Nebrendylų sąjūdis

vinipux
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:3130
Užsiregistravo:2009 Vas 17 , 20:19
Re: Nebrendylų sąjūdis

2011 Sau 17 , 08:16

liaudyje gyvuoja toks posakis - "aš su juo į žvalgybą neičiau"
vinipux
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:3130
Užsiregistravo:2009 Vas 17 , 20:19

Re: Be pavadinimo...

2011 Sau 17 , 08:22

Rolandas30 rašė:Kas jums, gal mitako persiuostėt? :lol: Geri patinai daro, o nekalba apie tai ;)
didindamas savo žinučių bagažą ,jaučiu pareigą paaiškinti Rolandui ;) , esme tame jaunuoli,kad mes jau ne patinai :think: , taigi pašnekam ,pašnekam ir mume gera pasidaro :) :chi: :lol:
Vartotojo avataras
leo
Patyręs narys
Aviliai:Dadanas
Bičių šeimų skaičius:9
Bitininkavimo stažas:10
Bičių rasė:Buckfast
Pranešimai:635
Užsiregistravo:2009 Bal 27 , 11:41

Re: Nebrendylų sąjūdis

2011 Sau 17 , 08:46

esme tame jaunuoli,kad mes jau ne patinai :think: , taigi pašnekam ,pašnekam ir mume gera pasidaro :) :chi: :lol:
No no no, prašyčiau atsargiau su apibendrinimais :lol:
Duok durnam kelią, nes jis vis tiek jo nesuras.
vinipux
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:3130
Užsiregistravo:2009 Vas 17 , 20:19

Re: Nebrendylų sąjūdis

2011 Sau 17 , 08:55

o kas belieka Leo, koks klausimas-toks atsakymas :)
laukiu "seno lapino" Trano pozicijos šituo klausimu :chi: , matyt sėdi dabar kaip katinas miltuose, stebi ir nuoširdžiai krizena iš mūsų, gražu iš šono :chi:
Se
Sergijus

Re: Nebrendylų sąjūdis

2011 Sau 17 , 17:25

lang rašė:Sorry sia tema ne as sukuriau, naudotis kitu vardu baudziama. Siulau sukurti einanciu i dangu, giedanciu Sv. giesmes tema ir pasiliekancius pragare, tikiu ne visi davatkos, nemanau ka nors izeides, jei tokia juokavimo forma netinka prasau siulyti kita. Nesuprantu Sergijau pozicijos, gal nori isiteikti pamirses savo ankstesnius posmus. Tikiuosi pilietis sugalvojes pavadinima temai sugebes tai pasakyti zvelgdamas i akis, tikiuosi. Gal musu cia jau per daug, juokauti eisime i kitus bitininku forumus, o cia liks ,,tikri fanatiski bitininkai,,. Kodel Adminas uzleido ant musu ta virusa kernel panic
Sekmes
Vilkas
Nekūriau aš šios temos - aik tu peklon,Lang!! :o Mano pozicija nesikeičia,ale "bachūriukai", ;) per daug isijautė į Kicutės "tikrinimo" aptarimą... :wasntme:
Vartotojo avataras
leo
Patyręs narys
Aviliai:Dadanas
Bičių šeimų skaičius:9
Bitininkavimo stažas:10
Bičių rasė:Buckfast
Pranešimai:635
Užsiregistravo:2009 Bal 27 , 11:41

Re: Svarbūs klausimai naujokui

2011 Sau 18 , 19:45

varpų
Varpų ar varpų ? Jeigu varpų, tai dar galėčiau numanyti tą naudą, nes bitėms spiečiant, tėvelis liepdavo barškinti į tokią didelę "baliją", o pats purkšdavo vandenį į tas spiečiančiąsias - atseit, perkūnija su lietumi artėja ir bitės greičiau "susimeta", bet jeigu varpų, tai :dontknow: O gal čia tik pliko "joke"as :think: :)
Duok durnam kelią, nes jis vis tiek jo nesuras.
plikas
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:1225
Užsiregistravo:2008 Rgs 14 , 18:40

Re: Svarbūs klausimai naujokui

2011 Sau 18 , 20:29

leo rašė:
varpų
Varpų ar varpų ? Jeigu varpų, tai dar galėčiau numanyti tą naudą, nes bitėms spiečiant, tėvelis liepdavo barškinti į tokią didelę "baliją", o pats purkšdavo vandenį į tas spiečiančiąsias - atseit, perkūnija su lietumi artėja ir bitės greičiau "susimeta", bet jeigu varpų, tai :dontknow: O gal čia tik pliko "joke"as :think: :)
Ai ai, kaip gražiai "išvedei tiesiąją" :lol: bet, turiu pasakyti, be reikalo. Buvo tokia kalba metus ar du atgal šiame forume su Sergijumi. Ir tik apie varpų naudą spiečių gaudyme...
Se
Sergijus

Re: Svarbūs klausimai naujokui

2011 Sau 18 , 20:49

plikas rašė:
leo rašė:
varpų
Varpų ar varpų ? Jeigu varpų, tai dar galėčiau numanyti tą naudą, nes bitėms spiečiant, tėvelis liepdavo barškinti į tokią didelę "baliją", o pats purkšdavo vandenį į tas spiečiančiąsias - atseit, perkūnija su lietumi artėja ir bitės greičiau "susimeta", bet jeigu varpų, tai :dontknow: O gal čia tik pliko "joke"as :think: :)
Ai ai, kaip gražiai "išvedei tiesiąją" :lol: bet, turiu pasakyti, be reikalo. Buvo tokia kalba metus ar du atgal šiame forume su Sergijumi. Ir tik apie varpų naudą spiečių gaudyme...
Aga,Leo,buvo toks "rašinėlis"... :chi: "Elektrikas" mane,dėl mano,spiečiui gaudyti būdo ir "špilkiuoja"... :wasntme: :lol:
plikas
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:1225
Užsiregistravo:2008 Rgs 14 , 18:40

Re: Svarbūs klausimai naujokui

2011 Sau 18 , 20:56

Nešpilkiuoja, Sergijau-man buvo paprasčiausiai įdomu, kadangi nesenai buvau sukoręs puskilometrį paskui savo turtą, kuris nenorėjo sugrįžti... :lol:
Vartotojo avataras
leo
Patyręs narys
Aviliai:Dadanas
Bičių šeimų skaičius:9
Bitininkavimo stažas:10
Bičių rasė:Buckfast
Pranešimai:635
Užsiregistravo:2009 Bal 27 , 11:41

Re: Svarbūs klausimai naujokui

2011 Sau 18 , 22:28

Na, tai teks, ko gero, pasiieškoti to rašinėlio apie Sergijaus varpos naudą, tpfu, t.y. apie varpų naudą, gaudant spiečius :lol:
Duok durnam kelią, nes jis vis tiek jo nesuras.
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Svarbūs klausimai naujokui

2011 Sau 18 , 23:12

Įdomus pastebėjimas; varpai "skambant" - gimsta, varpui - miršta. :chi:
Viena raidė - visas gyvenimas. ;)
Se
Sergijus

Re: Nebrendylų sąjūdis

2011 Sau 19 , 00:41

Visi "draugiškai",į "konteinerį" sugriuvom... :wasntme: :lol:
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Nebrendylų sąjūdis

2011 Sau 19 , 09:28

vinipux rašė:o kas belieka Leo, koks klausimas-toks atsakymas :)
laukiu "seno lapino" Trano pozicijos šituo klausimu :chi: , matyt sėdi dabar kaip katinas miltuose, stebi ir nuoširdžiai krizena iš mūsų, gražu iš šono :chi:
Kadangi aš vienas iš dar neprinokusiu,nesubrendusiu , o teisingiau jau pernokęs ir apipuvęs, retai į forumą beužsuku, tai apie tokį žilagalvių- nebrendilų sąjudį ir nežinojau esant..

Mano pozicija tokia...reikia atsakyti jei žmogus, oi atsiprašau, MEŠKINAS klausia;
Man visada buvo miela būti tarp žmonių, kurie mėgsta pašmaikštauti, draugiškai pasišpilkuoti, vienas kitą per "dantį" patraukti ir t.t. tik ot... labai pritariu Vidmantui - tą reiktu daryti tam skirtose temose; "Be pavadinimo", "Ne į temą" , "Ne apie bites" ir t.t. Tikrai dalykiškų konkrečių temų nereiktu "grąžinti" pašpasijimais. Nes be mūsų SKYSTUOLIŲ čia forume yra nemažai ir RIMTUOLIŲ, kurie į draugišką satyrinį komentarą kažkaip liguistai reguoja.
Tam ir yra forumo taisyklės, kad visi skirtingo plauko po vienu stogu sutilptume. Aš jau pačioje pradžioje ant kernalapnikų "užsiroviau" ir vos iš forumo neišbanino, todėl ir susikūriau "laisvą" temą "Ne į temą" kad turėčiau kur "skystą garą nuleisti", taip sakant- nusilengvinti...
Niu meškuti, mano traniška POZICIJA tokia. Aš irgi į "razvėdką" su rimtuoliais eiti nenorėčiau...paprasčiausia būtu velniškai nuobodu, o kur nuobodu ten ir sveikatai kenkia..., o mirti jaunam, kol dar nesubrendau, NESINORI... ;) :beer: :lol:
vinipux
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:3130
Užsiregistravo:2009 Vas 17 , 20:19

Re: Nebrendylų sąjūdis

2011 Sau 19 , 10:21

grb. Rimontai, netaip paaiškinot frazę "aš su juo į žvalgybą neičiau", pats gerai žinot ,kad į žvalgybą einama tik su garantuotai patikimu žvalgu. Dėl "pašpąsijimų"- davatkų kapela krapylais pamojavo, ir "šlyksčiabernių" ekspedicija "Pažink broliškų tautų moteris iš arčiau" sunaikinta iš esmės, be jokių galimybių atsinaujinti. (šita mano rašliava- pirsnojimas į vandenį, neverta dėmėsio)bet...
kitas bet- tik pabandžiau pareikšti, kitą (beje nemažos dalies "tramsių" bitininkų nuomonę), tuoj gavau perspejimą, girdi "nesikišk -kur tau nereikia". Žodžiu esmė tokia- turi būti...".plojimai-peraugantys į ovacijas" , pats manau pilnai prisimeni šitą laikrasčių frazę.
Vartotojo avataras
zilvasss
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaaukščiai, 8 ir 10 rėmų
Bičių šeimų skaičius:100
Bitininkavimo stažas:25
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:4991
Užsiregistravo:2009 Sau 25 , 16:06

Re: Nebrendylų sąjūdis

2011 Sau 26 , 23:30

Googlas ką išmetė: Bitutė darbštuolė
galėtų wilarooje pardavinėt :chi:
http://www.suaugusiems.lt/prekiu-katalo ... uole-1911/" onclick="window.open(this.href);return false;
tinginiai progreso variklis
Vartotojo avataras
lang
Patyręs narys
Aviliai:Dadano,simtametes skrynios;
Bičių šeimų skaičius:apie 40 seimu
Bitininkavimo stažas:44
Pranešimai:549
Užsiregistravo:2009 Lap 08 , 17:33

Re: Nebrendylų sąjūdis

2011 Sau 27 , 16:29

Na google veltui nieko nemeto, matyt kolegos bitininkai domisi ir tokiomis prekemis, poreikis yra! Dabar atsiras pulkas isizeidusiu sventeivu (gal tik apsimetanciu sventuoliais, o tikrumoje velnias uodegoje) kurie Jus sudirbs i miltus
Tvirtumo atlaikant puolima
Vilkas
Vartotojo avataras
vidmantask
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:dadano, daugia/bedug. bitidė,platformos.
Bičių šeimų skaičius:78
Bitininkavimo stažas:36
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:2621
Užsiregistravo:2009 Sau 06 , 14:47

Re: Nebrendylų sąjūdis

2011 Sau 27 , 18:32

Kodėl Jūs Žilvaso nesveikinat, kad pateko į šiukšlynėlį. Neilinis atvejis..... ir pirmas kartas....Nesakau, kad paskutinis....
Vartotojo avataras
Med
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Dugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:250
Bitininkavimo stažas:20
Pranešimai:1455
Užsiregistravo:2009 Sau 17 , 19:26

Re: Nebrendylų sąjūdis

2011 Sau 27 , 18:38

Bet dar su kokiais prietaisais cia isiverze! :o Bonke darai ar ka, kad tiek drasos atsirado :lol:
plikas
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:1225
Užsiregistravo:2008 Rgs 14 , 18:40

Re: Be pavadinimo...

2011 Sau 27 , 18:50

zilvasss rašė:kalbat "pošliatinas" kaip 12 metų berniukai, :zzz:
Ne pirmas, tik tada kitus "neprinokusius" auklėjo. Iš šalies geriau matosi :lol:
Vartotojo avataras
zilvasss
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaaukščiai, 8 ir 10 rėmų
Bičių šeimų skaičius:100
Bitininkavimo stažas:25
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:4991
Užsiregistravo:2009 Sau 25 , 16:06

Re: Nebrendylų sąjūdis

2011 Vas 01 , 10:12

vidmantask rašė:Kodėl Jūs Žilvaso nesveikinat, kad pateko į šiukšlynėlį. Neilinis atvejis..... ir pirmas kartas....Nesakau, kad paskutinis....
pats parašiau "nebrendylų sąjūdyje" , nereikėjo niekam perkelt. :chi:
laikaus to principo, kad viskas savo vietoje ir laiku turi būt.Blevyzgoms rimtose temose nepritariu, o čia kodėlgi ne :wasntme:
tinginiai progreso variklis

Grįžti į