Be pavadinimo...

Čia rašome viską, kas nesusiję su bitelėmis, bitininkavimu ir pan.
Psilas
Patyręs narys
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:2
Bitininkavimo stažas:2
Pranešimai:1209
Užsiregistravo:2010 Kov 18 , 22:17
Re: Be pavadinimo...

2018 Kov 31 , 22:53

Sergijus rašė:Ko nesupratai, Žilvino paaiškinime? :)
Nesupratau, Neagurkas, tos dalies apie savo meduves.
kirk
Patyręs narys
Aviliai:Dadano. Pereinu į daugiaaukščius.
Bičių šeimų skaičius:45
Bitininkavimo stažas:25
Pranešimai:571
Užsiregistravo:2008 Gru 29 , 21:36

Re: Be pavadinimo...

2018 Bal 17 , 22:19

Keista ta Imanto reklaminė motinėlė - lyg iš dviejų sulipinta :o
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Be pavadinimo...

2018 Lie 27 , 23:35

Sergijus 25 Lie 2017, 00:14

Kaip pastebėjot, chebryte, artėja Didi Diena - mano Šviesybės Tortadienis. Manęs lankymo ir sveikinimų proga, taisyklėse atsirado šiokių tokių pakeitimų ir papildymų:
1. Nestatykit mašinų bile kur - jas paliekat gretimuose kaimuose, o jūsų patogumui, bus įkurta daug, riedučių ir riedlenčių nuomos punktų. Juk vis tiek "ratuoti", a ne? ;)
2. Mažajame dovanų namelyje, kuriame kraunat dovanojamus laikrodžius, žiedus, brangakmenius, apyrankes, mob. telefonus ir kitokią smulkmę, budės sargas. Sargo prireikė tam, jog dovanotojas, atitysęs molinį, kaspinėliu perrištą puodelį, nebeišsineštu atminimui kokio "Rolex"-so, ar žiedo su deimantu, kaip kad yra buvę ir anksčiau... :think: TURĖKIT, GI SĄŽINĖS! O, kol jos neturit - budės sargas... :wasntme:
3. Ta pati taisyklė, galios ir vidutiniame, buitinei technikai skirtame angare. Kameromis pastebėta, jog atnešęs į tualetinį popierių suvyniotą plytą, "sveikintojas" išsinešė "Lenovo" kompiuterį. :o "Sveikintojas", yra atpažintas ir jei šymet bandys pakartoti savo "šposiuką", jam bus "pakrauta malkų" ir jis bus išvežtas artimiausion ligoninėn, skambant iškilmingai audio ir šviesos muzikai... :bee
4. Didžiajame dovanų angare, sargai nebudės. Ten esančios dovanos per sunkios, jog jas išnešti be krano. ;)

Primenu taisykles, jei kažkas pamiršo. Šiemet, beje, norėčiau "Bugačio". Nežinantiems paaiškinu: tai "Buggati Veiron". Būtinai su dujine įranga! Niu ir kablys nepamaišytų, priekabiukei, malkoms iš miško, ar žvyrui, statyboms, parsitysti. ;)
Pasilinksminkit, chebryte. :dance: :beer: :dance:

Didi diena artėja, chebryte, nepamiršot? Šiemet minėsim mano 50-ojo girtadienio, pirmąsias metines. :dance: Tai va, šia proga, šį bei tą pridursiu. ;)
Sąlygos lieka tos pačios, ale norėčiau priminti skambintojams: nebirbinkit po 12-os valandos nakties! Aš juk irgi, pamiegot noriu. Užuojautos, sveikinimai ir linkėjimai, bus priimami iki 12-os nakties, nuo 10-os ryto, Visu kitu laiku, įkyrūs "birbintojai", roboto bus siunčiami nach..., hm, po velnių ir ryšys nutrūks. :wasntme:
Nebedovanokit "Hamer"-ių, nebeturiu kur statyti. Geriau būtų koks autobiesas - perdovanočiau kokiems vaikų namams ir tapčiau mecenatu... ;)
O "Bugačio" dovanotojai, kabliui pagalėjo... :wasntme: Teka pačiam prisikonstruoti... :(


Tai tiek, chebryte. Linksmai atšvęskit. :bee
Psilas
Patyręs narys
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:2
Bitininkavimo stažas:2
Pranešimai:1209
Užsiregistravo:2010 Kov 18 , 22:17

Re: Be pavadinimo...

2018 Lap 10 , 23:14

Noriu pasidziaugti - nepasigirti.
Keleta metu bites gydau be sunkiosios chemijos.
Atsimenu Austejos2 paaiskinima, kad priklausomai nuo to kaip nevykusiai bites gydomos, ta galima pamatyti jau treciais metais ir veliau, priklausomai nuo blogumo.
Jei gydoma gerai, ta matai kasmet...

"Prie rankos" turejau 6 seimas, kai spalio men. nupurskinejau su oksalu, 2 neradau.
Mintis - priejau kritini taska.
Taurages r. yra dar kelios desimtys seimu, kurias priziuriu. Pagal mirusiu procenta visiskas "pipec" gali buti.
Siandien Taurageje laisciau saldziu oksalu ir visos seimos gyvos!
As patenkintas.

"Per mano rankas" yra pereje daug mirusiu biciu seimu ir visada galedavau paaiskinti (galvoju, kad teisingai) , kodel tokie nesusipratimai ivykdavo. Tikiuosi, kad teisingai suprantu, kodel netekau paskutiniu seimu, todel rytoj po ataskaitinio - rinkiminio susirinkimo Drevernoje, vaziuosiu gydyti likusiu seimu "prie rankos".

P.S. Suprantu, kad gavau perspejimo signala.
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Be pavadinimo...

2019 Kov 05 , 18:14

Mane, ištiko emocinė krizė, chebryte. Esu išgėręs, gerokai, turiu ginklą ir esu pasiruošęs susitikti su Kūrėju. Atsiprašau visų, kuriuos įžeidžiau, ar įskaudinau savo komentarais, ar įžvalgomis.Jeigu neišeisiu eterin iki šio laiko, vanas, galit kviest lavonvežį šiuo adresu: Virvytės 31. Vainočių k., Telšių raj.

Pagarbiai - Sergijus.
Vartotojo avataras
Arvydas3
Patyręs narys
Aviliai:Dadant ir daugiaaukščiai
Bičių šeimų skaičius:22
Bitininkavimo stažas:8
Bičių rasė:Bakf, It, mišr
Pranešimai:409
Užsiregistravo:2012 Bal 03 , 01:45

Re: Be pavadinimo...

2019 Kov 05 , 18:25

Sergijus rašė:Mane, ištiko emocinė krizė, chebryte. Esu išgėręs, gerokai, turiu ginklą ir esu pasiruošęs susitikti su Kūrėju. Atsiprašau visų, kuriuos įžeidžiau, ar įskaudinau savo komentarais, ar įžvalgomis.Jeigu neišeisiu eterin iki šio laiko, vanas, galit kviest lavonvežį šiuo adresu: Virvytės 31. Vainočių k., Telšių raj.

Pagarbiai - Sergijus.
Kas čia dabar? Sergijau, neparašei "to laiko". Pasirodo, neturiu Tavo tel., kad galėčiau paskambint ...
https://www.facebook.com/rudziumedus
Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys
Aviliai:daugiaaukščiai, rėmelis 360x200
Bitininkavimo stažas:32
Bičių rasė:A. m. carnica
Pranešimai:1296
Užsiregistravo:2009 Gru 29 , 13:21

Re: Be pavadinimo...

2019 Kov 05 , 20:12

Jau iš vasario 23-osios žinutės aiškiai jautėsi, kad žmogus turi didelių emocinių problemų. Ir dabar tai tikrai ne trolinimas. Kas turit realių kontaktų, galėtumėt nenumoti ranka...
O kaip dėl „Bakfasto rasės“, jei „ jis (brolis Adomas) sako, kad tai ir ne linija – tai toks mišrūnas“?! A. Amšiejaus teiginių parafrazė
Vartotojo avataras
Kest
Patyręs narys
Aviliai:Dadano tipo 22 r. aviliai
Bičių šeimų skaičius:5
Bitininkavimo stažas:8
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:3978
Užsiregistravo:2010 Vas 11 , 19:35

Re: Be pavadinimo...

2019 Kov 05 , 20:42

Arvydas3 rašė: Kas čia dabar? Sergijau, neparašei "to laiko". Pasirodo, neturiu Tavo tel., kad galėčiau paskambint ...
Telefono nr. nusiunčiau tau į AŽ.
'Daryk tai,kuo tiki,tikėk tuo,ką darai
Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys
Aviliai:daugiaaukščiai, rėmelis 360x200
Bitininkavimo stažas:32
Bičių rasė:A. m. carnica
Pranešimai:1296
Užsiregistravo:2009 Gru 29 , 13:21

Re: Be pavadinimo...

2019 Kov 06 , 18:52

Jau para prabėgo. Gal kas turi kokios info? Sergijus konfliktiškas, bet tai protinga ir jautri asmenybė...
O kaip dėl „Bakfasto rasės“, jei „ jis (brolis Adomas) sako, kad tai ir ne linija – tai toks mišrūnas“?! A. Amšiejaus teiginių parafrazė
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Be pavadinimo...

2019 Kov 06 , 20:54

Chebryte, vakar, man "pačiuožė stogas". 20 depresijos metų pasekmės... Didžiulis AČIŪ visiems man skambinusiems ir sulaikiusiems tą," benučiuožiantį stogą". Dabar viskas gerai, situaciją valdau aš, o ne depresija.Daug neigiamų dalykų "sukrito" krūvon, per trumpą laiką, ir alkoholis, kuris visada padėdavo, vakar tik pablogino situaciją... Dar kartą AČIŪ visiems, man pagelbėjusiems.

Pagarbiai - Sergijus
Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys
Aviliai:daugiaaukščiai, rėmelis 360x200
Bitininkavimo stažas:32
Bičių rasė:A. m. carnica
Pranešimai:1296
Užsiregistravo:2009 Gru 29 , 13:21

Re: Be pavadinimo...

2019 Kov 06 , 20:59

:ok:
O kaip dėl „Bakfasto rasės“, jei „ jis (brolis Adomas) sako, kad tai ir ne linija – tai toks mišrūnas“?! A. Amšiejaus teiginių parafrazė
Psilas
Patyręs narys
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:2
Bitininkavimo stažas:2
Pranešimai:1209
Užsiregistravo:2010 Kov 18 , 22:17

Re: Be pavadinimo...

2019 Kov 16 , 15:31

Ar as vienas pasigendu Gretosbites?
kas apie ji girdeti?

Gal "pomidorai" suviliojo...
Psilas
Patyręs narys
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:2
Bitininkavimo stažas:2
Pranešimai:1209
Užsiregistravo:2010 Kov 18 , 22:17

Re: Be pavadinimo...

2019 Rgs 22 , 20:42

O koks buvo forumas, koks buvo...

As labai prisirisu, tai niekaip neisisamoninu, kad viskas jau praeityje.
Reikia galvoti kuom "ta" laika pakeisti - matyt bendravimu su zmona. Na, jai ir sekasi - pastovei.
Pasidziaugsiu garsiai, kad man pasiseke pataikyti i forumo augimo, vystymosi laikotarpi.
Psilas
Patyręs narys
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:2
Bitininkavimo stažas:2
Pranešimai:1209
Užsiregistravo:2010 Kov 18 , 22:17

Re: Be pavadinimo...

2019 Spa 03 , 23:20

Kur biciuliai?
Darykit ka nors! Sokit, dainuokit, organizuokit loterijas...
Galu gale grazinkite senaji dizaina...
Auuu, gde liudi?...
Vartotojo avataras
Arvydas3
Patyręs narys
Aviliai:Dadant ir daugiaaukščiai
Bičių šeimų skaičius:22
Bitininkavimo stažas:8
Bičių rasė:Bakf, It, mišr
Pranešimai:409
Užsiregistravo:2012 Bal 03 , 01:45

Re: Be pavadinimo...

2019 Spa 04 , 10:23

Psilas rašė:
2019 Spa 03 , 23:20
Kur biciuliai?
Darykit ka nors! Sokit, dainuokit, organizuokit loterijas...
Galu gale grazinkite senaji dizaina...
Auuu, gde liudi?...
Kuo blogas dizainas? Senuoju juk neįmanoma buvo naudotis telefonu.
O dėl naudojimosi, tai matyt prieš naujas madas nepapūsi. Aišku, būtų gerai, kad kokia svarbiausia informacija išliktų ir čia pagal temas, nes FB labai jau nepatogu ieškoti vienoj krūvoj senos info.
https://www.facebook.com/rudziumedus
Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys
Aviliai:daugiaaukščiai, rėmelis 360x200
Bitininkavimo stažas:32
Bičių rasė:A. m. carnica
Pranešimai:1296
Užsiregistravo:2009 Gru 29 , 13:21

Re: Be pavadinimo...

2019 Spa 04 , 20:17

A-ūūū, Psilai!
Rudeninė melancholija užgraužė? Juk dar bites pačiupinėti galima... :bee
Dėl dizaino, tai ima jį velniai, bet kai dingsta kruopščiai po kruopelytę dėliota informacija, tuomet, cituojant TRANĄ, nusvyra...
rankos :lol:
O kaip dėl „Bakfasto rasės“, jei „ jis (brolis Adomas) sako, kad tai ir ne linija – tai toks mišrūnas“?! A. Amšiejaus teiginių parafrazė
Psilas
Patyręs narys
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:2
Bitininkavimo stažas:2
Pranešimai:1209
Užsiregistravo:2010 Kov 18 , 22:17

Re: Be pavadinimo...

2019 Spa 04 , 23:54

Valio, yra gyvu!
Vaziuoju rytoj prie biciu : isimsiu gliceriniskai oksalines juosteles, nupusiu su oksalu.
Dizainas dizainu, bet jis dar sutapo su Vasarinio ir Virzio forumo vedimu is proto; forumas po dvigubo smugio, matyt, neatsigavo...
Taip, forume as nesugebu isijausti i bendravima, ten gali tik pasakyti kur "jam" eiti, kai pasako kas "tu" esu...
Turiu keleta nuotrauku kuriomis noriu pasidalinti, bet pries tai reikia sumazinti rezoliucija?, tai uztrunka.
Ar atkreipete demesi, kad sveciu kiekviena diena 20-30, ar tai reiskia, kad susidomejimas bitininkyste dar nesluksta?
Gal ir profesionalai susibure, kad neskleisti ziniu pilkosioms masems?
Psilas
Patyręs narys
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:2
Bitininkavimo stažas:2
Pranešimai:1209
Užsiregistravo:2010 Kov 18 , 22:17

Re: Be pavadinimo...

2019 Spa 04 , 23:57

Ne forume, o feisbuke, ziopli!
Psilas
Patyręs narys
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:2
Bitininkavimo stažas:2
Pranešimai:1209
Užsiregistravo:2010 Kov 18 , 22:17

Re: Be pavadinimo...

2019 Spa 07 , 20:45

Vakar papuole i akis grazus biciuliu is Kauno filmukas apie karnika ir bitininkavimo sistema.
Keista, kad jo nera siame forume...
Pasirodo ir apie karnika galima papasakoti, kai nuotaika...

Gal biciulis pajuokavo, bet matai ir girdi ka nori, kad perejo nuo buterbrodiniu aviliu prie polistiroliniu, nes sie lengvesni. O man labai patinka lengvesniu aviliu tema, kazi ant kiek jie lengvesni? Bet as vis tiek standartiniu 10 remiu neturesiu, siaip is principo, per sunkus...
Psilas
Patyręs narys
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:2
Bitininkavimo stažas:2
Pranešimai:1209
Užsiregistravo:2010 Kov 18 , 22:17

Re: Be pavadinimo...

2019 Lap 16 , 17:49

Na jaunimas "duoda" - dar truputi ir sumus lankomumo rekorda.

O kas girdeti apie profesionalu samburi?
Matyt jis ir nusiurbe musu senius.

Grįžti į