Kas dainon nesudėta :)

Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys
Aviliai: daugiaaukščiai, rėmelis 360x200
Bitininkavimo stažas: 32
Bičių rasė: A. m. carnica

Re: Kas dainon nesudėta :)

2020 Kov 23 , 20:54

SUKČIUS ir be tavęs aptries visas forumo temas - turi „pasižymėti” kilsteldamas koją ties kiekviena. Juk bendraminčių vis dar randa... :lol:
O kaip dėl „Bakfasto rasės“, jei „ jis (brolis Adomas) sako, kad tai ir ne linija – tai toks mišrūnas“?! A. Amšiejaus teiginių parafrazė
Vartotojo avataras
Kest
Patyręs narys
Aviliai: Dadano tipo 22 r. aviliai
Bičių šeimų skaičius: 5
Bitininkavimo stažas: 8
Bičių rasė: bakfastas

2020 Kov 23 , 21:05

Vasarinis rašė:
2020 Kov 23 , 20:54
SUKČIUS ir be tavęs aptries visas forumo temas - turi „pasižymėti” kilsteldamas koją ties kiekviena. Juk bendraminčių vis dar randa... :lol:
Išeitų,kad aš čia triedžiu ant tavo temų?
Kest
'Daryk tai,kuo tiki,tikėk tuo,ką darai
Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys

2020 Kov 23 , 21:13

Kest rašė:
2020 Kov 23 , 21:05
Išeitų,kad aš čia triedžiu ant tavo temų?
Kest
Viskas priklauso nuo atsakymo į aukščiau mano užduotą klausimą https://mano-bites.lt/viewtopic.php?f=5 ... 48#p130848.
Nes jeigu nematai akivaizdaus TRANO melo, tai dar kartą LABAI NUOSEKLIAI viską parodysiu, bet jeigu tik trolini... :wasntme:
O kaip dėl „Bakfasto rasės“, jei „ jis (brolis Adomas) sako, kad tai ir ne linija – tai toks mišrūnas“?! A. Amšiejaus teiginių parafrazė
Vartotojo avataras
Kest
Patyręs narys

2020 Kov 23 , 21:40

Vasarinis rašė:
Nes jeigu nematai akivaizdaus TRANO melo, tai dar kartą LABAI NUOSEKLIAI viską parodysiu, bet jeigu tik trolini... :wasntme:
Gal tu neberodyk.Nebeskanu čia viskas.
Kest
Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys

2020 Kov 23 , 21:44

Kest rašė:
Kest
Kur čia bus skanu, kai su sukčiais susitapatinti nenori, bet užgautos ambicijos neleidžia pripažinti akivaizdžių tiesų.
Vartotojo avataras
Kest
Patyręs narys

2020 Kov 23 , 21:54

Vasarinis rašė:
2020 Kov 23 , 21:44
Kur čia bus skanu, kai su sukčiais susitapatinti nenori, bet užgautos ambicijos neleidžia pripažinti akivaizdžių tiesų.
Tų ambicijų pats turi ne ką mažiau.
Traną vadinti sukčiumi,tiesiog nepadoru ir negarbinga.
Kest
Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys

2020 Kov 23 , 22:17

Kest rašė:
2020 Kov 23 , 21:54
Tų ambicijų pats turi ne ką mažiau.
Traną vadinti sukčiumi,tiesiog nepadoru ir negarbinga.
Kest
Atsakymą žiūrėti čia viewtopic.php?f=51&t=4438&p=130864#p130864.
O padorumą ir garbę mes, matyt, suprantam skirtingai... :dontknow:
Vartotojo avataras
rimantas000
Patyręs narys
Aviliai: WBC=T-18 aviliai+ dreve+ seni kelmai
Bičių šeimų skaičius: 35
Bitininkavimo stažas: 15
Bičių rasė: bakfastas+lietuviska

2020 Kov 23 , 22:30

Kest rašė:
2020 Kov 23 , 20:21
Rimantai,
perskaitykite dar kartą tai, ką parašėte(būtų geriau rytoj)
Kest
Kestai ,
ir as turiu teise tau patarti ,paskaityk ka prirasinejai ,
ir apmastyk ,( ir geriau ta padaryk kaip pasaulinio karo vokieciu armijoje liepdavo daryti-po savaites )
tokiu patarimu galiu parasyti aibe.
Dar prisimenu neadekvatumo isikunijimu Liuka ir Kyce ,neeilines turgaus bobeles du batai-pora,atrodo nesuprantat ,kad reikia argumentais diskutuoti ,o ne lysti i asmeniskumus ,kaip kaimo bobos daro, kai argumentu pritruksta - pradeda kalba sukti ,apie tai ,kad nosis ne i ta puse pakrypusi....
duokit bitems laisve !
nekaitalioju motinu ir bitems ziemoti palieku medu.
Vartotojo avataras
rimantas000
Patyręs narys

2020 Kov 23 , 22:44

Kest rašė:
Vasarinis rašė:
Kest
lengviausia akutes uzmerkti ir tegu dar vienas nuogas karalius sau vaiksto....
juodas jumoras ......
duokit bitems laisve !
Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys

2020 Kov 24 , 00:04

Rikas rašė:
2020 Kov 23 , 23:43
Kest, neimk į galvą. Per ilgus metus Vasarinio blogas vardas gerai žinomas.
SUKČIAUS anketa dar net trijų metų čia neegzistuoja, bet apie „ilgus metus” peza. :chuckle
Gal Virzis pasakojo? :lol:
Vartotojo avataras
Kest
Patyręs narys

2020 Kov 24 , 09:20

rimantas000 rašė:
2020 Kov 23 , 22:44
lengviausia akutes uzmerkti ir tegu dar vienas nuogas karalius sau vaiksto....
juodas jumoras ......
Rimantai,ar nepastebėjote vieno dėsningumo,kad kuo karalius su didesniu autoritetu,tuo didesnės minios,bandančios jį nurengti?Gal tai tiesiog pigus bandymas iškelti save,menkinant kitą?
Ką manote?
Kest
Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys

2020 Kov 24 , 09:38

Kest rašė:
Rimantai,ar nepastebėjote vieno dėsningumo,kad kuo karalius su didesniu autoritetu,tuo didesnės minios,bandančios jį nurengti?Gal tai tiesiog pigus bandymas iškelti save,menkinant kitą?
Ką manote?
Kest
Žinai, Kest, jei ir parodžius pirštu nepastebi savo nuogo karaliaus melo ginant savo „garbę”, tai esi toks pat apgailėtinas kaip ir tavo autoritetas.
Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys

2020 Kov 24 , 09:50

TRANAS rašė:
2020 Kov 24 , 09:36
Rimantai, ko tu ten vis muistaisi ir nerimsti? Ar nuo to KOKYBIŠKO medaus ne tik tavo bitėms, bet ir tau vidurius paleido?

Veryga sakė, kad nuo šitokio negalavimo ricinos alėjus padeda :chuckle
Tikiuosi visi sveiko proto forumo nariai (o jų tikrai yra) pastebi, kaip neturintys jokios garbės, o tik savo užgautas ambicijas, „autoritetai” bando įvelti į aukščiau matomo pobūdžio polemiką.
Čia jų stichija, nes argumentais kalbėti per silpnos blauzdos... :wasntme:
Vartotojo avataras
Kest
Patyręs narys

2020 Kov 24 , 10:04

Vasarinis rašė:
2020 Kov 24 , 09:38
Žinai, Kest, jei ir parodžius pirštu nepastebi savo nuogo karaliaus melo ginant savo „garbę”, tai esi toks pat apgailėtinas kaip ir tavo autoritetas.
Bičiuli,Vasarini,
tie pabaksnojimai pirštu man nieko nereiškia.Nesu detektyvas,kad knaisiočiausi po istorinius dalykus ir žiūrėti,kas ką parašė,ar nedarašė.Tegul būna tai judviejų reikalas.Iš tavęs tiesiog trykšta pyktis:"tai esi toks pat apgailėtinas kaip ir tavo autoritetas",nors viduje greičiausiai esi geras žmogus.Tavo vertinimas,tiesa sakant,man nelabai ir svarbus.Nenoriu su tavimi pyktis.Su niekuo nenoriu pyktis.
Tas nuogas karalius išmokino mane bitininkauti.Ne tik mane!Paskaityk jo temas.Tai darė daug ir nuoširdžiai,nedozuodamas informacijos.Taip,gal ne su viskuo sutinku,laikas daug ką koreguoja.
Tai kas čia forume jo surašyta,tikrai turi liekamąją vertę.
Ką padariau šioje srityje aš???Beveik nieko.
Ką padarė Rimantas?Padėjo po aviliais svarstykles ir informuoja,kas kiek per savaitę suvalgė.
Ką šioje srityje nuveikei pats?
Kest
Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys

2020 Kov 24 , 10:37

Kest rašė:
2020 Kov 24 , 10:04
Bičiuli,Vasarini,
tie pabaksnojimai pirštu man nieko nereiškia.Nesu detektyvas,kad knaisiočiausi po istorinius dalykus ir žiūrėti,kas ką parašė,ar nedarašė.Tegul būna tai judviejų reikalas.Iš tavęs tiesiog trykšta pyktis:"tai esi toks pat apgailėtinas kaip ir tavo autoritetas",nors viduje greičiausiai esi geras žmogus.Tavo vertinimas,tiesa sakant,man nelabai ir svarbus.Nenoriu su tavimi pyktis.Su niekuo nenoriu pyktis.
Tas nuogas karalius išmokino mane bitininkauti.Ne tik mane!Paskaityk jo temas.Tai darė daug ir nuoširdžiai,nedozuodamas informacijos.Taip,gal ne su viskuo sutinku,laikas daug ką koreguoja.
Tai kas čia forume jo surašyta,tikrai turi liekamąją vertę.
Ką padariau šioje srityje aš???Beveik nieko.
Ką padarė Rimantas?Padėjo po aviliais svarstykles ir informuoja,kas kiek per savaitę suvalgė.
Ką šioje srityje nuveikei pats?
Kest
Jeigu tau pabaksnojimai pirštu į oponento melą NIEKO NEREIŠKIA, tai kaip mes galime diskutuoti?! Diskusija turi turėti tam tikras taisykles. Ir svarbiausia iš jų, kaip ir vienas iš Dievo įsakymų – NEMELUOK!
O jeigu tavo mokytojas akivaizdžiai meluoja, bet tu nenori to matyti, nes tau nepatogu, tai tuomet ko tokia diskusija verta ir apskritai ar verta diskutuoti?
Juk esi ne kvailas ir matai kur nuėjo Virzis su savo melu ir kaip tai yra koktu, nes belieka tik triesti visais frontais...
Todėl, jei nenori diskutuoti be melo ir iš esmės, tai neverta diskutuoti išvis. Nes viskas prasidėjo nuo mano ARGUMENTUOTO atsakymo Stasiui (BitinelisStasys), bet pats net nepabandei savo nepasitenkinimo išreikšti kažkokiais konkrečiais argumentais. Tik parašei: „Bičiuli,nėra mano poste jokių "argumentų".Tik siūliau tau atkreipti dėmesį į tai,ką parašiau“. Ar pats supranti savo teiginio absurdiškumą? Atkreipti dėmesį į NEPATEIKTUS argumentus?!
O dabar lekiu į bityną... :bee
Vartotojo avataras
rimantas000
Patyręs narys

2020 Kov 24 , 13:17

Tranas rase :
<Rimantai, ko tu ten vis muistaisi ir nerimsti? Ar nuo to KOKYBIŠKO medaus ne tik tavo bitėms, bet ir tau vidurius paleido?>
Trane, kodel savo zodzio negali laikytis ,zadejai i karantina nueiti ,bet vis muistaisi ir nerimti ten savo apkasuose...
Padidink remelio ploti iki 100 mm bus tau ir efektyvumas ir suderinta su gamtos logika 3 remelius i korpusa idejai ir sau svilpauk rereikia vargti su atakiavimu ir dar nepamirsk prirasyti,kad viskas paremta simtamete patirtimi ...
Kandus ir as galiu buti ,o jei dar panagrinesim ,jusu poziuri i Lansbergi ,kuris labai matyt,prisideda prie jusu alternatyvios bitininkavimo technologijos ,tai galima nesunkiai ir diagnoze konstatuoti...
duokit bitems laisve !
Vartotojo avataras
rimantas000
Patyręs narys

2020 Kov 24 , 13:56

Kest rašė:

Ką manote?
Kest
Buvo tokiu ,kurie elementarius fizikos desnius neige ,o visas choras pritare,na taip galima pasakyti ,kad tai nuomone ,bet jei nuomone niekam tikusi ,tai ir sakau , kad ji niekam tikusi..
Tranas irgi uzstrigo kazkur praeityje ,akivaizdzios klaidos bado akis ,o jis groja kaip sugedusi plokstele,jo autoritetas tikrai nekyla del to , netik mano akyse,bandem draugiskai neuzgaudami parodyti ,bet zmogus tikriausiai nuo mastymo ribotumo ar del baimes prarasti autoriteta senas giesmes gieda ,be to rado sau kompanjona ,kurio bites ziema vasko kandys doroja ......
....100 kg medaus is avilio man joks ne rodiklis,tai tik biznis ir dar gal pasipuikavimas . Kretaviciaus disertacija pasiskaitinekit apie medu ir jo kokybe ir dar su juo paciu pasisnekekit,zinosite kuo virsta simtai kilogramu medaus is avilio ....
Uzsigauti nereikia ,argumentus reikia kloti ir nereikia nusileisti iki turgaus bobos lygio....Ka labai jau nepatinka mano svarstykles po aviliais,jei nepatinka tai neskaitykit ka rasau ,as gi nerasau apie tai ,kad as turiu svarstykles ,o jus ne ...
Rasau zmonems ,kuriems yra idomu ,nes svarstykles labai daug pasako ,apie biciu gyvenima ,atsimenu ,kaip jus stebejotes ir saket kad taip negali buti,kad as klystu,kuomet pavasaryje bites jau gausiai skraide ir nese ziedadulkes ,o aviliu svoriai ,krisdavo dramatiskai,nors plesimu nebuvo.Vidmantas, tuomet turedamas vienas svarstykles, patvirtino mano teiginius ,o jei jo nebutu ,kas tuomet butu ? Akla klaidinga kritika...
duokit bitems laisve !
Vartotojo avataras
Vasarinis
Patyręs narys

2020 Kov 24 , 20:15

Rikas rašė:
2020 Kov 24 , 19:08
Kest, žaviuosi tamstos tikėjimu kiekvieno žmogaus padorumu, tačiau kas per paukštis yra Vasarinis yra ir buvo aišku jau seniai. Kelių metų archyviniai bičiulių įrašai yra pamokantys...
Virzis rašė:
2019 Vas 28 , 23:39
PC. Vasarinis nieko naujo neparašė, ką pats rašei prieš kelis metus. Kas skaito forumo archyvus, tas žino, kokį netikusį vardą turi Vasarinis. Su juo šneka baigta.
rimantas000 rašė:
2020 Kov 24 , 14:34
Tu geriau atsakyk,ar tau priklause Virzio acc ?
Rikas rašė:
2020 Kov 24 , 18:50
Vasarinis su Rimantu000 negali pamiršti kažkokio Viržio, kaip kokios paauglės pirmos meilės. Matyt abu gerai padulkino, kad užvedus kalbą apie bites vis dūsauja, o ką Viržis rašė. Nu tiedu nesupranta, kad čia bitininkų forumas, o ne meilės/nemeilės portalas.

Klausyk, ŠIUKŠLIAU! Ir visiškai nesvarbu – Rikas tu, ar Virzis, o gal Gabija, kurios labai pikantiškų skelbimų aptikau internete, rašytų iš to paties IP adreso, iš kurio ir tu čia forume triedi.

Aš renku visą informaciją, kad įrodyti ne tik Admin‘ui, bet ir visiems sveiko proto forumo nariams, koks tu esi ŠIUKŠLIUS. Ir geriau patikėk, kad aš tai padarysiu (jei netiki – pasiklausk tų, kurie mane geriau pažįsta).

Todėl siūlau tau kompromisą – dink iš čia!

Kitu atveju aš ne tik ARGUMENTUOTAI kreipsiuosi į Admin’ą, bet ir paviešinsiu tą pikantišką skelbimą.
Diskusija su tavimi baigta!
Vartotojo avataras
rimantas000
Patyręs narys

2020 Kov 25 , 00:18

<Bitininkui GEROVĖS VALSTYBĖ prasideda, kai jo bičių šeimoms vadovauja grynaveislės karnikos ar bakfasto karalienės. Bitininkų GEROVĖS PRINCIPAS: bitininkas PRIŽIŪRI bičių šeimų PAGAL GALIMYBES, o jo bičių šeimos GAUNA grynaveislių motinų PAGAL POREIKĮ.>
sakyciau tai blondines parasas . Kieciau sunku ir sugalvoti,visa laika stebino tokie lozungai .... :o
Gabija( Riki,Virzi) ,ar atspejau del plauku spalvos ?
duokit bitems laisve !
Vartotojo avataras
rimantas000
Patyręs narys

2020 Kov 25 , 09:17

Rikas rašė:
2020 Kov 25 , 07:08
'Prastam šokėjui ir kiaušiniai trukdo.' Nenuostabu, kad Rimantas000 negali pasinaudoti išmintungais Trano patarimais.
vot tau pasiseke ,kaip loterijoje ,tu gi gimei be kiausu ,tiesa ? :lol:
duokit bitems laisve !

Grįžti į

REKLAMOS PLOTAS