Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

Čia rašome viską, kas nesusiję su bitelėmis, bitininkavimu ir pan.
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34
Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Sau 03 , 21:36

29 Rgs 2012, 14:28

Sergijus rašė:
Mano ir mamos, "amžinas" ginčas - plauti ar neplauti rankas (mano) prieš valgį... :think:

Įgriūvu trobon su klausimu - a kur, mano pietūs? :think:

Mama - nusiplauk rankas! :bee

Aš - mano rankos tobulai švarios - mikrobai dvęsia, vien tik priartėję prie jų. :wasntme:

Mama - mikrobai dvesia ne todėl, kad tavo rankos tobulai švarios, o todėl, kad ant jų tokia pražūtinga "aplinka" jog nieks neišgyventų... :chuckle

Šis "argumentas" dažniausiai "nugali" ir aš prieinu prie kriauklės, nusiplauti rankų. :wasntme: Išgirdusi vandens čiurlenimą, mama - muilą, muilą paimk "pamasažuok", bo po tokio "rankaplovio", rankšluostį randu pastatytą kampe! :o

Aš - tai, kad muilas labai purvinas, koks "purvaparšis" jį paskutinį kartą "maigė"?? :think: :o

Mama - tai tu jį ir "glamonėjai" - savo muilą, aš atskirai laikau, jog nenuteptum... :wasntme:

Tęsiant "temą":
Mama: Viešpatie, kokios tavo kojos! :o

Aš: Mam, nu kam tie "oficialumai"? :think: Vardu vadink, kai esame vieni. :wasntme: Kam tas "titulas"? :chuckle O mano kojos raumeningos ir gražiai įdegusios... ;)

Mama apsidairo aplinkui, ieškodama ko nors masyvaus ir neradusi - čiumpa kačergą. :devil:

Gerai, gerai, paskubomis sutinku, vadink kaip nori - ar man gaila... :chuckle

Mama pavarto rankose kačergą ir, ją atidėjusi, staiga čiumpa batą ir juo paleidžia į mane... :o

Atšoku už durų ir iškišęs tik nosies galiuką, atsargiai klausiu: Nu ir kodėl tokios emocijos? :think:

Mama: Aš tau parodysiu titulą! :devil: Kada, paskutinį kartą, kojas ploveisi??! :devil: :devil:

Aš: Šian kas - šeštadienis? :think: Vanas, kai kūriau pirtį... :wasntme:

Mama: O kada tai buvo? :think:

Gegužės pabaigoj, sakau. ;) Pastebėjęs, jog mama su kačerga prisitraukinėja antrą batą, įtraukiau nosį už durų ir iš už "priedangos" skubiai pridūriau - bet aš kojines dažnai keičiu - mano kojos, tiesiog, negali būti nešvarios! :dontknow:

Mama: Kaip tai - dažnai?? :devil: Tavo kojines, dažniausiai, andu pastatytas prie batų ir kad nedvoktų lyg nudvėsęs banginis, dulkiu siurbliu prisitraukiu, bei nunešusi už namo kampo, dulkių siurblį išjungiu... :wasntme: Ir, visada atsižvelgiu į vėjo kryptį - jog nepūstų kaimo link - kaimynai, gi, nekalti, jog mano sūnus - nevala... :wasntme: :(

Tai, čia darbinės, iškišęs galvą iš už durų, sakau, o aš - keičiu naktines... ;)

Kaip tai - naktines, nesuprato mama? :think:

Nugi, prieš eidams miegoti apsimaunu švarias kojines, o kitądien, jos jau tampa darbinėmis - negulsiu, gi, lovon antrą kartą su tom pačiom - patalynė, gi, išsiteps... :wasntme: :o

Batą atlekiant pamatyt spėjau, bet įtraukt "sėtinio" užudurin, tai - jau nebe... :wasntme: BAMMMMM - batas atšoko nuo "kopūsto" - galva visai tuščia, pamaniau šiaušdams kieman, musiek, paskutinius smegenų likučius per bitąšventį išbarsčiau, vertikalus siūlas "kopūste" ir beliko... :wasntme: :shame:
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Sau 03 , 21:43

29 Rgs 2012, 17:24

ŪŪŪŪ.. Garsiai žvengiu is juoko ! :lol: Nu ir nuotykiai :dance: Nu ir mamos kantrybė... :'( :lol:
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Sau 03 , 21:54

11 Rgs 2012, 21:48

Pamačiau šiandien, kaip kaimynas su naujai įsigytu elektriniu "aparotu", siurbia sausus lapus ir ivairias šiukšles nuo savo kiemo. :bee Oba! :o Baisiai užsimaniau ir aš tokio! :) Nuliuoksėjau pas kaimyną ir paprašiau: paskolink, brolau, tą savo "siurbiklį" - mama jau 2 mėnesiai kaip prašo išsisiurbliuot savo kambarį, o aš, vis neprisiruošiu užlopyt dulkių surinkimo maišelio... :wasntme: Gerai, pasakė kaimynas, bet sumažink apsukas ir nemojuok juo bile kur - bus bėdos... :o

Parsitysiau namo tą "daiktą" ir ėmiausi namų tvarkymo. ;) Pirmiausia, pamaniau, nusiurbsiu kilimėlį prie lovos. ;) Nachrena, pagalvojau, mažint tas apsukas - juk daugiau dulkių "agregatas" susiurbs - nu ir uždėjau siurbimo angą ant kilimėlio vidurio... :leaves:

Tai, juk tas bjaurybė, "prarijo" kilimėlį vienu kąsniu! :o Da bandžiau primynęs koja (užmiršęs, jog atleidus mygtuką, "kilimąsiurblis" išsijungia :wasntme: ) išlupti kilimėlį iš jo godžių nasrų, bet nepavyko. :wasntme:Ma jį šunes, pamislinau, įšsitrauksiu kai dulkės baigsis. ;)

Su didžiuoju kilimu, buvau atsargesnis ir prikaliau jį prie grindų kabėmis, bet vis tiek, teko laikyti kilimą abiem kojom, kad "dulkiasiurbis" jo neirįtų... :wasntme: Galų gale, išgirdęs pliaukštelėjimą neėmiau aiškintis kas nutiko, bet dirbau toliau, o baigęs "valyti" kambarį ir, galiausiai atsisukęs apžvelgti savo darbo rezultatų, "apšalau" - visos dulkės (ir ne tik), gulėjo savo vietose ir, kai kur daugiau, negu buvo iki siurbimo... :o :wasntme: Tvarka, pamaniau, viskas guli ten kur ir turi gulėt, tik kilimėlio draiskanos, šiek tiek gadino interjerą... :wasntme:

Pasirodo, jog atsikabino "dulkių" surinkimo maišelis ir jo turinys, 300km/h greičiu, vėl pasklido po kambarį... :wasntme: Nutįsęs "siurbliadulkį" kaimynui sužinojau, jog anas turi ir "lapų smulkinimo" funkciją, todėl kilimėlis ir buvo "suvalgytas"... :wasntme:

Reziume: atsargiai elkitės su visais, naujai įsigytais prietaisais - velniažin ką jie gali, moka ir sugeba, blyn. :wasntme: Instrukciją, geriau perskaityti iš karto, prieš įjungiant, hm, "aparotą"... :wasntme: :lol:
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Sau 03 , 22:02

16 Rgp 2012, 22:06

Chebryte, aš šiandien gavau "baną"... :o O buvo taip...

Jaučiu poreikį išreikšti save, rašydamas įvairius "nutikimėlius" ir "nuotykėlius", bet šiame forume, jūs jau pripratot prie mano rašomų "smagumynų" ir nebekreipiat dėmesio. :wasntme: Susiradau forumiuką, kur "karaliauja" moterys ir apsimetęs ta, kuri "jagodka opiat", parašiau "nutikimėlį" iš savo "moteriškos" "praktikos". ;) Gerai parašiau, net man pačiam patiko. ;)

Įsivaizduojat - moteriškaitės patikėjo kožnu žodžiu! :dance: "Nutikimėlio" siužetas - kaip aš, "auklėju" SB. :wasntme: SB "prototipas", tai aš pats - vienturtėlis, pernelyg savimi pasitikintis visose gyvenimo srityse tinginys ir gvėra... :wasntme: :shame:

"Nutikimukas" išbuvo forumiuki parą. ;) "Pasisekimas" stulbinantis - gavau begales pagyrimų ir patarimų, kaip toliau tvarkyti "šeimyninį" gyvenimą. ;) :lol: Bet, prie forumo prisijungė Admin-ė ir, iškart davė "baną" 2 mėnesiams. :o Nepatikėsit, chebryte, už ką - ogi už "šeimyninės nesantaikos kurstymą"... :o

Dabar ir galvoju, gal tame "nutikimuke" aš, savo "balandėlį" pernelyg stipriai keptuve "peržegnojau", o gal Admin-ė - senmergė...? :think:

Žodžiu, teks "persikelti" į kitą forumėlį, blyn, deja... :wasntme: :lol:
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Sau 03 , 22:46

16 Rgp 2010, 00:05

FORUMIEČIAI
ADMIN ir KIKEBU. Atsibudau ryte palapinėj ir pajutau, jog seniai laikas "nugręžt rabarbarą", o akys - niekaip nenori atsimerkt... :wasntme: Sergijau, klausiu, ką vakar, pijoko šmote, gėrei, blyn? :think: Lyg ir nieko ypatingą, pamislinau, bet veizolai, kažkodėl, neatsimerkia... :o :wasntme:Praplėšiau akis pirštais ir pasidžiaugiau, jog palapinėj neturiu "snukiarodžio" - musiek būčiau išsigandęs... :chi:
išsirangęs iš palapinės, staigiai nuliuoksėjau miškan grežiot "rabarbaro" ir vos neilipau į "miną", palei pat takelį. :o Ot šakalai, pagalvojau, kur ėda, ten ir šika... :wasntme: Radau dar nenudžiųvusį medį ir gausiai jį palaisčiau. :Secret: Atgal grįžau, jau žiūrėdams sau po kanopšliais, ka neįrioglinčiau į "dezodoranto" krūvą. :chi: Pasilabinau su kelmiškiais ir tik tada atkreipiau dėmesį, jog mašinų - gerrrrokai padaugėję.Vienas gudruolis įvažiavęs taip, jog,jei mano "sėtinys" būtų mažumėlę platesnis, anas, būtu tekiniu ausis paplokštenęs... :o :knock:
Ką, gi, mažumėlę prasikrapštęs akis, nustraksėjau ieškot pusryčių. Ir radau! :leaves: Dideliam paviljone, gardžiai kvepėjo dešrelės su kopūstais - niu aš ir paprašiau mergičkos: "Saulužieli, išnuomok munėi tū kilbasioka su papusčiukąs, nu i kafkis, un vėršaus užmesk. ;) Mergička, pasimetusi paklapsėjo priklijuotom blakstienom ir, tyliai paklausė: "atsiprašau, man nueiti - kur??" :think: Hm, prisiminiau, jog aš aukštaičiuose tai pakartojau užsakymą lietuviškai, o mergička - žavingai nusišypsojo... :dance:
Užmetis mažumėlę už lūpos, nusliuogiau link forumo palapinės, nes iš "kramtyklos" jau matėsi, jog po stogine su užrašu "mano-bites" jau riogso būrelis "kelininkų", su "tarakonais" ant krūtinių... :chi:
Priėjęs pasilabinau ir pasiteiravau - kur vyksta registracija, mat noriu ir savo "tarakoną" priskaičiuot prie bandos. ;) Iš kart bene keturi pirštai, nukrypo link tolumoje riogsančios, dar vienos stoginės su užrašu: "mano-bites". Jau liuoksėdams link tikslo pastebėjau, jog šalia įrenginio, šiek tiek panašaus į avilį, sukinėjasi mūsų forumo "viešpačiai" - Admin ir Kikebu. Labučkis, Kikebūūūūūūūte - šūktelėjau! :dance: Mūsų "strazdanotasis džiaugsmas" atsisuko ir laukymė nušvito nuo Kikebutės šypsenos...
Admin-as atsisukęs šyptelėjo ir tvirčiau nei įprasta, spūstelėjo mano plaštakėlę. Pastebėjau, jog Admin-as lyg ir mažumėlę apkūdęs, nes jo žandai kabojo žemiau nei pernai, nors - aš galiu ir klysti... :wasntme: :shame: Siekiau apkabint "strazdanotąją šypseną", ale pastebėjęs, jog Admin-o antakiai susibruko krūvon, nusprendžiau susilaikyt nuo švelnybių... :wasntme:
Tuomet atkreipiau dėmesį, jog ant dėžės primenančios avilį, užrašyta: "Aukcionas. Pradinė kaina-300 Lt. "Paklausiau Admin-o: "a kur, mielasis, čia galima būtų pakabint žiedadulkių rinktuvą?" Admin-as atsakė - niekur. Šis avilys nepritaikytas tokiems navarotams. Niu, už raukomus antakius reikia atkeršyt, pamaniau ir ant visos aikštės užbaubiau: "chebryyyyyteeeee, aukcionas įpusėjoooooo!! Avilio pradinė kaina iš 300Lt., keičiasi į 250Lt!!! :dance:
Žodžiu, man buvo įbruktas arbūzas "zakusonui", o aš pats, žaibo greitumu išbruktas iš stoginės su pagrąsinimais, jog, jeigu grįšiu, tai.... :devil:
Nueinant, "strazdanotoji saulutė", mane apdovanojo toooookia šypsena, jog ir dabar dar sapnuoju... :shame: :)
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Sau 04 , 02:50

" onclick="window.open(this.href);return false;
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Sau 04 , 02:59

" onclick="window.open(this.href);return false; :dance: :dance: :ok:
Vartotojo avataras
Kest
Patyręs narys
Aviliai:Dadano tipo 22 r. aviliai
Bičių šeimų skaičius:5
Bitininkavimo stažas:8
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:3978
Užsiregistravo:2010 Vas 11 , 19:35

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Sau 04 , 08:41

Sergijau,ale,kad tu ir klausai vaikišką muziką.Siūlau rimtesnės :lol: :
http://www.bing.com/videos/search?q=thu ... 08E1708ED7" onclick="window.open(this.href);return false;
Kest
'Daryk tai,kuo tiki,tikėk tuo,ką darai
Vartotojo avataras
karabas
Patyręs narys
Aviliai:Mediniai
Bičių šeimų skaičius:150
Bitininkavimo stažas:10
Bičių rasė:Bakfastas
Pranešimai:574
Užsiregistravo:2011 Kov 19 , 13:13

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Sau 04 , 12:07

" onclick="window.open(this.href);return false;

" onclick="window.open(this.href);return false;
Keistas reiškinys: eini šunkeliu,o sutinki žmones.
Vartotojo avataras
Rimas007
Patyręs narys
Aviliai:daugiaaukščiai.T-18
Bičių šeimų skaičius:120
Bitininkavimo stažas:9
Pranešimai:1038
Užsiregistravo:2009 Lap 09 , 22:36

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Sau 04 , 21:42

" onclick="window.open(this.href);return false;
Visiems jums-linkiu laimės
Vartotojo avataras
zukauskas
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:15
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:68
Užsiregistravo:2013 Bal 15 , 19:46

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Sau 06 , 23:47

[video][/video] T -19 ?
Tik Amerikoj nesamonės virsta stebūklais :)
edmundas
Patyręs narys
Pranešimai:304
Užsiregistravo:2009 Bal 18 , 12:42

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Sau 07 , 19:39

Ši forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai yra skirta rašantiems linksmas ir nuotaikingus rašinius, jei nesugebat tai šia vieta palikit prie meno žmonėms. Neterškim.
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Vas 03 , 20:24

Sergijus 19 Rgp 2010, 20:54

FORUMIEČIAI
LANG (Vilkas) Atsitysiau aš, vanas ,po pusryčių į stoginę, prisėdau ant suoliuko ir ėmiau dairytis, kuom čia kilbasiukus užpylus. Kalbuosi su bičiuliais ir jaučiu kažkieno sunkų žvilgsnį... Pakeliu "sėtinį" ir matau, jog mane akimis sekioja žilaplaukis gremėzdas, kažkuom panašus į Halką Hoganą, tik be ūsų. "Ko čia dėbsai ,blyn, bene rublį skolingas?", pagalvojau. :think: O "gremėzdas" ir toliau, mane akimis "valgo". :wasntme: Tipiškas, toks, "naujalietuvis": ant kumpį primenančios letenos "Rolex" - sas, ant vietos, kur galva jungiasi su kūnu - "cepūra", tik be "gimnasto", intelekto nesubjaurotas veidas... :wasntme: O akys, tokios švelnios, švelnios - kaip 2 ledukai... :o Klausyk, sakau, ar męs pažįstami, kad taip manimi domiesi? :think: A tu, sako jis, ką - neatsimeni manęs? Chebryte, sakau, nors nušaukit - nepamenu, kas jis toks?? :think: Chebrytė krizena, linksminasi nuo dūšios matydami mane toooookį pasimetusį... :wasntme: :lol: Čia, gi, aš, Lang, baubia "gremėzdas", vakar, gi, susipažinom! :beer: Reikia mažint suvartojamo alkoholio kiekį, blyn, pagalvojau, o tai balti drambliai vaidenasi. :wasntme: :o O pačiam, net "agurkiuks" iš tos baimės susitraukė... :wasntme: Būčiau, musiek ir apsisiusiojęs, ale laiku prisiminiau, jog aš - triusikų be... :wasntme: :shame: Mat, tą rytą, mano triusikai, nelaimingo atsitikimo metu įgriuvo į tvenkinį...Aš irgi, dalyvavau įgriuvimo procese... :wasntme: Kadangi nuo vaikystės nepakenčiu šlapių apatinių, tai padžioviau juos ant palapinės ir pamaniau, jog apsieisiu ir be jų - ir taip nešalta... :lol:
Graži šukuosena, pamaniau, kaži ar tikra? :think: Truputį vėliau pamačiau, jog tai perukas... :wasntme: Kai paklausiau Lang, kaip jo perukas laikosi ant plikės, jis pasakė, jog buvo priverstas prasidurti ausis, kad peruką galėtų patikimai pritvirtint. Mol, tokiam karšty, jokie klijai nelaiko... :wasntme: :chi:O ką darai, klausiu, su krūtinės "šukuosena" - skuti ar depiliuoji? Dažau, sako Lang, prie peruko labai tinka... :leaves:Niu, jei nori turėt visą "komplektą", vanas, rūpiniesi ir "agurkiuko" šukuosena, klausiu? :think: Nea, sako Lang, ten net šukuosenos nėr - depiluoju... :o :o Mazochistas, pagalvojau, bet temos nebepratesiau... :nope:
Atėjo čiesas ir Lang, namo tystis, o aš, pagavau save ant minties, jog negaliu atplėšt akių nuo jo žmonos... :wasntme: Tos moters toks subtilus grožis, jog net aš negaliu apsakyti kame jis slypi... :wasntme: Ką, klausia krizendams Lang, patinka? Aga, sakau, labai graži ta, tavo žmona. :shame: Man irgi patinka, sako Lang. Ji patinka daugeliui, sakau, pagal tavo ragus matyti - išlakūs tokie ragai, šešiolikašakiai, kaip seno briedžio... :chi: Pastebėjau, jog po mano žodžių, Lang veidas kaip chameleonas pakeitė spalvą: iš švelnaus įdegio, perėjo į tamsiai vyšninę. :think: Staiga galvoje nuskambėjo žodžiai "sunkus kūno sužalojimas" privertė mane prikąst liežuvį ir tos temos, daugiau neplėtojom... :wasntme:
Kai Lang su žmona išėjo, aš, slapstydamasis už krūmiukų, juodu pasekiau iki pat mašinos. Chebrike, a žinot su kuom Lang į šventę atsitysė? "CADILLAK COMPASS" - tai tokios amerikoniškos vežėčios, kurių varikliuks tik biškį silpnesnis nei tarybinio "TPZ 400-D"! :o O "TPZ 400-D", tai rusiškas šilumvežis, kuris bėgiais velka 400 000 tonų!! :o :o Vadovaudamasis geriausiomis "naujalietuvių" tradicijomis Lang, žinoma, savo "tačkę" patobulino. :Secret: Į temą - anekdotas, o, tiksliau - klausimas: kuo "naujalietuvio" 600-asis mersas, skiriasi nuo "naujarusio", 600-ojo merso? :think: Atsakymas: "naujalietuvio 600-asis mersas, turi dujinę įrangą... :wasntme: :lol: Tai va, žiūriu aš ir savo akimis netikiu: ant mašinos, kurios viename variklio cilindre, drąsiai tilptų mano "sėtinys", bamperio, įtaisytas čiaupelis, dujų kolonėlės užpiltuvui tvirtinti... :wasntme: :o :lol: Hm,žinant šio "monstro" apetitą degalams, iš paskos Lang mašinos turėtų važinėt 9-tonis dujovežis... :wasntme: :chi:
Tai va ir tokių "oligarchų" turim, chebryte. :wasntme: Pabendravus su Lang tapo aišku, jog jo veidas, ne taip jau ir labai, to intelekto subjaurotas... Poros "injekcijų" užtektų, kad atstatyt į normalią būseną... :beer: :dance: :dance: :lol:
Sėkmės!
Sergijus
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Vas 03 , 21:00

Sergijus 26 Rgp 2010, 11:32

FORUMIEČIAI
ŽILVASSAS. Šeštadienį apie pietus, kai jau linksmybės ėme įsibėgėti, gi žiūrim - per minią atsiiria ŪSAI... :o Išpuoselėti tokie, tankūs... :ok: Kas, gi, savininkas tos "grožybės"? :think: Nugi aišku kas - Žilvasiuks, link stoginės atsitysia! :chi: Kaip visada - pasitempęs, su priklijuota "malonia šypsena" ... :chi:
Pritūpė mūsų "žiniuonis" ant suolo krašto, su visais pasisveikino ir... kibo arbūzo taršyt. :o Tipo - nevalgęs dar šįryt. :wasntme: Sakau, Žilvai, arbūzas žiaumojamas tada, kai "pašalas" garuoja, arba - organizmui skysčių trūksta, o ne dėl to, jog nevalgęs. "Antrasis variantas", sako Žilvas, ūsais "apglėbęs" didžiąją, arbūzo riekės dalį. Kur taip prakaitavai, klausiu, juk varžybos dar neprasidėjo ir, jokiam šokių kolektyve tavęs nematėm? :think: Pareigingam žmogui visada darbo atsiranda, net ir šventėj, sako Žilvas, penktą arbūzo riekę apgraužinėdams. :chi: Aaaaaaiiiiiiffffffku, nutęsiau, nors nieko aiškaus nebuvo ir žiojausi klaust dar kažko, ale pamačiau per lauką atliuoksint dvi žavingas "bitutes". Apsitempusios dailius kūnus geltonai-juodai dryžuotomis bliuzelėmis, su "antenikėmis" šukuosenose, jos atrodė kaip fėjos iš pasakos... :angel: "Užčiaupk žabtus, Sergijau", pasakė Lang, o tai bitė įskris. :lol: Užčiaupiau ir tuoj pat, vėl išsižiojau, jog supilčiau, rankoje laikomo čierkiuko turinį skrandin, amui atgaut - sakant... :wasntme:
"Bitutės" su savimi atsitysė ir keistą puodynę, su žarna, kyšančia iš jos. "Kaljanas", paaiškino Žilvas, ekologiškai parūkysim, dadėjo. Nemačiau aš nei kur, tame "daikte", tabakas randasi, nei kaip jį užkūrė - akimis sekiojau tamsiaplaukę "bitutę", čia pat akimis ją nurenginėdams... :shame: :wasntme: Atsimenu tik, kaip man burnon kandiklį įgrūdo ir liepė patraukt į save, visais plaučiais. Komentarų - be. :dontknow: Kaip man sekėsi, kažkas nufotkino. Pažiūrėkit ir pamatysit reakciją... :F
Vakarop, Žilvas pareiškė, jog jam metas "atlikinėt pareigas" ir, nepasiduodams jokiems įtikinėjimams ir argumentams, pasiėmęs abi "bitutes" patraukė per aikštę pietryčių kryptimi. "Tuoj išsiaiškinsim kur tu gyveni", pagalvojau ir nuvingiavau iš paskos. Nusitysėm per visą aikštę ir isliūkinom miškan. Ten, pasirodo, buvo dar viena, nedidukė aikštelė, kur riogsojo - atspėkit ,kas - "Mercedes" - as, autobusas-vasarnamis ant ratų, dydžio sulig geležinkelio vagonu... :o "Čia tai bent", pagalvojau, niu duoda vaizdų Žilvasiuks!! Dar vienas, "bitininkystės pasaulio oligarchas", blyn... :o Staiga "vasarnamio" durys atsidarė ir iš jo, krykštaudamos, "spiečiumi" pasipylė būrys "bitelių". :o :o Pasirodo, jog Žilvas į šventę, ne tik kad atvažiavo nuosavu "autobiesu", bet ir atsivežė savo haremą! :leaves: :lol:
Kai visas būrys spygaujančių ir kikenančių "bitučių", kartu su Žilvu "suspietė" vidun, "vasarnamio" viduje prasidėjo audringa "reakcija": iš pradžių, "autobiesas" sudrebėjo, o paskui ,pradėjo ritmingai siūbuoti į šalis... :chi: "Va kur, Žilvas deda energiją", pagalvojau ir pabandžiau prislinkti artėliau, bet iš po "vasarnamio" iššokę 2 mastifai (šunys), mane garsiai "apibaubė" ir teko skubiai dingt miškan, kol neatsirado daugiau apsaugos... :wasntme:
"Ot skriaga", pėdindamas mišku pagalvojau, negi negalėjo pasidalint savo haremu, bent su "netekėjusiais" bičiuliais, suvalkietis nelemtas, tadu visi draugiškai arbūzus šlemštume... ;) "Oi "išbuožinsim" męs tave, Žilvasiuk - papasakosiu chebrytei ką mačiau ir męs, visu būriu, pas tave svečiuosn ,tuoj atgriūsim! :lol: Besvajodams apie "bitutes", nė nepastebėjau nuvirtusio medžio po kojom. Užkliuvau, žinoma, nes į šventės vietą mane vairavo ne galva, o "galvutė" ir drėbiausi kaip ilgas į samanas, o "sėtiniu", žiebiau į patrunyjusį kelmą... :wasntme:
Nieko niekam nepapasakojau todėl, jog tik šiandien atsiminiau visas smulkmenas. :wasntme: "Pomietė" mano, buvo iškeliavusi "kažkur anapus", todėl, grįžęs prie stalo, tesugebėjau papasakot tik tai, jog buvau prie tūlikų nugręžt "rabarbaro"... :wasntme: :shame:
Beje, Žilvo "autobiesas", net du čiaupelius dujų užpiltuvui prijungt, ant bamperio, turi... :wasntme: :chi:
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Vas 03 , 21:31

Sergijus 20 Rgs 2010, 09:21

FORUMIEČIAI

SATKA. Parvėžlinu aš, vanas, su arbūzu nuo Administracijos, ogi žiūriu - pažįstamas akiniuotas sudžiūvėlis, man nuo užustalės moja. Vaaaaaauuuuuuč, bene bičiulis Satka, į suklegas teikėsi atsitysti?! :o Prieinu artėliau ir akurat - tas pats "ačkarikas", su kuriuo dar Karpynėje susibendravom. ;) Sveiks, sakau, bičiuli Satka - kas geresnio, klausiu? :think: Viskas puiku, atsiliepia Satka ir, iš kart seka tradicinis klausimas: Kaip "Marytė" laikosi? :think: Įsikibdama, sakau. Šianakt ant paprasto, guminio čiužinio drybsojau ir sekančią naktį, ant to paties voliosiuosi... :wasntme: Bičiuli, sakau, a kodėl tu vis toks pat kūdas? :think: Žemaičiuose sakoma: "kūdas kaip dviratis", o man atrodo, jog dviratis, žiūrėdams į tave - verkia iš gailesčio... :chi: Sportuoju daug, sako Satka, va užmesim už ausų "šiobeito" ir pats pamatysi kaip išlaikau tokią formą...
Niu kū, kai "užmetėm" už ausų pakankamai daug, Satka atsistojo ir pasakė - laikas mankštintis. Ir nusitysė - spėkit kur - ogi į šokių aikštelę! :o
Chebrike, būtumėt mate kaip jis šoka...! :o Tokio tempo ir tokių "fintų", gyvenime neregėjau!! :o :o Briusas Li ir Čakas Norisas, lai "ilsisi ramybėje"... :o :lol: Įsivaizduokit: gilus įtupstas (nuo kaulėtos sėdynės, net įduba pievoje liko! :o ), veržlus šuolis aukštyn, "špagatas" ore, nusileidžia ant vienos kojos, "špagatas" ant žemės (nuo to veiksmo, man net pautus, mėšlungis sutraukė!), o toliau - "Breik dance" stiliumi, kad įsisuks... :o :dance: Minia prasiskyrė ir suteikė vietos "strikinėtojui" tiek, jog ir tanklaivis apsisuktų, o Satkai vis tiek, vietos buvo maža... :wasntme: :o Kaip vėtra, kaip tornadas sukosi, liuoksinėjo, tiesiog - skrido, per visą šokių aikštelę taip, jog minia aikčiojo ir žagsėjo iš nuostabos...!!! :dance:
Kai mūsų "vijurkas", galų gale,nusileido ant žemės, minia tik po minutėlės pratrūko plojimais. Ką, ten, plojimais - OVACIJOMIS! :dance: :dance: Patys girčiausieji, kurie nebesugebėjo ploti, pripažinimą reiškė garsiu žagsėjimu, o aš, iš nuostabos praradęs sugebėjimą valdyt galūnes, plojau ausimis sau per plikę... :wasntme: :chi:
Po šokių, kai jau traukėm atsigaivint prie stoginės, Satkos paklausiau: "Klausyk, bičiuli, a kaip tu tą "špagatą" sugebi padaryt ir kiaušinių nesusižalot"? :think: Aš juos įtraukiu vidun, atsakė Satka - išsiugdžiau šią savybę per eilę metų... :wasntme: Koks, čia šokis, jei pautai trukdo...? :wasntme: ;)
Va, chebrike, kokį Talentą savo gretose turim! :ok:
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Vas 03 , 21:51

Sergijus 21 Rgs 2010, 09:53

FORUMIEČIAI

LIUKA. Apsitapšnojau aš per kišenes ir suvokiau, jog "tručyznos" nebeturiu... :wasntme: Kadangi, Žilvo "ekologiškoji" puodynė manęs nesužavėjo, tai nutariau nuliuoksėti lig palapinės ir atsinešt naują "porciją". Sliūkinu per mugę, dairausi ir girdžiu - baubia kažkas: "Suk ienas pro šalį, Sergijau ,bo blogai baigsis! Pėdink po velnių - neatsigreždams!!" :o Pramerkiu visas 4 akutes ir pastebiu, jog atsidūriau visai šalia Admin-ų pastoginės. :wasntme: :chi: Kikebutė, "strazdanotasis džiaugsmas" mūsų, man šypsosi ir mojuoja, o Admin-as, susiraukes it devynios pėtnyčios ir pajuodes lyg debesis rėkia ir kumstukais oran smūgiuoja... :E Gerai jau, gerai, sakau, irkluoju pro šalį - a "špokinyčios", da nepardavėt", klausiu? :lol: Tavo dėka, mes ją namo turėsim vežtis, baubia Admin-as... :wasntme: Niu va kaip gerai, sakau, suvenyrą iš šventės turėsit... :lol: Admin-as, staiga praradęs žadą nuo mano įžūlumo, pasilenkė po stalu paimt kažko sunkaus ir tas jo veiksmas, privertė mane padidint "apsukas" - maža kas... :wasntme:
Sėkmingai suradęs savo palapinę pagal orientyrą (ant jos mano triusikai, vis dar džiūvo :chi: ), pasiėmiau "tručo" ir pasukau atgalios. Parkėblinu link forumiečių stoginės, gi, žiūriu, galustalėj apvalaina moteriškaitė sėdi. :angel: "Oranžava" visa ir su "tarakonu", ant prašmatnios krūtinės... :o Akimis ją mikliai nurengęs, sustojau kaip įkastas: FANTASTIKA!! :o :ok: Kelnėse kažkas sujudėjo ir aš, staiga atsitokėjęs, mintyse paprašiau: "drauguži", nesistok dabar, bo aš nugriūsiu! :o Neseniai pridaviau kraują ir, šiuo metu, likusio kraujo mudviem neužteks... :wasntme: Arba tu, arba - aš! Jei neklausysi - pririšiu lipnia juosta prie kojos ir baigsis tavo "šėliojimai"... :devil: Prašymas padėjo...Dar Alas Kaponė sakė: "Geru žodžiu ir pistoletu, daug daugiau pasieksi, negu vien geru žodžiu"... :wasntme: :lol:
Atsitokėjęs, priėjau arčiau ir pasilenkes kaip įmanoma žemiau, ant "cedeliuko" perskaičiau - LIUKA...Niu viskas, Sergijau, pagalvojau - nuskendai, brolau, jos žydrose akutėse... :shame: "Šlapi sapnai" šiąnakt, tau garantuoti... :shame: :shame:
P.S. A Liukikė ir su drabužiais, labai fainai atrodo... :rose: :gANDb: :)
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Vas 03 , 21:55

kice 21 Rgs 2010, 12:16

nu blyn.. dziaugiuosi, kad nedalyvavau sventeje.. ir must nedalyvausiu, jei Sergijus bus :lol: Bo paskui taaaaip aprasys... kad nebus kur lysti... :lol: :chi:
Vartotojo avataras
kice
Patyręs narys
Aviliai:dadanai, daugiaukščiai 10-rėmiai
Bičių šeimų skaičius:30
Bitininkavimo stažas:15
Bičių rasė:Carnica, buckfast
Pranešimai:3591
Užsiregistravo:2008 Geg 05 , 12:15

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Vas 03 , 21:57

:P
Katėms žiurkių nuomonė nerūpi..
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Vas 03 , 22:32

Sergijus 09 Lap 2010, 22:02

FORUMIEČIAI

SERGIJUS
(AŠ) :shame:

Po visų pasibastymų, šokių, "svaigiųjų mikstūrų" besaikio ragavimo, gerokai vakarop, pasijutau mažumėlę pavargęs ir nusprendžiau tyloj ir ramybėj, padrybsoti savo "tvirtovėj" ir atgaut jėgas, tolesniems "šėliojimams". ;) Parsitysiau palapinėn ir net kojų neitraukes, "nusmigau" į miegonis... :wasntme: :zzz:

Atsibundu - tamsu aplinkui, atsimerkiu - dar tamsiau... :wasntme: Kažkur girdisi "bumčikas", kažkas, įtariu, jog ne briedis, netoliese "ožius lupa"... Baisu, blyn, pasidarė! :o Bandau stotis, ėgi kojos neklauso!! :o Jausmas toks, lyg per mano "kanopšlius", banda girtų šernų "prastraksėjo"... :think: Įtraukiau kojas vidun ir, jau palapinėj apsisukęs, bruku "šnobelį" kieman, kad apsidairyt. Staiga žaibas, kaaaaaip - dės! :o Aš, atbulas į palapinę - liuokt!! Visai pamiršau, jog mano "dvaras" per mažas, tokiems "liuoksinėjimams" ir, atsitrenkęs į galinę sieną, buvau "išspyruokliuotas" laukan... :lol:

Gaivus vėjelis atgaivino mažumėlę, ale, kiek beplėčiau užmiegotas akutes, šviesiau lauke nepasidarė... Tolumoje prie scenos, matėsi "aborigenų" "šokėjimas", girdėjosi POP klasikos "žvangesys" ir, daugiau, nė gyvos dvasios... Aplink girdėjosi tik švokštimas, knarkimas ir įvairių tonų bezdėjimas... :chi:

Staiga, kažkas "užriaumojo" mano pilvelyje ir aš taip užsinorėjau ko nors pažiaumot, jog net ašaros ištryško! Per tą skubėjimą paragaut įvairiausių, bičiulių suvežtų "svaigiųjų mikstūrų", visai užmiršau, jog aš ir dantis turiu - ta prasme - užmiršau pakramtyt... :wasntme: :shame: Niu kū, mąstau, reikia nusitysti iki stoginės, gal kas iš chebrytės dar "vakaroja", rasiu, musiek, ką pažiaumot... :think: Tamsu, blyn, bet kojos savaime persijungė į "autopiloto" režimą ir, sėkmingai atžirgliojo iki forumo stoginės. Tamsu buvo ir prie, po, ir už stoginės... :wasntme: Retkarčiais sublyksinčių žaibų šviesoje, susiradau kažkieno paliktą kibirėlį su silke viduj, atsidariau jį ir siektelėjau šakutės. Staiga, šniokštelėjo stiprokas vėjo gūsis ir viską, kas lengva ir nepritvirtinta prie stalo, pabiro žemėn, arba - nuskriejo į tamsą... :wasntme: Nu, blyn, kuom dabar silkę "samčiuosiu", pagalvojau? Ale, sekundėlę pamislinęs, nusprendžiau "kabliuot" nuosavais "videlčiais". ;) Apveizėjau "rankenas", įsitikinau, jog švarios (bent jau žaibų šviesoj nesimatė, ka purvinos :shame: ) ir sumurdžiau "šakutę", silkėn iki alkūnės... :wasntme:

Besigardžiuojant silkute, staigiai ėmė stiprėt vėjas, o pasibaigus, hm, "diskotekai", užgeso ir tas, paskutinis mano vaišių stalo "apšvietimas"... :wasntme: Eilinį kartą blykstelėjus žaibui, ant gretimo stalo pamačiau žibalinę lempą! :dance: Vo, blyn, pagalvojau, musiek, kas nors "naktipiečiavo" ir nueidams pamiršo, a jeigu ji dar ir degs, tai visai liuks! :ok: Prišokęs stvėriau "suodinyčią", papurčiau - kliuksi!! :dance: :dance: Su komfortu žiaumosi, Sergijau, patapšnojau sau per petį - ŠAUNUOLIS!! :leaves: Vargais negalais užžibinau tą, "19 amžiaus technikos stebuklą" ir vėl, visa "siela", panirau į mėgavimąsi maistu... Vėjas visai pasiuto, ėmė lašnoti lietus, ale, orui vis "uraganėjant", lietaus lašai - kaip kulkos, ėmė "skabyt" mano niekuo nepridengtą plikę (blyn, antra šventė - antra skrybėlė dingsta! :devil: Kitąsyk, su skarele apsigobsiu - gal, gi, niekas nebesikėsins!)...

Vėjas, pašėlusiai purtė stoginę ir jos atotampos nebeatlaikiusios vėjo spaudimo pradėjo trūkinėti! :o Viešpatie, pasakiau, nugi - apsispakajyk mažumėlę - aš da nepavalgiau ir, kad stoginė nenulėktų (vis, šiokia tokia, apsauga nuo lietaus), įsikibau į ją viena ranka... :wasntme: "Vdrug", iš tamsos atskriejes kažkoks gniutulas - nuvertė žibalinką ir pasiliejes žibalas, uždegė stalą!! :o"POLUNDRA, GAISRAS, užbaubiau ir, paleidęs stoginę, kurią, tučtuojau nunešė vėjas, griebiau abiem rankom už "koptilkos"... :o

"Užpūtes" liepsną silkės likučiais, nusprendžiau nebetampyti likimo už barzdos ir skubiai "pasukau ienas", savo "dvaro" link... Kas buvot šventėj, chebrike, musiek prisimenat didelę, raudoną stoginę, kurioj buvo verdami kilbasiukai, kepami mėsgaliai ir kitokie skanėstai? Tai va - pasukau "namo" aš pro tos stoginės pavėjinę pusę ir atsitik tu man taip, jog, kai sukau pro kampą, vėjo šuoras pakėlė tą, "gremėzdą" oran ir pavertes ant šono, su didžiuliu žvangesiu, tvojo "Korio" palapinėsna... :o :o

Tęsinys-kada nors... ;)
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Vas 03 , 22:36

zilvasss 10 Lap 2010, 15:20

maniau, kad kažkas išgėrė žibalą iš mano lempos.Išlindo yla iš maišo.Pasirodo Sergijaus darbas :lol:

Grįžti į