Pasiaiškinimai

Vartotojo avataras
greitabite
Patyręs narys
Aviliai:Warrė tipo hibridas (med. daugiaaukštis)
Bičių šeimų skaičius:20
Bitininkavimo stažas:32
Bičių rasė:Bakfasto,Karnikos F1
Pranešimai:2546
Užsiregistravo:2013 Geg 13 , 13:09
Re: Pavasaris 2017

2017 Kov 10 , 07:14

plikas rašė: Tikrai- Liuka ne ragana, o Karalienė... ;)
A-aaa. Aš irgi taip įtariau. Ar tik nebus piktoji Sniego karalienė iš Anderseno pasakos, na ta, kuri ledu verčia vaikinų širdis? ;)
Kuria išmintim vadovautis? "tinginiai dirba dukart" ar "tinginiai progreso variklis"? Matyt, tingėti verta tik tada, kai to reikia progresui.
Vartotojo avataras
kice
Patyręs narys
Aviliai:dadanai, daugiaukščiai 10-rėmiai
Bičių šeimų skaičius:30
Bitininkavimo stažas:15
Bičių rasė:Carnica, buckfast
Pranešimai:3591
Užsiregistravo:2008 Geg 05 , 12:15

Re: Pavasaris 2017

2017 Kov 10 , 09:06

greitabite rašė:
plikas rašė: Tikrai- Liuka ne ragana, o Karalienė... ;)
A-aaa. Aš irgi taip įtariau. Ar tik nebus piktoji Sniego karalienė iš Anderseno pasakos, na ta, kuri ledu verčia vaikinų širdis? ;)
Ne, ji Biciu Karaliene.. Oficiali, karunuota.
Katėms žiurkių nuomonė nerūpi..
pilkasai
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:kintantis
Bitininkavimo stažas:0
Bičių rasė:vietines misrūnes
Pranešimai:310
Užsiregistravo:2016 Rgp 01 , 10:42

Re: Pavasaris 2017

2017 Kov 10 , 13:04

ot veikejai, juk RAGANU KARALIENE :chuckle
vinipux
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:3130
Užsiregistravo:2009 Vas 17 , 20:19

Re: Pavasaris 2017

2017 Kov 10 , 13:55

klystate abu su Grt. bite- Liuka bičių fėja- nepalyginsi su dviem forumo raganom (tiksliau -žiežulom)
Vartotojo avataras
Robertas
Patyręs narys
Aviliai:Daugiaaukščiai ir įvairių kolekcija...
Bičių šeimų skaičius:apie: 50
Bitininkavimo stažas:23
Bičių rasė:B+C+V
Pranešimai:588
Užsiregistravo:2008 Gru 11 , 01:14

Re: Pavasaris 2017

2017 Kov 12 , 19:41

Nu va mano rainosios dar tik bunda. Perų neturi dar nei viena. Šiandien dugnus išvaliau, maisto kontrolė. Kai kurioms teko keletą medaus rėmelių įdėti arba kandi užvožti. Bitės ramios, tiesiog šilkinės, Žilvinui ačiū. :ok:

Želmeninės Žasys masiškai skrenda, Gervės trimituoja, Pempės vestuves kelia, Vieversiai čirena, Ligutės gieda. Jūrinis erelis virš miško suko ratus.
POOOOVASARIS..... :dance: :dance: :gANDb:
Vartotojo avataras
Liuka
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:dadanai
Bičių šeimų skaičius:150
Bitininkavimo stažas:32
Pranešimai:2579
Užsiregistravo:2009 Vas 08 , 14:20

Re: Pavasaris 2017

2017 Kov 13 , 20:08

greitabite rašė: Liuka, jūs jokia ragana, nors išsijuosusi bandot priburt kažkokių tragedijų mano bitėms. Esant tiesiog moteris linkinti pikta.
Bitėm niekada nebūriau ir nelinkėjau blogo,vat tik jum linkėjau dar rudenį,kad suviduriuotut,primaitinę bites buiza.Dabar va už tą timolį sirupe irgi linkiu to paties :) Jeigu išsipildė,tada galit mane vadint ragana :)
Karalienės kadencija mano jau senokai pasibaigus :)
Vartotojo avataras
greitabite
Patyręs narys
Aviliai:Warrė tipo hibridas (med. daugiaaukštis)
Bičių šeimų skaičius:20
Bitininkavimo stažas:32
Bičių rasė:Bakfasto,Karnikos F1
Pranešimai:2546
Užsiregistravo:2013 Geg 13 , 13:09

Re: Pavasaris 2017

2017 Kov 13 , 23:58

Liuka rašė:
greitabite rašė: Liuka, jūs jokia ragana, nors išsijuosusi bandot priburt kažkokių tragedijų mano bitėms. Esant tiesiog moteris linkinti pikta.
Bitėm niekada nebūriau ir nelinkėjau blogo,vat tik jum linkėjau dar rudenį,kad suviduriuotut,primaitinę bites buiza.Dabar va už tą timolį sirupe irgi linkiu to paties :) Jeigu išsipildė,tada galit mane vadint ragana :)
Karalienės kadencija mano jau senokai pasibaigus :)
Taigi aiškiai parašiau, kad ne ragana, o tik pikta linkinti moteris. Nieko panašaus į viduriavimą neišsipildė. O timolis kaip tik skirtas tam, kad sirupas su duonele neprarūgtų ir nepakentų bitėms, bet sumažintų erkių skaičių. Matyt pyktis trukdo blaiviai mąstyt? :rose: Mano aplinkos moterys etiketę 'ragana' priima kaip komplimentą. Jūs tokių gebėjimų neturit.
Kuria išmintim vadovautis? "tinginiai dirba dukart" ar "tinginiai progreso variklis"? Matyt, tingėti verta tik tada, kai to reikia progresui.
Vartotojo avataras
kice
Patyręs narys
Aviliai:dadanai, daugiaukščiai 10-rėmiai
Bičių šeimų skaičius:30
Bitininkavimo stažas:15
Bičių rasė:Carnica, buckfast
Pranešimai:3591
Užsiregistravo:2008 Geg 05 , 12:15

Re: Pavasaris 2017

2017 Kov 14 , 08:21

greitabite rašė: Taigi aiškiai parašiau, kad ne ragana, o tik pikta linkinti moteris. Nieko panašaus į viduriavimą neišsipildė. O timolis kaip tik skirtas tam, kad sirupas su duonele neprarūgtų ir nepakentų bitėms, bet sumažintų erkių skaičių. Matyt pyktis trukdo blaiviai mąstyt? :rose: Mano aplinkos moterys etiketę 'ragana' priima kaip komplimentą. Jūs tokių gebėjimų neturit.
kazi, ar tamsta neuzvalgei tu kempiniu, kur is misko kada parsinesei ir bobute liepe ismesti?
Katėms žiurkių nuomonė nerūpi..
Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys
Aviliai:daugiaaukščiai, rėmelis 360x200
Bitininkavimo stažas:32
Bičių rasė:A. m. carnica
Pranešimai:1296
Užsiregistravo:2009 Gru 29 , 13:21

Re: Pasiaiškinimai

2019 Vas 12 , 17:43

Kest rašė:"Susiskambinau su tokia Kinderiene Kaune. Šauni moteris, žadėjo parūpinti man bičių tranų, be galo reikalingų man bendrajai tonizacijai, darbingumui prie knygos. Susitarėm: po sekmadienio paskambinsiu, nuvyksiu, gausiu. Šitai Kinderienei dovanoju savo naujai išėjusias knygas, tai įsigijau jos asmenyje gerą bičiulę. Ačiū jai."
Čia J.Baltušio citata iš prisiminimų knygos.Ką jis turėjo omenyje apie tuos tranus?
Kest
„Netikėtai atėjo Danguolė Murmaitė, jauna mergaičiukė iš Butėnų kaimo, šiemet baigusi Svėdasų vidurinę. <...> Naivi be galo ir krašto. Sustojo vidury kambario: akys pilnos ašarų, tyli keliolika minučių... Ir užsibuvo, neišeina ir neišeina, gerų porą valandų užtruko. O ko? Ir ką su tokia daryti? <...> Viešpatie, jeigu gali, pasaugok ateityje mane nuo jaunų mergužėlių!“

Juozas Baltušis
O kaip dėl „Bakfasto rasės“, jei „ jis (brolis Adomas) sako, kad tai ir ne linija – tai toks mišrūnas“?! A. Amšiejaus teiginių parafrazė

Grįžti į