Ne apie bites

Čia rašome viską, kas nesusiję su bitelėmis, bitininkavimu ir pan.
Vartotojo avataras
Rolandas30
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaaukščiai
Bičių rasė:buckfast
Pranešimai:1045
Užsiregistravo:2008 Spa 22 , 11:24
Re: Ne apie bites

2020 Lie 16 , 01:25

Labai vykęs anegdotas, Psilas, ypač pastaruoju metu😉
edmundas
Patyręs narys
Pranešimai:304
Užsiregistravo:2009 Bal 18 , 12:42

Re: Ne apie bites

2020 Lie 16 , 12:17

Kam anekdotas, o kas išgyveno ta laikotarpi
Psilas
Patyręs narys
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:2
Bitininkavimo stažas:2
Pranešimai:1209
Užsiregistravo:2010 Kov 18 , 22:17

Re: Ne apie bites

2020 Rgs 08 , 18:42

"Facebook'e įkėliau skelbimą, kad parduodu plastiko vaškuoles. Daug plastiko nemylėtojų, kurių kaip ir visi argumentai kad plastikas blogai, nors gyvena tarp plastiko , neturi jokios prasmės, nes tai yra įsitikinimai be argumentų." Cia is Admin pranesimo apie plastikines vaskuoles.
Rodos is temos Ruduo 2020 "dingo" mano pranesimas, kai retai tai ivyksta kazkaip net suabejoji ar isvis rasei...
Vienas dalykiukas, kad tam tikra prasme, savo stiliumi atkreipiau demesi, kad kai kuriuose pranesimuose truksta argumentu ar logikos.
Kitas dalykiukas " Ruduo 2020" neapibrezia kazkokios temos, kam nusizengti ir nebuvo galimybes.
Dar vienas dalykiukas: po to kai "geri" metai forume dejosi velniava, tas "Jusu" teisuoliskumas sudilusio skatiko nevertas...
Vartotojo avataras
Admin
Administracija
Aviliai:Daugiaaukščiai 10 rėmų
Bitininkavimo stažas:12
Pranešimai:690
Užsiregistravo:2008 Bal 28 , 11:30

Re: Ne apie bites

2020 Rgs 12 , 23:35

Psilas rašė:
2020 Rgs 08 , 18:42
"Facebook'e įkėliau skelbimą, kad parduodu plastiko vaškuoles. Daug plastiko nemylėtojų, kurių kaip ir visi argumentai kad plastikas blogai, nors gyvena tarp plastiko , neturi jokios prasmės, nes tai yra įsitikinimai be argumentų." Cia is Admin pranesimo apie plastikines vaskuoles.
Rodos is temos Ruduo 2020 "dingo" mano pranesimas, kai retai tai ivyksta kazkaip net suabejoji ar isvis rasei...
Vienas dalykiukas, kad tam tikra prasme, savo stiliumi atkreipiau demesi, kad kai kuriuose pranesimuose truksta argumentu ar logikos.
Kitas dalykiukas " Ruduo 2020" neapibrezia kazkokios temos, kam nusizengti ir nebuvo galimybes.
Dar vienas dalykiukas: po to kai "geri" metai forume dejosi velniava, tas "Jusu" teisuoliskumas sudilusio skatiko nevertas...
Kas čia per pykčiai?
Geriau vėliau pradėti tvarkytis negu išviso palikti kaip buvo.
--
Linkiu, kad Jums išsipildytų viskas, ko linkite kitiems...
Vartotojo avataras
Jovita
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:16
Pranešimai:2126
Užsiregistravo:2008 Bir 13 , 22:58

Re: Ne apie bites

2020 Rgs 13 , 16:03

Po darbo pavargę bitininkai}


Vartotojo avataras
Rolandas30
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaaukščiai
Bičių rasė:buckfast
Pranešimai:1045
Užsiregistravo:2008 Spa 22 , 11:24

Re: Ne apie bites

2020 Rgs 14 , 01:02

O viskas prasidėjo nuo alaus😉
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Ne apie bites

2020 Rgs 14 , 09:22

Vakar :beer: :dance: o šiandiena pirmadienis.... :devil: :devil:
Psilas
Patyręs narys
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:2
Bitininkavimo stažas:2
Pranešimai:1209
Užsiregistravo:2010 Kov 18 , 22:17

Re: Ne apie bites

2020 Rgs 27 , 10:25

Visu straipsniu neskaičiau - nesu prisiregistravus. Noriu pasisakyti apie zema IQ - man priimtina nuomone, kuria jau kazkada reiskiau, kad " IQ buvo sukurtas vidutinybių atpažinti vidutinybes". Gali būti, kad visai neblogai, kad mes netelpame i tai...
IQ genialiu zmoniu neisskiria...
Psilas
Patyręs narys
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:2
Bitininkavimo stažas:2
Pranešimai:1209
Užsiregistravo:2010 Kov 18 , 22:17

Re: Ne apie bites

2020 Lap 01 , 22:18

Ar tik man atrodo, kad po " tokio" energingo bandymo atgaivinti foruma - visai "zopacka"?

P.S. mane tai "jie" tikrai sunervavo su savo zinuciu trynimu - visai "krajov neciustvujet".
Psilas
Patyręs narys
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:2
Bitininkavimo stažas:2
Pranešimai:1209
Užsiregistravo:2010 Kov 18 , 22:17

Re: Ne apie bites

2020 Lap 01 , 22:20

Kest zadejo rudeniop pasirodyti, ar patys paskambinsite ar man tai padaryti?
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Ne apie bites

2020 Lap 02 , 10:07

Psilas rašė:
2020 Lap 01 , 22:18
Ar tik man atrodo, kad po " tokio" energingo bandymo atgaivinti foruma - visai "zopacka"?
Jei tokie "aktyvus " būsime ir toliau, tai kitais metais per vėlines forumui jau žvakučių reikės uždegti :angel:
Forumas persikėlė į "snukiadėžę", kur išvis viskas greit trinama, nors rašomi protingi komrntarai ir apie bites, tai ko gailėsi kad trinama rašliava apie bitininkus kas mažai kam idomu....
Rusų liaudis sako:
Nori padėti pradedančiam- dirbk kartu su juo,
Nori padėti meistrui- paeik į šalį, nemaišyk jam,
Nori padėti kvailiui- pats toks tapsi.
Šituose pamokymuose galima įžvelgti priežąstis, kodėl forumas apmirė :think:
Vartotojo avataras
Jovita
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:16
Pranešimai:2126
Užsiregistravo:2008 Bir 13 , 22:58

Re: Ne apie bites

2020 Lap 03 , 13:11

Nenuleiskit ranku. Rasykit kuo daugiau kazko naudingo cia. Kai kas uzsuka ir randa cia kazko idomaus, tai ir skaito. Ir siulyciau vengti gincu.
Vartotojo avataras
Kest
Patyręs narys
Aviliai:Dadano tipo 22 r. aviliai
Bičių šeimų skaičius:5
Bitininkavimo stažas:8
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:3978
Užsiregistravo:2010 Vas 11 , 19:35

Re: Ne apie bites

2020 Lap 03 , 20:30

Psilas rašė:
2020 Lap 01 , 22:20
Kest zadejo rudeniop pasirodyti, ar patys paskambinsite ar man tai padaryti?
Kada,Psilai,skambinsi?švariai apsirengsiu :)
Buvau užsukęs,pažystamų neradau,tai teko išeiti.
Kest
'Daryk tai,kuo tiki,tikėk tuo,ką darai
Vartotojo avataras
Jovita
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:16
Pranešimai:2126
Užsiregistravo:2008 Bir 13 , 22:58

Re: Ne apie bites

2020 Lap 03 , 22:31

Labas Kest. Isgirdai, kad apie Tave cia snekam? :)
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Ne apie bites

2020 Lap 03 , 22:39

Kest rašė:
2020 Lap 03 , 20:30
Psilas rašė:
2020 Lap 01 , 22:20
Kest zadejo rudeniop pasirodyti, ar patys paskambinsite ar man tai padaryti?
Kada,Psilai,skambinsi?švariai apsirengsiu :)
Buvau užsukęs,pažystamų neradau,tai teko išeiti.
Kest
Ar pats pasenai, ar mes :Jonas, Psilas,Rimontas, Tranas, Jovita ir kiti.... kad savų nebepažysti? Kiti, senoji chebra, matomai užsienyje uždarbiauja, mat ten medus brangesnis. Man tai kai kurie ir nikų galėtų nerašyti, iš turinio pažinčiau.
Kest, man atrodo, kad Psilas yra moteris, arba iš laisvės partijos deleguotas, tai tikrai prieš pokalbį verta švariai apsirengti ir protingai pasidažyti :P :P
Vartotojo avataras
Kest
Patyręs narys
Aviliai:Dadano tipo 22 r. aviliai
Bičių šeimų skaičius:5
Bitininkavimo stažas:8
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:3978
Užsiregistravo:2010 Vas 11 , 19:35

Re: Ne apie bites

2020 Lap 04 , 08:25

Jovita rašė:
2020 Lap 03 , 22:31
Labas Kest. Isgirdai, kad apie Tave cia snekam? :)
Kai gera emocija,bangas galima jausti iš toli.Organizmas nebetoleruoja užgauliojimų,menkinimo ir kitokio negatyvo.Geriau pasitraukti truputį į šoną.Tranas turi tam reikalui gerų patarlių:"duok durniui kelią","žinai žodį,žinai kelią"...Gal ta paskutinė čia tam netinka :)
Kaip jūs laikotės?Kaip bitininko metai Vokietijoje?
Pas mane dar vasarą viską nušlavė,tai teko pažystamų ir giminaičių medų pardavinėti :)
Kest
'Daryk tai,kuo tiki,tikėk tuo,ką darai
Vartotojo avataras
Kest
Patyręs narys
Aviliai:Dadano tipo 22 r. aviliai
Bičių šeimų skaičius:5
Bitininkavimo stažas:8
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:3978
Užsiregistravo:2010 Vas 11 , 19:35

Re: Ne apie bites

2020 Lap 04 , 08:40

TRANAS rašė:
2020 Lap 03 , 22:39

Ar pats pasenai, ar mes :Jonas, Psilas,Rimontas, Tranas, Jovita ir kiti.... kad savų nebepažysti? Kiti, senoji chebra, matomai užsienyje uždarbiauja, mat ten medus brangesnis. Man tai kai kurie ir nikų galėtų nerašyti, iš turinio pažinčiau.
Kest, man atrodo, kad Psilas yra moteris, arba iš laisvės partijos deleguotas, tai tikrai prieš pokalbį verta švariai apsirengti ir protingai pasidažyti :P :P
Tranai,tikrai ne jaunyn :)
Po tiek laiko negalima,kaip skradžiai į žemę pulti į glėbį.O,jeigu pakeitėte pažiūras?Po truputį reikia grįžinėti į gretas.Žiūrėkit konservatoriai,kiek metų sėdėjo apkasuose,o per šiuos rinkimus,kaip feniksai iš pelenų pakilo.Kažkas pakeitė kailiuką ir prabalsavo.Neatmeskime versijos,kad ir jūs prabalsavote už Ingridą :)
Kad Psilas ne moteris,tuo teko asmeniškai įsitikinti,bet geras makiažas dar niekam nepakenkė ;)
Kest
'Daryk tai,kuo tiki,tikėk tuo,ką darai
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Ne apie bites

2020 Lap 04 , 10:38

Psilas mąsto kaip vyras ir šiaip visas jo elgesys ir rašliava forume, vyriška, bet kai kuriuos žodžius parašo taip lyg būtų moteriška, tai ir pamaniau, kad čia kokia moteriškė gudriai užsimaskavusi. Tikiuosi Psilas už tai nesupyks? :beer:
Na apie koncervatorius geriau patylėsiu, nes gerų žodžių savo žodyne jiems nerandu. Na, o versija dėl Ingrydos man skamba visai absurdiškai, Ir kaip tau galėjo tokia mintis kilti, tikriausiai kaip ir man dėl Psilo.
Aš socialdemokratas Kestai, nuo kulnų iki galvos ir nei apsirikęs už koncervatorius ar liberalus nesu prabalsavęs. Negalima visko atiduoti privatininkams, nes jiems pinigų visada bus mažai, o didžioji dalis žmonių pasmerkta būti skurde. Dar Marksas yra pastebėjęs, kad gamybos priemonės ir žemė su visais savo turtais turi priklausyti valstybei- visiems.
Nors Lukošenkos dienos suskaičiuotos, bet esu įsitikinęs, kad visai netolimoje ateityje dauguma Baltarusijos žmonių pasiges jo tvirtos rankos neleidžiančios viską prishvatizuoti ir darbo žmones bedarbiais padaryti. Man gėda dėl Lietuvos užsienio politikos Baltarusijos atžvilgiu :shame:
Vartotojo avataras
Kest
Patyręs narys
Aviliai:Dadano tipo 22 r. aviliai
Bičių šeimų skaičius:5
Bitininkavimo stažas:8
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:3978
Užsiregistravo:2010 Vas 11 , 19:35

Re: Ne apie bites

2020 Lap 04 , 20:48

Tamstos poziciją apie konservatorius žinau,bet paklausti turėjau,mažu kas pasikeitė :)
Šįkart pirmą kartą balsavau už socdemus ir ne dėl to,kad man priimtina jų politika,tiesiog atrodo Paluckas teisingas pilietis.Marksui reiktų leisti ilsėtis ramybėje,nes ,kaip tvarkosi Valstybė su turtais akivaizdžiai matosi.
Baltarusijoje tenka dažnokai lankytis,tai ne viskas gerai,kaip jums gali pasirodyti.
Ten daug melo.
Kest
'Daryk tai,kuo tiki,tikėk tuo,ką darai
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Ne apie bites

2020 Lap 04 , 21:16

Nepolitikuokim Kestai. Kiekvienas mąstom sava galva ir turim savas vertybęs. :beer:
Dėl Palucko ir dėl Marso, MANO galva- klysti, bet čia tavo problemos. Laikas ir gyvenimas parodis kas teisus, nors man to laiko liko mažai ir tikriausiai nebeteks įsitikint ar teisus buvau, ar klydau?
Jei nenori susipykti, sako protingi žmonės, reuikia vengti mažiausiai trijų dalykų: nesiginčyti dėl politinių, religinių pažiurų ir neskolinti pinigų. Problemos bendraujant visada prasideda tada, kai užkabinami tie trys dalykai.
Girdėjau, kad perėjai ant T-18..... :chuckle

Grįžti į