Kas dainon nesudėta :)

Vartotojo avataras
rimantas000
Patyręs narys
Aviliai: WBC=T-18 aviliai+ dreve+ seni kelmai
Bičių šeimų skaičius: 35
Bitininkavimo stažas: 15
Bičių rasė: bakfastas+lietuviska

Re: Kas dainon nesudėta :)

2020 Kov 29 , 00:21

Admin rašė:
2020 Kov 28 , 20:18
Na Vasarini ir siautėji :o
Kas čia per paranojos su klonais? Jau kažkada buvo čia tokių pasimėtymų kad kažkas rašo slėpdamasis už kito nick'o

Rikas ir Gabibja nerašo iš tų pačių IP . Ištink prašau visas šiukšles ir įžeidinėjimus, nesvarbu tai tu rašei ar kiti iš savo kampo. Aš ištrinsiu iš kitur.

Laikas truputį apsitvarkyt, visgi pavasaris :)
na tada galesim gryzti i XIX amziu ,Tranas pamokins labai ismintingus naujokus ,kaip iskult sauja duoneles i stalo kampa ,gal gryz Liuka ir pamokins kaip prastumti medu Lazdiju turguje ir panagrines kaip itakoja mano dukros teniso pasiekimai i Lietuvos bitininkystes pasiekimus ,o taip pat nepamirishim paneigti visus Niutono desniu ( tegu jis vartosi grabe)....
taip Forumas sukaupe tikrai vertingos patirties-is tikro ....
Jei Rikas-Virzis ( as isitikines ,kad tai Gabija Viciene ,o gal visa gimine ? ) gales moderuoti temas pvz ,kaip ziema isauginti vasko kadziu ir dar tokiu ,kurios ziema puldinetu bites ,butu tikras naujo forumo atradimas .....
Tikrai dekui adminui uz pagalba man ,ieskant kas pagelbetu pasidaryti vaskuoles is savo vasko ir uz ta issamu posta apie amitraze,sakyciau galetu buti vienas is vertingiausiu forumo straipsniu :ok:
Palinkeciau forumui: draugai draugais ,bet tiesa yra svarbiau,tegu maziau karaliu nuogu vaiksto.....
duokit bitems laisve !
nekaitalioju motinu ir bitems ziemoti palieku medu.
Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys
Aviliai: daugiaaukščiai, rėmelis 360x200
Bitininkavimo stažas: 32
Bičių rasė: A. m. carnica

2020 Kov 29 , 13:08

El. paštu parašiau trumpą laišką Admin'ui:

"Laba diena!

Siunčiu moderatoriaus valdymo pulto "Veiksmų registro" ekrano kopijas, kuriose matosi IP adresai, iš kurių rašė forumo narys Rikas:
IP: XX.XX.XX.110
IP: XX.XX.XXX.120

Pirmasis sutampa su VIEŠAI skelbiamu IP šiame internetiniame įraše http://www.vlmedicina.lt/lt/linas-rovas ... on=comment
Aš tikiuosi, kad Jūs paprasčiausiai apsirikote, o ne sąmoningai norite klaidinti.

Su pagarba,
Vasarinis (vis dar forumo narys)
"

P. S. Viliuosi, kad ekrano kopijų čia kelti neprireiks... ;)

P. P. S. Laikantis preciziško tikslumo reikia užsiminti, kad būdamas moderatoriumi matau tuos IP adresus, iš kurių Rikas SAVO pranešimus pašalino. Bet gal neatsiras „išminčių“, kurie teigs, kad iš vienų IP rašė, o trynė iš kitų... :lol:
O kaip dėl „Bakfasto rasės“, jei „ jis (brolis Adomas) sako, kad tai ir ne linija – tai toks mišrūnas“?! A. Amšiejaus teiginių parafrazė
Vartotojo avataras
rimantas000
Patyręs narys

2020 Kov 29 , 19:59

vinipux rašė:
2020 Kov 29 , 16:03
Sveiki gerb. Rimontai, na o ką galima srutų duobėje parašyti....o duobė ir liks duobe, kol bus šita administracija. Abu esam forume nuo jo pradžios, daug visokių dalyvių matėme, na o adminai sugebėjo tik su Sergijum ir su manim kariauti, ir dar kaip kariauti... be reikalo vakar adminą sveikinot- niekas nei per nago juodymą nepasikeitė ir nepasikeis.
vienas menkas pastebėjimas-patarime kaip iškulti duonelę rašėte 'padaužai į stalo kampą ir nuputi "- raudonas diplomas perskaitė -"nulupi"- su didžiuliu džiaugsmu komentuodamas...
Vikl- parašė tiesą- buvo apspjaudytas- adminas tyli, matomai vasarinis jo "projektas"
nebebus forumas toks koks buvo- neberasi čia nei bendravimo, nei taip reikalingų patarimų. nesuprantu ko pats po srutas braidot- geriau skaitykit knygas- daug daugiau naudos...
Perskaiciau ir tiesiog apsiverkiau.... :'(
toks bitininkystes asas paliko foruma ,ir del ko ?? del manes ,bet dabar vel islindo is apkasu ,kad ipilt deguto saukta i medaus statine :think:
Ko gi tu toks Vinipuhe uzsislapstines ,slepiesi uz keliu uzsklandu ? Bet pasaulis ( bent jau Lietuva ) yra tikrai maza ,ka tiesa nepatiko ,kuria pasakiau tau tiesiai cia forume ,jei apsmeiziau ,tai parasyk ,kad tai netiesa .......
Vikl apsjaudziau ? ka as parasiau del jo "tiesu" ? ,tai tegu pirmiausiai persiskaito forumo taisykles ,o ne agituoja prisikurti acc ir trolinti is proxiu kaip Prigozino troliu fabrikas ,gal dar macroint pasiulys ir uzlauzti foruma).
Pas admina tikrai dar yra smegenu ir valios ,kad atsispirti ,tokiu niekadeju verkslenimams......
Cia ne tavo simpatiju klubas ,cia bitininku forumas ,beje atvirai ,ar bites laikai ?
duokit bitems laisve !
Vartotojo avataras
rimantas000
Patyręs narys

2020 Kov 29 , 22:57

TRANAS rašė:
2020 Kov 29 , 17:15
Suprantu,...paprastai jau taip būna, kur mėšlo krūva ten pat ir srutų duobė.
Bendrauti galime mano kampe, nes kieno nors apdergtą plotą aš greit pavalau, o ir "mėšlo kratytuvai" pas mane retai teužvažiuoja. O po "srutas" ,apsimovęs chamo batais, pabraidau iš nuobodulio, nes šiomis sąlygomis nėra daugiau kas veikti, o be to, chamiškas apsižodžiavimas nors garbės neprideda, bet padeda išlaikyti proto budrumą.
Pasiilgau Liukos, Kicės, Renikos, Sergėjaus, Rimanto 777, Žilvo "smailių liežuvių" .
Smagu buvo su jumis visais bendrauti. Kiekvienas tik savą patirtį reklamavom ir ginėm ir iš kito nesišaipėm.
Tai stai tokiu vinipuhu,liuku ,kiciu ismurkdytas zmogelis pries pora metu rase ,galvojo ,kad ir as toje shaikoje kartu is naujokeliu izdivona darau ,paskaitykit :
<sveikas, na tada ne taip supratau. Baisu man ten ka isvis rasyt, ir klaust kokios pagalbos, atrodo kaip kokiu maitvanagiu burys niekam nieko nepadariau, nieko neizeidziau, bet jau kad puola visi, kad praejo bet koks noros nei rasyt nei ko pasiteiraut, bet zinau ,kad ne visi tokie, na bet zodziu...>
stai kaip atrodo ,cia tik vienos aukos prisipazinimas ,o tokiu buvo ne vienas ,Adminas galetu perziureti.....
geda darot jus brangiieji ,jei kas neitiko kaimo kapelai ,tai droziat be skrupulu ir dar apie kazkokias srutu meslo duobes paistote .....
zemiau kritikos -apgailetini.( Cia ne Tranui ,skirta ,o jo brangiajai kapelai..)
duokit bitems laisve !
Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys

2020 Kov 30 , 12:34

rimantas000 rašė:
2020 Kov 29 , 22:57
Tai stai tokiu vinipuhu,liuku ,kiciu ismurkdytas zmogelis pries pora metu rase ,galvojo ,kad ir as toje shaikoje kartu is naujokeliu izdivona darau ,paskaitykit :
<sveikas, na tada ne taip supratau. Baisu man ten ka isvis rasyt, ir klaust kokios pagalbos, atrodo kaip kokiu maitvanagiu burys niekam nieko nepadariau, nieko neizeidziau, bet jau kad puola visi, kad praejo bet koks noros nei rasyt nei ko pasiteiraut, bet zinau ,kad ne visi tokie, na bet zodziu...>
stai kaip atrodo ,cia tik vienos aukos prisipazinimas ,o tokiu buvo ne vienas ,Adminas galetu perziureti.....
geda darot jus brangiieji ,jei kas neitiko kaimo kapelai ,tai droziat be skrupulu ir dar apie kazkokias srutu meslo duobes paistote .....
zemiau kritikos -apgailetini.( Cia ne Tranui ,skirta ,o jo brangiajai kapelai..)
O čia iš mano asmeninių žinučių archyvo:

12 Lap 2013, 23:30
"Na, vis "neperkandu" to Trano. Kiek skaitau jį forume, tai kartais nesuprantu ar jis tyčia "nugrybauja", ar tik taip išeina jam? Dėl tų 40mm rėmo pločio, galvojau jau senai jo yra išbandyta praktiškai, o pasirodo tik dabar atliekami lauko bandymai. :(
O pats dar kitus teoretikais vadina :) "

18 Lap 2013, 18:49
"Oi, tas Tranas užsispyręs kaip ožys. Jam rodai pirštu, kad raudona, o jis vis tiek - žaaalia... :lol:
Na galvą jis tikrai turi gerą, mąsto irgi daug, bet savotiškas yra :) Jis iškart būna nusistatęs prieš vienus ir pasitiki tik tam tikrais nedidelio rato žmonėmis :) dėl to nei kritikos, nei patarimo jis nevertina rimtai :) "

22 Lap 2013, 17:50
"Esu per senas, kad velčiausi į viešas diskusijas, bet vis tik noriu pasakyti, kad juose Jus suprantu ir palaikau 100%."

18 Sau 2014, 23:34
"Rašau dėl to, kad pasakyčiau, jog remiu tave šioje kovoje su kitais ( praktiškai beveik visais) forumo nariais :) Tikrai praktiškai tik tavo komentarai būna logiški ir jeigu kažką bandai įrodyti, visada būna su argumentais, tačiau išties čia susirinkus liaudis yra įdomi ir sugeba vis tiek padaryt taip, kad neteisus būtum tu :) Deja, negaliu viešai rodyti šios paramos, kadangi esu dar niekas šiame forume, pats stengiuos neišsišokt, tai padėti niekuo negaliu, nes mane sumindžiot gali labai lengvai :) Tikiuosi ir toliau "laikysi frontą" ir nepavargsti kariaut su jais..."

19 Sau 2014, 19:56
"Taip, šis forumas jau visai tapęs šiukšlynu, kuo toliau, tuo tik blogiau. Tiesiog sunku pakęsti tam tikrus vartotojus, kurie vis reiškias ir reiškias, bet tie jų komentarai tiesiog mažina intelektą vien juos skaitant :o ;) "

Galėčiau cituoti ir cituoti, bet pabaigai to paties laikotarpio Admin'o pasiūlymas, po kurio aš vis tik "išvykau skinti pomidorų į Ispaniją" :dontknow:

Išsiųsta: 26 Sau 2014, 09:09
Nuo: Admin
Kam: Vasarinis
"Sveiki,

Pagaliau prisėdau prie PC. Na Jūs ir įnešate sumaišties forume. Apie koncepciją: prieš 5 metus jis buvo paprastas - suburti į vieną vietą entuziastingus bitininkus, kuriems patinka dalintis žiniomis, ir nors kiek prisidėti prie bitininkų profesionalumo didinimo. Kiek pavyko tai kiek ne sunku pamatuoti. Faktas kad nauda yra.
Aišku sunku matyti kaip buksuojame vietoje kartais, visada reikia forumui naujų žmonių, šviežio kraujo, ir kaip visada senieji forumo dalyviai nemėgsta naujokų :) Paradoksalu.
Man kas nepatinka: eiliniam bitininkui skirtose temose gilinimasis į fundamentalius dėsnius. Šių temų tikslinė auditorija ir yra eiliniai.
Jei turite noro ir jėgų galima padaryti jūsų forumo dalį. Nauda - turite moderavimo teises - vienintelė sąlyga. Palaikom diskusijas, postus ne į temą trinam po keleto dienų, nedarydami cenzūravimo iškarto (na aišku trinami visi įžeidinėjimai ir trolinimai). Visas kitas taisykles nustatot jūs.
Ką manote?"

Po šešerių metų mes vėl tame pačiame taške... :wasntme:
O kaip dėl „Bakfasto rasės“, jei „ jis (brolis Adomas) sako, kad tai ir ne linija – tai toks mišrūnas“?! A. Amšiejaus teiginių parafrazė
Vartotojo avataras
rimantas000
Patyręs narys

2020 Kov 30 , 13:41

Admina irgi nesunku suprasti ,tarp girnu atsidure....
Bet balanso reikia laikytis...
duokit bitems laisve !
Vartotojo avataras
Admin
Administracija
Aviliai: Daugiaaukščiai 10 rėmų
Bitininkavimo stažas: 12

2020 Kov 30 , 23:07

Vasarinis rašė:
2020 Kov 28 , 21:53
Laukiu Admin‘o apsisprendimo.
Jeigu jam naudingiau rinktis SUKČIŲ, tuomet palinkėsiu SVEIKO PROTO bičiuliams geros kloties ir forumo erdvėje atsisveikinsiu visiems laikams.
Šį kartą ne dėl pomidorų Ispanijoj... :lol:
Aš ne apie apsisprendimus. Forumas turi taisykles, kurių reikia laikytis, beje jos nieko nesiskiria nuo elementrių realaus gyvenimo normų. Visada atsiranda ekranų riterių, o gaila, nes gyvai susitikus visai kitokie. Nėra čia kažkokių ultimatumų, tik visus asmeninius aiškinimusis persikelkit į AŽ, facebook, Viber ar dar kokį ten galą. Čia yra forumas bitininkams, o ne seklių kas iš kokio IP rašo skelbimus kažkur tai.
--
Linkiu, kad Jums išsipildytų viskas, ko linkite kitiems...
Vartotojo avataras
Admin
Administracija
Aviliai: Daugiaaukščiai 10 rėmų
Bitininkavimo stažas: 12

2020 Kov 30 , 23:11

Vasarinis rašė:
2020 Kov 29 , 13:08
El. paštu parašiau trumpą laišką Admin'ui:

"Laba diena!

Siunčiu moderatoriaus valdymo pulto "Veiksmų registro" ekrano kopijas, kuriose matosi IP adresai, iš kurių rašė forumo narys Rikas:
IP: XX.XX.XX.110
IP: XX.XX.XXX.120

Pirmasis sutampa su VIEŠAI skelbiamu IP šiame internetiniame įraše http://www.vlmedicina.lt/lt/linas-rovas ... on=comment
Aš tikiuosi, kad Jūs paprasčiausiai apsirikote, o ne sąmoningai norite klaidinti.

Su pagarba,
Vasarinis (vis dar forumo narys)
"

P. S. Viliuosi, kad ekrano kopijų čia kelti neprireiks... ;)

P. P. S. Laikantis preciziško tikslumo reikia užsiminti, kad būdamas moderatoriumi matau tuos IP adresus, iš kurių Rikas SAVO pranešimus pašalino. Bet gal neatsiras „išminčių“, kurie teigs, kad iš vienų IP rašė, o trynė iš kitų... :lol:

Kuo visa tai susiję su bitininkyste? Dėl IP adresų, matote yra toks skirsnis Vartotojai rašantys iš tų pačių IP. Prie abiejų jūsų mėgstamų vartotojų ši skiltis tuščia.
--
Linkiu, kad Jums išsipildytų viskas, ko linkite kitiems...
Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys

2020 Kov 30 , 23:56

Admin rašė:
Kuo visa tai susiję su bitininkyste? Dėl IP adresų, matote yra toks skirsnis Vartotojai rašantys iš tų pačių IP. Prie abiejų jūsų mėgstamų vartotojų ši skiltis tuščia.
Kad suprasti, jog Žemė apvali – nebūtina pakilti į kosmosą. Lygiai taip pat nebūtina žinoti IP adresų, kad suprasti, jog Virzis ir Rikas yra vienas ir tas pats fizinis asmuo. Ir jis nėra kvailas, kad rašytų iš to paties IP adreso. Bet meluoja ir sukčiauja ši persona nuolatos. Ir akivaizdžias to apraiškas pernai detaliai pateikinėjau, sugaišdamas tam begalę laiko. Šiais metais tas pats. Nėra čia neklystančių žmonių, bet kai meluojama sąmoningai ir piktybiškai – tuomet pagarbiai su tokiais aš bendrauti negaliu.
Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys

2020 Kov 31 , 00:16

Admin rašė:
Aš ne apie apsisprendimus. Forumas turi taisykles, kurių reikia laikytis, beje jos nieko nesiskiria nuo elementrių realaus gyvenimo normų...
Būtent! O jeigu oponentas savo nuomonei pagrįsti pastoviai šmugliuoja ir naudoja elementarų melą? Tuo pačiu klaidindamas kitus forumo narius.
Juk pernai dėl to ir buvo man suteikta teisė moderuoti skyrių „Gilesnis žvilgsnis į bites”, nes ta persona su palaikymo komanda jau buvo užknisusi ir norėjau eilinį kartą „į Ispaniją pomidorų skint”...
Aš forume nieko nereklamuoju, nedarau verslo ir neturiu kitų interesų - mane domina tik gilesnis ir platesnis žvilgsnis į bitininkystės problematiką. O murkdytis purve su elementariu sukčiumi, gadintis sau nervus ir gaišti laiką – nematau prasmės.
Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys

2020 Kov 31 , 10:19

Kest rašė:
2020 Kov 31 , 08:57
Vasarini,
jaui vienu metu pagavojau,kad melagį ir sukčių esi tvirtai sučiupęs už pautų,prigriebęs ir bendrininkę Gabiją iš gretimo bendrabučio...
Kest
Kai pernai trynei SUKČIAUS online pažertus susikompromitavimo įrodymus – apie tave galvojau kaip apie jo bendrininką. Šiais metais tavo elgesys SUKČIAUS atžvilgiu buvo jau kaip padoraus žmogaus.
Šiuo metu akivaizdu, kad tokiu būti tau reikėjo didelių pastangų ir dabar pramušė... :lol:

P. S. viewtopic.php?f=23&t=79&start=380#p128234 (temos moderatorius Kest ;) )
Vartotojo avataras
rimantas000
Patyręs narys

2020 Kov 31 , 10:49

Kest rašė:
jaui vienu metu pagavojau,kad melagį ir sukčių esi tvirtai sučiupęs už pautų,prigriebęs ir bendrininkę Gabiją iš gretimo bendrabučio...Ir tuoj tuoj kalsim prie gėdos stulpo.Pasirodo,kad visa tai šnipštas.Visi tie IP,kuriuos žadėjote viešinti, bergždžias reikalas:Prie abiejų jūsų mėgstamų vartotojų ši skiltis tuščia.
Vietoje to,pradėjote filosofuoti apie Žemės formas...Bandote grąžinti į metų senumo įvykius,lyg tai kam įdomu.Negražu!O gal ir daugiau Forume yra melagių?
Akivaizdžiai ieškote ant ko užsipulti ir atrodo,kad tamstai tai svarbiau,nei pati bitininkystė.
Vinipux parašė savo nuomonę į situaciją,iš karto traukiami pasisakymai be konteksto iš 2013m.Kodėl?Kam?Kokiu tikslu?Greičiausiai tam,kad sumenkinti.
Būtų žiauriai faina bendrauti kitame kontekste.Kur daugiau pagarbos ir tolerancijos kito nuomonei.Sudegini energiją ne ten,kur tikrai galėtum.
Pagalvok,kodėl aplink tik priešai.
Kest
O as galvojau, kad su adekvatuma turinciais zmonemis cia kalbam ( Kestai nepyk)
bet bent paziurek i Riko anketa ir galesi net meiles laiska parasyti Gabijai Vicienei .....
stai tau ir ne visai jau bergzdzias reikalas .
Galesi toliau dangstyti savo nuogus draugelius figos lapeliu .....
duokit bitems laisve !
Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys

2020 Kov 31 , 11:09

Čia glausta info tiems, kurių padorumo užtvankos tvirtesnės nei Kest:
Admin rašė:
2020 Kov 28 , 20:18
Rikas ir Gabibja nerašo iš tų pačių IP .

Po mano pateiktų įrodymų Admin‘as jau neteigia kaip aukščiau, o imasi diplomatijos:

Admin rašė:
...tik visus asmeninius aiškinimusis persikelkit į AŽ, facebook, Viber ar dar kokį ten galą. Čia yra forumas bitininkams, o ne seklių kas iš kokio IP rašo skelbimus kažkur tai.

Taigi, suvokimas priklauso nuo noro suvokti. Na, būna ir taip, kad vien noro per maža... :lol:
Vartotojo avataras
rimantas000
Patyręs narys

2020 Kov 31 , 11:15

TRANAS rašė:
2020 Kov 31 , 10:28
Kokie čia atsiprašymai? Aš kaip tik ir kviečiu bendravimui be cinizmo ir patyčių į savo kampą. Žmogeliukus, kurie jaučia panieką net žmogaus amžiui ir drįsta tyčiotis iš to, net chamais pavadinti negalima.
O kažkokį patarimą ar užmiršai duoti?
Zinau i ka taikot ,i Vasarini ir mane ,keista ,kad raudono diplomo dar nepamirsot prikabinti ir paaiskinti ,kad tai neapsaugo nuo kvailumo....o paskui paverkauti ,kad visa tai ne man skirta ,.....ir pasiulyti pasigydyti pas galvos gydytoja ......
p.Rimontai ,nesvarbu ,kad jus vyresnis ,bet niekas nesuteike teises kaip mokyklinuka mane zeminti ,visokiomis replikelemis ,( cinizmas uzmaskuotas jumoro varganomis gaidelemis) ,o del ko ???
Del to ,kad drysome p.Rimonta Bukauska (Trana) sukritikuoti ,(pasitikrinkite postuose ,kokiu tonu mes i jus kreipdavomes ,kuomet dar nebuvome susipyke ?
Ka mes staiga pasikeiteme ,kad net chamais negalima mus vadinti ?????
ADEKVATUMO NETURITE ....
Po jusu bitininkystes kritikos ,tapome jusu cinisku pasaipu objektais ,o kai gavote TIK TRUPUTI GRAZOS ,tapome net blogesniais negu chamai.
(beje ar zinote Chamo istorija ? ir ta Dievo pamoka ?) ,taigi jus nesate mums Tevu ,todel cia forume bendraujant laikykites pariteto -tai yra abipuses pagarbos principo .Ir uz savo kvailu juokeliu nereikia cia sleptis .....
Deje turiu jus nuvilti -toliau tesiu jusu bitininkyavimo technologijos kritika ( nes kazkam reikia tas meslides ismezti ) zmones gales ivertinti.....
Tikiuosi bus naudinga...
( PROTINGI SUPRAS ,O DURNIEMS ZINOTI NET NEREIKIA ,Tranas )
duokit bitems laisve !
Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys

2020 Kov 31 , 12:46

Admin rašė:

Gerbiamasis Deividai! Atsiprašau už atkaklumą, bet…
Kadangi teiginys „Rikas ir Gabibja nerašo iš tų pačių IP“ nepasitvirtino, tai norėtųsi būti tikram, kad ir teiginyje „Prie abiejų jūsų mėgstamų vartotojų ši skiltis tuščia“ nėra jokios klaidos. Tačiau moderatoriaus valdymo pulte skirsnio Vartotojai rašantys iš tų pačių IP – nerandu.

P. S. Aiškumo dėlei turiu pastebėti, kad niekada ir neteigiau, jog Virzis ir Rikas rašo iš tų pačių IP adresų, nes būtent todėl pastarasis ir rašydavo pripuolamai serijomis, kai prieidavo prie tinkamo IP. Tačiau, kol triukšmas kilęs nebuvo, galėjo būti ir apsirikęs.

P. P. S. „Kuo visa tai susiję su bitininkyste?“ Tiesa ir bitininkystė man yra neatsiejami dalykai...
Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys

2020 Kov 31 , 17:49

Vasarinis rašė:
2020 Kov 31 , 10:19
Kai pernai trynei SUKČIAUS online pažertus susikompromitavimo įrodymus – apie tave galvojau kaip apie jo bendrininką. Šiais metais tavo elgesys SUKČIAUS atžvilgiu buvo jau kaip padoraus žmogaus.
Šiuo metu akivaizdu, kad tokiu būti tau reikėjo didelių pastangų ir dabar pramušė... :lol:

P. S. viewtopic.php?f=23&t=79&start=380#p128234 (temos moderatorius Kest ;) )

Tai buvo skirta bičiuliui Kest, kuris save laiko mano priešu... ;)

Kest rašė:
2020 Kov 31 , 14:55
Kest rašė:
Pagalvok,kodėl aplink tik priešai.
Kest
Bičiuli,Trane, tai buvo skirta kitam bičiuliui,Vasariniui.
Kest
Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys

2020 Kov 31 , 19:37

TRANAS rašė:
2020 Kov 31 , 13:32
Nu ne Kest, tikrai kad ne visi. Bent jau Tavęs savo priešu tikrai kad nelaikau.
Dėl vieno, kito pašlemėko nereikia krist į paniką... Juk ir čigonų tarpe vagių pasitaiko ;)
Gal ir vėl ne taip supratau....senatvė ir brendžiukas daro savo...

P.S. Beje Kest tai ne priešininkai , o oponentai, nesutinkantis su mano numone...

Pašlemėkai – priešininkai – oponentai ;)

Įdomu: šia seka "evoliucija" vyksta girtėjant, ar blaivėjant... :lol:
Vartotojo avataras
rimantas000
Patyręs narys

2020 Kov 31 , 23:36

TRANAS rašė:
2020 Kov 31 , 18:47
Kitas neblogas mano mokinys yra Rimantas ooo, kuris irgi bitininkauja sava galva. Kadangi medingi augalai, o ir pati bitė žymiai pasikeitė, tai suprantama, kad ir mano avilys kuriame bitininkavau daugiausia miškuose su vietinėmis ir Kaukazo mišrūnėmis, pasikeitusiomis sąlygomis nebe labai tinkamas.
Jei kiti, kaip Med ar Rimantas oo7, bitininkaujantis net su keliais šimtais šeimų, pasitraukė tyliai, kultūringai, nesišaipydami iš avilio kuris galbūt dėl vienų ar kitų priežasčių jiems pasirodė netinkamas, tai Rimantas000 apie kiekvieną pasitvarkymą pagal savą galva, kuriuose pilna logiškų nesutapimų ir net prieštaravimų pačiam sau, visiems rėkia, kaip apie didžiulį atradimą ir dar reikalauja, kad aš pripažinčiau „savas klaidas“. Jeigu jau šitaip, tai klydusiais pripažinkime ir tuos kurie bitininkavo drevėse, kaladėse, ar pirmuose rėminiuose aviliuose, bet kažkodėl tokius kaip Vitvickį ar Prokopovičių ir po šimto metų minime su pagarba. Rimantui siūlyčiau, kai baigs mano avilio kritika pereiti prie jų naudotų avilių. ;)
Mokslininkai sako, kad tiek ciniškas visko neigimas, tiek ir aklas visko tikėjimas yra to paties durnumo pasekmės. :think:
Ir vel kazkoks iskalbingas minciu kratinys,tiksliau bandymas prisidengti figos lapeliu ....pamirsote Nobelio premijos laureta Fisha dar sumalti i miltus ,ka ten apie mane megeja ir kalbeti....,labai buciau dekingas ,jei isdestytumete visus logiskus nesutapimus ,kuriu atseit pilna mano kritikoje ( 100 % ,kad ju vel nebus ,nors visa laik prasau )...Nepamirskit Vasarinio ,as esu klydes ,bet pro jo akis klaidos nepraslydo ,jis kaip mat mane i vieta pastate ,bet del to nera ko pykti ,o jus ABSOLIUCIAI NIEKO KONKRETAUS NEPARODOT ,tik pyrst ir viskas.... ,Destykit faktus ,kur klystu ,Vasarinis gali but arbitras ,galit paprasyti Rimantas 007 ,beje jis man daug jusu klaidu nurode .O kai paskelbiau apie akad .Manapovo darbus ,jis viena sezona testavo 34 mm remeli ,o kitais metais forume viesai parase ,kad nuo siol 40mm remelio pas ji nebus ,paliks tik meduvese ,o lizduose -jokiu budu.
KRITIKA SKIRTA KLAIDOMS TAISYTI IR PAGELBETI TIEMS KURIE BITININKAUJA DAR T-18 AVILIUOSE IR VARGSTA , rasineja man i az ir klausia kaip daryti-ko nedaryti ,o kad nereiketu ten kiekviena karta litanijas destyti ,tegu zmones cia pasiskaito ,o poto renkasi ar dreveje bitinikauti ar klasikiniuose dadanuose ,ar .T-18....
Nereikia cia kaltinti biciu ,kad jos kazkaip pasikeite ir T-18 avilys tapo joms netinkamas ,todel ,kad nesamoniu ten privelta nuo pat T-18 avilio gimimo pradzios,o miskuose ir as bitininkauju ,nereikia cia demagogijos .....
Bepigu Med ar kitiems profams , kurie nusikrate jusu palikimo ,pamate tuos trukumus ,o as bitininkauju toliau WBC aviliuose, kurie labai panasus i T-18 avilius( tik be nesamoniu) ir rodau zmonems ,kad galima be didelio vargo ,nelauzant remu,toliau savo malonumui bitininkauti ,o ne vergauti klaidu kratiniui....
As rasau kaip as bitininkauju ,tai ko knisinejates ir priekabiaujate kiekviena karta .Jus panasus i zmogu ,kuris kiekviena stoja ant to pacio greblio ,greblys ten jums jau ne viena guza istate ,o jus toliau vis bandot atsistoti ant to pacio greblio ir po to verkiat kaip vaikas ,kad pagarbos jums nerodoma .Tai baikit tas nesamones ir bukit geras nelipkit ant to pacio greblio ,nes jis tik dar viena guza istatys....
duokit bitems laisve !
Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys

2020 Bal 01 , 11:22

TRANAS rašė:
2020 Bal 01 , 10:56
Nu blin, šiandiena, kaip Skuodo raj bitininkų draugijos pirmininkas, nors juo jau gal kokie penki metai kaip nebesu, iš Lietuvos bitininkų sąjungos prezidento A. Skirkevičiaus gavau oficialų raštą...
Pasirodo Vasarinis su Ynkadi Lietuvos bitininkų sąjungos valdybą, dėl vietinės bitės genofondo atstatymo yra kaip reikiant užjudinę....

TRANAS visus sveikina su Balandžio 1-ąja! :lol:
Nors balandžio 1-oji jam jau beveik kasdien... :chuckle

P. S. Kad koks bakfastininkas negautų širdies smūgio, pasakysiu – esu ne buvęs, o veikiantis bitininkų draugijos vadovas ir tokio laiško negavau... ;)
Vartotojo avataras
rimantas000
Patyręs narys

2020 Bal 01 , 11:50

Vasarinis rašė:
2020 Bal 01 , 11:22
TRANAS rašė:
2020 Bal 01 , 10:56
Nu blin, šiandiena, kaip Skuodo raj bitininkų draugijos pirmininkas, nors juo jau gal kokie penki metai kaip nebesu, iš Lietuvos bitininkų sąjungos prezidento A. Skirkevičiaus gavau oficialų raštą...
Pasirodo Vasarinis su Ynkadi Lietuvos bitininkų sąjungos valdybą, dėl vietinės bitės genofondo atstatymo yra kaip reikiant užjudinę....

TRANAS visus sveikina su Balandžio 1-ąja! :lol:
Nors balandžio 1-oji jam jau beveik kasdien... :chuckle

P. S. Kad koks bakfastininkas negautų širdies smūgio, pasakysiu – esu ne buvęs, o veikiantis bitininkų draugijos vadovas ir tokio laiško negavau... ;)
Na mintys del Trano musu sutampa ,( beje tame sarase pirmauja neabejotini du jo favoritai Vinipuxas ( bitininkas ,be biciu -taip jau buna kaip batsiuvys be batu ) ir naujas favoritas -madam Gabija ( Rikas ,Virzis ar ten dar koks Pilaites biciu turgelio vedejas) :o pas juos pastoviai balandzio 1d.
O stai Kest jau matyt puole visais baznycios varpais skambinti ,kad zodis nevirstu kunu ,ir kad popiet dar spetu valdzios koridorius apibegti kartu bakfastininku lobistais...... :lol:
duokit bitems laisve !

Grįžti į

REKLAMOS PLOTAS