Diskusijos

Čia rašome viską, kas nesusiję su bitelėmis, bitininkavimu ir pan.
Vartotojo avataras
rimantas000
Patyręs narys
Aviliai:WBC aviliai+ dreve+ seni kelmai
Bičių šeimų skaičius:35
Bitininkavimo stažas:15
Bičių rasė:bakfastas+lietuviska
Pranešimai:2196
Užsiregistravo:2011 Geg 06 , 22:26
Re: Žiema 2015-/2016

2016 Kov 18 , 13:45

kice rašė: Kas cia is musu, turi koki mokslini laipsni bitininkystej, kad bando su Dr. Amsiejum konkuruoti? Kaip rusai sako:" кишка тонка"..
Ar cia tokia psichoterapija - ant mokslu daktaro uzrekes jau jautiesi pats kazko vertas pries save? :lol:
Yra sventas Antanas ,sventas Jonas ,siulau Marijos Zemeje ivesti svento Amsiejaus diena .
p.s.klausimas adminui : gal galima surengti forumo balsavima siuo klausimu ?
ar ne keistai atrodo bitininkai be biciu ,dalijantys patarimus i kaire ir desine ...
nors tai tik primena elementaria demagogija ..
gaila ,kad sio forumo moderatoriams demagogija ir nesamones yra labai arti dusios...
Vartotojo avataras
greitabite
Patyręs narys
Aviliai:Warrė tipo hibridas (med. daugiaaukštis)
Bičių šeimų skaičius:20
Bitininkavimo stažas:32
Bičių rasė:Bakfasto,Karnikos F1
Pranešimai:2546
Užsiregistravo:2013 Geg 13 , 13:09

Re: Žiema 2015-/2016

2016 Kov 18 , 13:47

kice rašė:
tamstai truksta kompetencijos, kad jo ptarimus aptarinetum.. gali nebent uzsirasinet, konspektuot..
Ačiū, Kice, esate puikus įtikėjusios pasekėjos pavyzdys ir pateiktas pačiu laiku. Visai kitoks nei Duonos, kuris konstruktyviai argumentuotai atsako į mano kritiką. Visada malonu turėti tokį rimtą oponentą.
Kuria išmintim vadovautis? "tinginiai dirba dukart" ar "tinginiai progreso variklis"? Matyt, tingėti verta tik tada, kai to reikia progresui.
Vartotojo avataras
greitabite
Patyręs narys
Aviliai:Warrė tipo hibridas (med. daugiaaukštis)
Bičių šeimų skaičius:20
Bitininkavimo stažas:32
Bičių rasė:Bakfasto,Karnikos F1
Pranešimai:2546
Užsiregistravo:2013 Geg 13 , 13:09

Re: Žiema 2015-/2016

2016 Kov 18 , 14:06

Duona rašė: Kas liečia puvinio gydymą sulfidiniais vaistais ar antibiotikais ,tokio įstatymo draudžiančio juos naudoti nėra, nors daug kas taip rašo.Užklausiau per susirinkimą vet. tarnybų, taip gydyti galima ir receptą parašo,nors registruotų vaistų Lietuvoje tai ligai bitėm gydyti kaip ir nėra įregistruota.Žinoma po gydymo turi būti išlauka, meduje liekanų neturi likti.
Aš irgi domėjausi tuo klausimu prieš tris metus. Norėjau profilaktiškai pirktą spiečių pamaitinti. Vaistinėse nėra tų pigių "tarybinių" antibiotikų su reikiamomis didelėmis dozėmis. Visi antibiotikai aukso kaina, todėl toje Kicės trokštamoje knygoje duotas patarimas po medaus išsukimo profilaktiškai maitinti antibiotikais nuo puvinio yra atgyvenęs. Tik studentas, neturintis praktikos, perrašinėjantis senas knygas ir galėjo tokį duoti. Matyt iš keršto dėstytojui ir klaidų skaičiuose privėlė. Šaunuolis studentas; turi gerą humoro jausmą.
Kuria išmintim vadovautis? "tinginiai dirba dukart" ar "tinginiai progreso variklis"? Matyt, tingėti verta tik tada, kai to reikia progresui.
Vartotojo avataras
Alvisaz
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Dadanai
Bičių šeimų skaičius:42
Bitininkavimo stažas:14
Bičių rasė:Buckfast
Pranešimai:240
Užsiregistravo:2013 Rgs 02 , 14:46

Re: Žiema 2015-/2016

2016 Kov 18 , 14:57

greitabite rašė: Nu kad, Liuka, niekas šitoje diskusijoje neteigė, kad jo motinos blogos. Tokios šnekos nebuvo.
greitabite ne tik nelabai skaito kas parašyta forume,bet ir nelabai atsimena ką pats rašė.Pirma užuomina apie motinėles buvo

Vikl 10 Kov 2016, 18:51
Ir dar retorinis klausimas: jei Amšiejus chaltūrina su knygelėmis, kodėl manote, kad jis nechaltūrina su bičių motinėlėmis? Jei žmogus nepatikimas mažuose dalykuose, nepatikimas ir dideliuose...

Tokia buvo pradžia apie motinėles.

Pats greitabite rašė

greitabite 17 Kov 2016, 07:34
Pirkau geresnes iš kito bitininko

Panašu, kad teigiama jog anos yra blogos.
O dėl garbinimo, tai pats greitabite pats turi krūvą tu "karalių". Reguliariai rašo Taranovas rašė taip ar anaip, pas Chomyčių (kurį pats kažkodėl pravardžiuoja Ksomyčiumi) yra taip ar anaip.Taigi, prieš šūkaujant reikėtų pradžiai į save pasižiūrėti.
Vartotojo avataras
Liuka
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:dadanai
Bičių šeimų skaičius:150
Bitininkavimo stažas:32
Pranešimai:2579
Užsiregistravo:2009 Vas 08 , 14:20

Re: Žiema 2015-/2016

2016 Kov 18 , 20:39

greitabite rašė: Nu kad, Liuka, niekas šitoje diskusijoje neteigė, kad jo motinos blogos. Tokios šnekos nebuvo. Matyt labai pačiai norėjosi, kad tokia žinutė praslystų. Atrodo gina Amšiejų, o šalia įpina trokštamą klaidelę, kuri jam , kaip konkurentui, labai pakenkia. Koks tikslas buvo įvelti tokią klaidą, gudrioji Liuka?
O ne ...Dar kažkokias nesamones traukiat,ten ne klaidelė,o ką kiti rašo.Senai jau pirkau iš Amšiejaus mamas,todėl dabar geros jos, ar ne ,nieko nežinau.Nei jis man,nei aš jam ne konkurentai.
Vartotojo avataras
dzivilis
Aviliai:Dadano+lyson 10R
Bičių šeimų skaičius:45+-
Bitininkavimo stažas:6
Bičių rasė:Buckfast + mišrūnės
Pranešimai:19
Užsiregistravo:2011 Bir 27 , 10:54

Re: Žiema 2015-/2016

2016 Kov 18 , 22:10

Pastebėjimas iš šalies:

Minimum iš 6 kolegų girdėjau, kaip kurių ir mačiau šeimas, kurių mamos yra ir iš liukos ir iš Amšiejaus ir tos šeimos tikrai vertos dėmesio, savininkų atsiliepimai irgi teigiami.
Pats iš Amšiejaus esu gavęs dovanų motinėliu, pas mane 3 metus atidirbo pilnu pajėgumu, kaip pradedančiajam jo motinos buvo kažkas WOU. :)
Vartotojo avataras
greitabite
Patyręs narys
Aviliai:Warrė tipo hibridas (med. daugiaaukštis)
Bičių šeimų skaičius:20
Bitininkavimo stažas:32
Bičių rasė:Bakfasto,Karnikos F1
Pranešimai:2546
Užsiregistravo:2013 Geg 13 , 13:09

Re: Žiema 2015-/2016

2016 Kov 18 , 23:38

Alvisaz rašė:
greitabite rašė: Nu kad, Liuka, niekas šitoje diskusijoje neteigė, kad jo motinos blogos. Tokios šnekos nebuvo.
greitabite ne tik nelabai skaito kas parašyta forume,bet ir nelabai atsimena ką pats rašė.Pirma užuomina apie motinėles buvo

Vikl 10 Kov 2016, 18:51
Ir dar retorinis klausimas: jei Amšiejus chaltūrina su knygelėmis, kodėl manote, kad jis nechaltūrina su bičių motinėlėmis? Jei žmogus nepatikimas mažuose dalykuose, nepatikimas ir dideliuose...

Tokia buvo pradžia apie motinėles.

Pats greitabite rašė

greitabite 17 Kov 2016, 07:34
Pirkau geresnes iš kito bitininko

Panašu, kad teigiama jog anos yra blogos.
O dėl garbinimo, tai pats greitabite pats turi krūvą tu "karalių". Reguliariai rašo Taranovas rašė taip ar anaip, pas Chomyčių (kurį pats kažkodėl pravardžiuoja Ksomyčiumi) yra taip ar anaip.Taigi, prieš šūkaujant reikėtų pradžiai į save pasižiūrėti.
Geresnės motinos, nebūtinai reiškia, kad ano blogos. Nurodžiau, kad mano pirktos motinos geresnės tik todėl, kad nesigautų nemokamos reklamos Amšiejui. Bičiuliai turi žinoti, kad yra alternatyvų. Tai, kad cituoju Xomych, Taranovą, Warre, Traną, Jovitą yra pagarba jų autorystei ir autoritetui, kurį jie įrodė savo darbais, o ne marketinginėmis gudrybėmis. O Vikl pagrįstos abejonės dar nėra kategoriška išvada.
Kuria išmintim vadovautis? "tinginiai dirba dukart" ar "tinginiai progreso variklis"? Matyt, tingėti verta tik tada, kai to reikia progresui.
saulens73
Patyręs narys
Aviliai:dadano ir daugiaaukščiai
Bičių šeimų skaičius:apie 60
Bitininkavimo stažas:20
Bičių rasė:buckfast ,
Pranešimai:25
Užsiregistravo:2012 Kov 02 , 17:42

Re: Žiema 2015-/2016

2016 Kov 19 , 00:22

Geresnės motinos, nebūtinai reiškia, kad ano blogos. Nurodžiau, kad mano pirktos motinos geresnės tik todėl, kad nesigautų nemokamos reklamos Amšiejui.
Sakoma kuo toliau į mišką tuo daugiau medžių ... Čia jau ir anekdotus galima sukurti : Klausyk "Petrai" aš iš tavęs motinas pirkau , bet "Antano " geresnės , nes nenoriu , kad tau butų nemokama reklama .... :o
ALMANTAS7
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:15
Bitininkavimo stažas:10
Pranešimai:79
Užsiregistravo:2012 Vas 28 , 16:42

Re: Žiema 2015-/2016

2016 Kov 19 , 00:43

Gal as ir mazai patyres biciu megejas, bet kai ziemos temoj uzverda diskusija apie motineliu auginima ir Amsieju, tai knyti isikisti.Mano nuomone, motineliu auginimas, ju idavimas yra visiska loterija.Nei augintojas 100proc negarantuos uz savo preke, nei pirkejas 100 proc gali neispildyti "gamintojo" reikalavimu. Galutiniam taske daugumas pirkeju kaltins pardaveja.Patiko Zenono pranesime bitininku susirinkime PNVZY kad jis informuoja savo pirkejus apie savos "brokuotos" motineles "lievus" kiausinelius ir nemokama pakeitima(motineles)
O kad sioj temoj labai aktyvios bitininkes,(su visa pagarba joms) manau tiktu posakis: "Geriau jau siuveja be sijono nei batsiuvys be batu" :lol:
Kad ateity nereiktų galvot apie praeitį, reikėjo praeity pagalvot apie ateitį.
Vartotojo avataras
Kest
Patyręs narys
Aviliai:Dadano tipo 22 r. aviliai
Bičių šeimų skaičius:5
Bitininkavimo stažas:8
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:3978
Užsiregistravo:2010 Vas 11 , 19:35

Re: Žiema 2015-/2016

2016 Kov 19 , 15:36

greitabite rašė:...Tikra tiesa, jau kelinta diena noriu baigti diskusiją, kuri netyčia prasidėjo nuo nekalto Kicės klausimo: "kas apkartino žinomo bitininko nuotaiką?" Na man dabar aišku, kad iš tikrųjų jis kažkieno akyse yra charizmatiškas...
Man pasirodė,kad diskusija nuo fermentacijos :)
Kest
'Daryk tai,kuo tiki,tikėk tuo,ką darai
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Žiema 2015-/2016

2016 Kov 19 , 17:39

Apie paprastus ir daugumai gerai žinomus dalykus sugebėti išraiškingai su jumoru ir tam tikra balso įntanacija ir truputis melo priemaiša kalbėti taip, kad klausančiam pasidaro įdomus pats procesas, o ne pateikiamos žinios -TALENTAS.
Rausai turėjo tokį talentą- Levitaną, tai jo kalbos žmonės klausydavosi gatvėje sustoję, kai karo laike transiliuodavo per ruporą. Iš jo lūpų žinios iš fronto skambėjo taip, kad pergale niekas neabejojo ir kareiviai kaip dopingo gave kildavo iš apkasų į ataką. Vokiečiai daug pastangų skyrė tam, kad kaip nors sumedžioti jį, nes skaitė, kad tai vienas pavojingiausiu rusų ginklų.
Mudu su Amšėjumi seni priešininkai. Kiek žinau ir jis dažnai savo paskaituose "giria" mane.
Kai jis kalbėdavo bitininkų susirinkimuose negalėdavau klausytis, išeidavau. Pastebėjau, kad panašiai elgėsi ir jis, kai aš kalbėdavau. Paskui susitikę akis į akį juokdavomės vienas iš kito ir aiškindavomės, kas su kuom nesutinkame, be jokio pykčio.
Kartą Mastaičiuose, per vieną respublikinį bitininkų susirinkimą, kai jis ragino antibiotikais gydyti bites, atsieit visi Lenkijos bitininkai taip daro, neiškentęs išėjau į tribūną ir pasakiau, kad Amšėjus turi tokį talentą įtikinti, kad jei jis sumanytu pareklamuotu gydymui naudoti karvės šūdą, tai daugumas čia sėdinčiu patikėtumėte. Tada buvo tas laikas, kai pirmą medaus siuntą apie 25tonas vokiečiai po patikros Danams liepė utilizuoti ir net konditerijos gaminiams naudoti neleido.
Algis, kaip žmogus tikrai geras, bet yra tikras šiuolaikinis bizinio žmogus ir dar kaunietis,(aplinka kalta) kur bet koks verslininkas yra didelėje pagarboje, o didelį pelną pateisina visos priemonės: melaginga reklama, titulai, pirk- parduok,nesąžininga konkurencija, apgavystės ir net šantažas ... Kaunas yra Kaunas. Tokia mano nuomonė, žmogaus kuris nepriklausomybės pradžioje turėjau daug reikalų su Kauno versilinkais.

Neveltui jis dabar yra perėjęs į Vilniaus bitininkų draugija, nes kvepia europiniais pinigais, kauniečiai jam to pasiūlyti negali. Netekus Duotnuviškio mokslo daktaro J. Balžiako, visas bitininkystės vadžias perėmė Vilniaus bitininkų vadai Spetyla, Juodvalkis ir užsimete už dabartinio bitininkų prezidento nugaros ir jo mokslininko vardo, sėkmingai įsisavina Europines liešas. Kol kiti Lietuvos bitininkų vadai "miega" linkiu sėkmės jiems. Toks tikrasis kapitalizmo veidas ir norint turėti gerą bizinį , viena koja reikia būti ir valdžioje.
Psilas
Patyręs narys
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:2
Bitininkavimo stažas:2
Pranešimai:1209
Užsiregistravo:2010 Kov 18 , 22:17

Re: Žiema 2015-/2016

2016 Kov 19 , 17:59

ALMANTAS7 rašė:.Mano nuomone, motineliu auginimas, ju idavimas yra visiska loterija. :lol:
Sita momenta labai graziai aprase, isryskino Adomas, atkreipdamas demesi, kad situose klausimuose negali buti jokiu atsitiktinumu.
Motineles keite pavasari (apie balandzio viduri) per seimu LYGINIMA. Motineliu praradimas nulinis.

Seimu lyginimas, kaip ir kassavaitinis tikrinimas spietimo laikotarpiu atrodo labai archaiskai, bet Adomas labai graziai aprase, kodel pasirinko tokius prieziuros metodus.
Ra1
BIČIULIS
BIČIULIS
Bičių šeimų skaičius:325
Bitininkavimo stažas:19
Bičių rasė:Buckfast
Pranešimai:521
Užsiregistravo:2009 Kov 31 , 20:38

Re: Žiema 2015-/2016

2016 Kov 20 , 03:11

Arturask rašė:Jovita Lange buvusi A.Amšiejaus studentė. Ir šiaip-Amšiejus geras žmogus. O kam nepatinka, tai susivyniokit į triubelę.
Jovita Lange buvusi prof. Straigio studente. Algis - kolega, puikus bitinkas, labai gabus & geras selekcininkas, biciulis.
Let the bees tell you (Br. Adam)
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Žiema 2015-/2016

2016 Kov 20 , 22:31

Ra1 rašė: Algis - kolega, puikus bitinkas, labai gabus & geras selekcininkas, biciulis.
:o :beer:
Vartotojo avataras
Kest
Patyręs narys
Aviliai:Dadano tipo 22 r. aviliai
Bičių šeimų skaičius:5
Bitininkavimo stažas:8
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:3978
Užsiregistravo:2010 Vas 11 , 19:35

Re: Žiema 2015-/2016

2016 Kov 23 , 08:11

Visas auksines mintis apie "špikuliantus",pratryniau aš.Ne dėl to,kad jų nemėgstu,o todėl,kad prašė ir kad diskusija ne vietoje.
Kest
'Daryk tai,kuo tiki,tikėk tuo,ką darai
Vartotojo avataras
zalias7
Patyręs narys
Aviliai:Mediniai
Bičių šeimų skaičius:1-10
Bitininkavimo stažas:1
Pranešimai:914
Užsiregistravo:2009 Lap 22 , 11:59

Re: Žiema 2015-/2016

2016 Kov 23 , 08:15

Kest as irgi prilaikau dideli foruma, tai galiu pasidalinti moderavimo patirtimi. Jei trini pranesk autoriui ir butinai pasakyt uz ka trini. Pradzioj darbo daugiau, bet paskui is vis nelieka, bet svarbiausia nebelieka piktumo, kad istrintos kazkieno genealios mintys :)
Vartotojo avataras
Kest
Patyręs narys
Aviliai:Dadano tipo 22 r. aviliai
Bičių šeimų skaičius:5
Bitininkavimo stažas:8
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:3978
Užsiregistravo:2010 Vas 11 , 19:35

Re: Žiema 2015-/2016

2016 Kov 23 , 08:22

zalias7 rašė:Kest as irgi prilaikau dideli foruma, tai galiu pasidalinti moderavimo patirtimi. Jei trini pranesk autoriui ir butinai pasakyt uz ka trini. Pradzioj darbo daugiau, bet paskui is vis nelieka, bet svarbiausia nebelieka piktumo, kad istrintos kazkieno genealios mintys :)
Ačiū už pastabas,būtinai pasinaudosiu.
Šiuo atveju, Rimas007,kaip temos pradininkas apie "špikuliantus",viešai paprašė pratrinti.Tą ir padariau,juolab rašinėjomės temoje apie Žiemą :)
Kest
'Daryk tai,kuo tiki,tikėk tuo,ką darai
Ra1
BIČIULIS
BIČIULIS
Bičių šeimų skaičius:325
Bitininkavimo stažas:19
Bičių rasė:Buckfast
Pranešimai:521
Užsiregistravo:2009 Kov 31 , 20:38

Re: Žiema 2015-/2016

2016 Kov 23 , 23:28

TRANAS rašė:
Ra1 rašė: Algis - kolega, puikus bitinkas, labai gabus & geras selekcininkas, biciulis.
:o :beer:
Tranas, esate geras bitininkas, kuris noriai dalinasi patirtimi. Tai vertinu Jusu nuomone ir nereikalauju, kad visada su manim sutiktumete. Bet vistiek (ir neskiriu cia Jums asmeniskai):
Nezinau, ka zmogus kaip biciulis Amsiejus (ne)padare, kad ji taip ziauriai sudirbo sitame forume. Viesai tas ivyko, nesilaikantis jokiu etikos principu. Is tikruju kaskas atejo, pasiko - ir liko nemalonus kvapas. Bet jau ir pries tai kvapas sitjoe diskusijoje ne pats geriausias buvo ir priviliojo matomai viena, antra muse...
Supraskite mane teisingai: Tik forume, pasisliepe po niku, drystama taip bendrauti,

Manyti, kad zmogus, kuris neraso musu forume, jo ir neskaito, nereiketu. Tai kam taip ziauriai skaudinti kita zmogu?

Jug mes - bitininkai - geri zmones?
Let the bees tell you (Br. Adam)
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Žiema 2015-/2016

2016 Kov 24 , 00:10

Kad niekas niekur čia nepakakojo...visi kas pasisakė apie Amšėjų, išsakė savo nuomone ...kodėl jeigu ji neigiama, tai būtinai manoma, kad kažkas kažką apkakojo.
Tamsta Raimondai čia esi gerbiamas ir Tavo nomonės daugumas naujokų prisiklauso, bet aš nebenaujokas ir Amšėjų pažystu jau daug, daug metų, todėl drįstu su Tamstos nuomone nesutikti...
Mes dėl Amšėjaus aiškinomės jau gal prieš porą metų( asmeninėse žinutėse) ir galiu pačiam priminti, ką man atsakei į klausimą ; "Už ką gerbi Amšėjų?".... atsakei, kad manai, kad jis geras bitininkas - "nes perka iš manes motinas".... man šito atsakymo pakako ir toks atsakymas daug ką pasako ne tik apie Amšėjų, bet ir apie Tave patį.
O iš dabartinio Tavo komentaro dar sužinojau, kad Amšėjus geras selekcininkas....čia man tikrai buvo naujiena.... būtų įdomu sužinoti ką jis selekcionuoja ir kokias naujas veisles išvedė.... senstu blin, nebesigaudau situacijose, visai atsilikau nuo gyvenymo... niekaip nesuprantu kapitalistinio pasaulio vertybių... tikriausiai, kad pagrindinis mano gyvenymas praėjo tarybiniais laikais... todėl SVETIMAS man šis PIRK-PARDUOK pasaulis ir nevertinu aš jo....nors Tarybiniais laikais svajojau apie jį, bet pagyvenęs relybėje -LABAI nusivyliau.
Ra1
BIČIULIS
BIČIULIS
Bičių šeimų skaičius:325
Bitininkavimo stažas:19
Bičių rasė:Buckfast
Pranešimai:521
Užsiregistravo:2009 Kov 31 , 20:38

Re: Žiema 2015-/2016

2016 Kov 24 , 06:57

Gerbiamas Rimantai,

kaip jau ir minejau, netaikiau mano komentara Jums asmeniskai, bet man apskritai nepatinka, kaip zmogus viesoje erdveje buna niekinimas. Dar labiau man nepatinka, kad jis dar ir buna minedamas vardu.

Ir dar labiau mazu maziausiai neetiskai palyginti siame kontekste Amsieju su Hitleriu ir kitais diktatoriais.

Kad kaskas atejo, pasiko ir vel isejo - cia dar tikriausiai per svelniai issireiskiau, bet mano Lietuviu kalbos defizitai kitaip neleidzia.

Is tikruju norejau tik (antra karta is eiles) priminti, kad apie mus, bitininkus, butent nebitininkai Lietuvoje vis mano, kad esame geri zmones. Gaila, kad sitie zmones neskaito musu komentaru ...

Zinau, kad Jumis vel supykinsiu, bet cia ne mano tikslas, tai ir nepasijusiu kaltas, jeigu tikrai ir taip ivyktu:

Pirmiausiai, Rimantai - esu Ramunas...

Taip, mes tikrai asmeniskai kalbejome ir apie Amsieju, ir - taip: Daug kas perka is mano zmonos biciu motinu, ne tik Lietuvoe.
Kad Jus cia viesinate, kad Amsiejus is musu biciu motinu perka - to gal ir nereiketu pamineti. Zmogus paskutini karta ta padare senokai (gal pries 4 metus). Jam musu motinos pasirode per daug deslios, kitaip tariant, netiko.

Bet kaip jau ir pirko, tada eme 10, 15 tolesniam dauginimui skirtu biciu motinu (kaina galite Tamsta pats suskaiciuoti) ir issirinko is ju geriausias, o ne viena (!), kaip daug kas ta daro, ir augina tada sau ir kitiems geras bitutes...

Tai sitame kontekste ir kalbama apie selekcija.

Visada issakydavau savo nuomone, ir bijau prisipazinti, kad is manes geras diplomatas jau nebesigaus: Daug kas cia forume mano nuomone dalina, bet tyli, deja. Nenori butent tokiu komentaru, ginzu, sulaukti, kaip siuo momentu as. Svenciu siuo momentu jubilieju (mano 500 zinute), tai kol kas pakaks.

Grysiu po to, kaip kaskas pravedins kambari.
Let the bees tell you (Br. Adam)

Grįžti į