Pasiaiškinimai

Albinas
Patyręs narys
Pranešimai:32
Užsiregistravo:2009 Bir 22 , 13:14
Re: Vaško plokštelių gamyba

2010 Lie 09 , 11:27

Sergijau, jei pasakyčiau kad laikau tarkim 200 seimu, bitininkauju 20 metų, tai jau pagal pačio logika galėčiau kritikuot? O jei ne, tai čia vertėtu gal jus tuos didmeistrius palikt vienus maudytis savo šlovėje? :chi: Patikėki, manau ne aš vienas pažįstu bitininkų kurie bitininkauja n laiko, prižiūri n+1 šeimą... bet yra vienas bet, jie paskendę tame lietuviškame šūde, kad tik jis viską teisingai daro ir viską žino, nepriima kito žmogaus nuomonės, ar į ją žiūri su atvira panieka ir išankstiniu nusistatymu, kuris veda į pilną destrukciją. Tikiuos Sergijau tu visiškai priešingas, nors prižiūrėtum ir vieną šeimelę aš gerbčiau tavo nuomonę ir nešokčiau į akis kai kalba Tavęs neliečia :beer:
Vartotojo avataras
kice
Patyręs narys
Aviliai:dadanai, daugiaukščiai 10-rėmiai
Bičių šeimų skaičius:30
Bitininkavimo stažas:15
Bičių rasė:Carnica, buckfast
Pranešimai:3591
Užsiregistravo:2008 Geg 05 , 12:15

Re: Vaško plokštelių gamyba

2010 Lie 09 , 12:35

:F
Paskutinį kartą redagavo kice 2010 Lie 10 , 01:01, redaguota 1 kartą(us).
Katėms žiurkių nuomonė nerūpi..
Se
Sergijus

Re: Vaško plokštelių gamyba

2010 Lie 09 , 19:37

:o
Paskutinį kartą redagavo Sergijus 2011 Vas 12 , 21:53, redaguota 1 kartą(us).
Vartotojo avataras
kice
Patyręs narys
Aviliai:dadanai, daugiaukščiai 10-rėmiai
Bičių šeimų skaičius:30
Bitininkavimo stažas:15
Bičių rasė:Carnica, buckfast
Pranešimai:3591
Užsiregistravo:2008 Geg 05 , 12:15

Re: Pasiaiškinimai

2010 Lie 09 , 19:43

Sergijau, kokiam dar š..de paskendes? Kaip rimtas bitininkas, man atrodo tu jo visai nematai - matai tik medu :lol: Bent jau aš - tik medu.. Man atrodo, kad mano bitutes kaku visai nedaro, arba daro medumi.. :chi: :dance:
Na o lietuviskame meduje skesti - prabanga.. Toli grazu ne visi sau gali tai leisti :lol:
Katėms žiurkių nuomonė nerūpi..
Vartotojo avataras
karak
Patyręs narys
Aviliai:Dedano tipo
Bičių šeimų skaičius:30
Bitininkavimo stažas:8
Bičių rasė:Bakfastas
Pranešimai:415
Užsiregistravo:2008 Geg 14 , 18:41

Re: Vaško plokštelių gamyba

2010 Lie 09 , 19:56

Sergijus rašė:
Albinas rašė:...
Atvirai paklausiu: kas tu toks,kad klausinėtum,mokytum,ar patarinėtum? Kažkas iš mūsiškių didmeistrių,yra pasakęs:"Bitininkai,visi alei vieno-individualistai"...Pabandyk paneigt,šį teiginį,"biče"...Taip,aš paskendęs lietuviškame šūde ir tik AŠ darau viską teisingai ir gerai.Taip pat,TEISINGAI,dirba,sakykim,Vinipuxas,Kicutė,Rennyka,Žilvas,Tranas ir visi likusieji bičiuliai.
Dėjau aš,ant tavo nuomonės! Savo bityne-valdovas ir karalius-aš ir jei bus destrukcija,tai bus tik MANO destrukcija ir niekeno daugiau.Ir tavo nuomonė,ar patarimas,man yra "do lampočki"...
Ar pakankamai aiškiai,mintį išdėsčiau? Ar suprasi iš karto,ar dar kartą,paaiškint reikės...?
Chebryte,kas mokat,perkelkit šią,beprasmę diskusiją į šiukšlyną,kur jai ir vieta...
Keista, kai visi įsivaizduoja esą profesionalai. Nesakau, kad toks nesate, bet labai graudu žiūrėti į tokį mąstymą, kai nieko aplinkui nematoma. Bet kažkaip abejoju, kad visur taip ier vadovaujaties vien tik savo galva. Įtariu vistiek buvo jum įkišta kažkokia finansinė paslauga.
Albinas
Patyręs narys
Pranešimai:32
Užsiregistravo:2009 Bir 22 , 13:14

Re: Pasiaiškinimai

2010 Lie 09 , 22:52

Tamsta, Sergijau vienas iš tų smarkiųjų, kurie kaip degtukai, tik blyksteli, o jokios naudos iš to smarkumo. :shame: Tik „biču“ Tamsta manęs nevadink, gerbiamas bityno karaliau ir valdove, mes ne iš tos pačios „chebros“ :F Matyt Tamsta labai dar jaunas, kad taip spurdi replika išgirdęs arba jau per senas. Reikia išmokt gerbt kito žmogaus nuomonę ir nereguot skaudžiai, na nebent gyvenimas taip sudėliojo sunkiai... Bet vis tiek, kaip sakoma: „Kreivą ožiuką vilko dantys ištaiso“ :P
Albinas
Patyręs narys
Pranešimai:32
Užsiregistravo:2009 Bir 22 , 13:14

Re: Pasiaiškinimai

2010 Lie 09 , 22:58

Na Jūs karak manau suprantate puikiai, jog kiekviename kaime ar kompanijoje atsiranda vienas toks.. švelniai tariant keistesnis ar su dėmesio stoka žmogus, kuriam forumas yra nuolatinė kova, vienintelis būdas išliet tulžį. Matyt namie nėra su kuom išsikalbėt arba jau niekas nebesiklauso .. :(
Albinas
Patyręs narys
Pranešimai:32
Užsiregistravo:2009 Bir 22 , 13:14

Re: Pasiaiškinimai

2010 Lie 09 , 23:14

Gerbiama kice, nei Jums kas uždėjo tą karūna, nei juolabiau kas nuims. Tačiau kalbėti apie tai, kad amerikietiškas fizikos vadovėlis yra sudarytas iš neteisingų ir nepasvertų palyginimų yra tikrai nepasverta. Nebūtina desperatiškai aiškintis, tiesiog prisistačius, kaip pedagogei, kuri moko vaikus fizikos mes ir keliame reikalavimus aukštesnius kai kalba eina apie fizikinius reiškinius ir norėtųsi, kad žodžiuose jaustųsi kompetencija. Tikiuosi nesupykote, nes tikrai nenorėjau užgaut. Tiesiog pastebėjau kaip vieną bičiulį demonstruodama savo profesinius gabumus stengėtės viešai pajuokt, tačiau net ir geriausiems kai kada reikia laikytis kukliau :) Atsiprašau jei ką mano nuomonė užgavo, kai stengiausi pataisyt ;)
vinipux
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:3130
Užsiregistravo:2009 Vas 17 , 20:19

Re: Pasiaiškinimai

2010 Lie 09 , 23:58

nu ką trumpalaikis su perkūnija nulijo ir vėl ramu....perfrazuojant seną posakį išeitų;- išlindo Albinas iš kanapių ir po kelių menesių surado paskleistą didžiulę Kicės netiesą ,griaunančią visą fizikos mokslą,(geriau vėliai negu niekad)
kita vertus-kol dar vaikai mokėsi pavarčiau fizikos vadovėli ,pašiurpau ir nieko nesupratau,o pasirodo jis amerikoniškas...tada viskas aišku.....
trečia pastaba--pipiras sriuboje ir dar kaip reikalingas--tik gal būtų geriau kad jis retkarčiais būtų kvepiantysis o ne vien tik juodasis ;)
Se
Sergijus

Re: Pasiaiškinimai

2010 Lie 10 , 00:05

:chi:
Paskutinį kartą redagavo Sergijus 2011 Vas 12 , 21:57, redaguota 1 kartą(us).
vinipux
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:3130
Užsiregistravo:2009 Vas 17 , 20:19

Re: Pasiaiškinimai

2010 Lie 10 , 21:36

va čia visa esmė- kvepeti reikia taip kaip mokam ,o ne pagal vėjo kryptį. Kad neatsitiktų kaip tam svogūnui kuris labai gailėjo šeimininkės ,kuri jį lupdama verks. :beer:
Vartotojo avataras
zilvasss
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaaukščiai, 8 ir 10 rėmų
Bičių šeimų skaičius:100
Bitininkavimo stažas:25
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:4991
Užsiregistravo:2009 Sau 25 , 16:06

Re: Be pavadinimo...

2010 Spa 03 , 11:31

Bitininkai forumą skaito ne tik kad paplepėt, bet ir ieškodami informacijos.Aš taip pat.Dalinuos ir gaunu.Čia galima rasti tokių dalykų kurių literatūroje nėra.Informacija kainuoja.Kursai, knygos, sugaištas laikas, pravažiuoti kilometrai(ir išgertas brendžiukas kuris liežuvį atriša ;) ).Vertinga informacija kainuoja daug ir reikia džiaugtis jog ja kas dalinasi.Įsivaizduokit toliau situaciją: neberašau, Vidmantas nerašo, Audrūnas nerašo,Tranas nerašo...ir dar kokie 10 labiau patyrusių bitininkų.Likę ežiukai klaidžioja rūke cituodami Kriščiūno knygos ištraukas.
Dabar įžeidei mane.Kas sekantis?
tinginiai progreso variklis
Vartotojo avataras
Nierka
Patyręs narys
Aviliai:Dadano
Bičių šeimų skaičius:3
Bitininkavimo stažas:2
Pranešimai:349
Užsiregistravo:2009 Lap 17 , 21:49

Re: Be pavadinimo...

2010 Spa 03 , 12:28

Aš irgi manau, kad tamsta Sergijau per daug atrišote liežuvį ir nebesiskaitote su forumo dalyviais.. Ne Dievas tesate truputi nusileiskite ant žemės ir pradėkite pagarbiau bendrauti su pašnekovais, nes po tokių išsišokimų gali nė liežuvis nebepadėti...Be pykčių tamsta ;)
Se
Sergijus

Re: Be pavadinimo...

2010 Spa 03 , 13:00

;)
Paskutinį kartą redagavo Sergijus 2011 Vas 12 , 21:59, redaguota 1 kartą(us).
Vartotojo avataras
kice
Patyręs narys
Aviliai:dadanai, daugiaukščiai 10-rėmiai
Bičių šeimų skaičius:30
Bitininkavimo stažas:15
Bičių rasė:Carnica, buckfast
Pranešimai:3591
Užsiregistravo:2008 Geg 05 , 12:15

Re: Be pavadinimo...

2010 Spa 03 , 17:07

Nierka rašė:Aš irgi manau, kad tamsta Sergijau per daug atrišote liežuvį ir nebesiskaitote su forumo dalyviais.. Ne Dievas tesate truputi nusileiskite ant žemės ir pradėkite pagarbiau bendrauti su pašnekovais, nes po tokių išsišokimų gali nė liežuvis nebepadėti...Be pykčių tamsta ;)

nu jau tik.. koks jautruolis savo adresu ziuriu.. oho..
O pats jei kita izeidi, tai tuoj puoli atsiprasyti, ar ne?

Pagalvojau as siandien burokelius tarkuodama.. nugi forume turetu buti sveika atmosfera - vos kelios moteriskes ir vieni vyrai.. Pats geriausias kolektyvo variantas, sako psichologai.. Bet pas mus kazkas negerai - tai vyrai tarpusavyje susipjauna kuris kietesnis bitininkas, tai del juokelio ar paveiksliuko kaip gaidziai pestynem uzsidega.. Na apie chamizma su moteriskem - aplamai patyliu..
Kame cia reikalas? Gal biciu nuodu perdaug per vasara prisikaupia? :)
Paskutinį kartą redagavo kice 2010 Spa 03 , 20:52, redaguota 1 kartą(us).
Katėms žiurkių nuomonė nerūpi..
Vartotojo avataras
Rolandas30
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaaukščiai
Bičių rasė:buckfast
Pranešimai:1045
Užsiregistravo:2008 Spa 22 , 11:24

Re: Be pavadinimo...

2010 Spa 03 , 22:59

Jau ką, ką, bet jei forume dar pasirodys Ra1, tai klausykime ausis ištempę, ir bendraukime kaip kultūringi ir protingi žmonės, nes šis Bičiulis nuoširdžiai dalinasi savo solidžiomis žiniomis ir praktika, kaip ir kiti mūsų gerbiami forumiečiai. :ok:
Se
Sergijus

Re: Skubiai parduodu 16 remeliu avilius

2010 Spa 07 , 17:43

:think:
Paskutinį kartą redagavo Sergijus 2011 Vas 12 , 22:01, redaguota 1 kartą(us).
Vartotojo avataras
Konradas
Patyręs narys
Aviliai:Dedano
Bičių šeimų skaičius:14
Bitininkavimo stažas:16
Bičių rasė:prie Karnikos
Pranešimai:372
Užsiregistravo:2010 Sau 01 , 12:29

Re: Skubiai parduodu 16 remeliu avilius

2010 Spa 09 , 02:04

Koks regionas?
Klysti žmogiška ...
Vartotojo avataras
TRANAS
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Daugiaaukščiai T-18
Bičių šeimų skaičius:1
Bitininkavimo stažas:50
Bičių rasė:Karnika
Pranešimai:3101
Užsiregistravo:2008 Gru 18 , 15:42

Re: Viskas apie varozę

2010 Lap 11 , 13:03

Nu blin, po keletos dienų atostogų, šią naktį atsidarau forumą, o ten - asmeninė žinutė nuo Rolando :E ;) :devil:

Sveiki Trane, ar jums neatrodo, kad bendraudami forume kartais padarote "perebora"? Tarytum koks forumo Dievas būtumėte, viešai reiškiate kad kas neatitinka jūsų nuomonės- yra nesąmonės. Man ir kitiems bičiuliams gal irgi yra nusibodusios jūsų "nesamonės" su trumpu rėmu ir kitais dalykais, bet niekas iš pagarbos jums ir šiaip bendros kultūros, nekvailina ir nešaukia viešai, kad tai jau užkniso.Įkyriai peršate savo trumpa rėmą ir plaunate smegenis pradedantiesiems bitininkams, kurie yra labai imlūs tokiems dalykams. Tai yra jūsų reikalas. Seniau bitininkaujantiems tai jau nepavojinga ir nebeveikia ta hipnozė. Kad nebedalyvautumėte forume, tai nebūtų didelė tragedija, nelabai daug kas ir pasigestų, išskyrus keletą jūsų pasekėjų- jaunų bičiulių. Tai vien tik dėl jų dalyvaukite forume ir nepalikite jų pusiaukelėje ir neužgauliokite. Per ilgus bitininkavimo metus esate tikrai daug sukaupes patirties ir vertingų žinių, už ką Jus ir gerbiu. Be pykčio Trane. Sėkmės darbe, kaip vienas forumo bičiulis mėgsta pasirašyti.

Šiaip taip šiandiena atkasiau, kurioje temoje ir kokia forma įžeidžiau forumo dalyvius. Susiradęs temą, perskaičiau prieš tai parašytus Kesto ir Rolando komentarus ir pasirodo tikrai esu bjaurus žmogus. :F Nesuprantu už ką, kad ir netiesiogiai bičiulius pakvailinau. Žmonės mąsto ieško ir viskas tvarkoje. Dėl ko tokia mano riakcija - nieko nesuprantu? Ir iš forumo, bent jau savo noru, tikrai nežadu trauktis. Matomai su nervais kažkas netvarkoje, reiks daugiau brendžiuko pavartoti, gal padės.

Bet kokiu atveju gerb. bičiulių atsiprašau, o Kesto prašau išlysti iš po pernykščių lapų ir rašyti komentarus. Pas Tave labai lengvas ir sveikas humoras, kas retai sutinkamas.
Bet Rolando pastabą, apie tai jei pasitraukčiau iš forumo būtų visai normalu, reiks priimti domėn. :think: Forumo dievu savęs tikrai nelaikau. Kaip Sergėjus sakė, esu paprastas kaip plūgas, gal tik liežuvis perilgas ir bendros kultūros trūkumas. Savo deformuotų rėmų irgi niekam prievarta neperšu, kas jų privalumų nematote, priimkitę tai kaip nevykusi humorą. :beer:
Kad ir senas, bet pasitaisyti manau dar galima. O jei ir daugiau kam įkirėsiu, galėsiu ir pasišalinti. :beer:
Vartotojo avataras
kice
Patyręs narys
Aviliai:dadanai, daugiaukščiai 10-rėmiai
Bičių šeimų skaičius:30
Bitininkavimo stažas:15
Bičių rasė:Carnica, buckfast
Pranešimai:3591
Užsiregistravo:2008 Geg 05 , 12:15

Re: Viskas apie varozę

2010 Lap 11 , 15:39

Trane, xixi :chi: Pats turi visa tema, ten rasai visokius traktatus ir nori buti nepastebetas? Ne velnio.. Siame forume gali gauti moralu, izeidinejimu ir t.t. uz menkuti paveiksliuka, o ka jau kalbeti apie vis atskira tema :lol: Buvo netgi tokiu, kuriu pirma zinute forume buvo moralas man, uz nepadoru elgesi :lol:
Laikykis :dance:
Katėms žiurkių nuomonė nerūpi..

Grįžti į