Temos moderavimas

Vartotojo avataras
kikebu
Patyręs narys
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:298
Užsiregistravo:2008 Geg 15 , 21:19
Temos moderavimas

2013 Gru 02 , 20:07

Šiam forumo kampeliui reikalingas moderatorius.
Atsižvelgus į patirtį, žinias, autoritetą ir kompetenciją, mes šiam darbui siūlome gerbiamą forumo dalyvį Kest.
Ar visi pritaria šiai kandidatūrai, ar bus prieštaraujančių, o galbūt atsiras daugiau norinčių moderuoti/padėti? :bee
Vartotojo avataras
Admin
Administracija
Aviliai:Daugiaaukščiai 10 rėmų
Bitininkavimo stažas:12
Pranešimai:690
Užsiregistravo:2008 Bal 28 , 11:30

Re: Temos moderavimas

2013 Gru 06 , 13:14

Kadangi nebuvo daugiau norinčių, o Kest sutiko būti temos moderatoriumi, tai nuo šiandien ši forumo dalis yra moderuojama Kest. Mylėkite ir gerbkite bičiulį.

Laukiami visi norintys būti kitų temų moderatoriais.
--
Linkiu, kad Jums išsipildytų viskas, ko linkite kitiems...
Vartotojo avataras
Kest
Patyręs narys
Aviliai:Dadano tipo 22 r. aviliai
Bičių šeimų skaičius:5
Bitininkavimo stažas:8
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:3978
Užsiregistravo:2010 Vas 11 , 19:35

Re: Temos moderavimas

2013 Gru 09 , 17:54

Admin rašė:Kadangi nebuvo daugiau norinčių, o Kest sutiko būti temos moderatoriumi, tai nuo šiandien ši forumo dalis yra moderuojama Kest. Mylėkite ir gerbkite bičiulį.
Sveiki Bičiuliai,
tur būt yra keletas priežasčių,kodėl sutikau būti moderatorium,nors iki galo nesuprantu,kuo ta mano veikla turėtų pasireikšti,ar labai skirtis nuo kiekvieno iš jūsų.
Pirmiausia,tai,kad nuo pat pradžių,kaip ir visi pradedantieji,megėjai bitininkai,ieškojau sau atsakymo į klausimą ir koks gi avilys pats patogiausias,saugiausias,kur būtų galima taikyti įvairias technologijas,naudojant kuo mažiau įrangos ir papildomų priemonių,kad būtų galima sukti daug medaus ir bitininkavimas teiktų malonumą?Paskaičius Forumą ir šiaip pabendravus su bitinikais,pamačiau,kad megėjiškoje bitininkystėje,gulstinis avilys yra primirštas nepagrįstai.Dalis mano veiklos yra nukreipta tam,kad įrodyčiau sau ir kitiems,kad per anksti šis avilys nurašytas istorijos užmarštin.Šio avilio konstrukcijai,aš neturiu priekaištų lyg šiol,išskyrus kai kurias gamintojo klaidas,ar technologinius nesusivokimus.Jokiu būdu neagituoju bičiulių pulti ir pirkti šių avilių,kiekvienas tam turime subręsti.Šie aviliai visiškai netinka tais atvejais,kai šeimas reikia vežioti po ganyklas.Tačiau tie,kurie tokius ar panašius turi,neturėtų dėl to depresuoti ir jeigu suka mažai medaus,tai ne avilys kaltas.Priežastys slypi kitur.Teko girdėti iš senesnio amžiaus bitininkų,kad iš dadanų medaus neprisuksi,o va iš tų anų daugiaaukščių tai taip.Į juos bitės daug medaus prineša.Kai klausiu,o kuo jie pranašesni,tai dar negirdėjau nė vieno rimto argumento.Teisingai susitvarkius įrangą ir technologinius dalykus,dirbant su gulstiniu,asmeniškai matau netgi privalumų prieš kitus avilius.Jeigu reikėtų tai įrodyti,ar atsakyti į klausimus,ar padrasinti bičiulius,kurie dirba su įv. tipo dadanais ar gulstiniais,imtis pokyčių,tai iki pavasario turiu laiko ir esu tam pasiruošęs.
Antra,kodėl sutikau moderuoti šią temą,tai paviešinus šio sezono savo rezultatus,sulaukiu nemažai klausimų į AŽ,telefonu ir kitaip,apie bitininkavimo niuansus.Esu iš tų,kurie negali atsakyti,tai esu šiek tiek įsidarbinęs.Galėdamas čia rašyti atsakymus į bičiulių paklausimus,manau išvengsiu pasikartojimų ir laiko dubliavimosi.O be to dar ir pats turiu nemažai klausimų,į kuriuos manau mielai atsakinės šioje temoje ir kitaip bitininkaujantys bičiuliai.Mane soc.lenktynės(jeigu,siekimą maksimalaus rezultato,taip galima pavadinti) žavi ir traukia.(Kice,nieko asmeniško).Visada lengviau pasakyti,kad man užtenka ir dešimt kg iš šeimos,tada nuo pečių nukrenta visa atsakomybė.Belieka žiūrėti į dangų ir keiksnoti gamtines sąlygas,būti nusivylusiam geografine padėtim,augmenija,kaimynais ir tt.Atsigręžkime į save ir jau kitais metais,pabitininkaukime kitaip.Padarykime savo asmeninius rekordus,nebūkime medūzos ir nedreifuokime,laukdami kur nuneš jūros srovė.Pažadu,kad bet kuris besikreipiantis su klausimu šioje temoje,atsakymą iš bičiulių gaus.
Kęstutis
'Daryk tai,kuo tiki,tikėk tuo,ką darai
Vartotojo avataras
Mortalas
Patyręs narys
Aviliai:Daugiaaukščiai
Bičių šeimų skaičius:250
Bitininkavimo stažas:10
Bičių rasė:Buckfast
Pranešimai:435
Užsiregistravo:2012 Lie 19 , 18:07

Re: Temos moderavimas

2013 Gru 09 , 18:54

Trumpas komentaras- galvoju, jog Kest išrinktas labai tinkamai, ir tikrai ne tik dėl šio sezono pasiekimų ( dėl kurių, aišku, Kest sulaukė ne tik įvertinimo bet ir kandžių pašaipų), bet dėl to, jog jis "tiki" gulstiniu, t.y. galvoja, jog tai yra praktiškai pats geriausias avilys ir tikrai nesvarbu, net jeigu tas tikėjimas būtų aklas ( tikrai neturiu omeny, jog taip yra šiuo atveju), kadangi Kest sutiko netik užsiimt lengviausiomis moderatoriaus pareigomis (pratrint ir perkelt tam tikrus pranešimus į kitur), tačiau kartu ir atsakinėti į užduotus klausimus, stengtis padėt sukurti atmosferą, jog būtų gera diskutuoti, tai dėl to jis turi būt lyderis, kuriuo kiekvienas galėtų pasitikėti ir žinotų, jog jis tvirtai yra nusistatęs taip ir anaip ir kad savo nuomonės laikysis visąlaik. Tai galiu palinkėti tik sėkmės, nors pats perėjau prie daugiaaukščių, tačiau tikrai skaitysiu čia rašomus komentarus, jei pavyks, ir pats sudalyvausiu diskusijoje :ok: :beer:
Vartotojo avataras
evaldasdeveikis
Patyręs narys
Aviliai:dadanai ir 10 r. daugiaaukščiai
Bičių šeimų skaičius:Iki 30
Bitininkavimo stažas:8
Bičių rasė:Kaukazas, karnika
Pranešimai:611
Užsiregistravo:2011 Bal 18 , 12:34

Re: Temos moderavimas

2013 Gru 09 , 19:05

Sveikinimai Kęstučiui, tikuosi Jo dėka forume atsiras daug idomių temų ir taip jis taps gyvesnis :)
P.S jei reikės dešiniosios rankos, siūlausi ja būti :)
Seni pavydi jauniems energijos, sveikatos, jaunystės, o jauni seniems išminties...
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Temos moderavimas

2014 Sau 11 , 01:43

Linksmai jūs, čia... :lol: Sutinku perimti dalį Kęst pareigų ir apsiimu moderuoti "Paplepėjimus". :dance: :beer:
LLaurynas
Patyręs narys
Aviliai:Dadano 22 r.
Bičių šeimų skaičius:5
Bitininkavimo stažas:2
Bičių rasė:Buckfast
Pranešimai:113
Užsiregistravo:2013 Geg 16 , 23:09

Re: Temos moderavimas

2014 Sau 26 , 09:58

Sveiki, galiu tik patvirtinti, kad Kest nuosirdziai padeda ir per AZ, ir forume. Tiesa is Kest laisko supratau, kad reiktu stengtis per foruma bendrauti, kad jam nereiktu kartotis. Labai dziaugiuosi ir manau tokiu, kaip as labai nemazai. Taip pat manau, kad Wilara turetu atseiketi koki procentuka Kest uz isaugusius gulstiniu pardavimus:)
Laurynas
Vartotojo avataras
Svaika
Patyręs narys
Aviliai:Dadano, daugiaukščiai 10 r.
Bičių šeimų skaičius:115
Bitininkavimo stažas:6
Pranešimai:291
Užsiregistravo:2012 Vas 26 , 12:12

Re: Temos moderavimas

2014 Sau 26 , 14:24

LLaurynas rašė:Sveiki, galiu tik patvirtinti, kad Kest nuosirdziai padeda ir per AZ, ir forume. Tiesa is Kest laisko supratau, kad reiktu stengtis per foruma bendrauti, kad jam nereiktu kartotis. Labai dziaugiuosi ir manau tokiu, kaip as labai nemazai. Taip pat manau, kad Wilara turetu atseiketi koki procentuka Kest uz isaugusius gulstiniu pardavimus:)
Laurynas

Sulauksim iš Wilaros jo ji net nežino kiek dar labiau nulupti, konkurencija silpna tai ir lupia septynius kailius . :bee
Perku vašką, galiu pakeisti į plokšteles, taip pat perku duonelės nuokulas, atakiukus senus korius , merva, vaško atliekas iš po garinio lydytuvo, Parduodu kandi tešla.
Vartotojo avataras
Kest
Patyręs narys
Aviliai:Dadano tipo 22 r. aviliai
Bičių šeimų skaičius:5
Bitininkavimo stažas:8
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:3978
Užsiregistravo:2010 Vas 11 , 19:35

Re: Temos moderavimas

2014 Sau 26 , 15:33

LLaurynas rašė:Sveiki, galiu tik patvirtinti, kad Kest nuosirdziai padeda ir per AZ, ir forume. Tiesa is Kest laisko supratau, kad reiktu stengtis per foruma bendrauti, kad jam nereiktu kartotis. Labai dziaugiuosi ir manau tokiu, kaip as labai nemazai. Taip pat manau, kad Wilara turetu atseiketi koki procentuka Kest uz isaugusius gulstiniu pardavimus:)
Laurynas
Iš tikro visus naujokus ,raginu tiesiogiai forume uždavinėti klausimus.Tie klausimai ir atsakymai,tikrai gali būti įdomūs ir kitiems.Tai,tam tikra prasme ir forumo liekamoji vertė,ir bet kas,bet kada gali paskaityti ir gal būt rasti atsakymus į sau rūpimus klausimus.
Nereikėtų drovėtis,bet drąsiai klausti,diskutuoti,ginčytis.Taip tikrai kelsite savo lygį bitininkavime,bet tai nereiškia,kad aš nustoju atsakynėti į asmenines žinutes.
Kest
'Daryk tai,kuo tiki,tikėk tuo,ką darai
Vartotojo avataras
cezis
Patyręs narys
Aviliai:Daugiaaukščiai 10R
Bičių šeimų skaičius:>6
Bitininkavimo stažas:1
Pranešimai:1708
Užsiregistravo:2011 Spa 01 , 00:26

Re: Temos moderavimas

2014 Sau 26 , 16:12

Kest rašė: Iš tikro visus naujokus ,raginu tiesiogiai forume uždavinėti klausimus.Tie klausimai ir atsakymai,tikrai gali būti įdomūs ir kitiems.Tai,tam tikra prasme ir forumo liekamoji vertė,ir bet kas,bet kada gali paskaityti ir gal būt rasti atsakymus į sau rūpimus klausimus.
Nereikėtų drovėtis,bet drąsiai klausti,diskutuoti,ginčytis.Taip tikrai kelsite savo lygį bitininkavime,bet tai nereiškia,kad aš nustoju atsakynėti į asmenines žinutes.
Kest
Kest, tikiu, kad paties norai nuoširdūs, bet tuomet turi griežtai imtis kitų žinučių "selekcijos". Tokių kaip "pirma paskaityk visas forumo žinutes", "žalias, pirma padirbėk keletą metelių paskui klausinėk/planuok verslą", "mažiau klausinėk, o galvok savo galva" na ir plius nukrypimai į lankas... Ne blogiau už mane žinai kaip būna :)
Kadangi esu tinginys (lygiuojuosi į Žilvą ;)), tai neturiu kantrybės tenkinti ambicijų, spėlioti kažkokių keistų kompleksų priežastis todėl einu lengviausiu keliu - klausiu korifėjų asmeniškai ir visada gaunu trumpą ir aiškų atsakymą. Suprantu, kad tai gal ir negerai forumui, bet nemanau, kad dėl to turi skaudėti galvą man - eiliniam dalyviui :)

P.S. Visos "citatos" nukabintos iš lubų ir nesusietos nė su vienu forumo dalyviu. Rimtai.
Vartotojo avataras
Kest
Patyręs narys
Aviliai:Dadano tipo 22 r. aviliai
Bičių šeimų skaičius:5
Bitininkavimo stažas:8
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:3978
Užsiregistravo:2010 Vas 11 , 19:35

Re: Temos moderavimas

2014 Sau 26 , 17:12

cezis rašė:Kest, tikiu, kad paties norai nuoširdūs, bet tuomet turi griežtai imtis kitų žinučių "selekcijos". Tokių kaip "pirma paskaityk visas forumo žinutes", "žalias, pirma padirbėk keletą metelių paskui klausinėk/planuok verslą", "mažiau klausinėk, o galvok savo galva" na ir plius nukrypimai į lankas... Ne blogiau už mane žinai kaip būna :)
.
Na, gal tokių žinučių pastaruoju metu mažiau.Bet iš kitos pusės,gal ir nėra gerai,kai forume bandoma per užduodamus klausimus abecėlės mokintis,tačiau sunku sukurpti vienodai geras taisykles visiems dalyviams.Kažkiek reikia žiūrėti ir individualiai,tačiau,bet kuris bičiulis čia turėtų jaustis konfortabiliai.Nors laikau save senbūviu,šiandien pasijutau vienoje temoje nemaloniai(tiesa, kur mes diskutuojam),nors stengiuosi į padjobkes nereguoti.Nesunku įsivaizduoti,kaip tokiais atvejais pasijunta tik ką ,į forumą užėjęs bičiulis.Gal todėl ir į AŽ klausimų yra pakankamai.
Kest
'Daryk tai,kuo tiki,tikėk tuo,ką darai
Vartotojo avataras
Kest
Patyręs narys
Aviliai:Dadano tipo 22 r. aviliai
Bičių šeimų skaičius:5
Bitininkavimo stažas:8
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:3978
Užsiregistravo:2010 Vas 11 , 19:35

Re: Temos moderavimas

2014 Lie 17 , 17:34

Sveiki Bičiuliai,
šių metų bitininkų šventė vyks netoli mano sodybos,ar šiaip,kad patekti į Lietuvos vidurį,ją reikia pravažiuoti.
Metų bėgyje buvo raginimų iš bičiulių planuoti susibėgimą ir padiskutuoti vienokia,ar kitokia tema.Šiuo atveju manau yra pakankamai palanki proga sudalyvauti šventėje ir tarkim sekmadienį susitikti pas mane sodyboje.Formato,dar nežinau,bet rimtai pradėčiau mastyti tada,kada gaučiau bent dešimt patvirtinimų į AZ apie dalyvavimą.
Ką manote?
Kest
'Daryk tai,kuo tiki,tikėk tuo,ką darai
Vartotojo avataras
Kest
Patyręs narys
Aviliai:Dadano tipo 22 r. aviliai
Bičių šeimų skaičius:5
Bitininkavimo stažas:8
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:3978
Užsiregistravo:2010 Vas 11 , 19:35

Re: Temos moderavimas

2014 Lie 17 , 23:12

Jau turime pirmą užsiregistravusį dalyvį,ale jis labai didelis daugiaaukštininkas(oligarchas).Ką tai galėtų reikšti?Ar nenorės jis sugadinti mūsų pasisedėjimo :think:
Kest
'Daryk tai,kuo tiki,tikėk tuo,ką darai
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Temos moderavimas

2014 Lie 17 , 23:18

Kest rašė:Jau turime pirmą užsiregistravusį dalyvį,ale jis labai didelis daugiaaukštininkas(oligarchas).Ką tai galėtų reikšti?Ar nenorės jis sugadinti mūsų pasisedėjimo :think:
Kest
T-18 mėgėjų susibėgime taip pat dalyvavo vienas dadanistas- rekordininkas, ale niko neapgadino, net ir Vasariniui į užpakalį neispyrė ;) nor buvo žadėjęs :chuckle
Vartotojo avataras
Kest
Patyręs narys
Aviliai:Dadano tipo 22 r. aviliai
Bičių šeimų skaičius:5
Bitininkavimo stažas:8
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:3978
Užsiregistravo:2010 Vas 11 , 19:35

Re: Temos moderavimas

2014 Lie 24 , 10:16

Kest rašė:Metų bėgyje buvo raginimų iš bičiulių planuoti susibėgimą ir padiskutuoti vienokia,ar kitokia tema.Šiuo atveju manau yra pakankamai palanki proga sudalyvauti šventėje ir tarkim sekmadienį susitikti pas mane sodyboje.
Sveiki,
praėjus savaitei nuo pasiūlymo susitikti pas mane sodyboje ir paplepėti apie bitininkystės reikalus,užsiregistravusių turime keturis forumiečius.Atšaukiu savo pasiūlymą ir atidėkim tai vėlesniems laikams.Tuos,kurie registravosi,bet kuriuo atveju kviečiu pas save.Sukontaktuosime per AŽ,ar sutarsim šventėje.Pavaišinsiu savo rūkymo žuvimi.Per metus labai stipriai patobulinau technologiją ;)
Kest
'Daryk tai,kuo tiki,tikėk tuo,ką darai
Vartotojo avataras
Kest
Patyręs narys
Aviliai:Dadano tipo 22 r. aviliai
Bičių šeimų skaičius:5
Bitininkavimo stažas:8
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:3978
Užsiregistravo:2010 Vas 11 , 19:35

Re: Temos moderavimas

2014 Gru 13 , 20:03

Bičiuliai,
žvilgtelėjau į šios temos pradžią,o gi metai,kaip esu moderatorius.Pagalvojau,kad graži tradicija būtų,jeigu tas moderatorius keistūsi kiekvienais metais.Daugiau naujokų,pradedančių bitininkauti tokio tipo aviliuose,ar tik dabar prisijungusių prie Forumo,galėtų daugiau sužinoti,ar rasti sau patogų bitininką- patarėją.Kartais gal nepatogu ir klausti,kadangi nevirškini konkretaus piliečio.Nėra didžiulė mano bitininkavimo patirtis ir naujų sistemų nekuriu,tiesiog bandau įvairias technologijas pritaikyti dadanuose.Kai kur sekasi,kai ką dar reikės patikrinti,bet vieną aišku,kad jeigu nori gerų rezultatų,turi dirbti naujoviškai.Tie priežodžiai,kad mano senelis taip bitininkavo,o jis tai neva viską žinojo,nes tai šimtametė patirtis,nebetinka.Reikia naudotis kas jau sukurta ir medaus galima gauti bitininkaujant dadanais, ne mažiau,negu dirbant su daugiaaukščiais.Tiesiog reikia perimti kas gerą šiose technologijose,pritaikyti prie dadanų.Tai padaryti labai paprasta.Tai visada ir bandžiau, ir bandau pasakyti.Tikrai nemažai bičiulių yra maloniai nustebusių,rezultatų pasikeitimu.Manau,kad didžiają dalį informacijos,kurią norėjau perduoti-perdaviau.Kas norėjo ko paklausti-paklausė.Nemažai patarimų klausia telefonu.Žodžiu niekur nedingstu,esu netoliese ir toliau galima bendrauti,bet pavyzdžiui, Liukai tapus moderatore sekančiai kadencijai(metams),manau atsirastų daug teigiamo šiose temose.Be to,ją bet kada gali pakeisti Alviz.Gal tada daugiau ir filmukų atsirastų,o tai nusibodo svetimus pranašus stebėti.Aš savo ruoštu pažadu būti nepatogiu jai(Liukai) aponentu :)
Ką,bičiuliai,manote?
Kest
'Daryk tai,kuo tiki,tikėk tuo,ką darai
Vartotojo avataras
evaldasdeveikis
Patyręs narys
Aviliai:dadanai ir 10 r. daugiaaukščiai
Bičių šeimų skaičius:Iki 30
Bitininkavimo stažas:8
Bičių rasė:Kaukazas, karnika
Pranešimai:611
Užsiregistravo:2011 Bal 18 , 12:34

Re: Temos moderavimas

2014 Gru 13 , 20:10

Siulau vidmantak šios temos administratorium jis ir patirties daugiau turi ir nupasakos viska vaizdžiai nuotraukomis :-)
Seni pavydi jauniems energijos, sveikatos, jaunystės, o jauni seniems išminties...
Vartotojo avataras
Liuka
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:dadanai
Bičių šeimų skaičius:150
Bitininkavimo stažas:32
Pranešimai:2579
Užsiregistravo:2009 Vas 08 , 14:20

Re: Temos moderavimas

2014 Gru 13 , 22:46

Kad aš kitaip įsivaizduoju tą moderavimą.Man atrodo,kad moderatorius tik pramėto parašymus ne į temą,apšaukia besibarančius,prilupa besikeikiančius,nu ir dar žiūri tvarkos,o apie bitininkavimą rašo visi.Galiu pažadėt daugiau rašyt,o filmuot jau nelabai yra ką,jokių naujovių neišgalvojom :) Manau,kad esu netinkama moderavimui,nes esu britkoka ir rašau su klaidom :)
Vartotojo avataras
greitabite
Patyręs narys
Aviliai:Warrė tipo hibridas (med. daugiaaukštis)
Bičių šeimų skaičius:20
Bitininkavimo stažas:32
Bičių rasė:Bakfasto,Karnikos F1
Pranešimai:2546
Užsiregistravo:2013 Geg 13 , 13:09

Re: Temos moderavimas

2014 Gru 17 , 13:18

Liuka rašė:Kad aš kitaip įsivaizduoju tą moderavimą.Man atrodo,kad moderatorius tik pramėto parašymus ne į temą,apšaukia besibarančius,prilupa besikeikiančius,nu ir dar žiūri tvarkos,o apie bitininkavimą rašo visi.Galiu pažadėt daugiau rašyt,o filmuot jau nelabai yra ką,jokių naujovių neišgalvojom :) Manau,kad esu netinkama moderavimui,nes esu britkoka ir rašau su klaidom :)
Keista, kad niekas nepasivargino paneigti, kad britkoka ir kad rašo su klaidom. Moderavimą irgi suprantu, kaip Liuka: :devil: . :lol: :chuckle
Kuria išmintim vadovautis? "tinginiai dirba dukart" ar "tinginiai progreso variklis"? Matyt, tingėti verta tik tada, kai to reikia progresui.
Vartotojo avataras
Kest
Patyręs narys
Aviliai:Dadano tipo 22 r. aviliai
Bičių šeimų skaičius:5
Bitininkavimo stažas:8
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:3978
Užsiregistravo:2010 Vas 11 , 19:35

Re: Temos moderavimas

2014 Gru 17 , 19:00

greitabite rašė:
Liuka rašė:Kad aš kitaip įsivaizduoju tą moderavimą.Man atrodo,kad moderatorius tik pramėto parašymus ne į temą,apšaukia besibarančius,prilupa besikeikiančius,nu ir dar žiūri tvarkos,o apie bitininkavimą rašo visi.Galiu pažadėt daugiau rašyt,o filmuot jau nelabai yra ką,jokių naujovių neišgalvojom :) Manau,kad esu netinkama moderavimui,nes esu britkoka ir rašau su klaidom :)
Keista, kad niekas nepasivargino paneigti, kad britkoka ir kad rašo su klaidom. Moderavimą irgi suprantu, kaip Liuka: :devil: . :lol: :chuckle
Dėl Liukos kandidatūros,veto galima pareikšti iki rytojaus,19val.Kol kas yra suabejojęs Evaldas ir tai ne prieštaravimas,o tik kitos kandidatūros siūlymas.Reiškia,jeigu iki nustatyto termino nebus prieštaraujančių,moderatore taps Liuka.Iškilmingą regalijų perdavimą, galima būtų planuoti apie sausio vidurį.
Kest
'Daryk tai,kuo tiki,tikėk tuo,ką darai

Grįžti į