ATSIPRAŠYMAS

Čia rašome viską, kas nesusiję su bitelėmis, bitininkavimu ir pan.
Vartotojo avataras
Derekas
Patyręs narys
Bitininkavimo stažas:3
Bičių rasė:Karnica
Pranešimai:156
Užsiregistravo:2012 Rgs 14 , 14:33
Re: Bitininkavimas 16 ir 22 rėmų Dadano aviliuose

2014 Bir 01 , 02:10

Kest rašė:
vandenis rašė:Kestai ,kaip sekasi bitems pilti medu į stiklainius.Mano bitės nenori stiklainiuose dirbti.
Vandeni,
tą bloką uždėjau ant silpniausios šiuo metu šeimos,ta ,kuri motiną keitė tyliuoju būdu.Matau bičių stygių, tai darbas vyksta vangokai,o be to atšalimas,tai nelabai ir varginasi skubėti siūti korius.Pradmenis pasisiuvo puikiai,tai atsiradus nektarui manau viskas bus OK.
Ar idėjai plokštelių pradmenis virš skylės?
Ar ištepei stiklainiuko šonus pernykščiu medumi?
Kest
Man tai nesuprantama, Kestkulnis imasi moderuoti temos, ir pats vos ne vos atsako į klausimus, galėtum vyruti pats daugiau aprašyti savo veiksmus, darbus dadanistams, beje nereikia būti labai išsiplėtojuosiu bitininku, nes jau keli žmonės bandė tave Kestuk pakalbinti, tai bent kažką galėjei atsakyti, o ne ignorą. Gaila, kai pažiūri , kiek registruotų narių , bet daug kas net nenori savo minčių sakyt , nes yra keli pasikėlę senbuviai , ir iškart pašiepiami naujokai... Esame tikrai nusivylę tokiais žmonėmis...
Vartotojo avataras
zenonasvez
Patyręs narys
Aviliai:daugiaaukščiai bitidese
Bičių šeimų skaičius:68
Bitininkavimo stažas:52
Bičių rasė:Bakfast
Pranešimai:1052
Užsiregistravo:2010 Sau 03 , 18:15

Re: Bitininkavimas 16 ir 22 rėmų Dadano aviliuose

2014 Bir 01 , 06:04

derekas rašė:
Kest rašė:
vandenis rašė:Kestai ,kaip sekasi bitems pilti medu į stiklainius.

Man tai nesuprantama, Kestkulnis imasi moderuoti temos, ir pats vos ne vos atsako į klausimus, galėtum ... Esame tikrai nusivylę tokiais žmonėmis...
Derekui, kaip miške šauksi taip aidas ir atkartos. Manau turi pats keisti požiūrį. Yra tokia Kriščiūno knygute susidedanti iš 661 psl. kai ją nors vieną kartą perskaitysi, tada suprasi kokiame aukštyje pasikėlęs pats esi ir nusivylimas dings.
Geriau veliau, negu niekada
Vartotojo avataras
Kest
Patyręs narys
Aviliai:Dadano tipo 22 r. aviliai
Bičių šeimų skaičius:5
Bitininkavimo stažas:8
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:3978
Užsiregistravo:2010 Vas 11 , 19:35

Re: Bitininkavimas 16 ir 22 rėmų Dadano aviliuose

2014 Bir 01 , 07:58

derekas rašė: Man tai nesuprantama, Kestkulnis imasi moderuoti temos, ir pats vos ne vos atsako į klausimus, galėtum vyruti pats daugiau aprašyti savo veiksmus, darbus dadanistams, beje nereikia būti labai išsiplėtojuosiu bitininku, nes jau keli žmonės bandė tave Kestuk pakalbinti, tai bent kažką galėjei atsakyti, o ne ignorą. Gaila, kai pažiūri , kiek registruotų narių , bet daug kas net nenori savo minčių sakyt , nes yra keli pasikėlę senbuviai , ir iškart pašiepiami naujokai... Esame tikrai nusivylę tokiais žmonėmis...
Derekai,
užvažiavai,kaip su su pjautuvu per kiaušius.Na,bet jau man atrodo,kad niekada niekam ignoro nerodžiau.Gal pats supranti,kad jau moderatorius,tai turiu parašyti knygą,kaip reikia bitininkauti dadane.Zenonas pasakė ką reikia daryti.Sutikau būti moderatoriumi todėl,kad, gal kaip pats būdamas nesenas naujokas, supratau su kokiais klausimais susiduria pradedantieji ir čia buvo, ir yra noras padėti jiems visais klausimas.Pabūti tarpininku tarp senbūvių ir tų naujokų.
Derekai,
gaila,kad kartas nuo karto pratrinu asmenines žinutes.Galėčiau tau parodyti,kiek atsakymų rašau į paklausimus.Daug forumiečių turi mano telefoną,tai per dieną du-trys skambučiai.Vakar pas vieną forumietį važiavau vertinti šeimų stovio ir ,ir bandyti išsiaiškinti,kodėl nėra medaus.Vakar vakare, vienas forumietis atvežė į sodybą penkiolika niukleusų poravimuisi.Negalvoju,kad kažką ignoruoju. Šitame gyvenimo tarpsnyje,man tiesiog malonu kažkam padėti.Neprisimenu,kad šioje temoje kas nors iš ko nors būtų šaipęsis.Kartais buna aštresnis parašymas,kad supurtyti ir priversti mastyti.Tiesa,žiemą esu kažką trynęs lauk.Tiesiog,tiems,kurie yra nusivylę,patiems reikia būti aktyvesniems,daigiau klausti ir domėtis.Nežiūrint to,ką parašei,vis tiek dėkui.Kai kada pertraukti su kadagiu per šikną nėra blogai,kyla draivai :lol:
Vakar gavau nevaisingą ,kitų linijų bakfasto motinėlę.Važiuoju sudaryti šeimelę.Noriu palyginti,kaip dirbs su mano jau turimomis.
Gero ,likusio savaitgalio,Derekai!
Kęstutis
'Daryk tai,kuo tiki,tikėk tuo,ką darai
Vartotojo avataras
Liuka
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:dadanai
Bičių šeimų skaičius:150
Bitininkavimo stažas:32
Pranešimai:2579
Užsiregistravo:2009 Vas 08 , 14:20

Re: Bitininkavimas 16 ir 22 rėmų Dadano aviliuose

2014 Bir 01 , 19:17

derekas rašė:
Man tai nesuprantama, Kestkulnis imasi moderuoti temos, ir pats vos ne vos atsako į klausimus, galėtum vyruti pats daugiau aprašyti savo veiksmus, darbus dadanistams, beje nereikia būti labai išsiplėtojuosiu bitininku, nes jau keli žmonės bandė tave Kestuk pakalbinti, tai bent kažką galėjei atsakyti, o ne ignorą. Gaila, kai pažiūri , kiek registruotų narių , bet daug kas net nenori savo minčių sakyt , nes yra keli pasikėlę senbuviai , ir iškart pašiepiami naujokai... Esame tikrai nusivylę tokiais žmonėmis...
Moderatorius pravalo šiukles iš temos,perkelia kas ne į temą ir jam visai nebūtina kožnam atsakinėt į klausimus,o kad Kest tuo užsiima tai tik dėkavokim žmogui.
O kad tamsta čia vienas su savim šneki,tai pats ir kaltas ir kitaip nebus,kol neišmoksi gerbt kitų :)
Vartotojo avataras
vidmantask
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:dadano, daugia/bedug. bitidė,platformos.
Bičių šeimų skaičius:78
Bitininkavimo stažas:36
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:2621
Užsiregistravo:2009 Sau 06 , 14:47

Re: Bitininkavimas 16 ir 22 rėmų Dadano aviliuose

2014 Bir 01 , 19:33

Dieve, labai gerai, kad šis forumas yra. Pasišnekam ne tik su savimi... Būkim visi tolerantiški ir visada bus gerai. Nesaku OK. Geriau lietuviškai...
Vartotojo avataras
cezis
Patyręs narys
Aviliai:Daugiaaukščiai 10R
Bičių šeimų skaičius:>6
Bitininkavimo stažas:1
Pranešimai:1708
Užsiregistravo:2011 Spa 01 , 00:26

Re: Bitininkavimas 16 ir 22 rėmų Dadano aviliuose

2014 Bir 01 , 19:57

Eilinį kartą sužavėtas Kest kantrybės ir tolerancijos (ne, ne, ne ta prasme ;))
Užvažiavo, o jis nei aiškinasi, nei siunčia. Parašo ramiai, be sarkazmo, atrodo, kad nieko nebuvo. Nors, kaip pats rašo, su kažkuria kūno dalimi jau atsisveikino... :chuckle
Na duos Dievas dar kokius 80 metelių pagyventi gal ir aš taip išmoksiu :shame:
Vartotojo avataras
Derekas
Patyręs narys
Bitininkavimo stažas:3
Bičių rasė:Karnica
Pranešimai:156
Užsiregistravo:2012 Rgs 14 , 14:33

Re: Bitininkavimas 16 ir 22 rėmų Dadano aviliuose

2014 Bir 08 , 02:26

Kest rašė:
derekas rašė: Man tai nesuprantama, Kestkulnis imasi moderuoti temos, ir pats vos ne vos atsako į klausimus, galėtum vyruti pats daugiau aprašyti savo veiksmus, darbus dadanistams, beje nereikia būti labai išsiplėtojuosiu bitininku, nes jau keli žmonės bandė tave Kestuk pakalbinti, tai bent kažką galėjei atsakyti, o ne ignorą. Gaila, kai pažiūri , kiek registruotų narių , bet daug kas net nenori savo minčių sakyt , nes yra keli pasikėlę senbuviai , ir iškart pašiepiami naujokai... Esame tikrai nusivylę tokiais žmonėmis...
Derekai,
užvažiavai,kaip su su pjautuvu per kiaušius.Na,bet jau man atrodo,kad niekada niekam ignoro nerodžiau.Gal pats supranti,kad jau moderatorius,tai turiu parašyti knygą,kaip reikia bitininkauti dadane.Zenonas pasakė ką reikia daryti.Sutikau būti moderatoriumi todėl,kad, gal kaip pats būdamas nesenas naujokas, supratau su kokiais klausimais susiduria pradedantieji ir čia buvo, ir yra noras padėti jiems visais klausimas.Pabūti tarpininku tarp senbūvių ir tų naujokų.
Derekai,
gaila,kad kartas nuo karto pratrinu asmenines žinutes.Galėčiau tau parodyti,kiek atsakymų rašau į paklausimus.Daug forumiečių turi mano telefoną,tai per dieną du-trys skambučiai.Vakar pas vieną forumietį važiavau vertinti šeimų stovio ir ,ir bandyti išsiaiškinti,kodėl nėra medaus.Vakar vakare, vienas forumietis atvežė į sodybą penkiolika niukleusų poravimuisi.Negalvoju,kad kažką ignoruoju. Šitame gyvenimo tarpsnyje,man tiesiog malonu kažkam padėti.Neprisimenu,kad šioje temoje kas nors iš ko nors būtų šaipęsis.Kartais buna aštresnis parašymas,kad supurtyti ir priversti mastyti.Tiesa,žiemą esu kažką trynęs lauk.Tiesiog,tiems,kurie yra nusivylę,patiems reikia būti aktyvesniems,daigiau klausti ir domėtis.Nežiūrint to,ką parašei,vis tiek dėkui.Kai kada pertraukti su kadagiu per šikną nėra blogai,kyla draivai :lol:
Vakar gavau nevaisingą ,kitų linijų bakfasto motinėlę.Važiuoju sudaryti šeimelę.Noriu palyginti,kaip dirbs su mano jau turimomis.
Gero ,likusio savaitgalio,Derekai!
Kęstutis

Sveikas Kest, truputį ir gal daugiau pasikarščiuota, matot yra jauna šeima, varau per du darbus ir dar bitelėmis bandau užsiimti, neužsiimčiau, bet kad be galo žavi bitininkystė... Seneliui vis pagelbėdavom nuo pat mažens,o dabar pats bandau po truputį gilintis į tai, ir norisi visko iškart :chuckle Forumas labai rimtas net sakyčiau ,,mokytojas'' , tik reikia savo galva atsirinkti kas man- tau ir visiems tinka :) Tad ,,soriukas" :bee
Vartotojo avataras
Kest
Patyręs narys
Aviliai:Dadano tipo 22 r. aviliai
Bičių šeimų skaičius:5
Bitininkavimo stažas:8
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:3978
Užsiregistravo:2010 Vas 11 , 19:35

Re: Bitininkavimas 16 ir 22 rėmų Dadano aviliuose

2014 Bir 08 , 08:22

derekas rašė: Sveikas Kest, truputį ir gal daugiau pasikarščiuota, matot yra jauna šeima, varau per du darbus ir dar bitelėmis bandau užsiimti, neužsiimčiau, bet kad be galo žavi bitininkystė... Seneliui vis pagelbėdavom nuo pat mažens,o dabar pats bandau po truputį gilintis į tai, ir norisi visko iškart :chuckle Forumas labai rimtas net sakyčiau ,,mokytojas'' , tik reikia savo galva atsirinkti kas man- tau ir visiems tinka :) Tad ,,soriukas" :bee
Sveikas Derekai,
viską suprantu.Mes visi su didesniais,ar mažesniais pričiūdais.Svarbu,kad moki ir gali pasakyti soriukas :lol:
Kest
'Daryk tai,kuo tiki,tikėk tuo,ką darai
Derekass
Bičių šeimų skaičius:5+2
Bitininkavimo stažas:3
Bičių rasė:Naminės+Buckfast
Pranešimai:11
Užsiregistravo:2016 Vas 01 , 01:55

ATSIPRAŠYMAS

2016 Vas 01 , 02:06

Sveiki mieli bitininkai.

Pagal niką, tikriausiai pamenate , bent kažkas mane. Bandžiau rašyti adminui, bet atsakymo nesulaukiau.
Einant prie esmės... Noriu atsiprašyti visų bičiulių, kuriuos įžeidžiau, elgiausi nederamai. Tuo pačiu noriu patikinti, kad šiuo atsiprašymu nesiekiu jokios naudos, būti forume ar kažkas panašaus. Atvirai kalbant, sąžinė graužia, prieš tuos žmones, kuriuos tikrai įžeidžiau. Nes tikrai sutikau daug šaunių bitininkų, kurie man naujokui bitininkystėje labai daug padėjo. Savęs visiškai neteisinu, elgiausi nederamai, ir visų kam suteikiau neigiamus jausmus nuoširdžiai ATSIPRAŠAU.

Derekas.
Vartotojo avataras
cezis
Patyręs narys
Aviliai:Daugiaaukščiai 10R
Bičių šeimų skaičius:>6
Bitininkavimo stažas:1
Pranešimai:1708
Užsiregistravo:2011 Spa 01 , 00:26

Re: ATSIPRAŠYMAS

2016 Vas 01 , 09:04

Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum

Beje, aš ne iš įžeistųjų, bet tokių žinučių kartais labai trūksta :beer:
Vartotojo avataras
Kest
Patyręs narys
Aviliai:Dadano tipo 22 r. aviliai
Bičių šeimų skaičius:5
Bitininkavimo stažas:8
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:3978
Užsiregistravo:2010 Vas 11 , 19:35

Re: ATSIPRAŠYMAS

2016 Vas 01 , 09:37

Džiugu,kai kažkas randa teisingą kelią!
'Daryk tai,kuo tiki,tikėk tuo,ką darai
onute20114
Patyręs narys
Aviliai:Dadano
Bičių šeimų skaičius:3
Bitininkavimo stažas:4
Bičių rasė:Bakfasto
Pranešimai:50
Užsiregistravo:2011 Geg 03 , 09:43

Re: ATSIPRAŠYMAS

2016 Vas 01 , 09:39

[quote="Derekass"]

Šaunuolis Derekai, Tu pradedi naujus bitininkavimo metus nuo gražaus poelgio. Sėkmės!
Prisipažinsiu, kad ne visada buvo malonu skaityti forumą, kai nekultūringai bendraujama. (Tai ne tik dėl Tavęs).
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: ATSIPRAŠYMAS

2016 Vas 01 , 14:56

Gal ir man, ko nors atsiprašyti? :think: Bet už savo šunybes, aš jau "atsėdėjau", tak čto - apsieis vestuvės be ramunėlių... :wasntme: ;)
Vartotojo avataras
Rimas007
Patyręs narys
Aviliai:daugiaaukščiai.T-18
Bičių šeimų skaičius:120
Bitininkavimo stažas:9
Pranešimai:1038
Užsiregistravo:2009 Lap 09 , 22:36

Re: ATSIPRAŠYMAS

2016 Vas 01 , 22:00

Sergijus rašė:Gal ir man, ko nors atsiprašyti? :think: Bet už savo šunybes, aš jau "atsėdėjau", tak čto - apsieis vestuvės be ramunėlių... :wasntme: ;)
Šiaip nežinau, ar bepadės tie tavo atsiprašymai :) bet, kad nors kažkiek ,,suamartizuotum,, situacijas į kurias matau dažnai papuoli, patarčiau - gal geriau kiekvieną savo sakinį, kurį ateityje rašysi forume, ir visai net nesvarbu kurioje temoje, kam ir apie ką pradėk nuo žodelio ATSIPRAŠAU...... ir žmonės supras....žinau , kad kitiems pradžioje sunku būna :) , bet laikui bėgant , taip išmoksta normaliai bendrauti. Sėkmės ;)
Visiems jums-linkiu laimės
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: ATSIPRAŠYMAS

2016 Vas 01 , 23:30

Aaaaaiiiiffffku. Kas dar, tokios pat nuomonės kaip ir Rimantas? :think: Susirinkit, bent 10 mano "nuskriaustųjų" ir pasiguoskit šiame skyriuje......Ir aš atsiprašysiu......Nesitikiu, jog suprasit, bet nors būsiu pabandęs... ;)
Vartotojo avataras
greitabite
Patyręs narys
Aviliai:Warrė tipo hibridas (med. daugiaaukštis)
Bičių šeimų skaičius:20
Bitininkavimo stažas:32
Bičių rasė:Bakfasto,Karnikos F1
Pranešimai:2546
Užsiregistravo:2013 Geg 13 , 13:09

Re: ATSIPRAŠYMAS

2016 Vas 02 , 07:54

Ai, visi atsiprašinėja, tai ir aš atsiprašau Kicės, kad mažai jai dėmesio skyriau. Tik kas sykį per mėnesį žinutę rašiau :rose:
Kuria išmintim vadovautis? "tinginiai dirba dukart" ar "tinginiai progreso variklis"? Matyt, tingėti verta tik tada, kai to reikia progresui.
Derekass
Bičių šeimų skaičius:5+2
Bitininkavimo stažas:3
Bičių rasė:Naminės+Buckfast
Pranešimai:11
Užsiregistravo:2016 Vas 01 , 01:55

Re: ATSIPRAŠYMAS

2016 Vas 02 , 21:59

Deja laiko atgal neatsuksiu dėl visų praeities klaidų (aplamai), tad bent ateityje gyvensiu kitaip. Vienaip ar kitaip klaidos- geros pamokos ateičiai☺ Derlingų ir nepamirštamų metų bičiuliai, visose srityse☺

Grįžti į