Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

Čia rašome viską, kas nesusiję su bitelėmis, bitininkavimu ir pan.
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34
Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Gru 25 , 13:12

Niu kū, "suchimyčinau", pritaikiau liktarnos stulpėkui ir sėdžiu prie lango, "cirko" laukiu... ;) Žiūriu, atsitysia šunėkas, vilkšunio, kolio ir pekineso hibridas. Atidžiai apuostė "keršto stulpėką" ir...pakėlė savo, užpakalinę dešinę... B)

Impulsiukas, kaaaaaaaaaaaaaaaaip dės! :o :dance: Blusėtasis "rabarbaro grežėjas" kiauktelėjo ir, ant šono, su pakelta koja, "prigulė"... :wasntme: Susilanksčiau keturgubai iš juoko - labai jau komiškai atrodė diiiidelis "kiemšikis", drybsantis pievoj su pakelta dešine užpakaline "kanopa"... :leaves: :lol: Priėjau arčiau, o hibrido snukyje, sustingusi nuostaba: kas, blyn, į tarpupauti čia man įspyrė?? :think: Aplinkui lyg ir nieko nebuvo, tik stulpiukas... :wasntme: :think: Čiupau už uodegos "blusių" ir nutysęs per pievą, nušveičiau ant komposto krūvos. :wasntme: Pagulėk čia, sakau, iki ryto. Jei neatsigausi iki saulei patekant - varnos sules... :wasntme: Tą vakarą daugiau "kamikadzių" neatsirado, bet man visai patiko "vaizdzialis" ir aš, tą "aparotą", buvau pritaisęs dar prie keleto medžių ir stulpų. B)

Rezultatas: mano kiemą ir visą sodybinį sklypą, šunys apeina diiiideliu lanku, o kaime laaaabai atsargiai žiūri į bile kokius, stačius "objektus" ir, jeigu jau išdrįsta "žymėt teritoriją", tai "gręžioja" savo "rabarbarus" ne ant stulpų ar medžių, o "labai šalia", už pusmetrio... :wasntme: :chi:

P.S. Hibridas liko gyvas, nes ryte ant komposto krūvos, jo neberadau... :wasntme: :nope:O gal - varnos "suvartojo" maistui...? :think:
Vartotojo avataras
alvydas1
Patyręs narys
Aviliai:dadanai,aukštiniai.
Bičių šeimų skaičius:14
Bitininkavimo stažas:3
Pranešimai:231
Užsiregistravo:2010 Gru 18 , 11:02

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Gru 25 , 13:44

o, svieteli, koks tu margas... Kalėdos bus linksmesnės forumiečiams. :beer:. Geriau jau linksmų plaučių Sergijus, negu rūškano veido nuteistasis... Į sveikatą... :ok:
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Gru 25 , 23:32

02 Bir 2011, 21:53

Šiandien - pridaviau "kraujus", Klaipėdos "kraujasiurbiams"... :wasntme: Ir kad nors būčiau galėjęs iš kart atsipalaiduot kaip žmogus, ale neee - tik parsitysęs namo po "procedūrų", turėjau šuoliuot bitynan, kad iškrapštyt nors mažumėlę medaus iš rainųjų, kol dar pačios nesužiaumojo... Pusantro mėnesio blaivas - kaip ir nenutroškau, per šį laikotarpį...? :think:

Bajeriukas buvo, kai mano kraują jau į maišelį "pumpavo": išgirdau kalbant, jog "Donoro-žymūno" ženklelius duos ir šūktelėjau: ir aš, aš noriu! :dance: Sesutė užmetė akį į popierus ir pareiškė: Serioža, tau - dar nepriklauso ženklelis. :nope: Kad jį gaut, turi būti pridavęs kraujo bent 20 kartų, a šis kartas - 12-tas... :wasntme: Nugi, sakau, atvežu jums kožną kartą medaus ("įvedžiau" tradiciją: kaskart atvykdams duoti kraujo, brigadai (6 žmonės), atveždavau koriukų su medumi supakuotų po 200 gramų dėžutėse, o šiandien įteikiau šviežio medaus 0,33ml.talpos indeliuose :) ), tai gal jau turiu "blatą"...? :think: Gerai, sako sesutė, kai baigs siurbti iš tavęs šią, "privalomą" dozę, nesikelk - iškart paimsim ir likusias "dozes", dar 4 litrus kraujo ir ženklelį tau įteiksim. ;) "Posmertno", skant... :o :o

Visas gyvenimas, per sekundę "prabėgo" "smegenais" ir aš - staiga persigalvojau, dėl to ženklelio... :wasntme: ;)
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Gru 25 , 23:59

19 Bir 2011, 00:05

Nu kū, laikas, musiek, paporinti, kaip bičiulis Plikas, širšūnus dulkiasiurbliu "medžiojo". ;) Tuo metu, aš pas jį buvau "lauko dienose" ir pats, viską mačiau, bei dalyvavau... :wasntme:

Tai va, nusitysiau aš pas Pliką "pasitobulinti". B) Kai "patobulėjau", vakare Plikas suruošė furšetą ir toliau jau abu, "tobulinom :beer: įgūdžius". :leaves: Pasiguodė jis man, jog pastogėje apsigyveno širšūnai. Didžiuliai tokie - nei pagaut,nei pritvot... :wasntme: Žadu, sako, pirkčiot pneumatinį "kulkosvaidį" gal tadu ir išnaikinsiu "skraidūnus", a kol kas - jokios priemonės negelbsti... :wasntme: A dulkiasiurblį bandei, klausiu? :think: Nea, sako - o kaip jį panaudot, paklausė? :think: Nugi, sakau, įjungi dulkiasiurblį ir subruki jo žarną į lizdo skylę ir slėgių skirtumas dailioj formoj suguldys "skrajūnus", į dulkių surinkimo maišelį. O, šūktelėjo Plikas, gera įdėja! :ok: Tuojau ją ir išbandysim! :dance: Gal, sakau, palaukim ryto? :think: Po 5 litrų alaus gali būti sudėtinga, atlikti tooookią "operaciją"... :wasntme: Dabar - pats tas laikas, kaip kirviu nukirto Plikas. Visi plėšikai "namie", o rytoj vėl išsliuogs į medžioklę ir - gaudyk vėją laukuose... :wasntme:

Atitysė jis tą dulkiasiurblį (rusišką "Saturn", kaip šiandien atsimenu), įjungė ir subruko žarnos galą į lizdo "tarpdurį". Širšūnai, nors ir spyriojosi, ale vis tiek susibruko į dulkiasiurblį. Per 10 minučių,"operacija" buvo baigta... :wasntme:
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Gru 26 , 00:08

Dabar, pasakė Plikas, reikia juos kažkaip "dadusinti", nes man reikės dulkiasiurblio, pagal tiesioginę paskirtį panaudot. Ir kaip planuoji padaryt, paklausiau? :think: Čia, gi, tokio dulkių maišelio nėra... :wasntme: Jau žinau ką, šūktelėjo Plikas ir įbrukęs man šlangą, nuskuodė į namą. Gi žiūriu atliuoksi, rankose laikydams kažkokį "purškeklį". :think: Įjunk dulkiasiurblį, paliepė - tuoj męs tuos "balandėlius" užmigdysim ir suplakęs "dezodorantą", ėmė purkšti į dulkiasiurblio žarną! :o :o Tik išsižiojau šūktelt perspėdamas, o dulkiasiurblis - kaaaaaaaip driogstels!! :o :wasntme: Viršutinė dulkiasiurblio dalis, musiek, į kosmosą pakilo ir užėmė garbingą vietą tarp kitų "palydovų", žemės, geostacionarinėje orbitoje. ;) Sprendžiu iš to, jog ant kiemo, ta dalis, taip ir nenukrito... :wasntme: :chi: Apatinė dalis, susibruko į kiemo plyteles, o tebeveikiantis dulkiasiurblio variklis, pasišokinėdamas nusirito į gėlių klombą... :wasntme: :F

Kai liovėsi spengę ausyse, paklausiau Pliko: klausyk, bičiuli, primink man kokia tavo specialybė? :think: Elektrikas, atsakė Plikas, o ką? :) Nieko, sakau. Tik Elektrikas iš didžiosios raidės, į veikiantį kolektorinį variklį, purkštų degų ir sprogų skystį... :wasntme:

Žinai, bičiuli, sakau, į žvalgybą aš su tavimi eičiau - esi drąsus, bet, jokiais būdais neneščiau tau remontuoti, bile kokios buitinės technikos...Ainam, kollega, nuplausim "stresą" vienu kitu litru alaus... :beer: :beer:
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Gru 26 , 01:31

22 Rgp 2011, 20:47

Tai va, įsirengiau aš, vanas - medsukyklą. ;) Vakar buvo pirma darbo diena (tiksliau - naktis), kai paleidau sukyklos "įrangą" darban... :wasntme: Kad jūs žinotumėt, chebriuke - kaip aš nuvargau tą vakarą....... Įgriuvau trobon prieš pat 24-ą valandą ir besugebėjau tik perskaityti pranešimus, bet parašyti - niekaip. Net prisnūdau, palinkęs virš klaviatūros... :wasntme: :shame: Bet apie viską iš pradžių...

Parsitysiau iš bityno su pora dėžių korių ir ėmiausi stumdyti "baldus" į savo vietas. 3 kartus perstumdžiau, bet nesiseka darbas - nors tu ką! :devil: Prisėdau ant dėžės, apmąstyt susidariusią situaciją ir pradėjau "baldus" stumdyt nuo medsukio. Niu ir kū sau manot? "Baldai", greit "sugulė" į savo "vietas" ir darbas prasidėjo... ;) Kai subrukau pirmuosius korius medsukin, jau buvo 7 valanda pavakario... :wasntme: Įjungiau medsukį ir... prasidėjo pirmosios "bėdos". :think: Pasirodo, jog medsukys - nenori stovėt savo "vietoj", o veržiasi "pabėgiot"! :o Bandau laikyt, o anas, "brytkibukas", muistosi ir dar elektra krato, blyn!! :o :o Prisitaikęs išjungiau ir anas nurimo, bet - neilgam... :wasntme: Įrėmiau petį, kad pastumt atgal prie atakiavimo stalo ir prisiliečiau skruostu prie bačkos, o anas, klastingas bjaurybė, elektrošoku man - kaaaaip tvos!! :o Iš netikėtumo atšokau atbulas, paslydau medaus "baloj" ir, vidury sukyklos išsižergiau kaip karvė ant ledo... :wasntme: :shame: Guliu ant aslos ir mastau - kuom čia jį (medsukį), pritvojus už tokius "bajerius", o anas stovi sau ramutėlis ir švelnutis, nors prie žaizdos dėk... ;)

Nepritvojau... Ranka nepakilo... :wasntme: Sakau, gal naujos vietos baidosi - kraustymasis, stresas, brukimas per langą (per duris - netilpo :wasntme: ) - maža kas... :think: O ir dirbčioti reikia - kaip, gi, medų išsuksiu...? :think:

Niu kū, mažom apsukom, šiaip ne taip, pirmą dėžę "išsunkiau", o kai atėjo antros dėžės eilė, prasidėjo pagrindinės "linksmybės"... ;) Primiršęs apie medsukio "pasimuistymus", apvertęs rėmus kita puse daviau "gazo" ir medsukys - pasileido "šuoliais"! :o Sekundėlei apstulbau ir pasimečiau, o paskum pasičiupęs kibirą (anas, gi, kojų neturi, blyn), pasileidau iš paskos... :wasntme: Vaizdzialis: liuoksim abu po medsukyklą, medsukys priekyje, o aš, mažumėlę atsilikęs skuodžiu paskui, kibiru velkinas... :wasntme: :shame: Būtų kas pamatęs - infarktą, garantuotai gautų... Medsukys ant posūkio prilėtino iki risčios, o pasiekęs tiesiąją - rovė pirmyn zovada!! :o Liuoksėjo taip, lyg ne 3, o 5-ias, ar daugiau kojų turėdams!!! :o Ar matėt kada, chebryte, kaip skuodžia zovada šimtakojis? Tai va, medsukis - šuoliavo taip pat sparčiai ir aš nuo jo atsilikau... :wasntme: :shame: Ačiūdie, kabelis baigėsi... :leaves:

Tai va, chebryte, nusiplūkiau aš vakar ne medų sukdams, bet paskui medsukį "lakstydams"... :shame: :lol:
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Gru 26 , 01:47

03 Rgs 2011, 20:50

NACIONALINIAI ŽEMĖS ŪKIO VERSLO YPATUMAI

Amerikietiška įmonė: turite 2 karves. Vieną parduodate, paskui ją išsinuomojate išpirktinai. Įsteigiate AB. Priverčiate abi karves duoti 4 kartus daugiau pieno. Stebitės, jog viena karvė nugaišta. Išplatinate pranešimą spaudai, jog 50 proc. sumažinate gamybos sąnaudas. Jūsų akcijų vertė kyla... ;)

ES biurokratija: turite 2 karves. ES abi iš jūsų atima, vieną skerdžia, kitą melžia, jums moka kompensaciją už pieną, o jį išpila į Baltijos jūrą... :F

Prancūzų įmonė: turite 2 karves. Streikuojate, nes norite turėti tris. Einate pietauti. Gyvenimas gražus... :leaves:

Japonų įmonė: turite 2 karves. Taikydami moderniausią genetinę technologiją pasiekiate, jog gyvūnai sumažėtų iki dešimtadalio savo ankstesnio dydžio ir duotų 20 kartų daugiau pieno. Dabar kuriate šaunų komiksą apie karves, pavadinate jį Mūkimonu ir pardavinėjate jį visame pasaulyje... :lol:

Vokietijos įmonė: turite 2 karves. Taikant moderniausią genetinę technologiją, jūsų gyvuliai pakeičia išvaizdą: abu tampa blondinais, siurbia didžiulius kiekius alaus, duoda aukščiausios kokybės pieną ir gali bėgti 160 km/h greičiu. Deja,karvės reikalauja 13-os savaičių kasmęčių atostogų... :wasntme:

Britų įmonė: turite 2 karves. Abi pasiutusios... :o

Italų įmonė: turite 2 karves, bet nežinote, kur jos yra. Jų beieškodamas pamatote gražią moterį. Einate pietauti. Gyvenimas gražus... :dance:


Šaltinis - "Vakaro žinios" :beer:
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Gru 26 , 09:24

21 Rgs 2011, 19:50

Chebryte, niu kaip fainai aš šiandien pasilinksminau - dar ir dabar šypsausi! :dance: :dance:

O buvo taip...
Užsirioglinau ant garažo lubų sudėliot bidonėlius, kuriais invertą parsivežiau ir, bestumdydams juos, koja užkliuvau už 20 litrų kanistro besivoliojančio ne "vietoj"... Kanistras, žinoma, pasinaudojo proga ir nužvangėjo tiesiai ant mano "bagio" variklio... :wasntme: Užpykau, blyn! :devil: Voliojasi čia visokie geležai, žmogus nė praeit negali... Tuoj aš tau vietą "surasiu", blyn! :E

Niu kū, nutysiau aš jį (kanistrą) link metalo laužo krūvos ir nudrėbęs nuėjau, o pačiam vis mintelė kirba - geras, gi, daiktas metalyne voliojasi ir nekiauras beveik - gal ką nors iš jo dar "išspaust" galima...? :think: Ir sugalvojau... ;)

Partysiau kanistrą atgal į garažą ir 5 mm grąžteliu, praurbinau skylę kakliuke. Patam įvožiau vidun apie 50gr. benzino ir nutėškiau saulėkaitoje. :F Kas kiek laiko vis prieinu, paduskinu kanistrą kad benzinas smagiau garuotų ir vėl, nudrebiu ton pačion vieton. Kai nusprendžiau, jog kanistras jau "pribrendo" nuotykiui, nutysiau į nešienautą pievą netoli nuo nebenaudojamos Bukelių pirtelės, pastačiau ant šono ir apkroviau plytomis iš abiejų pusių, kad kanistriuks nesugalvotų "nušėliot" ne ten kur jam neskirta, o šiauštų tik į "kosmosą"... :leaves:

Įbrukau į praurbintą skylę iš anksto pasiruoštą dagtį (apie 15 metrų) ir uždegęs jį, priguliau žolytėj už obels - dėl viso pikto... :wasntme: Tik nusiteikiau "fejerverkui", gi, girdžiu - murma kažkas. Atsisuku - ėgi kaimynas, su savimi besiginčydamas ir žąsiukus "varinėdams", atpėdina... :o Tik išsižiojau šūktelt perspėdamas, o kanistriuks - kaaaaaip liuobs!! :wasntme:

Išskrido kanistriuks į "kosmosą" - apie kokius 30 metrų aukštyn, o kaimynas stabtelėjo, apsidairė ir, neužmatęs "triukšmo šaltinio" nužirgliojo toliau. :wasntme:

Tuo metu kanistras, paklusdamas žemės traukos dėsniui ėmė leistis ir, kai kaimynas suko pro pirtelės kampą, kanistriuks su garsu - PAKABARKŠT!!! - nugriuvo ant pirčiukės stogo ir atšokęs nuo jo, nutūpė kaimynui tiesiai į glėbį... :o

Kaimynas pritūpė, pamirkčiojo ir šveitęs šalin kanistro liekanas, bei pamiršęs "žąsiukus", spėriai padidino "apsukas" ir nepataikęs pro varčiukus, išgriovęs tvorą, nušuoliavo namolio... :wasntme: :lol:

Žvengiau pilvą susiėmęs!! :lol: :lol: Kaži ką jis rytoj man papasakos apie savo "ekstrymą" - laukiu nesulaukiu... :lol:

Beje,ant garažo lubų dar 5 kanistriukai, savo, hm, eilės "laukia"... ;) Posėdis tęsiasi, ponai prisiekusieji tarėjai! :leaves:
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Gru 26 , 09:52

Tai va, sutikau anądien kaimyną, o anas iš kart prie manęs: Serioga, klausyk, ar virš mūsų kaimuko neivyko jokios aviakatastrofos? :think: Niu čia dabar, "išpūčiau" visas 4 akis :o - lyg ir ne - o kas, gi, nutiko, klausiu? :think: Pėdinu anądien per tavo plecių, imasi pasakot kaimynas, mažumėlę už lūpos užmetęs :beer: - pamatęs mano šypseną, skubiai pasitaiso - niu, gal ir ne visai mažumėlę, o biškį daugiau :beer: :beer: , pūslė pilna, todėl pėdinu atsargiai ir, galvoju, prie Bukelių pirtikės, rabarbarą savąjį ir nugręšiu... :Secret: Jau sukau pro pirčiukės kampą viena ranka čiupinėdams užtrauktuką, kai staiga, kažkas į pirtelės stogą - KABRAKŠT! - ir tiesiai man į glėbį!! :o Tas "kažkas", tai karštas, rūkstantis ir kruvinas (kanistriuks randonas buvo ;) ), blėkos gabalas!!! :o :o Persigandau baisiausiai, o mano "rabarbaras" suprato savaip ir atleido "stabdžius", bliamba... :wasntme:Niu ir pričiurleno man į kelnes, mažne sulig apkakliu... :wasntme: :shame: Sarmata baisiausia - puoliau bėgt namolio ir netyčia tavo tvorą išverčiau, Serioga... :wasntme: :shame: Kad tie varčiukai labai siauri padaryti (varteliai 1,5 m., kad arklys su vežimu pratilptų), tai ir nepratilpau per tą skubėjimą... :wasntme: Tu jau neužpyk, aš pataisysiu... :shame: Viskas gerai, paplojau per petį kaimynui, tvora sutvarkyta - nepergyvenk, kaimyns ir atsilabine, išsiskirstėm kožnas savo keliu... :leaves:

Matot kaip gali nutikt, šiam gyvenime... :wasntme: ;)
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Gru 26 , 11:15

Keletas faktų apie Čaką Norisą:
Čakas Norisas miega šviesoje ne todėl, kad bijotų tamsos, o dėl to, jog jo bijo tamsa... :wasntme:

Likimas gyvena nežinomybėje, nes viskas priklauso nuo Čako... ;)

Jei Čakas Norisas nukrenta veidu ant asfalto, tai kraujas bėga asfaltui... :o

Kai kurie vilki pižamas su Supermenu. Supermenas vilki pižamą su Čaku Norisu... :dance:
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Gru 26 , 11:21

28 Spa 2011, 22:44

Rennyka: Sergijau, as irgi prisidedu prie Cako Noriso fanklubo, jei tu nieko pries :lol:

Chuk Norris gali plot su viena ranka.
Chuck Norris yra super herojus jau vien del to, kad jis yra Chuck ir Noriss viename asmenyje.
Chuckas Norisas niekada nedėvi prezervatyvo, nes jam nepatinka svylančios gumos kvapas.
Pagal Enšteino realityvumo teoriją, Chuck Norris gali tau įspirti vakar...
Sraigtasparnis buvo išrastas po to, kai kažkas pamatė, kaip Chuckas
daro 90 suktukų koja, per sekundę...
Neziurek Chukui į akis ilgiau nei 3 sekundes - tai pavojinga gyvybei!
Chuck Norris gali dalinti iš nulio.
Chuck Norris suskaičiavo iki begalybės net du kartus.
Chuck Norris pulsas matuojamas Richterio skalėje.
Chuckas išrado ginklus ne sau, o priešams, kad būtų įdomiau su jais
kovoti...
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Gru 26 , 11:24

28 Spa 2011, 23:45

Radau dar vieną "perliuką"... ;)

Ateiviai, pagrobė vokietį, amerikoną ir rusą. Partysė į savo planetą, subruko į atskiras, plienines, be kampų kameras, davė po 2 TITANINIUS rutulius ir pasakė: jei per savaitę sugalvosit ką nors nuostabaus su šiais rutuliais - čiuošit namo, o jei ne - pasiliksim jus medicininiams tyrimams... :wasntme:

Po savaitę trukusių bandymų, vokietis pademonstravo, kaip prarytais rutuliais, galima "muzikuoti". ;) Amerikonas, gi, pademonstravo, kaip rutulius praryja ir iš užpakalio, jie išrieda nublizginti. :o Pasitarė ateiviai ir pareiškė, jog namo grįžta rusas... :wasntme: Kodėl, vienu balsu sušunka "užsieniečiai"?? :o :o Ogi todėl, paaiškina ateiviai, jog rusas vieną rutulį sugebėjo PAMESTI, o kitą - SULAUŽYTI... :wasntme: ;)

Umom, Rosiju neponiat... :leaves: :lol:
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Gru 26 , 11:44

02 Lap 2011, 21:47

Tai va, usitysiau aš anądien prie Bukelių pirtelės - remontuot ją laikas, pakol visai "atbula" nenugriuvo. Einu aplinkui, fiksuoju popieriuki ką reikia daryti ir užsuku už kampo, o ten - jomajo - koks puse kvadrato - juoda žemė - jokios "gyvybės"! :o Niu čia dabar, kas??? :think: :o Stoviu, plikę kasau ir nesuprantu, kokie čia "marsiečiai" nutūpė? :think: Besvarstant apie geopatogenininės zonos "gimimą", gi, girdžiu, jog kaimynas, "žąsiukus varinėdams" parliuoksi. :chuckle Pasislėpiau už kito kampo, kad praleist "garvežį", nes "įkalęs" kaimynas laaabai šnekus pasidaro... :wasntme: Atlingavo kaimynas iki pirčiukės ir, kažką bambėdams sustojo.Gi girdžiu - čiurlena! :o Užmečiau akį iš už kampo, ogi kaimynas savo "rabarbarą gręžioja", tiesiai ant "geopatogeninės zonos"!! :o :o Ach, tu!!!! :devil: Man staigiai "dašuto" iš kur ta, "mirties zona" atsirado! :devil: :devil:Niu, blyn, palauk, pagalvojau, viso kaimo" kemšikius" atpratinau "rabarbarus gręžiot" kur papuolė, negi neatpratinsiu vieno "profesionalaus" "žąsiukų varinėtojo"?!? :devil: Niu ir surezgiau planelį... ;)

Impulsų generatorius vis dar pas mane, bet "pasistojo" toks klausimėlis: šunys tai"basi" po kaimą valkiojasi ir nebuvo rūpesčio kas kontaktus "sujungs", o kaip priversti iššokti iš kaliošų kaimyną, kai anas imsis "gręžiojimo"? :think: Sekančią dieną pastebėjau, kaip kaimynas "ritualą" atlikinėja: pirmiausia įremia "ragus" į sieną, kad abiem rankomis išsitrauktų "nugrežinėjamą objektą". Patam, viena ranka vairuoja "rabarbarą", o kita - "prilaiko" pirčiukės kampą, kad nenugriūtų... :chuckle Kai kaimynas nušleivojo, pažiūrėjau kur jis tą savo "rankeną" deda - net įduba ant rąsto likusi,nuo dažno "rankenos" dėliojimo... :leaves:

Prikaliau tinkliuką kaip tik ten, kur "kiemamyžis" pirčiukę "prilaiko", o kitą "kontaktėlį" paklojau į" mirties zoną"... ;) Tik visai "įvakarėjus", pastebėjau parsitysiantį kaimynėlį. išsliuogiau į "stebėjimo postą" netoli pirtelės ir nusiteikiau "jumoro vakarui". :lol: Priėjo kaimynas prie pirtelės, atliko "ritualą" ir ėmėsi "gręžiojimo". Impulsų generatorius,buvo nustatytas 3 sekundėm, tai, kai tik impulsiukas "pareidavo", kaimynėlis siūbteldavo pirmyn arba atgal visu kūnu... Niu juokingai atrodė - žvengiau iki apsiašarojimo!! :lol: :lol: Ale vis tik maniau, jog poveikis turėjo būti stipresnis, bet, gal - batareika "nusėdo"? :think:

Kai kaimynas baigė "gręžiojimo apeigas", kažką sumurmėjo ir nušuoliavo namolio, o aš - nusprendžiau patikrinti, kaip veikia "linksmintuvas". :wasntme: Niu ir... :bee Veikia, blyn... Laaaabai gerrrai veikia, bl....!!!! :'( Apie pojūčius - neklausinėkit................ :'( :shame:
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Gru 26 , 13:05

15 Lap 2011, 18:07

Chebriuke, šian apturėjau diiiidelį džiaugsmelį :dance: : besikuisdams po metalo laužą, aptikau 4 tuščias skarbonkes nuo makroflekso! :dance: :dance: Net akytės nušvito - senoookai ką nors besprogdinau. :wasntme: :shame: Po kanistro skrydžio į "kosmosą", visos dienos (iki šiandien) buvo liūdnos... :'(

Niu, blyn, kaip mat sukūriau laužiuką ir vieną skarbonkikę, lauželin įbrukau. ;) Tik švilptelėjo ir viskas - jokio "bum, bum", ar - "pykšt, pykšt", nebuvo... :wasntme: Apveizėjau skarbonkę, ėgi pasirodo, jog ne tuo galu laužan įbrukau. :wasntme: Reikėjo dugnu įstatyti, o aš plastmasiniu galu igrūdau... :wasntme: :shame:

Niu kū, "arsenale" dar 3 "užtaisai", tai labai nenusiminiau. ;) Įliuobiau dar vieną skarbonkikę laužan ir nustraksėjau patvorin, atokiau nuo būsimo "įvykio" vietos. Tik įsitaisiau patogiai, į tvorą atsišliejęs, gi - laužas užgeso! :devil: Niu neeee, pagalvojau, pažiūrėt tiiiikrai neisiu. Pasėdėsiu ir palauksiu, gal greit atsigaus ugnelė ir aš - pasimėgausiu reginiu. :leaves: :dance:

Gi žiūriu, per lauką atsitysia seeenas ir nupiepęs kaimynų "kiemšikis". Privėžlino prie kriaušės, apuostė ir buvo bekeliąs koją, ale kažkas jį sulaikė (tai tas, pirmasis "blusius" kuris gręžiojo "rabarbarą" ne laiku ir ne vietoj :chuckle ). Apuostė "kiemamyžis" kriaušę dar kartą, nusičiaudėjo ir buvo besisukąs eiti savo šuniškaisiais reikalais toliau, o tuo metu, makrofleksinė skarbonkė kaaaaip "žvangtels"!! :o "Blusėtasis" akimirkai pritūpė, o po to staiga "atjaunėjęs", nuskuto laukais džiaugsmingai skelbdamas apylinkėms - "alaus, laus, alaus, alaus"!! :dance: :dance:

Kai priėjau apžiūrėti "įvykio vietos" pasirodė, og "kiemšikio atjauninimo procedūra", epraėjo be pasekmių: "blusius" prišiko į kurmiarausį... :wasntme:

Vat dabar ir svarstau, gal "čiabuvis" nuskuto šikpopierio atsinešti...? :think: ;)
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Gru 26 , 13:13

18 Lap 2011, 14:57

Vakar iš kaimyno išsinuomojau puskibirį sliekų, nes mano komposto krūva ne mažėja, o didėja, blyn. :wasntme: Partysiau sliekus, nutėškiau ant kompostkrūvės, apdrėbiau lapais ir patenkintas nuvėžlinau namolio. ;) Šiandien nutysiau kibirą pelenų ant komposto, gi, girdžiu - čepsi kažkas. :think: Praskleidžiu lapus, o ten - sliekai kompostą žiaumoja! :leaves: Sutartinai pasukę į mane galvas ir nenustodami kramtyti, žvilgsniais "prabylojo": eeee, bachūras, "duris" tai uždaryk - skersvėjis, gi, traukia! :devil: Bene - daržinėj gimęs?? :o :think:

Apkamšiau lapais ir laimingas nušuoliavau namo - kompostkrūvė nebedidės... ;)
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Gru 26 , 13:36

08 Gru 2011, 15:21

Niu va, sėkmingai pridaviau "kraujus" ir dabar, "sėkmingai" atstatinėju buvusį kiekį, t.y. - kraujo likučius skiedžiu alkoholiu... :beer: :dance: :dance:

Ale kooookią sarmatą šiūdien apturėjau - siaubas! :o Pėdinu aš, vanas, į "kraujasiurbyklą" ir netoli poliklinikos apsilenkiau su jauna (kokių 45-erių metų) moterimi, vienoj rankoj laikančia vaiką, o kitoj - nemažą rankinę. Tada pagalvojau: "vo, blyn, o biusthalterį tai nemažą nešioja! :o Nuskilo vyrui - jei dar "baužas", tai nebeilgam..." ;). Ir atsitik tu man taip, jog tą pačią moterį sutikau prie autobusų stoties. Slidu visur, šaligatviai mažai kur pabarstyti, o jinai - staiga paslydo - ant abiejų kulnų ir loštelėjo atgal... :oKaip tik prasilenkinėjom ir mano "refleksas" buvo žaibiškas - stvėriau - spėkit už ko...? :think: Už... kairės krūties......... :shame: :shame:

Visi, matę tą "situaciją" iš juoko susilankstė keturgubai, o kažkoks storas žąsinas bosu prakomantavo: "nu mataa, už kuo gal paymti begelbiejont"! :o Mano ausys užkaito taip, jog užuodžiau svylančios kepurės dūmus... :shame: Ėmiau atsiprašinėti moters, o jinai - ėmė man dėkot!! :o "Vai ačiū, ačiū, diekou ka suturiejee - būčiau i pati, kū nuors susilaužiusi, i vaaka užgavusi..." :wasntme: Aplink liaudis juokiasi, o man - nors skradžiai žemėn prasmek! :shame: :shame: Net ir aplodismentų susilaukiau - liaudis džiaugėsi, jog "incidentas" baigėsi be traumų... :wasntme:

Nė dienos be nuotykių, blyn... :bee
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Gru 26 , 13:44

08 Gru 2011, 23:24

Šian, keršto kaimynui diena... ;)

Vasarą būdavo, jog pas kaimyną (kitapus tvoros ir kelio), kožną vakarą "festivalis" - muzika visu garsu ir, dar, "karokė" priedo... :wasntme: Ėjau, prašiau ne kartą - kaimyns, nu būk žmogus, neleisk muzikos po 10 vakaro! :o Nusikalu per dieną, miego noriu, o jis - "turiu teisę, iki 12-os nakties triukšmaut tai ir triukšmausiu! :o "...Pasiskolinau iš pažįstamo koncertines kolonėles - 5 kilovatų galios, niu ir stiprintuvą atitinkamą... :wasntme: Atidariau šiandien langą, pastačiau kolonėles ant palangės (puikiai tilpo), niu ir liuobtelėjau kaimynui 3-mis kilovataias... Po pusės minutės anas atliuoksėjo su prašymu, kad muzikytę (italai, 83-ių metų) pritildyčiau, o aš jam - "turiu teisę, iki 12-os nakties triukšmaut, tai ir triukšmausiu!" :dance: O aš tau langus, akmenimis daužysiu, sako kaimyns. Aš tavuosius, daužysiu irgi, atšoviau.

Tai va, dabar kaimyns kankinsis iki 12-os valandos nakties, o aš - linksminsiuos...! :dance: :dance: Tikiuosi - pasimokys... ;)
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Gru 26 , 14:31

14 Gru 2011, 22:24

Valiau šiandien spintą ir išsirito iš jos, tarybinė dujokaukė. Tokia su filtru, sukamu ant kairio žando. Prisiminiau istorijikę, susijusią su ta dujokauke... ;)

Tai va, prisikasiau aš, vanas, krienų, kad papildyčiau prieskonių atsargas ir nusprendžiau juos sutarkuoti vakare, jaukiai įsitaisęs priešais spoksadėžę." Žalioj" jaunystėj esu matęs, jog močiutė krienus tarkuodavo kieme ant suoliuko, bet - juk taip neįdomu... :wasntme: Kur kas įdomiau įsitaisyti ant sopkutės ir "suderinti" malonumą su "nauda". ;) Iš kur aš, blyn, galėjau žinoti apie "smagumynus", susijusius su krienų tarkavimu...? :wasntme: :shame:

Nu kū, atėjus vakarui susitysiau "įrankius" ir "priemones" į kambarį, įsijungiau teliką, susiradau įdomią "filmikę" ir ėmiausi darbo... :leaves: Jau po 15-os sekundžių raudojau, kaip per kačiuko laidotuves, o snarglys nutyso mažne iki pat tarkos. :wasntme: :shame: JO MAJO!! :o Kambarys pridvoko akimirksniu, nepadėjo nė plačiai atverti langai ir tuomet prisiminiau, jog turiu dujokaukę... ;)

Kū darysi, "apsivilkau" "filtruoklį" ir nusprendžiau baigti darbą. :chuckle Riogsau priešais spoksadėžę, tarkuoju "prieskonius", mėgaujuosi "filmike" ir staiga girdžiu - beldžia kažkas į duris. "Prašau", sakau, neatitraukdams akių nuo "vaizduoklio", nes ten tuo metu Čakas Norisas, kažkam karšė kailį. Girdžiu - beldžia vėl. "Užeikit", baubiu neatitraukdams akių nuo ekrano, kuriame Čakas, jau pradėjo "trečią pasaulinį". :o

Kai į duris pastukseno 3 kartą, aš, keikdamas nenuovokius žąsinus kurie nesugeba rasti durų rankenos, prišokau prie durų ir plačiai jas atvėręs, akis akin susidūriau su, į svečius atsliuogusiu, kaimynu... :o

Kaimynas išsprogino akis, baubdams "nežmonišku" balsu liuoktelėjo atbulas ir nugara išvertęs laukujas duris, nušuoliavo per kaimą nesirinkdamas kelio, pakeliui pamesdams batus, švarką ir kelnes... :o :wasntme: Nesupratęs "bajerio", bandžiau pasikasyt "šukuoseną", bet užčiuopiau tik įtartinai lygų galvos "paviršių"... :think: Mašinaliai žvilgtelėjau dešinėn (ten kabojo veidrodis) ir užstaugęs "vilkolakio balsu", pats liuoktelėjau atbulas, vos neišversdams prieangio sienos (lentos sutraškėjo - garbės žodis!) :o :o Jo majo, aš, gi - dar į dujokaukę "įsirangęs"! :o :wasntme:

Kada nors papasakosiu, ką man kaimynas, kitądien "paporino"... ;) :lol:
Vartotojo avataras
likido
Patyręs narys
Aviliai:naudojate
Bičių šeimų skaičius:200
Bitininkavimo stažas:18
Bičių rasė:Karnika+Buckfast
Pranešimai:406
Užsiregistravo:2013 Rgs 12 , 18:27

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Gru 27 , 00:54

Kaimynas išsprogino akis, baubdams "nežmonišku" balsu liuoktelėjo atbulas ir nugara išvertęs laukujas duris, nušuoliavo per kaimą nesirinkdamas kelio, pakeliui pamesdams batus, švarką ir kelnes...
:lol: :ok:
https://t.me/pump_upp
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Gru 29 , 19:14

15 Rgs 2012, 20:43

Chebryte, ar žinot kas blogo, man šiandien nutiko? Gi - sliekas įkando! :o Kasėju aš, vanas, bulbas,"orgazminuosi", nu ir išverčiau diiiidelį "kelmą", o po juo nemenkas sliekiuks, kažkodėl sraigę apsivijęs. :wasntme: Ištiesiau ranką, kad pakasyt jam paausį, o sliekiuks ka suurgs ir, ka sukalens dantimis! :o Vos suspėjau rankeną atitraukt! :bee Nusiropštė, palengvėle, nuo sraigės (pasirodo, jog jis ją graužė! :o :o ) ir, klapsėdams iltiniais, ėmė šliaužti artyn. :wasntme: Ko, gi, tu, kvailiuk, nerviniesi, paklausiau? Aš tik paausį pakasysiu - duokš reikiamą vietą. ;) Sliekas atsuko paausi, o kai prikišau ranką pakasymui, griebė už piršto, bjauridla! :devil:

Liaudis sako, jog sliekai - "paukščiai" išdidūs, kol nepaspiri - neskrenda. :wasntme: Tai va: mano "naujas pažįstamas", skrido laaaabai toli, nes spyriau nuo dūšios... ;) :lol:

Ir kodėl man, visokių "nelaimių" nutinka...? :dontknow: :think:

Grįžti į