Pasiaiškinimai

Vartotojo avataras
cezis
Patyręs narys
Aviliai:Daugiaaukščiai 10R
Bičių šeimų skaičius:>6
Bitininkavimo stažas:1
Pranešimai:1708
Užsiregistravo:2011 Spa 01 , 00:26
Re: Pasiaiškinimai

2015 Vas 14 , 23:59

Psilas rašė:
Liuka rašė:[tie kas dažniau važiuoja susiranda draugų ir ką veikt.
Kiek kartu reikia nuvaziuoti, kad butu galima jaustis zmogumi?
Aš tai kažkaip jau pirmą kartą važiavau žmogumi jausdamasis... Koks nuvažiavau tokiu ir priėmė.
Jei po pirmo karto taip nepasijauti, tai matyt daugiau bandyt neverta. :beer:
Vartotojo avataras
Derekas
Patyręs narys
Bitininkavimo stažas:3
Bičių rasė:Karnica
Pranešimai:156
Užsiregistravo:2012 Rgs 14 , 14:33

Re: Pasiaiškinimai

2015 Vas 15 , 00:37

cezis rašė:
Psilas rašė:
Liuka rašė:[tie kas dažniau važiuoja susiranda draugų ir ką veikt.
Kiek kartu reikia nuvaziuoti, kad butu galima jaustis zmogumi?
Aš tai kažkaip jau pirmą kartą važiavau žmogumi jausdamasis... Koks nuvažiavau tokiu ir priėmė.
Jei po pirmo karto taip nepasijauti, tai matyt daugiau bandyt neverta. :beer:[/quote

Aplamai, jei žmogumi nesijauti tai kažkas yra negerai, ir tai nesvarbu, kad esi naujokas, kažkurioje srityje, šiuo atveju bitininkystėje. Mano manymu, reikia džiaugtis , kad bitininkystė nėra apleidžiama, o vis atsiranda naujų žmonių , kurie susidomi šituo nuostabiu užsiėmimu. Nepamenu , bet kažkur girdėjau posakį, jei susirgai bitininkyste, tai ir jau nepasveiksi :) :bee :ok:
Vartotojo avataras
Astraja
Patyręs narys
Pranešimai:408
Užsiregistravo:2012 Lie 05 , 23:00

Re: Pasiaiškinimai

2015 Vas 16 , 22:57

Derekas rašė:O aš girdėjau kitaip, iš dviejų bitininkų-naujokų girdėjau, kad liko nusivylę susitikimu... Ir kiek supratau dėl to, kad tai vos nebuvo bitininkų-patriarchų susitikimas, o taip vadinamies ,,žaliems " nebuvo, ką veikti... Nežinau kiek tai teisybės, tik tokios nuogirdos, bet tikiuosiu, kad tai netiesa, ir pats norėčiau sudalyvauti. :ok: :beer:
Manau, kad viskas priklauso nuo žmogaus komunikabilumo. Jei nedrąsu eiti užkalbinti forumo senolių, visada gali prieiti prie tokio pat nepatyrusio kaip pats ;)
Žmogus ne aukso moneta, kad visiems patiktų.
Vartotojo avataras
cezis
Patyręs narys
Aviliai:Daugiaaukščiai 10R
Bičių šeimų skaičius:>6
Bitininkavimo stažas:1
Pranešimai:1708
Užsiregistravo:2011 Spa 01 , 00:26

Re: Spiečių gaudymas

2015 Vas 19 , 21:31

Psilas rašė:Atkreipkite demesi, kad tai tik mano nuomone, bet si karta ji kategoriska ( kaip Trano...) - spieciu gaudymui svarbu tik spietines dydis. Kaip Karnegis sake "tai taip svarbu, kad as dar karta pakartosiu" "Svarbu tik spietines dydis".

(Tikriausiai daleidziam, kad spietineje yra koriai su vaskuolem, o jeigu ju tarpe nors vienas senas korys - tai topine spietine)

Atleisk man Viespatie uz kategoriska nuomone.
Na ir koks tas spietinės dydis? :)
Didesnė už degtukų dėžutę, bet mažesnė už autobusą?
Spietinei viskas svarbu. Dydis taip pat.
(O bet tačiau ponas Karnegis savo gyvenimą baigė savižudybe. Matomai ir jis klaidų darė...)
Psilas
Patyręs narys
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:2
Bitininkavimo stažas:2
Pranešimai:1209
Užsiregistravo:2010 Kov 18 , 22:17

Re: Spiečių gaudymas

2015 Vas 19 , 21:50

Kaip pasake kitas musuose vadinamas mastytoju:
"Nepykime ant ju ( tu mastytoju, kurie nevisiskai gyvena pagal savo skelbiamas mintis - mano paaiskinimas) - jie tiek daug masto apie mus, kad nebelieka laiko pasirupinti savimi".
Vartotojo avataras
Kest
Patyręs narys
Aviliai:Dadano tipo 22 r. aviliai
Bičių šeimų skaičius:5
Bitininkavimo stažas:8
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:3978
Užsiregistravo:2010 Vas 11 , 19:35

Re: Spiečių gaudymas

2015 Vas 19 , 22:40

Psilas rašė:Atkreipkite demesi, kad tai tik mano nuomone, bet si karta ji kategoriska ( kaip Trano...) - ...
Jo,šiandien Trano nuomonė labai kategoriška.Rimantui baigėsi ne taip gerai,kaip man.Turėdamas kelis kartus mažesnį bitininkavimo stažą nei jis,aš su savo demagogija apie skaičių reikšmės svarbą gyvenimo kokybei, praktiškai išlikau sausas, atsikėlęs iš balos.Ko ne,kaip antrą kart gimęs ;)
Gal tas žvaigžių išsidėstymas vis tik turi ytakos.
Kest
'Daryk tai,kuo tiki,tikėk tuo,ką darai
Vartotojo avataras
Kest
Patyręs narys
Aviliai:Dadano tipo 22 r. aviliai
Bičių šeimų skaičius:5
Bitininkavimo stažas:8
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:3978
Užsiregistravo:2010 Vas 11 , 19:35

Re: Spiečių gaudymas

2015 Vas 19 , 23:00

cezis rašė:(O bet tačiau ponas Karnegis savo gyvenimą baigė savižudybe. Matomai ir jis klaidų darė...)
Iki savižudybės privedė uošvienė :(
'Daryk tai,kuo tiki,tikėk tuo,ką darai
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Spiečių gaudymas

2015 Vas 20 , 00:09

Kest rašė:
Psilas rašė:Atkreipkite demesi, kad tai tik mano nuomone, bet si karta ji kategoriska ( kaip Trano...) - ...
Jo,šiandien Trano nuomonė labai kategoriška.Rimantui baigėsi ne taip gerai,kaip man.Turėdamas kelis kartus mažesnį bitininkavimo stažą nei jis,aš su savo demagogija apie skaičių reikšmės svarbą gyvenimo kokybei, praktiškai išlikau sausas, atsikėlęs iš balos.Ko ne,kaip antrą kart gimęs ;)
Gal tas žvaigžių išsidėstymas vis tik turi ytakos.
Kest
Negirk dienos be vakaro. ;)
Susilaikiau vien todėl, kad 2013 rekordą padarei. Bet patariu, jei nori išlikt "sausas" apie bites geriau nesiginčik. Tikrai žinau, kad apie šunų dresūrą ar pelėdoms inkilų paruošimą, su tavimi nesiginčysiu :chuckle
Vartotojo avataras
BitininkasN
Patyręs narys
Aviliai:Dadano ir skrynios
Pranešimai:273
Užsiregistravo:2011 Bal 03 , 11:17

Re: Spiečių gaudymas

2015 Vas 20 , 10:02

eikit i paplepejimus su savo eilerasciais :devil: :devil: :devil:
Vartotojo avataras
Kest
Patyręs narys
Aviliai:Dadano tipo 22 r. aviliai
Bičių šeimų skaičius:5
Bitininkavimo stažas:8
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:3978
Užsiregistravo:2010 Vas 11 , 19:35

Re: Spiečių gaudymas

2015 Vas 20 , 10:12

BitininkasN rašė:eikit i paplepejimus su savo eilerasciais :devil: :devil: :devil:
Oi,oi,oi,kokie mes pikti.Į spiečių gaudymą reikia žiūrėti su humoru,tada seksis.
Aš ne Karnegis,nekartosiu ;)
Kest
'Daryk tai,kuo tiki,tikėk tuo,ką darai
Vartotojo avataras
Derekas
Patyręs narys
Bitininkavimo stažas:3
Bičių rasė:Karnica
Pranešimai:156
Užsiregistravo:2012 Rgs 14 , 14:33

Re: Pasiaiškinimai

2015 Vas 27 , 20:16

Kaip tik šiandien netyčia atėjo tokia mintis, kokia amžiaus bitininkai? Pagrindas vyresnio amžiaus žmonės 50 ir nuo , žinoma su patirti ir išmintimi :ok: Bet taip atsiranda ir jaunųjų bitininkų , bet kodėl tiek mažai? Kokia jūsų nuomonė kaip skatinti bitininkų ir bitininkystės puoselėjimą? O gal kaip tik niekam nereikalingi nauji šios srities atstovai, ypač gabūs, talentingi, siekiantys užsibrėžto tikslo ir labai ,,apsirgę" bitininkyse. Gi taip sunku medų parduoti gera kaina, o dar kaip vienas bičiulis sakė ,, per tuos konkurentus pats turiu kainą mušti". Pats kaip esu jaunasis bitininkas ,,žaliukas" , siekiu kuo daugiau sužinoti patyrusių bitininkų sąskaita. Įdomu būtų išgirsti jūsų bičiuliai pasisakymus.
Dramblys19
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:20
Bitininkavimo stažas:1
Pranešimai:489
Užsiregistravo:2013 Bir 09 , 19:42

Re: Pasiaiškinimai

2015 Vas 27 , 22:08

Derekas rašė:Kaip tik šiandien netyčia atėjo tokia mintis, kokia amžiaus bitininkai? Pagrindas vyresnio amžiaus žmonės 50 ir nuo , žinoma su patirti ir išmintimi :ok: Bet taip atsiranda ir jaunųjų bitininkų , bet kodėl tiek mažai? Kokia jūsų nuomonė kaip skatinti bitininkų ir bitininkystės puoselėjimą? O gal kaip tik niekam nereikalingi nauji šios srities atstovai, ypač gabūs, talentingi, siekiantys užsibrėžto tikslo ir labai ,,apsirgę" bitininkyse. Gi taip sunku medų parduoti gera kaina, o dar kaip vienas bičiulis sakė ,, per tuos konkurentus pats turiu kainą mušti". Pats kaip esu jaunasis bitininkas ,,žaliukas" , siekiu kuo daugiau sužinoti patyrusių bitininkų sąskaita. Įdomu būtų išgirsti jūsų bičiuliai pasisakymus.
Visų pirma Tautvydai tam reikia pribrest - mano Tėvas laikė bites, bet man tas visiškai nerūpėjo ir buvo neįdomu. Na o dabar kažkas spragtelėjo ir užkibau. Faktas kad senstu :lol: , bet tai tik puikus hobis man, o
Jauni dažnai užkimba tik tikėdamiesi iš to uždirbti - tai tik mano nuomonė ir tikrai nesu 100% teisus.
Vartotojo avataras
Derekas
Patyręs narys
Bitininkavimo stažas:3
Bičių rasė:Karnica
Pranešimai:156
Užsiregistravo:2012 Rgs 14 , 14:33

Re: Pasiaiškinimai

2015 Vas 27 , 23:00

Dramblys19 rašė:
Derekas rašė:Kaip tik šiandien netyčia atėjo tokia mintis, kokia amžiaus bitininkai? Pagrindas vyresnio amžiaus žmonės 50 ir nuo , žinoma su patirti ir išmintimi :ok: Bet taip atsiranda ir jaunųjų bitininkų , bet kodėl tiek mažai? Kokia jūsų nuomonė kaip skatinti bitininkų ir bitininkystės puoselėjimą? O gal kaip tik niekam nereikalingi nauji šios srities atstovai, ypač gabūs, talentingi, siekiantys užsibrėžto tikslo ir labai ,,apsirgę" bitininkyse. Gi taip sunku medų parduoti gera kaina, o dar kaip vienas bičiulis sakė ,, per tuos konkurentus pats turiu kainą mušti". Pats kaip esu jaunasis bitininkas ,,žaliukas" , siekiu kuo daugiau sužinoti patyrusių bitininkų sąskaita. Įdomu būtų išgirsti jūsų bičiuliai pasisakymus.
Visų pirma Tautvydai tam reikia pribrest - mano Tėvas laikė bites, bet man tas visiškai nerūpėjo ir buvo neįdomu. Na o dabar kažkas spragtelėjo ir užkibau. Faktas kad senstu :lol: , bet tai tik puikus hobis man, o
Jauni dažnai užkimba tik tikėdamiesi iš to uždirbti - tai tik mano nuomonė ir tikrai nesu 100% teisus.
Kreipčiausi vardu, bet nežinau :lol: Tai va mano senelis taip laikė bites, bet tik nedaug, kaip sakoma dėl savęs, hopis. Na nors aš visada padėdavau, dirbdavom kartu, bet tai kažkaip netraukė. Bet pastarieji 2-3 metai mane žiauriai užkabino. Man pradeda patikti, man tai labai įdomu, noriu mokytis ir tobulėti šioje srityje. Taip man dabar tai yra hobis-mokslas. Tai yra ne dėl pinigų, siekiu karjeros savo darbe. Bet jei man seksis, ateityje norėčiau būti profesonaliu bitininku, Bet viskas tolimoje ateityje. Nors gyvenimas toks nenuspėjamas , kas žino kaip bus po kelių metelių :bee
uefa
Patyręs narys
Aviliai:Dadano ir daugiaaukščiai bedugniai
Bičių šeimų skaičius:80
Bitininkavimo stažas:25
Pranešimai:78
Užsiregistravo:2009 Gru 03 , 14:57

Re: Patiems NAUJAUSIEMS IR NEDRĄSIEMS

2015 Kov 10 , 14:48

Nepavyks iškart į perus erkių suvaryt.Jos daugintis irgi lauke gerų sąlygų.
kestasm
Bičių šeimų skaičius:30
Bitininkavimo stažas:5
Bičių rasė:misrunes
Pranešimai:8
Užsiregistravo:2015 Vas 22 , 18:56

Re: Patiems NAUJAUSIEMS IR NEDRĄSIEMS

2015 Kov 10 , 16:58

tada pasakykit koks geriausias budas nuo erkiu pavasari.skaiciau kad egliu pusu spyglius isdziovini sumali ir apibarstai jas o apdumintitai kiekviena karta ideti dziovintu krienu saknu.aciu
Vartotojo avataras
zenonasvez
Patyręs narys
Aviliai:daugiaaukščiai bitidese
Bičių šeimų skaičius:68
Bitininkavimo stažas:52
Bičių rasė:Bakfast
Pranešimai:1052
Užsiregistravo:2010 Sau 03 , 18:15

Re: Patiems NAUJAUSIEMS IR NEDRĄSIEMS

2015 Kov 11 , 05:57

kestasm rašė:tada pasakykit koks geriausias budas nuo erkiu pavasari.skaiciau kad egliu pusu spyglius isdziovini sumali ir apibarstai jas o apdumintitai kiekviena karta ideti dziovintu krienu saknu.aciu
Dar su maltom kanapem niekas nebande, gal ir bites butu darbingesnes :lol:
Geriau veliau, negu niekada
kestasm
Bičių šeimų skaičius:30
Bitininkavimo stažas:5
Bičių rasė:misrunes
Pranešimai:8
Užsiregistravo:2015 Vas 22 , 18:56

Re: Patiems NAUJAUSIEMS IR NEDRĄSIEMS

2015 Kov 11 , 14:07

ponas zenonai forume yra straipsnis (paplepekim)kas nesusije su bitemis su ju gydimu stai ten ir rasykit apie kanapes o as klausiu rimtu ir gerbiamu bitininku apie gydyma pavasari kaip jie savo bites gydo
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Patiems NAUJAUSIEMS IR NEDRĄSIEMS

2015 Kov 11 , 15:29

kestasm rašė:ponas zenonai forume yra straipsnis (paplepekim)kas nesusije su bitemis su ju gydimu stai ten ir rasykit apie kanapes o as klausiu rimtu ir gerbiamu bitininku apie gydyma pavasari kaip jie savo bites gydo
Ponas KESTASM, jei pats visokius liaudies receptus skaitinėji ir rašinėji, tai kodėl ZENONAS negali?
O ką gali žinoti, gal maltos kanapės geriau už maltus spiglius? ;)
Vartotojo avataras
karabas
Patyręs narys
Aviliai:Mediniai
Bičių šeimų skaičius:150
Bitininkavimo stažas:10
Bičių rasė:Bakfastas
Pranešimai:574
Užsiregistravo:2011 Kov 19 , 13:13

Re: Patiems NAUJAUSIEMS IR NEDRĄSIEMS

2015 Kov 12 , 23:17

zenonasvez rašė: Dar su maltom kanapem niekas nebande, gal ir bites butu darbingesnes :lol:
Ką ten kanapės:) gal geriau iškarto aguonų galvas dūminėn dėti, o jai esi "aligarchas" :) tai pradėt iškart nuo kokos lapų. :lol:
Keistas reiškinys: eini šunkeliu,o sutinki žmones.
Vartotojo avataras
Derekas
Patyręs narys
Bitininkavimo stažas:3
Bičių rasė:Karnica
Pranešimai:156
Užsiregistravo:2012 Rgs 14 , 14:33

Re: Pasiaiškinimai

2015 Geg 24 , 04:19

Įdomus pastebėjimas :) Žinoma, aš čia neseniai pradėjau reikšti savo mintis, skaitinėju forumą antrus metelius :) Bet labai įdomus bičiulių nuostatų susiformavimas... Apytiksliai yra 15-25 nariai-senbuviai(,,profai", ir kiti kurie tik bet ką rašinėja), kurie atsakinėja į klausimus (gerai būtų). Jų žodis neginčijamas, nes jei kažką atsakysi prieš, ar net pakritikuosi, iš karto ,,laviną" priešų turėsi. Taip kaip man buvo su p. Rimontu. Žinoma iš savo pusės persistengiau, bet po kurio laiko viską apmasčius šaltais nervais viso koflikto kaltė buvo 50/50%.Galite ginčintis :dance: Tai va ponai bitininkai. aš vistiek laikausi nuomonės, kad bitininkas pvz. kaip aš su stažu 2metų, ir bičiulis su 20 metų,esame lygūs, ta prasme kaip žmonės, ir tikrai tas bitininkystės stažas neduoda teisės šaipytis iš naujoko, realiai mastant tikrai dėl šio požiūrio man pritars dauguma. Žinoma , užduodami labai elementarūs klausimai, nervina ,,profus". Šis reiškinys visiems suprantamas. :chuckle Bet ar tuo atveju reikia pulti, iškreipti , nusišnekėti, kad tik labiau parodyti tam žmogeliui , kad jis čia nieko nesigaudo, ir ,kartais net labai kažkieno naudai ( konkurencija) pasiūloma jei jau to nežinai, ,,net nepradėk bitininkaut". ,,Jopapa" bičiuliai, kam tada tas forumas, kad profesonalūs bitininkai vienas su kitu dalintųsi savo reikalais? Atsakysiu iš savo ,,varpinės" . Aš tikrai irgi daug visko klausiu, domiuosi, skaitau forumą aplamai viską, bet kyla klausimų, paskutiniu metu net nesinori juos užduoti, nes vistiek jau duodamas klausimą , žinai, kad negausiu normalaus atsakymo. Bičiuliai bičiuliai. koks tikslas taip sureikšminti save? Gi bitininkystės sąvoka ir istorija visai kitaip dėsto. Taip , bičiuliai, galite ,,pliekti" mane, bet psichologiniais ir žmoniškaisiais faktoriais esu teisus.

Pas tikrus žvejus, kaip aš ir visi kiti, net TV tai populiaru sakyti,, nei žvyno nei uodegos". Bitininkystėje įdomu, koks palinkėjimas yra?
Užbaigiant šį naktinį ir varginantį ,,raštelį", linkiu visiems bičiuliams sėkmės. Žinoma šio atveju sėkmė- šeimų stiprumas, produktų kiekis ir džiaugsmas( ne darbas) prižiūrint šiuos Dievo vabalėlius :ok:

O dabar teiskit mane :lol: Klaidų gal ir bus, nes pervargęs , po darbų gryžęs, nėra kada antrą kartą perskaityti ir klaidas patikrinti :lol: :lol:

Grįžti į