Kalendorius 2016

Vartotojo avataras
cezis
Patyręs narys
Aviliai: Daugiaaukščiai 10R
Bičių šeimų skaičius: >6
Bitininkavimo stažas: 1

Re: Kalendorius 2016

2016 Vas 05 , 09:14

Konradas rašė:Dar kartą permečiau tai, kas liko iš iš pirminės teksto dėlionės.
Jeigu atkreipėte dėmesį, kad pirminio teksto esmė – loginis perėjimas, nurodant kalendoriaus atsiradimo seką ir pirminį impulsą. Admin. Opaaa.
O kodėl? Todėl, kad organizavo pavasario – rudens meet‘us. (gerai jei tai tiesa, jei ne - viskas griūna).
Kas juose įvyko? Susidarė vienminčių ratas. Kas vyko po to? Gimė idėja. Todėl pradedame padėką nuo admin.
Ir dėkojame vieną kartą. Dabartinėje redakcijoje, deja, dėkojama 3 kartus. Jei galima būtų kažkiek grįžti prie pirminio sumanymo, būčiau laimingas, nes vis niežti nagai (kaip kolega sakė) įmontuoti į kalendorių paslėptą bitę.
Virgi, viskas tvarkoje, galima grįžti prie pirminio varianto, tik reikia, kad kas nors sugebėtų gramatnai suformuluoti pastraipą su išvardintais slapyvardžiais vardininko, o ne kokiame nors kitame linksnyje. Ir tik tiek. Man to padaryti pagal ankstesnę logiką nepavyko. Kaltas :wasntme:
Pridedu vaizdą, kaip aš įsivaizduoju leidinio "viršelio" ketvirtą puslapį (sąlyginis pavadinimas, bet funkcija - panaši). Nepretenduoju į galutinį maketą, nes reikia sužiūrėti kaip ir kur perskirti teksta ir kokius naudoti tarpus. Rodomo pavyzdžio tekstas 12pt. Gali būti ir mažesnis, bet mažiau 8 pt jau būtų blogis. Kodėl rodau? Nes teksto tikrai daug.
Jei vis tik nuspręsite kitoje pusėje dėti kalendorių - tai tik nespalvotą.
Įdomesnė visų fotografijų (tik be jokių fonų ir apkarpymų) išeksponavimo ant BALTO lapo idėja. Tada šis puslapis galėtų būti ir spalvotas. Ir foto pateiktos tokios kokios yra - vienos horizontalios, kitos vertikalios. Šią idėją palaikyčiau, bet tik su balto lapo sąlyga.
Manau Virgio idėja aiški. Gal Daiva tiesiog gali padaryti du variantus ir kai viską matysime prieš akis bus lengviau apsispręsti? Dabar gi vienas kitam į galvą neįlįsim.
Vartotojo avataras
jaunasjonas
Patyręs narys
Aviliai: Dadano
Bičių šeimų skaičius: iki 100 :)
Bitininkavimo stažas: 0

2016 Vas 05 , 09:28

Nеskaitant kai kurių netikslumų (mano nick'as rašomas iš mažosios raidės, www- visos mažosios), turiu pripažinti, kad toks išdėstymas man žiūrisi :)
Gal tikrai aš perduodų žinutę dizainerei ir laukiam 2-jų variantų. Juk nepaneigsim, kad "все познается в сравнении" :)

P. s. o dėl autorių siuntusių nuotraukas viskas juk gerai? ar aš kažko nepagavau? :)
Vartotojo avataras
Konradas
Patyręs narys
Aviliai: Dedano+1 multiaukštas
Bičių šeimų skaičius: 14
Bitininkavimo stažas: 16
Bičių rasė: LT, prie Karnikos

2016 Vas 05 , 10:37

Ar būtų labai blogai, jei kažkur ir nusižengtume, nes darome nekomercinį leidinį. O jei kas nors po to pataisys, tai bus experience points.
Artūrui Arturakiui, Artūrask, Avaclovui, Ceziui, Jaunamjonui, Justui12, Liukai, Robertui Padvelskiui, Romualdui Bagdonui, Sauliui Žutautui, Tomui Balčiūnui, Vidmantui Kutkai, Viktorui1215, Vilmai, Virgilijui Bylai, Zenonui Vezbergui, Žilvinui Macijauskui (čia liko nelinksniuotas vienas Arturask)
Kitas variantas, kuris drąsko akis, bet irgi galimas (kursyvu arba kitomis dizaino priemonėmis išskiriant nikus iš pavardžių grupės.
Artūrui Arturakiui, Artūrask, Avaclovas, Cezis, Jaunasjonas, Justas12, Liuka, Robertui Padvelskiui, Romualdui Bagdonui, Sauliui Žutautui, Tomui Balčiūnui, Vidmantui Kutkai, Viktoras1215, Vilma, Virgilijui Bylai, Zenonui Vezbergui, Žilvinui Macijauskui.
Pripažįstu, kad problema didelė. Ir pats būsiu ją sukėlęs...
Todėl įdedu dar vieną variantą, kuris (nesudėjau visų kerektūrų, nes nesu įsitikinęs ar priimsite) gal maksimaliai sprendžia problemą.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Klysti žmogiška ...
Vartotojo avataras
cezis
Patyręs narys

2016 Vas 05 , 11:27

Konradas rašė:Ar būtų labai blogai, jei kažkur ir nusižengtume, nes darome nekomercinį leidinį. O jei kas nors po to pataisys, tai bus experience points.
Būtų LABAI blogai - vienareikšmiškai. Vienas dalykas rašyti su klaidomis dėl neišprusimo, kitas - iš principo.
Artūrui Arturakiui, Artūrask, Avaclovui, Ceziui, Jaunamjonui, Justui12, Liukai, Robertui Padvelskiui, Romualdui Bagdonui, Sauliui Žutautui, Tomui Balčiūnui, Vidmantui Kutkai, Viktorui1215, Vilmai, Virgilijui Bylai, Zenonui Vezbergui, Žilvinui Macijauskui (čia liko nelinksniuotas vienas Arturask)
Kitas variantas, kuris drąsko akis, bet irgi galimas (kursyvu arba kitomis dizaino priemonėmis išskiriant nikus iš pavardžių grupės.
Artūrui Arturakiui, Artūrask, Avaclovas, Cezis, Jaunasjonas, Justas12, Liuka, Robertui Padvelskiui, Romualdui Bagdonui, Sauliui Žutautui, Tomui Balčiūnui, Vidmantui Kutkai, Viktoras1215, Vilma, Virgilijui Bylai, Zenonui Vezbergui, Žilvinui Macijauskui.
Na, jei tai būtų mano sugalvota, galėtume ginčytis. Dabar, manau neverta.
Pripažįstu, kad problema didelė. Ir pats būsiu ją sukėlęs...
Todėl įdedu dar vieną variantą, kuris (nesudėjau visų kerektūrų, nes nesu įsitikinęs ar priimsite) gal maksimaliai sprendžia problemą.
Tas variantas turi esminę klaidą - tie žmonės nėra nuotraukų esančių kalendoriuje autoriai. O taip galima suprasti iš teksto.
Man atrodo sumaištį sukėliau aš, pasiūlęs įtraukti visus konkurso dalyvius. Todėl siūlau dar vieną variantą - išmesti visus velniop, ir tada galima palikti tavo tekstą, tik, aišku, ištaisius klaidas. Ar tinka? Ir ar visiems tinka?
Vartotojo avataras
Konradas
Patyręs narys

2016 Vas 05 , 11:45

Idėja paskelbti visus fotografus - superinė. Paliekam.
Suprantu, kad visiems viskas įkyrėjo ir visiškai ramiai priimsiu likusių kolegų sprendimą. Padarytas didelis darbas ir liko vienas mažas žingsnelis.
Variantai.
1. Paliekame paskutinę redakciją, kur tekstas pakeistas ir redaguotas Dariaus (finalinę)
2. Paieškom kito pavadinimo fotografų sąrašui, jei tik tokia kliūtis. Nes man irgi šiek tiek kliuvo. Pvz - Fotokonkurso dalyviai, fotografijos meistrai, fotografijomis dalinosi, Savo darbais dalinosi (pasidalino), fotografai, fotografų komanda, bitynų reporteriai, bitynų metraštininkai.
Daugiau nebesiginčysiu :)
Klysti žmogiška ...
Vartotojo avataras
zilvasss
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai: daugiaaukščiai, 8 ir 10 rėmų
Bičių šeimų skaičius: 100
Bitininkavimo stažas: 25
Bičių rasė: bakfastas

2016 Vas 05 , 12:14

mano galva, kitu šriftu rašyti nikus yra gera mintis.padėkoti visiems atsiuntusiems nuotraukas labai puiki mintis.tekste turėtų būti du raktiniai žodžiai bičiuliai pasidalino. forumo esmė tuose žodžiuose.
tinginiai progreso variklis
Vartotojo avataras
cezis
Patyręs narys

2016 Vas 05 , 12:19

zilvasss rašė:turėtų būti du raktiniai žodžiai bičiuliai pasidalino. forumo esmė tuose žodžiuose.
Puiki mintis
Tada galime likt prie vardininko ir visi liks laimingi
Vartotojo avataras
jaunasjonas
Patyręs narys

2016 Vas 05 , 12:58

Dariaus vs Virgio.doc
Chebrike, dėl ko čia baraties? Aš, panašu rimtai kažką praleidžiu. Prisegu doką palyginimui, bet be mažujų raidžių daugiau skirtumų nelabai randu.
Vartotojo avataras
Konradas
Patyręs narys

2016 Vas 05 , 13:08

Jonai, čia ne dėl to. Ten tiesiog buvo paimtas bet koks panašios apimties tekstas iliustravimui. Atsiversk failą, kur prikabinau paskutinį ir peržiūrėk diskusiją prieš ir po to. Man irgi taip būna, kai ne nuo pradžių įsijungiu... Kažkada praleidau diskusiją apie autorių vardų linksniavimą... Ir dabar srebiam visi...
Klysti žmogiška ...
Vartotojo avataras
cezis
Patyręs narys

2016 Vas 05 , 14:15

Na, pabandžiau rasti sprendimą.
Dedu dar du variantus.
Pageltoninta vietos apie kurias kalbame.
Nuomonės?
Vartotojo avataras
jaunasjonas
Patyręs narys

2016 Vas 05 , 14:35

Man 1A paprastesnis, tik vietoj "Nuotraukomis konkursui atsiunturiems..." man norėtųsi "Nuotraukas konkursui atsiuntusiems..."
O 1B toks lyg ir kelis kartus apie tą patį gaunasi.
Vartotojo avataras
Konradas
Patyręs narys

2016 Vas 05 , 14:37

B variantas. Jei dar pavyktų atsisakyti du kart pakartoto žodžio "bičiuliai" beveik identiškoje situacijoje, būtų visai gerai. Jei nepavyks - tiks ir taip. Gal tiktų "nuotraukų konkurso dalyviams - už aktyvumą" (arba dar už ką nors). Norėčiau žodžio "už" (ką nors), nes stilistiškai iš keturių išvardijimų, tik šis vienas lieka kitoks ir krenta iš piramidės.
Klysti žmogiška ...
Vartotojo avataras
cezis
Patyręs narys

2016 Vas 05 , 14:37

jaunasjonas rašė:Man 1A paprastesnis, tik vietoj "Nuotraukomis konkursui atsiunturiems..." man norėtųsi "Nuotraukas konkursui atsiuntusiems..."
O 1B toks lyg ir kelis kartus apie tą patį gaunasi.
1A pataisytas.
Laukiu kitų nuomonių
Vartotojo avataras
Konradas
Patyręs narys

2016 Vas 05 , 14:55

Man tiktų ir A variantas, nes toks ir buvo pirminis projektas. Tik neišspręstas "už" (ką nors) klausimas vardinant padėkas. Tik tiek.
Klysti žmogiška ...
Vartotojo avataras
jaunasjonas
Patyręs narys

2016 Vas 05 , 14:58

Konradas rašė:Man tiktų ir A variantas, nes toks ir buvo pirminis projektas. Tik neišspręstas "už" (ką nors) klausimas vardinant padėkas. Tik tiek.
O prie ko nėra padėkos? Ten kur pageltoninta, tai lyg ir dėkojama už atsiūstas foto, o visa kita lyg gerai?
Vartotojo avataras
Konradas
Patyręs narys

2016 Vas 05 , 15:33

Nurodžiau prieš 4 postus. Stilius - Dėkojame admin- už..., nuotraukas atsintusiems (pakimba)...toliau gerai Daivai - už..., MP - už...
Dariau, gal rašom taip: fotografuojamtiems forumiečiams - už talentą. Bičiuliai, pasidalinę nuotraukomis ,,, t.t
Ir gal tikrai padarom kaip Živvinas sako - nick'us išskiriam kursyvu?
Klysti žmogiška ...
Vartotojo avataras
cezis
Patyręs narys

2016 Vas 05 , 16:00

Konradas rašė:Nurodžiau prieš 4 postus. Stilius - Dėkojame admin- už..., nuotraukas atsintusiems (pakimba)...toliau gerai Daivai - už..., MP - už...
Dariau, gal rašom taip: fotografuojamtiems forumiečiams - už talentą. Bičiuliai, pasidalinę nuotraukomis ,,, t.t
Ir gal tikrai padarom kaip Živvinas sako - nick'us išskiriam kursyvu?
Padaryta.
Žiūrim kas išėjo dabar. 1C variantas

O dėl paskutinio puslapio priimtinas tas su medumi ir be kalendoriaus. Visa kita tinka tiek, kad laikas brangesnis už pageidaujamus pakeitimus :)
Aišku tekstą reikės dėti tokį kokį nuspręsim po šių diskusijų.
Vartotojo avataras
cezis
Patyręs narys

2016 Vas 06 , 00:00

Po pokalbio su Virgiu dar šiek tiek patobulinome tekstą, Siunčiu šiam momentui galutinį,
Jei prieštaraujate rizikuokite tai išsakyti.

DJ
Vartotojo avataras
Konradas
Patyręs narys

2016 Vas 06 , 08:10

Tinka. Pašalink skliaustelį fotografų sąrašo gale. jaunasjonas minėjo, kad nick'ai rašomi taip, kaip yra forume, laikantis didžiųjų ir mažųjų raidžių autentiškumo. Šioje vietoje net ir nežinau, ką pasakyti. Lyg ir reikėtų, bet atrodys kaip korektūros klaida, jei vienur rašysime didžiasias, o kitur mažąsias. Gal nieko nekeičiam ir "pagerbiam" visus taip, kaip ir prisistatančius pavardėmis.
Klysti žmogiška ...
Vartotojo avataras
cezis
Patyręs narys

2016 Vas 06 , 10:26

Konradas rašė:Tinka. Pašalink skliaustelį fotografų sąrašo gale. jaunasjonas minėjo, kad nick'ai rašomi taip, kaip yra forume, laikantis didžiųjų ir mažųjų raidžių autentiškumo. Šioje vietoje net ir nežinau, ką pasakyti. Lyg ir reikėtų, bet atrodys kaip korektūros klaida, jei vienur rašysime didžiasias, o kitur mažąsias. Gal nieko nekeičiam ir "pagerbiam" visus taip, kaip ir prisistatančius pavardėmis.
Pataisyta, ačiū.
Dėl nick'ų man kilo tas pats klausimas. Diskutavome su kalbininkais, tai vis tik išvada buvo tokia kaip ir tavo. Klaidos nėra ir taip, ir taip, bet geriau žiūrėsis iš didžiųjų. Siūlau taip ir palikti.

Grįžti į

REKLAMOS PLOTAS