Re: Ne į temą

R. Bukausko bitininkavimo technologija
Vartotojo avataras
Rimas007
Patyręs narys
Aviliai:daugiaaukščiai.T-18
Bičių šeimų skaičius:120
Bitininkavimo stažas:9
Pranešimai:1038
Užsiregistravo:2009 Lap 09 , 22:36
Re: Ne į temą

2014 Bal 10 , 14:51

Bitininko postulatas; teorija-kai viską žinome ,bet niekas neveikia.Praktika - kai viskas veikia, bet nieko nežinome ,kodėl veikia. :) Labai dažnai bitininkai (ypač pradedantys) suderina šias abi sritis - niekas neveikia ir niekas nežino kodėl :)
Visiems jums-linkiu laimės
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Ne į temą

2014 Bal 11 , 21:28

Eilinį penktadienio vakarą, Tranas su Pupinu , susėdę svetainėje prie brendžiuko butelio aptarinėja savaitės įvykius, Ukrainos- Rusijos, o gal jau ir trečio pasaulinio karo pradžią. Pupino Zosytė nesikiša į vyrų pokalbį ir ramiai kažką virtuvėje krapštosi.
Kaip įprasta, baigiantis pirmam buteliui, visada apie prabėgusios jaunystė šaunias moterų fronte pasiektas pergales prisimenama. Pupinas jau gerokai apšilęs, tiek įsijautė į prisiminimus ir pasiektas pergales, kad savo gyvenimą su zebru palygino: blondinė- brunetė, blondinė- brunetė.. ;)
Čia į kambarį įėjo Zosytė, atnešė iš virtuvės vyrams užkandos ir tarė:
-O aš savo gyvenimą visam zoologijos sodui prilyginčiau : avinas, asilas, gaidys, kačiukas, ožys, dramblys ... ir t.t. :chuckle
Vartotojo avataras
Rimas007
Patyręs narys
Aviliai:daugiaaukščiai.T-18
Bičių šeimų skaičius:120
Bitininkavimo stažas:9
Pranešimai:1038
Užsiregistravo:2009 Lap 09 , 22:36

Re: Ne į temą

2014 Bal 18 , 00:46

Labai gaila ,bet žmogui (daugeliui ) duota gyventi ir suprasti tik trijų erdvės matmenų ir vieną laiko matmens visatą . Tačiau jau dabar fizikai įrodė kad egzistuoja be mums matomų dar papildomai 6 matmenys , kurių mes negalime matyti . Žmogus turi sielą o žemiškasis gyvenimas šioje 3 trijų matmenų erdvėje baigiasi fizinio kūno mirtimi , tačiau siela ( energijos forma ) ir toliau egzistuoja kituose matmenyse.
Mokslininkai nustatė kad materija tesudaro vos 5 procentus mūsų visatos, (nors daugumai atrodo kitaip :) ) kai absoliučią visatos daugumą sudaro kitokios formos energija ir kitokios formos materija, kurios žmogui (arba didžiajai daugumai) ;) neduota matyti .Ir jau senai yra įrodyta ir patvirtinta, kad materija tėra sukoncentruota energijos forma. Ir tie penki procentai ,kartais leidžia į viską šiame gyvenime kitaip pažiūrėti , nei priimta ,,išsivysčiusiame,, kapitalizme, ar taip, kaip kažkas , kad labai norėtų ,kad matytume, ar kitame ,,...izme,, ,koks jis geras ar blogas bebūtų ;)
Visiems jums-linkiu laimės
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Ne į temą

2014 Bal 20 , 22:36

Rimantai ar ir tau mistika nesvetima?
Oi kaip būtu gerai, kad tie fizikai, bent mažą dalį būtų nustate to, ką tu čia teigi.
Ale kokia gamtos neteisybė, visiems kitiems gyviems padarams "sielos" neduota, o žmogui... net su galimybe atgimti kituose matmenyse :chuckle
Mano siela tikriausiai atgims bičiu trane, bet kaip su siela...aha supratau, - būsiu tranas su siela :angel:
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Ne į temą

2014 Bal 20 , 22:42

Romai su politika menki juokai... 10.000 lišnų litų tai neturiu- pragėriau, o be to dar ir į lukiškes gali uždaryti ? Kas biteles tada beprižiūrės?
Geriau apie bites pašnekam, čia geriau visi sutariam.
Nepyk, bet visą POLITIKĄ ištryniau aš.
Gal kokį gerą anikdotą žinai?
O gal gali pasakyti ar ir velnias turi sielą? ;)
Vartotojo avataras
kice
Patyręs narys
Aviliai:dadanai, daugiaukščiai 10-rėmiai
Bičių šeimų skaičius:30
Bitininkavimo stažas:15
Bičių rasė:Carnica, buckfast
Pranešimai:3591
Užsiregistravo:2008 Geg 05 , 12:15

Re: Ne į temą

2014 Bal 21 , 16:40

TRANAS rašė:Romai su politika menki juokai... 10.000 lišnų litų tai neturiu- pragėriau, o be to dar ir į lukiškes gali uždaryti ? Kas biteles tada beprižiūrės?
Geriau apie bites pašnekam, čia geriau visi sutariam.
Nepyk, bet visą POLITIKĄ ištryniau aš.
Gal kokį gerą anikdotą žinai?
O gal gali pasakyti ar ir velnias turi sielą? ;)
taigi velnias - puoles angelas.. Reiskia viska, ka turi angelas, turi ir velnias :)
Kieti tie mokslininkai - zmogus suvokia tik 3 matavimus, o jie - visus 6 nustate.. Kazi kokiais savo organais juos suvoke? :lol:
Katėms žiurkių nuomonė nerūpi..
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Ne į temą

2014 Bal 21 , 20:23

Tik pas velnią dorybės ir sparnų tikriausiai nebėr, bet užtad uodegą ir ragus, mačiusėji, sako kad turi?
Na turbut mokslininkai su prietaisais iki šešių mpojučių kabina? ;)
Ale, kad tie jų atradimai vis keičiasi su kiekvienu nauju atradimu. Kol kas teks pasitikėti tik savais prietaisais. ;)
Aš irgi svajoju apie vieną prietaisą- kvantinį kompiuterį. Pupinas sakė, kad su juo viską galima sužinoti ir apie 10 naujų pojučių pajausti, panašei kaip ir brendžiuko butilką išgėrus.
Laukiu nesulaukiu kada į mano kaimo parduotuvę atveš ;)
Vartotojo avataras
Rimas007
Patyręs narys
Aviliai:daugiaaukščiai.T-18
Bičių šeimų skaičius:120
Bitininkavimo stažas:9
Pranešimai:1038
Užsiregistravo:2009 Lap 09 , 22:36

Re: Ne į temą

2014 Bal 21 , 21:52

TRANAS rašė:Rimantai ar ir tau mistika nesvetima?
Oi kaip būtu gerai, kad tie fizikai, bent mažą dalį būtų nustate to, ką tu čia teigi.
Ale kokia gamtos neteisybė, visiems kitiems gyviems padarams "sielos" neduota, o žmogui... net su galimybe atgimti kituose matmenyse :chuckle
Mano siela tikriausiai atgims bičiu trane, bet kaip su siela...aha supratau, - būsiu tranas su siela :angel:
Tingiu čia dėti (kas domisi tas susiras pats) japonų ir kitų mokslininkų darbus su filmuotuomis medžiagomis ,nuotraukomis ir naudojama technika ir tyrimo metodais-bet trumpai-visi gyvi organizmai turi sielą ar dar kaip nors ,visiškai nėra skirtumo ,kaip tai pavadinsi,net bakterijos (ar kaip kam patogiau tai vadinti-energetiniais vienetais ir tt) pakolkas japonų mokslininkai sugeba stebėti tik kažkokio mirusio kirmino ,numirusį jį ištraukia iš žemės -sunaikina -o aparatūra toliau fiksuoja ,kaip žemėje (nebesant jo fiziniam kūnui) jis toliau ropinėja ir kasasi labirintus ,kai atlikdami tą patį bandymą su ktomis gyvybės formomis -aparatūra tą reiškinį fiksuoja tik nuo kelių sekundžių ,max iki paros ,o tuos ,,mirusius sliekus,, stebi metų metus ,jų ,,sielos,, energijos niekur nedingsta iš tos žemės.Pats asmeniškai buvau susitikime su indu ,kuris mato mintis ,ne spėja ,bet mato ir šimtu procentų tikslumu (kalbos tai jis mano nežino) ir mano prisigalvojimų ir kitų ten buvusių ,atspėti su šimtaprocentiniu tikslumu ir su smulkmenomis.... ai ką aš čia įsivėliau ,lai būna kad viskas ,,evoliucionuoja,, atsitiktinai ,milijardai ląstelių dauginasi su nepaaiškinamu tikslumu ,niekieno ir jokių jėgų neveikiamos-atsitiktinai ,planetos skraido,ir ne susiduria ar susiduria irgi atsitiktinai ,ligos gydomos tik vaistais ,ir juo brangesnias ir naujasniais ir tt ;) ir lai japonai ir kitų šalių mokslininkai būna durnelai.Šeip reiktų žinoti ,kad mokslas žinojimui eina iš paskos :) Pirma juk kažkas sužino (ateina mintis) ,paskui durneliai sau,tai įrodinėja moksliniais bandymais ,tai ką žino :)
Visiems jums-linkiu laimės
Vartotojo avataras
kice
Patyręs narys
Aviliai:dadanai, daugiaukščiai 10-rėmiai
Bičių šeimų skaičius:30
Bitininkavimo stažas:15
Bičių rasė:Carnica, buckfast
Pranešimai:3591
Užsiregistravo:2008 Geg 05 , 12:15

Re: Ne į temą

2014 Bal 21 , 21:57

Tai uztektu su paprasta cigone Lietuvoj, turgui susitikti - ji mato, kur pats laikai pinigine, kiek pinigu joje turi.. ir moka mintis skaityti - zino ka padaryti, kad ja atidduotum :) Kam tas indas?
Antra - o sventas naivume..
Trecia - tas lasteliu dauginimasis jau senokai nebe paslaptis mokslui.. Bet tamsta vis dar sito nezinot? :lol:
Katėms žiurkių nuomonė nerūpi..
Vartotojo avataras
Rimas007
Patyręs narys
Aviliai:daugiaaukščiai.T-18
Bičių šeimų skaičius:120
Bitininkavimo stažas:9
Pranešimai:1038
Užsiregistravo:2009 Lap 09 , 22:36

Re: Ne į temą

2014 Bal 21 , 22:00

Šiaip net pats žodis intuicija ,kuri beje labai geriai yra išvystyta pas moteris-mamas, turėtų būti mistika,durnystė ir nesąmonė ,ir dunelės ar ne pilno proto tos ,kurios nujaučia per atstumą ,kas jos vaikui gerai ar ne -ir visi tie yra durneliai ,kurie jaučia ,nors ir ne mato ,kad už nugaros kažkas stovi ar į jį žiūri..... čia pradžiai ,šiaip pamąstymui jei ką :) ,o gal kas ir sau į ne labai aiškius klausimus atsakymą,pagalvojęs ras ,arba ne :) :) ;)
Visiems jums-linkiu laimės
Vartotojo avataras
Rimas007
Patyręs narys
Aviliai:daugiaaukščiai.T-18
Bičių šeimų skaičius:120
Bitininkavimo stažas:9
Pranešimai:1038
Užsiregistravo:2009 Lap 09 , 22:36

Re: Ne į temą

2014 Bal 21 , 22:10

kice rašė:Tai uztektu su paprasta cigone Lietuvoj, turgui susitikti - ji mato, kur pats laikai pinigine, kiek pinigu joje turi.. ir moka mintis skaityti - zino ka padaryti, kad ja atidduotum :) Kam tas indas?
Antra - o sventas naivume..
Trecia - tas lasteliu dauginimasis jau senokai nebe paslaptis mokslui.. Bet tamsta vis dar sito nezinot? :lol:
Šiap jei ką ,tai man patinka būti naiviam.... ;)
Visiems jums-linkiu laimės
Vartotojo avataras
Romas3
Patyręs narys
Bitininkavimo stažas:25
Pranešimai:1482
Užsiregistravo:2011 Vas 27 , 19:17

Re: Ne į temą

2014 Bal 21 , 22:11

kice rašė:Tai uztektu su paprasta cigone Lietuvoj, turgui susitikti - ji mato, kur pats laikai pinigine, kiek pinigu joje turi.. ir moka mintis skaityti - zino ka padaryti, kad ja atidduotum :) Kam tas indas?
Antra - o sventas naivume..
Trecia - tas lasteliu dauginimasis jau senokai nebe paslaptis mokslui.. Bet tamsta vis dar sito nezinot? :lol:
Pritariu Kicei -"o šventas naivumas". Nors ir negerai skamba, bet naivumas ribojasi su kvailumu.
Jei pagal autorių - per tiek amžių visa Žemė turėtų būti vien tik sliekų paliktos skylės. :dance:
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Ne į temą

2014 Bal 21 , 22:19

Pritariu Rimantui, kad motinos jaučia ir jei tik vaikui kas blogai, visus pinigus sukčiams atiduoda.
Mano Pupinas irgi jaučia, kada aš brendžiuko parsinešu, žiūrėk tut, kak tu ir prisistato.
Man irgi patinka būti naiviam ir durnam, nes niekas ant tokio nepyksta ir viskaą atleidžia. Bet jei tik protingai ką nors pabandai paporinti, tai kritikos ir piktumo kaip mat sulauksi.
Daug dar nepaaiškinamų dalykų ant to margo svieto, gerai kad nors nuo brendžiuko protas prasšviesėja ir geriau viską suprasti žmogus pradedi :chuckle
Vartotojo avataras
Romas3
Patyręs narys
Bitininkavimo stažas:25
Pranešimai:1482
Užsiregistravo:2011 Vas 27 , 19:17

Re: Ne į temą

2014 Bal 21 , 22:28

TRANAS rašė:Pritariu Rimantui, kad motinos jaučia ir jei tik vaikui kas blogai, visus pinigus sukčiams atiduoda.
Mano Pupinas irgi jaučia, kada aš brendžiuko parsinešu, žiūrėk tut, kak tu ir prisistato.
Man irgi patinka būti naiviam ir durnam, nes niekas ant tokio nepyksta ir viskaą atleidžia. Bet jei tik protingai ką nors pabandai paporinti, tai kritikos ir piktumo kaip mat sulauksi.
Daug dar nepaaiškinamų dalykų ant to margo svieto, gerai kad nors nuo brendžiuko protas prasšviesėja ir geriau viską suprasti žmogus pradedi :chuckle
O tranas vistik įžvalgus. Ne bereikalo yra populiari liaudies patarlė - "Duok durniui kelią".
arunass
Patyręs narys
Aviliai:10 rėmų daugiaaukščiai + dadano
Bičių šeimų skaičius:50+
Bitininkavimo stažas:5
Bičių rasė:bakfast
Pranešimai:208
Užsiregistravo:2010 Rgp 18 , 20:50

Re: Ne į temą

2014 Bal 21 , 22:38

Na mistika ir man patinka,beda kad netikintys Dievu laiko patys duris uzdarytas ir tada jiems ir belieka tik kuniska samprata.
Vartotojo avataras
Rimas007
Patyręs narys
Aviliai:daugiaaukščiai.T-18
Bičių šeimų skaičius:120
Bitininkavimo stažas:9
Pranešimai:1038
Užsiregistravo:2009 Lap 09 , 22:36

Re: Ne į temą

2014 Bal 21 , 22:56

O tranas vistik įžvalgus. Ne bereikalo yra populiari liaudies patarlė - "Duok durniui kelią".[/quote]

yra ir daugiau tų patarlių - ,,Pataikūnai negali skųstis , kad trūksta treniruočių bazių,,
Visiems jums-linkiu laimės
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Ne į temą

2014 Bal 21 , 23:20

Rimas007 rašė:Šiaip net pats žodis intuicija ,kuri beje labai geriai yra išvystyta pas moteris-mamas, turėtų būti mistika,durnystė ir nesąmonė ,ir dunelės ar ne pilno proto tos ,kurios nujaučia per atstumą ,kas jos vaikui gerai ar ne -ir visi tie yra durneliai ,kurie jaučia ,nors ir ne mato ,kad už nugaros kažkas stovi ar į jį žiūri..... čia pradžiai ,šiaip pamąstymui jei ką :) ,o gal kas ir sau į ne labai aiškius klausimus atsakymą,pagalvojęs ras ,arba ne :) :) ;)
Pritariu Rimui. Gal kas man paaiškins, kaip ir kodėl veikia virgulės? Ką, Kicut? ;) Negali, ką...? :P
Esu buvęs pas Rimą namie, po kiemą su virgulėmis pasivaikščiojom. Jei jis atsižvelgė į virgulių rodmenis, tai jo turimos ant kiemo bitės nei serga, nei spiečia - ką, Rimai? :bee
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Ne į temą

2014 Bal 21 , 23:55

Jo čia tikrai nepaneigiamas faktas ;)
Aš irgi su virgulėmis surandu, kur sliekų sielos žemę rausia, ten avilių nestatau, nes sieloms žemę išpurenus aviliai kad nenugriūtu :ok:
Vartotojo avataras
Jovita
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:16
Pranešimai:2126
Užsiregistravo:2008 Bir 13 , 22:58

Re: Ne į temą

2014 Bal 22 , 00:09

Rimas007 rašė:Labai gaila ,bet žmogui (daugeliui ) duota gyventi ir suprasti tik trijų erdvės matmenų ir vieną laiko matmens visatą . Tačiau jau dabar fizikai įrodė kad egzistuoja be mums matomų dar papildomai 6 matmenys , kurių mes negalime matyti . Žmogus turi sielą o žemiškasis gyvenimas šioje 3 trijų matmenų erdvėje baigiasi fizinio kūno mirtimi , tačiau siela ( energijos forma ) ir toliau egzistuoja kituose matmenyse.
Mokslininkai nustatė kad materija tesudaro vos 5 procentus mūsų visatos, (nors daugumai atrodo kitaip :) ) kai absoliučią visatos daugumą sudaro kitokios formos energija ir kitokios formos materija, kurios žmogui (arba didžiajai daugumai) ;) neduota matyti .Ir jau senai yra įrodyta ir patvirtinta, kad materija tėra sukoncentruota energijos forma. Ir tie penki procentai ,kartais leidžia į viską šiame gyvenime kitaip pažiūrėti , nei priimta ,,išsivysčiusiame,, kapitalizme, ar taip, kaip kažkas , kad labai norėtų ,kad matytume, ar kitame ,,...izme,, ,koks jis geras ar blogas bebūtų ;)
Tegul netiki, nes nesidomi. Mokslininkai nuolat kalba apie antimaterija Visatoje. Bet jie dar nezino, kas tai yra. Mes nieko dar nezinome, tai yra, zinome labai mazai. Bet vistiek jauciames visagaliai. Tik kuniskos pabaigos vitsiek bijom. O ar nebaisu, Rimai007? Juk vistiek neramu, jei ir tiki, kad po isejimo viskas tesias toliau?
Kai zinai, kad viskas prasidejo nuo degtuko galvutes dydzio tasko Didziojo sprogimo ir tai nuolat auga ir pleciasi, tai viskas galvoje netelpa. Ir tiketi vien tuo, ka gali paciupineti, yra per maza. Mes net nezinome, kas is tikruju yra tos juodosios skyles, mes nezinom, kiek yra visatu. Mosklininkai nuolat iesko planetos, kuria galetu pavadinti Zeme2. Nes po daugybes metu musu zeme sudegins besiplecianti Saule.Iki tol reikia istobulinti technologija, kad bent dalis zmonijos pasiektu Zeme2...Jau visa tai skamba kaip stebuklingi dalykai. O ka jau bekalbeti kitus...
Poviliokas
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:12
Bitininkavimo stažas:8
Pranešimai:159
Užsiregistravo:2014 Vas 10 , 22:13

Re: Ne į temą

2014 Bal 22 , 00:15

" onclick="window.open(this.href);return false;

Grįžti į