Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

Čia rašome viską, kas nesusiję su bitelėmis, bitininkavimu ir pan.
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34
Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Vas 06 , 17:04

Sergijus 24 Rgp 2011, 00:47

FORUMIEČIAI

MED...

Tai va, sutūpę į mašiniukus, nučiuožėm pakalnėn už učėbkės benderio ir ėmėmės rinkti vietą naktigului. Mūsų "gulyklai", vieta buvo paskirta didžiulėj lomoj, kurią supo purvinas ir seklus upeliūkštis, kuriame net varlė nenusiskandintų... :wasntme: Keista tai, jog šalia "upės", buvo įrengtas "pliažas" ir išrausta duobė pilna purvino vandens ir tvarkdarių, išdidžiai vadinama "kūdra"... :o Toj, hm, "kūdroj", aš net savo kojinių neskalbčiau (jas tektų išmest), bet kitądien atsirado drąsuolių, kurie bandė ne tik praustis, bet ir maudytis... :o :knock:

Siūliau Adminams įsikurti "pliaže", bet anie (laimei), nesutiko. Įsikūrėm netoli tupyklos, ant hm, "upės" kranto. ;) Adminai aptvėrė "teritoriją" ir susiruošė dumt namučių. Niu čia dabar, nusistebėjau - negi nemiegosit palapinėj?? :think: Cha, nusišypsojo Kikebutė, jaučiuosi lyg kopūstą būčiau prarijusi, savo lovytėj neišsimiegu, o tu siūlai palapinę...? :chi: Sušoko į savo "karietą" ir išdūmė...

Kai pradėjau savo palapinę "surinkinėt", paskambino Juozas ir sekdams mano instrukcijomis, laimingai atriedėjo iki "gulyklos". :leaves: Po Juozo pasirodymo, telefonas suskambėjo vėl ir ragely išgirdau: "ar čia Sergijus"? O kam skambini, prieteliau, pasidomėjau? :think: Nugi Sergijui ir skambinu, pradundeno balsas iš "anapus". :o Vanas, sakau, čia jis ir atsiliepė, o pats - kas toks būsi, paklausiau? Valerij aš, Valerij, atsiliepė balsas. Koks Valerij, klausiu - nepažįstu tokio... :wasntme: Aš Med, praporas "avatare", suriaumojo balsas! :o A-aaa, supratau ir šūktelėjau: chebryte, jo "šviesybė" praporas, pas mus į "nakvyklą", atriedėt teiksis! :dance: Va taip, mūsų kompanija susipažino su Med-u... ;)

Vakare, kai jau mažumėlę praalkom ir "ištroškom", Juozas iš savo mašiniuko išlupo šašlykinę ir susiruošė kept šašlykus. Sergijau, paklausė, ar malkas kurias žadėjai - atsivežei? Apsitapšnojęs kišenius, su liūdesiu turėjau pripažint, jog malkos liko ten kur aš jas ir pasidėjau - ant suoliuko šalia namo... :wasntme: Niu, jei esi toks žioplas, sako Juozas, čiuožk tankmėn ir prirink šakų laužui! :devil: Taigi tamsu, pasibaisėjau! :o A tu,švelniai nusišypsok ir iš kart šviesiau pasidarys, pašmaikštavo Juozas. :bee "Šmaikštuolis", pagalvojau atsidusęs ir, iššiepęs nasrus, nudyrinau "miškan" "malkų"... :wasntme:

Sužiaumojom vakarienę, užsigerdami kas kuo: alumi, "čača", o Med, pasikuitęs po savo mašiniuką, ištraukė buteliuką "slivovicos". ;) Pats variau, pasigyrė ir "įsivožęs" stiklinėn ketvirtį butelio, išlakė lyg pieną... :o Įpylė ir man, bet pauostęs, "slyvinės" atsisakiau. :wasntme: "Tormozuchos" nevartoju, pareiškiau, geriu tik tauriuosius gėrimus ir įsikliukinęs čierkiukan "Trejų devynerių", susipyliau gomurin. :ok: Tu pats - "tormozucha", supyko Med. :devil: Nieko neišmanai apie gerus gėrimus, dadėjo. Apie gerus - ne, bet tavąją, hm, "slivovicą", užuodžiau iš kart, kai tik atvažiavai į bitąšvenčio vietą, pasakiau. :wasntme: Gerai jau, pasakė Med, ainam,"rabarbarus nugręšim", pasiūlė. Ainam, sakau ir nuropojom ne prie artimiausio "šikano", kuris jau buvo su "kaupu" prikrautas, bet į kalną, prie plastmasinių, kurie buvo jau "išvalyti"... :wasntme: Grįžtant atgal, nusprendėm sutrumpinti kelią ir pasukom per palapinių "miestelį". Staiga, einantis priekyje Med, pranyko iš mano akiračio ir pasigirdo žvangesys - lyg garvežys, iš 3-čio aukšto išgriūtų! :o Tik ikvėpiau oro, kad "pažvengt" iš įropojusio griovin Med, kaip mano paties kanopa prasmego tame pačiame griovuke ir, su ne mažesniu žvangesiu, "priguliau" šalia Med-o... :wasntme: :shame: Kas tee, pas tave taip žvanga, paklausiau? :think: O pas tave - kas, neliko "skolingas" Med. Pas mane, sakau, smegenų likučiai po kaukolę blaškosi, išėjimo ieško. :wasntme: O pas mane - "špyžinės" kepenys ir "plieninis" skrandis, pasakė Med - tik šitokiais organais, "slivovicą" "perdirbu", dadėjo... :o :wasntme: "Kiborgas", blyn, pagalvojau, bet garsiai šito neištariau... ;)

Galų gale, viens kitą prilaikydami, parsitysėm iki "namučių" ir sugriuvom į miegonis... :leaves:

Štai kokį "nehumonoidą", savo šlovingose gretose turim, chebryte! ;) :dance: :dance: :lol:
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Vas 06 , 17:07

kice 30 Rgp 2011, 19:58

istraukiau MB sautuvus.. visus.. Tegu isblizgina, uztaiso, jei netycia Sergijus apie mane rasyti ruosiasi.. :devil:
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Vas 06 , 17:08

Sergijus 30 Rgp 2011, 21:12

kice rašė:
istraukiau MB sautuvus.. visus.. Tegu isblizgina, uztaiso, jei netycia Sergijus apie mane rasyti ruosiasi.. :devil:

Ruošiasi rašyt, ruošiasi, Kicut. ;) Juodraštis jau parašytas, beliko tik prigaut porą valandžiukių ir apie judu su TB - "išpasakot" visą tiesą... Chebrytė laaaabai nustebs, kai sužinos "viską"... ;) :dance:
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Vas 06 , 17:13

zilvasss 30 Rgp 2011, 21:20

kice rašė:
istraukiau MB sautuvus.. visus.. Tegu isblizgina, uztaiso, jei netycia Sergijus apie mane rasyti ruosiasi.. :devil:

geriau tegu iš neblizgintų šauna.Lėta mirtis nuo kraujo užkrėtimo baisesnė... :o
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Vas 06 , 17:14

Jovita 31 Rgp 2011, 08:48

Juokingiausias sakinys
Kas tee, pas tave taip žvanga, paklausiau? O pas tave - kas, neliko "skolingas" Med. Pas mane, sakau, smegenų likučiai po kaukolę blaškosi, išėjimo ieško.
:chuckle .
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Vas 06 , 17:17

Sergijus 31 Rgp 2011, 12:52

Jovita rašė:
Juokingiausias sakinys
Kas tee, pas tave taip žvanga, paklausiau? O pas tave - kas, neliko "skolingas" Med. Pas mane, sakau, smegenų likučiai po kaukolę blaškosi, išėjimo ieško.
:chuckle .

Aš - "savikritiškas"... :wasntme: :shame: Už tai, jūs mane ir mėgstat, chebryte... ;) :dance:
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Vas 06 , 17:20

Sergijus 01 Rgs 2011, 23:41

kize rašė:
Na tikrai kad moki, jei ciela savaitgalį į tokį apsakymėlį sudėjai, netgi neapsakymėlis,o humoreska be cenzūros :ok: , galėtum ir dar parašynėt. Nors ir aš buvau, bet tiek smagumynų nepastebėjau.

Koks dar savaitgalis, Kize? :think: Čia - penktadienio vakaras, bitąšvenčio "išvakarės"... ;) Jei "pletkinčiau" apie VISĄ savaitgalį, užtrukčiau pusmetį berašydams... :wasntme: :lol:
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Vas 06 , 17:21

zilvasss 02 Rgs 2011, 07:23

Savikritiškasis Sergijau, žinai patarlę sakančią, kad ilgą iešmą bedrožiant šuo kepsnį nuneš ?Savo plunksną per ilgai galandi.taip ir kita šventė ateis, o apipletkinimai žadami dar nuo Šušvės forumiečių susitikimo.
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Vas 06 , 17:23

Sergijus 02 Rgs 2011, 14:21

Laukiu ilgų ir niūrių rudens vakarų, Žilvai. ;) Kai imsit kibt viens kitam į gerkles, pabaigsiu bitašvenčio 2010m. aprašymą, sąšliaužio "Pašušvėje" ir šiūmetį bitašventį aprašysiu. :leaves: A kol kas - visi dar darbo turi, kai kas po "užpelkes" važinėja ir, nelabai kam yra skaityti ir komentuoti... :wasntme:
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Vas 06 , 17:24

kize 05 Rgs 2011, 19:56

AAAA- tai būtų įdomu išgirsti kas toliau dėjosi, aišku humoreskos forma be cenzūros, gal adminai neužpyks :chi:
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Vas 06 , 17:53

Sergijus 11 Gru 2011, 21:54

FORUMIEČIAI
KICUTĖ IR JB...

Tai va, šeštadienį nuo ryto, į "bitašvenčio" vietą ėmė gužėt dalyviai. Apie pusiaudienį, atsitysė ir Kicutė su SB. ;) Aš jau buvau matęs jų mašiniuką, ale kiti forumiečiai su nuostaba ir susižavėjimu, apspito baltą kaip sniegas "Mersiuką". Graži mašinytė, matosi, jog Almantas moka prižiūrėt visą, savo "techniką". :ok: :chuckle

Susiorganizavę "vaišes", patraukėm į "kramtyklos" vietą ir, "nudžiovę" :shame: papildomą stalą, jaukiai prie jo įsikūrėm. :bee Laukdami koncerto, nekatrie bičiuliai mėtė viens kitam kamuolį ir, kaip visuomet, atsirado vienas žioplesnis ir kamuolys, išsprūdęs iš jo rankų, nusidrėbė tiesiai ant mūsų stalo, tiesiog prieš Kicutę! :o Išvartė "gaiviųjų" gėrimų butelius, kliudė arbūzą ir rikošetu nuo jo atšokęs, "nutūpė" tiesiog į mišrainės dubenį... :wasntme: Mišrainė, žinoma, pasinaudojo proga ir apdrėbė savimi visus, šalia sėdinčius. :o Daugiausiai kliuvo Kicutei, o Almantui tik "ragus" ir akinius apdrėbė... :wasntme:

Kicutė,baisiausiai pasipiktino: niu čia, dabar, kas?! :devil: Ar jum rankos iš subinės auga?? :devil: Ar stadione jums vietos neužtenka??? Dabar reikės tystis persirenginėti, o aš neturiu tiek rūbų, jog kas 2 valandas juos keisčiau!!! :devil: :devil:

Aš einu persirengti, stodamasis pasakė Kicutė. Palydėsiu tave, tarė Almantas, jaučiu - nepakenktų nusimaudyti... Aš, "pakarpiau" ausimis - NUSIMAUDYTI??? :o Ir kur jis planuoja tai padaryti? :think: Negi toj "kūdroj", kuri šalia "pliažo"?? :o Ir tylutėliai, bei nepastebimai, nusliuogiau iš paskos. Kicutė su SB pasuko į kolektyvinių sodų bendriją (kuri šalia stadiono, užgožta medžių buvo) ir, šalia pat įvažiavimo į "kolektyvsodžius" pamačiau, kaip Kicutė su Almantu, priėję prie aikštelėje stovinčių 2-ų akinančiai baltų, "Mercedes" markės autobiesų, įlipo į vieną iš jų kaip į savo namus... :o Vo, blyn, pagalvojau - dar viena porelė milijonierių?? :think: Reiktų prisėlinti arčiau ir pažiūrėti... ;) Netrukus, iš pirmojo autobieso išlipo Almantas ir pašvilpaudams, mosikuodams ryšuliu rūbų, bei rankšluosčiu, nupėdino į gretimą autobiesą ir tik jam įlipus, pasigirdo vandens šniokštimas. :o Man atkaro apatinė žiauna - niu, blyn, čia dabar, kas do garsai?? :o :think: Prislinkau artėliau ir pro nesandariai užleistų žaliuzių plyšį, žvilgtelėjau vidun...JO MAJO! :o Ėgi viduj - dyyyydelė vonia!! :o Net ne vonia, o VISAS BASEINAS!!! :o :o Išgirdau kaip atsidaro ir vėl užsidaro pneumatinės durys ir netrukus, prie baseino atžengė Kicutė. ;) Nusimetė chalatuką ir... JERGUTĖLIAUAUKŠTIELNINKASIRVISIŠVENTIEJI - KOKIAFIGŪŪŪŪRYYYYTĖĖĖĖĖĖĖ!!!! :o :shame: :o

Atsidusau, ech nu ir pasisekė, gi, Almantui... :wasntme: Kol Kicinai turškėsi, nusitysiau apveizėt kas, gi, kitam "buse" - ogi drabužinė! :o Spinta ant ratų, blyn! :leaves: Toj drabužinėj rūbų - puse šventės dalyvių, aprengt galima būtų ir Kicutės replika prie stalo, mol - "neturiu kuo apsirengt", mane, mažumėlę,nustebino - tos moterys... :wasntme: ;) :chuckle

Tai va, chebryte, visa tiesa apie Kicutę ir JB. ;) Vat kas man, dar, pasirodė keista: į šventę atsitysė su mobiliu baseinu ir rūbine, o miegojo palapinėj! :o Netikiu, jog pinigų pritrūko ir mobiliam "viešbučiui"... :think: Gal, tiesiog, nenorėjo iš minios išsiskirti...? :think:

Taigi, jei Kicutė kada nors per sąšliaužį, ar bitąšventį užsimins, jog dirba mokytoja - netikėkit! Mažų mažiausiai, jiedu su Almantu, naftos verslovei vadovauja... ;) :leaves:
Vartotojo avataras
zilvasss
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaaukščiai, 8 ir 10 rėmų
Bičių šeimų skaičius:100
Bitininkavimo stažas:25
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:4991
Užsiregistravo:2009 Sau 25 , 16:06

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Vas 07 , 20:03

APLODISMENTAI :beer:
tik neišpuik.toliau norėčiau eiliuotos poemos ... ;)
tinginiai progreso variklis
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Kov 18 , 21:57

Sergijus rašė:Vo, blyn, nu čia, dabar kas?! :o :o Paspurdėjęs, pakišau kojas po sparnu. Vyručiai susižvalgė ir, manau, jog pastebėjau jų šypsenas...

Žilvas, parodė nykščiu į viršų. Aš, papurčiau galvą. Žilvas pagrūmojo kumščiu ir brūkštelėjo delno briauna, sau per kaklą. :evil: Aš nusiperdžiau :wasntme: ir papurčiau galvą. Kai Abrutis pajudėjo manęs link, aš ištraukiau kojas iš po sparno ir bandžiau sprukti, bet, pamiršęs apie "plūdrumo pagerėjimą", nebespėjau į nieką įsikibti ir į vandens paviršių išplaukiau kaip nudvėsęs varlinas - lastais į viršų... :wasntme:

Nusiperdžiau ir bandžiau apsiversti - nieko neišėjo. Į vandens paviršių išplaukė Abrutis, o Žilvas, dar kartą pagrūmojęs man kumščiu nunėrė prie lėktuvo ir, kol Abrutis mane atkėlinėjo į normalią padėtį, apklojo lėktuvą "skraiste".

Jau gulėdams horizontalioj padėty, išspjovęs reduktorių iš burnos, nusiperdęs :chuckle , Abručio paklausiau - KURIŲ VELNIŲ??!!??! :devil: Tyliai būk, pasakė Abrutis, plūdrumo "pagerintojas" suveikė ir parodė tavo leistiną, buvimo po vandeniu, laiką. :lol: ACH, TU........, neberadau žodžių (nusiperdžiau) :shame: - TAI BUVAU KOPŪSTAIS, PRIŠERTAS TYČIA???? :o :devil: A tu manei, pasakė Abrutis, tai visų naujokų krikštas... :lol: NU, BL....., PYYYZ...., JUMS, VAIKUČIAI, IŠPLAUKSIM - IEŠKOKIT ŠNIŪRO, PASIKORIMUI, NES TAI BŪTŲ LENGVA MIRTIS PALYGINT SU TUO, KĄ AŠ JUMS, PIZD.... (nusiperdžiau) :shame: , PADARYSIU!!!! :devil: :devil:

Į paviršių išplaukė Žilvas ir abu su Abručiu, mane užvertė ant plausto. Nusisegiau diržą, balioną, nuspyriau lastus, nusimečiau kaukę ir pasiruošiau mušti "nebrendylas", o jie, plaukiojo palei plaustą ir žvengė, šmikiai! :lol:
Galų gale, sulipo ant plausto abu daiveriai ir ėmėsi "laivo" valdymo. Nenusimink, pasakė Abrutis, visi praeinam tą išbandymą ir nė vienas nenumirė, visi bezdėjom, iš mūsų visi juokėsi, bet nereikia kreipt dėmesio, krikštas - yra krikštas, dadėjo. :wasntme: Tau langva kalbėt, pasakiau (nusiperdžiau), man juk ir prie laužo, su chebra, sėdėti reikės - kaip (nusiperdžiau) paaiškint reiks (nusiperdžiau) aš nusiritau iki tokio "gyvenimo"... Herakli (nusiperdežiau), šūktelėjo Žilvas, galėtum ir padėti vairuoti šitą "geldą" - sėsk į "laivugalį"! (nusiperdžiau):bee Kuom padėsiu vairuot "geldą", paklausiau Žilvo? :think: Nuleisk sėdimąją vandenin, pasiūlė Žilvas, bezdėk vandenin (nusiperdžiau), ir męs greičiau plauksim. ;) Tai gal man persti be paliovos ir Abručiui, fakelą laikant prie "žiočių" iš vis, reaktyvinę trauką įgautume, supykau! (nusiperdžiau) :devil: Žilvas su Abručiu sušoko į vandenį, kuris siekė jiems iki juosmens ir kvatodami, išvilko plaustą į krantą... :dance:
Vartotojo avataras
zilvasss
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaaukščiai, 8 ir 10 rėmų
Bičių šeimų skaičius:100
Bitininkavimo stažas:25
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:4991
Užsiregistravo:2009 Sau 25 , 16:06

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Kov 18 , 23:22

" onclick="window.open(this.href);return false;
tinginiai progreso variklis
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Kov 18 , 23:47

Žilvinai, LIUKS!! :ok: Ir aš norėčiau taip panerti... Blyn, buvau panėręs, bet su 2 "žąsinais", blyn, net atsiminti bjauru... :lol:
Vartotojo avataras
Kest
Patyręs narys
Aviliai:Dadano tipo 22 r. aviliai
Bičių šeimų skaičius:5
Bitininkavimo stažas:8
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:3978
Užsiregistravo:2010 Vas 11 , 19:35

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Kov 19 , 09:26

Vakar turėjau sunkią dieną ir grįžęs namo, supratau,kad sielai reikia dvasinio peno.Tai įlindau į apžaksėjimus,o gi žiū,Tranas vaikšto,nors kažkada dievagojosi,kad niekada čia nesilankys.Darau išvadą,kad nors kartais ir sunkiai suvokiamas tas šiuolaikinis menas,bet esame tos pačios epochos vaikai ir sąlyčio su šiuolaikine kultūra mums išvengti nepavyks,kad ir kaip to norėtume.
Kest
'Daryk tai,kuo tiki,tikėk tuo,ką darai
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Kov 19 , 09:42

Kest rašė:Vakar turėjau sunkią dieną ir grįžęs namo, supratau,kad sielai reikia dvasinio peno.Tai įlindau į apžaksėjimus,o gi žiū,Tranas vaikšto,nors kažkada dievagojosi,kad niekada čia nesilankys.Darau išvadą,kad nors kartais ir sunkiai suvokiamas tas šiuolaikinis menas,bet esame tos pačios epochos vaikai ir sąlyčio su šiuolaikine kultūra mums neišvengti nepavyks,kad ir kaip to norėtume.
Kest
Nepataikei Kęst. Tikrai ne dėl Sergijaus rašliavos čia lankausi. Yra čia ko ir be Sergėjaus "meno" bei šiuolaikinės "kultūros" paskaitinėti bei pažiūrinėti. Galiu čia su šios "kultūros" gerbėjais neakyvaizdžiai susipažinti ir žmogaus silpnybes geriau pažinti. Kartais lieku nustębintas. ;)
vinipux
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:3130
Užsiregistravo:2009 Vas 17 , 20:19

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Kov 19 , 10:12

TRANAS rašė: Galiu čia su šios "kultūros" gerbėjais neakyvaizdžiai susipažinti ir žmogaus silpnybes geriau pažinti. Kartais lieku nustębintas. ;)
butent
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Kov 19 , 11:05

TRANAS rašė: Nepataikei Kęst. Tikrai ne dėl Sergijaus rašliavos čia lankausi. Yra čia ko ir be Sergėjaus "meno" bei šiuolaikinės "kultūros" paskaitinėti bei pažiūrinėti. Galiu čia su šios "kultūros" gerbėjais neakyvaizdžiai susipažinti ir žmogaus silpnybes geriau pažinti. Kartais lieku nustębintas. ;)
Vanas, Tamsta Trane, manai, jog šioje temikėje aš sukūriau ištisą kultūrą? :think: Kaip hipių?? :o Ačiū Tamstai, už nuostabų ir puikų, mano pastangų įvertinimą... :dance: :beer: :lol:
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Kov 19 , 13:33

Nu blin paskutiniu laiku man sekasi ant nepelnytų įvertinimų. Visai neseniai GREITABITĖ mane išaukštino iki Varė ir Adamso, dabar Sergijus dėkavoja už jo rašliavos pripažinimo kaip naują srovę šiuolaikinėje "kultūroje".
Ne man dėkavok Sergijau, bet Kęstui. Tai jis pas tave savo "sielai dvasinio peno" ieško ir netgi tavo rašliavą įvertino kaip "šiuolaikinio meno" ar "šiuolaikinės kultūros" dalimi. Turiu su juom sutikt, tikrai dabar populiarus Ramanausko "juodasis humoras" ir visai neblogas tos kultūros skleidėjas esi pats, Sergėjau.
Deje, man ši "kultūra"net labai nepriimtina, netgi žodžio KULTŪRA nesinori čia vartoti ir aš joje jokio dvasinio peno tikrai nerandu. Matomai mano siela netikusi. ;)

Grįžti į