina pas rabiną ir klausia:
Ką daryti? Mano sūnus tapo krikščioniu.
Ateik rytoj, aš paklausiu Jahvės.
Kitą dieną rabinas sako:
Dievas nieko negali padėti, ir jis turi tokią pačią problemą. :P
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Ne į temą

2013 Gru 16 , 20:40

Pupinas nusprendė pasistatyti namą. Atėjęs Tranas nustebo, kad namas tiksliai apvalus. Pupinas pamtęs nustebusi Trana tuojau paaiškino... žinai, uošvienė vis klausia, kai pastatysiu namą gal ir jai koks kampelis klius....
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Ne į temą

2013 Gru 16 , 20:44

Guli Sergėjus su Maryte nudistų pliaže... Sergijus klausia Marytės,
-Aatspėk ko dabar noriu?
Neakla esu, matau. :chuckle
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Ne į temą

2013 Gru 17 , 21:46

Didžiojoje Britanijoje į perpildytą traukinį įlipo amerikiečių kareivis. Įėjo į šešiavietę kupė, kur jau sėdėjo penki keleiviai ir šuo paskutinėje laisvoje vietoje.
Kreipdamasis į ponią, mažo šunelio šeimininkę, jis paklausė:
- Ponia, gal galėčiau atsisėsti?
- Ne, jokiu būdu, – atsakė ši.
Po pusvalandžio išvargęs kareivėlis kreipėsi į ją vėl:
- Stoviu jau pusvalandį. Gavau 24 valandas atostogų. Gal leistumėte prisėsti nors trumpam?
- Jaunuoli, jūs baisiai įžūlus. Aš pasakiau, kad ne.
Tada kareivis atidarė langą, griebė šunelį, išmetė jį lauk ir atsisėdo.
Ūsuotas anglas generolas, sėdėjęs priešais, neištvėręs tarė:
- Tikra bėda su tais amerikiečiais. Jie viską daro ne taip. Važinėja ne ta kelio puse, laiko šakutę ne ta ranka, o dabar štai – išmetė ne tą kalę!
Vartotojo avataras
karabas
Patyręs narys
Aviliai:Mediniai
Bičių šeimų skaičius:150
Bitininkavimo stažas:10
Bičių rasė:Bakfastas
Pranešimai:574
Užsiregistravo:2011 Kov 19 , 13:13

Re: Ne į temą

2013 Gru 17 , 22:27

Degalinėje kabo toks skelbimas:
Kas prisipils pilną baką benzino, galės dalyvauti loterijoje. Prizas- nemokamas seksas.
Atvažiuoja du vyriškiai, prisipila pilną baką ir ateina susimokėti, o tuo pačiu klausia žaidimo taisyklių. Šeimininkas aiškina, kad jos labai paprastos- jis sugalvoja skaičių nuo 1 iki 10 ir kas atspėja, tas laimi. Klientas
- Septyni. Šeimininkas
- Ne. Aš sugalvojau skaičių DU. Pamėginkite kitą kartą...
Po savaitės. Klientas:
-Trys Šeimininkas:
- Apmaudu, bet neatspėjot. Aš buvau sugalvojęs penkis. Na gal kitąsyk sėkmė jus lydės....
Vyrai išvažiuoja iš degalinės, o vienas ir sako:
-Kažkokia įtartina loterija. Gal jis paprasčiausias
sukčius? Kitas ugningai atrėžia:
- Na ką tu. Viskas sąžininga: praeitą savaitę mano žmona dusyk išlošė
Keistas reiškinys: eini šunkeliu,o sutinki žmones.
Vartotojo avataras
karabas
Patyręs narys
Aviliai:Mediniai
Bičių šeimų skaičius:150
Bitininkavimo stažas:10
Bičių rasė:Bakfastas
Pranešimai:574
Užsiregistravo:2011 Kov 19 , 13:13

Re: Ne į temą

2014 Sau 03 , 22:10

Iliustracijai apie forumo "optimistą" :)

Turėjo tėvai 2 sūnus. Vienas buvo nepataisomas optimistas, o kitas pesimistas juodas. Nusprendė tėvai, kad per Kalėdas reikia kažkaip nusodinti optimistą ir pradžiuginti pesimistą. Padėjo dovanas po eglute. Pesimistui- medinį arkliuką, o optimistui mėšlo krūvą. Atsikėlė vaikai Kalėdų rytą ir prie eglutės dovanų pasiimti. Pažiūri pesimistas į savo dovaną ir nusivylęs sako: "Arkliukas rudas, o aš norėjau obuolmušio Nuliūdes... Medinis..., o aš norėjau tikro Nuliūdes" O optimistas džiūgaudamas: " O mano tai tikras buvo Šypsena, tik pabėgo! Šypsena"


Ar po truputi ryškėja vaizdas kas yra optimistas? :lol:
Paskutinį kartą redagavo karabas 2014 Sau 03 , 22:14, redaguota 1 kartą(us).
Keistas reiškinys: eini šunkeliu,o sutinki žmones.
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Ne į temą

2014 Sau 14 , 10:24

Kaip gerą iš dadanistų sugryžus namo, į savo T-18 kampą ir tegul tai, ko negaliu, netrugdo tam, ką galiu. :beer:
Būdamas svečiuose eilinį kartą įsitikinau, kad kiekvienas girdi tik tai ką supranta. Savas supratimas ateina tik iš savų klaidų, o ne iš kažkieno pamokymų. Iš savo paties įgytos patirties pamokymams duoti išminties daug nereika, bet juos suprasti ir pasinaudoti sugeba tik išmintingieji :think:
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Ne į temą

2014 Sau 27 , 09:56

Labas rytas :beer:
Čia keletas anekdotų prie rytinės vyno taurės. :ok:

Miestelio kirpėjas, pro langą pamatęs einantį mažąjį Iciką, savo
klientams sako:
- Štai eina pats kvailiausias vaikas, kokį teko kada nors matyti.
Pasikviečia jį vidun ir ištiesia vienoje rankoje 1 dolerį, o kitoje-
25 centus.. Icikas pasiima 25 centus ir išeina, visi kvatojasi. Vienas
kirpyklos lankytojas pasiveja vaiką ir klausia:
- Kodėl gi tu paėmei ne dolerį, o tik 25 centus?
- Todėl, kad tą dieną, kai aš paimsiu 1 dolerį, šitas žaidimas pasibaigs.


Manau, kad Skype sugalvojo suvalkiečiai - lyg ir svečiai namuose, o vaišinti nereikia.


Rabinovičius prekiauja turguje arbūzais, šalia- užrašas: 1 arbūzas - 3
rubliai, 3 arbūzai - 10 rublių. Priėjęs vyras, nusiperka vieną arbūzą
už tris rublius, po to- dar vieną, ir dar vieną. Patenkintas sako:
- Matai, žmogau, nusipirkau iš tavęs tris arbūzūs ir sumokėjau ne 10,
bet 9 rublius. Nemoki tu prekiauti!
- Va, taip visada,- murma Rabinovičius,- ateina pirkti vieno arbūzo,
nusiperka tris ir dar moko mane komercijos...



Kairiarankiai pinigus paprastai laiko dešinėje vidinėje kišenėje, o
dešiniarankiai - kairėje. Jeigu gi žmogus turi išvystytus abu
pusrutulius - tai jo pinigai guli Šveicarijos banke.
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Ne į temą

2014 Kov 26 , 12:06

Vaikšto Pupinas su žmona po parduotuvę, stumia vežymėlį, o žmona tik krauna įvairias maisto prekes, tik krauna. Pastebėjęs, kad žmona pradėjo dėti dideliais kiekiais šunims skirtą dešrą, neiškentęs paklausė, kam tiek daug, juk mūsų šuniukas mažiukas, tikrai tiek nesuės?
- Baik loti- atšovė žmona... :think:
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Ne į temą

2014 Kov 27 , 10:36

Gavęs eilinę pensiją, Tranas, eidamas namuo, paima butelį brendžiuko ir parėjęs kviečia žmoną , kad ši padėtu išgerti, nes draugas Pupinas yra išvykęs į mokslinę komandiruotę, apie " Patrumpinto rėmo privalumus", mokslinį pranešimą skaityti...
-Tu gi žinai, kad aš negeriu, net ir į burną neimu..., paprieštarauja žmona.
- Na, kaip žinai... tada einu pas Pupino Zosytę. Ji viską daro su malonumu.... :ok:
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Ne į temą

2014 Kov 28 , 12:55

Pernykštėje bitininkų šventėje, vėlai naktį, Tranas eidamas miegoti į savo palapinę, pastebėjo prie stalo dar tebesėdinti Pupiną ir betuštinanti, tiesiai iš bonkės, brendžiuką.
-Bičiuli Pupinai, jau tiek vėlu, o tu vis mauki, vienas ir be draugų...
- Nervus raminu , Trane..
-Na ir kas tave tokį tolerantišką žmogų, taip sunervino?
-Nagi, pareinu į palapinę gulti pas Zosyte, o ten mano vietoje jau kažkoks švedas, mano Zosytę apsikabinęs, gulį...
-Na ir ką tu jam pasakei?
-O ką aš galiu pasakyti? Švediškai tai nemoku ...
- Hmmm, bet Zosytė tai galėjo nesutikti...
- Zosytė, ..o ką, ji tai švediškai irgi nemoka...Prisikviečia tas Ūselis į tas bitininkų šventes čia visokių užsiniečių tai žmogus nebegali ir vienos žmogos palikti...
- Aha, dabar suprantu kodėl Katinas net su šautuvu tą savo Kicę taip saugo, nuo tų užsiniečių mat ... garsiai mąsto Tranas :think:
Einam bičiuli pas mane į palapinę, kol brendžiuką užbaigsim gal ir tas švedas į savo palapinę išsikraustys... ;)
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Ne į temą

2014 Bal 01 , 21:36

Su balandžio -1-aja gerbiamieji.
Tenka tik pasidžiaugti, kad geros žinios bičiuliams pasirodo nors kartą metuose, kaip apie varozės gydymo surastą būdą, ar T-18 masinę avilių gamybos pradžią arba Med pakvietimą į bendraminčių susitikimą. Nenusiminkim, kad tai įvyksta būtent balandžio-1-osios proga ir maža tikimybė, kad kada nors tai įvyks ir iš tikro. Bet vis tik džiugu, kad yra metuose tokia diena, kad galima garsiai išsakyti savo svajones ir lūkesčius, kurių norėtumėme, kad taip įvyktu iš tikro.
Labai patiko Vinipuxo avies kailio veiksmingumo patikinimas apsaugant obuolius ir bulves nuo erkių. Kaip nekeista, bet praktiškai bitininkaudami elgiamės labai panašiai. Kokių tik "veiksmingų" būdų, padedančių bitėms nesirgti, nespiesti ir daug produkcijos prinešti neprimislinam ir šventai tikim, kad tai padeda. Didžioji dalis forumo pamokymų ir išradimų turi tik tokią praktinę vertę, kaip ir avikailis Vinipuxo obliams, kad erkės neapstotu.
Bet visas netiesas stebuklingai nubraukia vienas žmogaus savybė, sugebėjimas - TIKĖTI, paversdama norima, trokštama, svajojama į "REALYBĘ" . Net neįsivaizduoju, koks pilkas ir nuobodus pasidarytu žmogaus gyvenimas jei kada nors žmogus prarastu tokį sugebėjimą.
Tad sveikinu visus patikėjusius balandžio pirmos išradimais, pažadais ir pradėtais gerais darbais ir linkiu TIKĖTI, kad mūsų gerosios svajonės vystyk kada nors išsipildys iš tikro. :beer:
vinipux
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:3130
Užsiregistravo:2009 Vas 17 , 20:19

Re: Ne į temą

2014 Bal 02 , 09:13

TRANAS rašė: Bet visas netiesas stebuklingai nubraukia vienas žmogaus savybė, sugebėjimas - TIKĖTI, paversdama norima, trokštama, svajojama į "REALYBĘ" . Net neįsivaizduoju, koks pilkas ir nuobodus pasidarytu žmogaus gyvenimas jei kada nors žmogus prarastu tokį sugebėjimą.
Tad sveikinu visus patikėjusius balandžio pirmos išradimais, pažadais ir pradėtais gerais darbais ir linkiu TIKĖTI, kad mūsų gerosios svajonės vystyk kada nors išsipildys iš tikro. :beer:
Ačiū už nuostabius linkėjimus,
ko gero tai pirma tokia nuoširdžiai pavykusi melagių diena forumo istorijoje, tikra atgaiva po žiemos murkdymuose mėšle. Ačiū visiems nepatingėjusiems parašyti, prisipažinsiu- patikėjau Cezio pranešimu, kita vertus tikrai įdomu kaip ten veikia viešieji reklamos ryšiai.
grb. Rimontai- nepatingėjote pateikti tokį ilgą ir išsamų traktatą, bet kilo klausimas- dabar laikomos juodavilnės avys- ar avikailio poveikis išliks toks pat? O jeigu bityne pakabinus ožio "kapšį", gal erkės nutrokštų 153 m .atstumu ? kaip matot -oi kiek daug neatsakytų klausimų. :)

Grįžti į