Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

Čia rašome viską, kas nesusiję su bitelėmis, bitininkavimu ir pan.
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34
Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Vas 03 , 22:44

Sergijus 10 Lap 2010, 15:27

Kaltas... :shame: Tik žibal ,aš negėriau, o anas, galima sakyti - "išgaravo"... :wasntme: :shame:
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Vas 03 , 23:05

Sergijus 30 Lap 2010, 18:22

FORUMIEČIAI


RENNYKA...

Jau visai "pavakarėjus", riogsom stoginėj ir girdim - atbaubia kažkas... :o Kažkoks, didelis padaras atliuoksi, sako Lang. Gal - mamutas, neramiai apsidaires, paklausė Ned? :think: Nepanašu, sako Lang, mamuto keliamas triukšmas būna kitoks... :nope: Toks jausmas, pasakė Liuka, lyg Tu, gerbiamas Lang, su mamutais kasdien bendrauji ir žinai kokį triukšmą jie kelia, pašmaikštavo... :chi: Niuuuu, nutęsė Lang, Kinijoje būdams, zoologijos sode dramblius mačiau - manau, jog panašų triukšmą ir mamutai kelia. Juk tas pats dramblys, tik su kailiniais, dadėjo... :wasntme: Nesiginčykim, sakau, tuoj nusitysiu ir pažiūrėsiu - kas prie ko. Nereikia niekur tystis ,pasakė Satka, anava matosi, jog "organų donorai", ant savo geležinių "karvių" atsivilko...

Nugi čia dabar kas, nusistebėjau? Juk baikerių "sąšliaužis" kažkur, apie Pakruojį bazuojasi... Ką jie, čia veikia?? :o Baubesys nurimo ir po keleto minučių, pamačiau, jog link mūsų stoginės, atliuoksi gragšti amazonė... Krokodilo odos batai ("nenuskilo" Genai), rainas, aiškiai nuo gyvatės nuvilktas, kombinezonėlis, ant krūtinės kurio, nupaišyta kaukolė su tikrais, metaliniais dantimis... :o "Labas", sučiulbėjo "amazonė". Labas, sakau - dantys gražūs... Ačiū ,nušvito moterytė. Ne tavo - kaukolės, sakau - gal paklydai, paklausiau? :think: Nea, sako motera ,aš į bitininkų šventę su draugais atvykau ir mane, forumo Admin-ai, į šičia nukreipė ir maikutę, va, davė... Tai ko neapsivelki, klausiu - visi čia savi. :wasntme: Tai, kad, prie lūpdažio netinka, raustelėjo mergička. :shame: Ant kojos užsirišk, pasiūlė Satka - juk lūpos, kur kas aukščiau, nieks ir nepastebės, jog nesuderinama... :chi: Ačiū, nusišypsojo amazonė, taip ir padarysiu... O kur cedeliuką, daba paskabinc, pasiteiravo? Ant krūtinės "padžiauk", pasiūlė Lang ir prišokes pasiūlė - leiskite, padėsiu. B)

Ilgokai "krapštėsi" Lang, prie to cedeliuko, o mūsų visa chebrytė įtemptai laukė, kol, galų gale atsitraukes, ėmė grožėtis savo "veikla" . Vienu balsu perskaitėm - RENNYKA... :leaves: :dance:


Tęsinys-vėliau. :)
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Vas 03 , 23:08

leo 01 Gru 2010, 00:12

"Ant kojos užsirišk ,pasiūlė Satka - juk lūpos, kur kas aukščiau, nieks ir nepastebės, jog nesuderinama..."
Aaa hmmm, Sergijau, lūpos lūpom nelygu :chi:
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Vas 03 , 23:13

Sergijus 01 Gru 2010, 01:00

"Tos" lūpos, bičiuli Leo, lūpdažiais nedažomos... :wasntme: Vyras metuose, o tokio dalyko nežinai... :o :chi:
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Vas 03 , 23:15

rennyka 01 Gru 2010, 20:01

Ahahaha, dziaugiasi mano sirdis :lol:
Nors iki amazones man jau toli (cia kaip tam multike, kadaise kadaise tos dienos negris, buvau as jaunutis grazuolis arklys :chi: ), ale taikliai cia del to mano metalinio zverio (karves) pataikyta. Karve, beje, randona, ypatingai nervina beemve ir audzy vairuotojus :devil:
Teks kada atitemti savo karvute i bitininku susirinkima paganyti... :P
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Vas 03 , 23:18

leo 01 Gru 2010, 20:12

"TOS lūpos, bičiuli Leo, lūpdažiais nedažomos... :wasntme:"
Ką tu sakai!? :o Ot tai dėkui tau, bičiuli Sergijau, kad apšvietei, o tai būčiau ir numiręs tokio dalyko nežinodamas :'( :P :)
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Vas 03 , 23:19

Sergijus 01 Gru 2010, 20:48

Džiaugiuosi, jog "apšviečiau" bičiuli Leo... :leaves: :dance: :dance:
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Vas 03 , 23:33

RENNYKA. Mažumėlę užkramčiusi, mūsų amazonė paklausė: kas gero po "turgų"? Gal kas palydėtų iki paviljonų, norėčiau "apsipirkčiot", o vienai nedrąsu... :wasntme: Viens per kitą griūdami, prišokom keliese prie Rennykos, siūlydamiesi į "palydovus", skant ir draugišku būreliu, patraukėm "jomarkan". :bee Artėjant prie Admin-ų stoginės, aš, mažumėlę atsilikau, nes nenorėjau ant savo kailio išbandyt Admin-o rankos taiklumą... ;) Kai prisijungiau prie Rennykos,"palydovų" jau buvo apmažėję ir kol apėjom viską,nebeliko nė vieno, išskyrus mane. :wasntme:

Spėkit iš 3 kartų, chebrike, kur pasuko mūsų amazonė...? :think: Ėgi - prie žirgų maniežo! :o Dievinu žirgus, pasakė Rennyka, prieisiu nors paglostyt ir taip ypatingai į mane pažiūrėjo, jog aš, viduje giliai atsidusęs, nusitysiau prie "kasos"...

Ar žinot,chebryte, ką pasibalnojo mūsų amazonė? Ogi eržilą! :o Kai Rennyka įšoko į balną, "mustangas" dar lyg ir bandė muistytis, ale, pajutęs amazonės šlaunų tvirtumą, nebebandė tampyt likimo už ūsų ir rovė pirmyn! :o

Chebryte, kad jūs būtumėt matę, kaip ji "džigitavo"... :o ;) Iš nuostabos ir susižavėjimo praradęs amą išsižiojau taip, jog ir garvežys būtų įvažiavęs, nekalbant jau, jog musė įskristų... :o :o Eržilas klausė kiekvieno amazonės šlaunų virptelėjimo ir vadelių truktelėjimo ir išdarinėjo, regis, neįmanomus šuolius ir pasisukimus... :think: :ok:

"Paliuoksinėjusi" pusvalandį, mūsų Amazonė parvarė arklį į aptvarą. Taip, taip - arklį, ne eržilą! :chi: Geeeeras arkliukas, nušokusi žemėn Rennyka patapšnojo per kaklą kuinui, o tas, dėbtelėjęs į ją krauju pasruvusia akimi ,šnopuodamas ir klupdamas nušleivojo arklidėsna... :wasntme: :chi:

Va, kokia mūsų Amazonė, chebryte! :ok: :dance: :dance:
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Vas 03 , 23:34

rennyka 18 Sau 2011, 19:13

Dievuliau, raustu :shame: koks grazus mano ivaizdis sukurtas. Dabar bijosiu kada gyvai pasirodyti, kad dedziu bitininku nenuvilciau :lol:
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Vas 03 , 23:46

Sergijus 09 Vas 2011, 18:27

(NE)FORUMIEČIAI
FESTUS
Chebryte ar atsimenat, kai bitininkų šventėj prie mūsų stalo priėjo negras? Tai va, papasakosiu bajeriuką, kaip mudu su juo po suklegas bastėmės... ;)

Vardas jo - Festus, pavardė - Ofomola. Į šventę, jis atvažiavo su savo žmona (mano gera drauge) Renata, mano pakviestas. Tai va: atvykę šventėn, paskambino man, jog pasakyčiau kur esąs, ka mane lengviau surastų, o paskui ir patys, pėstute atėjo mašiną palikę už vartų... :wasntme: Netvarka, sakau, vietinės "faunos" pilna, dar kokį veidrodėlį nulups ar padangą prakiurdys - ainam ir atvarysim prie mano palapinės, tą jūsų "limuziną"... :chi:

Einam visi trys atgal prie mašiniuko, o žmonės akis išsprogine tik spokso... :o Renata jį pamokė keleto žodžių lietuviškai, tai Festus ,su visais mažne ir sveikinasi, bičiulius kalbina. "Labas", "Kaip sekasi?" "Koks šiemet, medaus derlius?" - tokius ir panašius klausimus uždavinėja ir nuolatos šypsosi. :) Šypsena jo graži, dantys - akinamai balti, tai ir bičiuliai, pamažėle, pradėjo reaguoti... Priėjęs prie vieno "dėdulės", patapšnojo jam per petį ir ištiesė dešinę - pasisveikinimui, skant. Bičiulis, pasimetęs sumirksėjo, paspaudė ištiestą delną ir, kažkodėl... nusivalė delną į kelnes... :wasntme: Akimirkai visi sustingo: niu, galvoju, dabar tai Festus supyks, o jis - kad užsikvatos!! :lol: :lol:

"Dėdulė" nuraudo taip, kad pastačius jį prie vėliavos, niekaip neatskirsi kur baigiasi vėliavos spalva ir prasideda "higienisto" veidas... :wasntme: :chi: Festus, tebesijuokdamas, patapšnojo "dėdulei" per petį (bičiulis įtariai, nužiūrėjo tą vietą, kur jį lietė Festus, bet "nusivalyti" nebeišdrįso) ir nuėjo toliau... :)

Tęsinys - kada nors vėliau... ;)
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Vas 03 , 23:59

SERGIJUS, 2-a DALIS. Prigludau prie žemės gimtosios ir bijau krustelėti! :o JADRITTARARAIKI!! Pajaučiau, jog mažumėlę ir į džinsus kliuvo. :shame: Nu, blyn, daa betrūko apsi..... - "užspaudžiau" "kraniuką" mirtinai, juk aš - trusikų be... :wasntme: :shame: Girdžiu, lyg sugirgždėjo kas ir žaibų šviesoje pastebėjau, jog vėjas bando "isiūbinti", šaltai laikomo maisto, vitrininį šaldytuvą. :o Ūžtelėjo eilinis vėjo gūsis ir šaldytuvas, atsidavęs likimo valiai, nugriuvo ant šono ir susiruošė riedėti nuokalnėn, tiesiog ant manęs!! :o :o Tą sekundę pamiršau, jog aš - "Homo sapiens" :wasntme: ir "dėjau" į kojas "keturpėsčias"... :shame: Ir, žinokit chebryte - visai neblogą greitį "išvysčiau". ;) Nuskuodžiau kelesdešimt metrų kol atsiminiau, jog aš - žinduolis dvikojis, o ne koks "šimpanzas". :bee Atsistojau, oriai (kiek leido aplinkybės) nusivaliau žemėtus delnus ir "išlaikydamas" rimtį, nupėdinau "namolio".

Jau visai prie pat palapinės, atskrido iš tamsos kažkoks skuduras (ar tai stoginė, ar tai mašinos apdangalas) ir, nugriovęs mane žemėn, dar, mažumėlę pavilko žole. :wasntme: Nebetampiau likimo už ūsų ir "namolio", parropojau keturiomis. :shame: Įgriuvau "dvaran" ir susisukęs į miegmaišį, bandžiau prisnūsti.Kur tau! :o Žaibuoja, griaudžia, vėjas, šalia esantį mišką "traškina", lietus nebe barbena, o tiesiog, "kala" palapinėn kaip kastanjetės! :o Aptikau dar vieną, "linksminančią" aplinkybę - palapinė, praleidžia vandenį! :devil:JO MAJO!! :devil: :devil: Likusią dalį nakties, raminau save tuo, jog ant pripučiamo čiužinio riogsau ir nuskęsti man "negresia", ale užsnūdau tik paryčiui... :wasntme:

Laukite tęsinio... ;)
Vartotojo avataras
rennyka
Patyręs narys
Aviliai:Dadanas, daugiaaukštis bedugnis 435X145
Bičių šeimų skaičius:10
Bitininkavimo stažas:20
Bičių rasė:karnika
Pranešimai:2387
Užsiregistravo:2008 Geg 19 , 11:05

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Vas 04 , 00:20

Ale tu, Sergijau, Maironis Brazdžionis Vincas Mykolaitis Putinas viename :lol:
Šiandien rytoj bus vakar, tačiau dar vakar šiandien buvo rytoj...
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Vas 04 , 00:30

Džiaugiuosi, Amazone, jog nors kur nors, aš Tau patinku. ;) Tikiuosi, jog atkreipei dėmesį, ka mano "rašyba", biškį patobulėjo? Da ne tobula, bet dėka Tavo pastabų, bei įkeltos gramatikos, jinai tobulėja... :gANDb: :leaves:
Vartotojo avataras
lang
Patyręs narys
Aviliai:Dadano,simtametes skrynios;
Bičių šeimų skaičius:apie 40 seimu
Bitininkavimo stažas:44
Pranešimai:550
Užsiregistravo:2009 Lap 08 , 17:33

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Vas 05 , 22:02

Pirma, sveikinu tave sugrizus i draugu (ir ne) buri, sveikinu grizus kurybiniam ikvepimui.
Antra, aciu kad nepamirsai, savo kuriniuose tu vaizdingai pasakoji apie draugu susitikimus, bet net sapne, net pirstu Rennykos nelieciau, jokiu atpazinimo zenklu nekabinau (nors butu malonu), pranesk apie sekanti susitikima, bandysiu istaisyti klaida. Sergijau, dziaukis kad nuo Rennykos negavai velniu, o gal jau tave pervaziavo su Baiku
Vilkas
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Vas 06 , 16:13

Sergijus 07 Rgp 2011, 21:18

Med ir Kicute, pradėkit morališkai ruoštis apipletkinimo "premjerai"... :wasntme: :dance: :lol:
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Vas 06 , 16:14

kice 08 Rgp 2011, 07:53

Sergijau, kiek as tau skoloj, ka? :) Kiek susimoket, kad nerasytum? :lol:
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Vas 06 , 16:16

serifas 08 Rgp 2011, 20:33

Rašyk Sergijau, rašyk. Bent širdis atsigauna po dienos darbų... :boom:
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Vas 06 , 16:38

Sergijus 16 Rgp 2011, 23:41

FORUMIEČIAI

ADMIN-ai...

Tai va, atsitysė mūsų "ekipažas" į "bitašvenčio" vietą. "Ekipažas", tai - aš, Steponasz, Mariusvaišys ir būsimoji Vaišienė. ;) Tvarkdariai, kažkodėl mus nukreipė ne į "nakvynvietę", bet į stadioną, kur buvo pastatyta scena, o priešais - nudrėbti stalai ir suolai "bitašvenčio" dalyviams. :leaves: Šalia stadiono, rikiavosi "firminės" palapinės su bitininkavimo "padargais" ir įrankiais. Nežinojom kur link sukti "ienas" ir staiga paskambino Admin-as bei paklausė kur randuosi? :think: Pasakiau, jog šalia stadiono ir nežinau, kur ta "gulykla" randasi... :wasntme: Susitarėm susitikt prie "Korio" palapinių ir drauge nusitysim prie mūsų "nakvyklos"... :Secret:

Šliaužiojau palei "koristų" "rūmus" ir nežinodams iš kurios pusės atliuoksės Admin-ai, gręžiojau galvą kaip apuokas - 180 laipsnių kampu ir pamačiau... Iš už palapinių, išniro atstraksintys Admin-ai - Deivydas su Lina - susikibę mažaisiais pirščiukais ir neatitraukiantys žvilgsnių viens nuo kito. ;) Jau žiojausi šūktelt, kai Liniuka pasisuko profiliu. UUUAAUUU!! :o Pamačiau ne "Kikebučkį, nebestrazdanotąjį džiaugsmą mūsų", o LAIMINGĄ MOTERĮ...! Patikslinu: LAIMINGĄ MOTERĮ PILNATVĖJE... :leaves: Aš taip apsidžiaugiau :dance: :dance: , lyg pats būčiau sudalyvavęs "pilnatvės", hm, "pradėjimo procese"... :shame: Net uždainavau: "vai laukiam, laaaaukiam, męs krikštynų laaukiam"!! :dance: :leaves: :dance: Liniuka raustelėjo, bet Deivydas išliko ramus kaip belgas. ;) Pasisveikinom ir sučiuožę į mašiniukus, nusitysėm link būsimos "gulyklos"... :Secret:
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Vas 06 , 16:40

kice 17 Rgp 2011, 18:24

oi tupsi vel ant bano, Sergijau, oi tupsi :lol: :lol: :lol: Zvengiam garsiai :lol: :dance:
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Vas 06 , 16:42

Sergijus 17 Rgp 2011, 20:54

Už ką "ant bano", Kicut? :o :think: Argi blogai papasakojau?? :think: Pala, pala, kai perskaitysi savąjį "apipletkinimą", tai iš vis - amą prarasi... ;) :lol:

Grįžti į