Avilio temperatūros stebėjimai 2011 žiema

hirudomedicinalis
Patyręs narys
Aviliai:daugiaaukščiai
Bitininkavimo stažas:6
Bičių rasė:Carnica, buckfast
Pranešimai:79
Užsiregistravo:2009 Geg 26 , 17:43
Re: Avilio temperatūros stebėjimai 2011 žiema

2012 Kov 23 , 14:33

Duona rašė:Pas mane šiuo metu daugumoje Bakfasto pirmos kartos mišrūnės iš Amšiejaus ,bet yra "8 metu" senumo (tyliuoju būdu mot pasikeitusių)bei koks tredždalis antros kartos mišrūnų,tredždalis mišrūnių medų dengia šlapiu dengimu (bakfasto su kaukazinem)
Ne apie temperatūrą, bet apie dengimą šlapiuoju būdu... Pastebėjau, kad ta pati šeima, su ta pačia motina per tą patį medonešį į naujai pasiūtus rėmus supiltą ir subrandintą medų dengia gražiai baltai, o jei yra įdėtas tamsus rėmas (juos pirmiausia užpila) visada uždengia šlapiai. Pernai net bandymą dariau, kai susiginčinau su broliu aiškindamas, kad tik šlapiai kaukazas dengia. Tai visoms dėjom ir šviesių ir tamsių. Visur tas pats, šviesūs sausai, tamsūs šlapiai. Gal kas pakomentuos kodėl taip yra? Bitės "vietiniai skraidantys pitbuliai".
juozas
Patyręs narys
Pranešimai:113
Užsiregistravo:2008 Lap 28 , 00:48

Re: Avilio temperatūros stebėjimai 2011 žiema

2012 Kov 24 , 22:57

pas mane irgi dvi seimos slapiai uzdare.mane labai nustebino ,nes motinos karnikos is lenku.gal per pilnas akutes uzpyle o nusemt nenorejo :lol:
Vartotojo avataras
vidmantask
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:dadano, daugia/bedug. bitidė,platformos.
Bičių šeimų skaičius:78
Bitininkavimo stažas:36
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:2621
Užsiregistravo:2009 Sau 06 , 14:47

Re: Avilio temperatūros stebėjimai 2011 žiema

2018 Gru 24 , 13:30

Kai darbai padaryti, bitės žiemoja ir nėra ką veikt... Net nereikia išeiti į lauką. Iš rudens atsivedžiau vos ne į kompą....
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vartotojo avataras
Virzis
Patyręs narys
Aviliai:Dadano 24 rėmų ir daugiaukščiai
Bičių šeimų skaičius:25
Bitininkavimo stažas:29
Bičių rasė:karnika, buckfast
Pranešimai:370
Užsiregistravo:2013 Bir 09 , 20:58

Re: Avilio temperatūros stebėjimai 2011 žiema

2018 Gru 24 , 18:23

Aš irgi tokius naudoju. Vienoje šeimoje jutiklis į kamuolio vidurį papuolė. Rodo 30C.
2018/2019 metų žiemą visos 16 šeimų sėkmingai peržiemojo bedugniuose aviliuose su 3 cm skyle fanerinėse lubose ir be pagalvių. Išsamesnė informacija apie Šaltąjį žiemojimą temoje BIČIŲ ŽIEMOJIMAS.
Vartotojo avataras
vidmantask
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:dadano, daugia/bedug. bitidė,platformos.
Bičių šeimų skaičius:78
Bitininkavimo stažas:36
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:2621
Užsiregistravo:2009 Sau 06 , 14:47

Re: Avilio temperatūros stebėjimai 2011 žiema

2018 Gru 27 , 13:04

Kaip nekeista, termometrėliai didelės paklaidos neduoda, kaip kas juokiasi. Parsisiunčiau iš karto 10, pažiūrėjęs dar užsisakiau 10. Visus patikrinau vienodom sąlygom, o po to sugrupavau vienodai rodančius. Gavosi visai nieko. Pridėjau kur reikia ir nereikia, visuose šiltnamiuose, vos ne prie kiekvieno pomidoro.... Tik bėda tame, kad brangūs elementai, nors jau tarnauja trečius metus. Pernai buvau prie avilių pritaisęs, saku, kad sušals, bet nieko, tik nusibodo lakstyti patikrinimui. Gaila, kad laidai trumpi, užteko tik aukščiau užkeltoms šeimelėms. Bet vis tiek įdomu stebėti. Ant palangės stovi, pažiūri – gyvos bitės, temperatūrą reguliuoja ir žiemoja.

Grįžti į