Pasiūlymai

Čia rašome viską, kas susiję su forumu: pasiūlymus, pageidavimus, ką ištrinti, ką pridėti ir t.t. Taip pat čia bus skelbiamos forumo naujienos.
Vartotojo avataras
rennyka
Patyręs narys
Aviliai:Dadanas, daugiaaukštis bedugnis 435X145
Bičių šeimų skaičius:10
Bitininkavimo stažas:20
Bičių rasė:karnika
Pranešimai:2387
Užsiregistravo:2008 Geg 19 , 11:05
Re: Pasiūlymai

2011 Gru 02 , 11:12

Kokius dar skalbinius? Eilini karta, girini, pykstelejot i dausas.
Aciu uz nuomone. Pirma karta girdziu, kad 11 punkto reikalavimas yra visuose forumuose. Tiesa sakant - tai pirmas forumas, kuriame toks punktas yra. O maciusi as forumu nemazai. Na, as nesilankau militaristiniuose forumuose, kur moderuoja serzantas. :lol: Galbut ten...

Siaip, visai gali buti, kad diskusija siuo klausimu yra tik man vienai, naiviai liberalei, aktuali. Jei ne - tai ne. Tik va, gavau zinia, kad nuomones siuo klausimu jau yra trinamos. O tai tikrai negerai...

PS: nebukim tipiski lietuviai, kurie viska vertina per asmeniskumus. As cia forume faktiskai savaite nesilankiau ir tikrai nesu su niekuo susipykusi, aciudie. Paprasciausiai, kol nepradejome bitininkauti, galime prazonduoti tam tikrus dalykus ir patobulinti musu forumiuka :)
Šiandien rytoj bus vakar, tačiau dar vakar šiandien buvo rytoj...
Se
Sergijus

Re: Pasiūlymai

2011 Gru 02 , 11:21

rob3123 rašė:
kikebu rašė:Kad nebūtų liūdna..
Kaip kai kurie jau pastebėjote, buvo pradėti "dalinti" įspėjimai per moderatoriaus valdymo sistemą.
Surinkus 3 tokius įspėjimus - atostogos nuo forumo 1 savaitę;
Surinkus dar 3 įspėjimus - atostogos 1 mėnesį;
Nesusipratus dar 3 - išlydėsime neatsisviekinę. :devil:
o tai skaityti foruma bus galyma? :think:
Kadangi mano atsakymą,sa......,hm,Admin-ai perskaitę ištrynė,pakartosiu dar sykį: skaityti forumo,galima nebus... :wasntme: :bee
girinis
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:3 -
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:376
Užsiregistravo:2010 Geg 11 , 13:07

Re: Pasiūlymai

2011 Gru 02 , 11:57

rennyka rašė:Kokius dar skalbinius? Eilini karta, girini, pykstelejot i dausas.
Aciu uz nuomone. Pirma karta girdziu, kad 11 punkto reikalavimas yra visuose forumuose. Tiesa sakant - tai pirmas forumas, kuriame toks punktas yra. O maciusi as forumu nemazai. Na, as nesilankau militaristiniuose forumuose, kur moderuoja serzantas. :lol: Galbut ten...

Siaip, visai gali buti, kad diskusija siuo klausimu yra tik man vienai, naiviai liberalei, aktuali. Jei ne - tai ne. Tik va, gavau zinia, kad nuomones siuo klausimu jau yra trinamos. O tai tikrai negerai...

PS: nebukim tipiski lietuviai, kurie viska vertina per asmeniskumus. As cia forume faktiskai savaite nesilankiau ir tikrai nesu su niekuo susipykusi, aciudie. Paprasciausiai, kol nepradejome bitininkauti, galime prazonduoti tam tikrus dalykus ir patobulinti musu forumiuka :)
Spėju kituose forumuose taisyklių neskaitot. Į tuos kitus neįeina balaganiniai tipo 'delfi', tačiau ten taip pat moderuojama ir dar prižiūrima VSD. Reikia pastebėti, jog sąvoka 'libelarus', neatleidžia nuo asmeninės atsakomybės, pagarbos kitam, subordinacijos, o taip pat, neprošal pagalvoti apie tai, jog kultūringam, geranoriškam, išprususiam piliečiui, adminai neegzistuoja. Apie juos sužino tik padaręs klaidą, o ar ji reikšminga sprendžia forumo 'tėvai'. Tad tobulinti nėra reikalo - ir taip tobula, visomis savo susikurtomis laisvėmis kiekvienas gali mėgautis savo namuose, ką aš savaime suprantama ir darau ir to pilnai kaip kukliam žmogui pakanka. Išsakiau savo supratimą apie liberalumą - nieko asmeniško.
Vartotojo avataras
rennyka
Patyręs narys
Aviliai:Dadanas, daugiaaukštis bedugnis 435X145
Bičių šeimų skaičius:10
Bitininkavimo stažas:20
Bičių rasė:karnika
Pranešimai:2387
Užsiregistravo:2008 Geg 19 , 11:05

Re: Pasiūlymai

2011 Gru 02 , 13:26

Vienas mazmenines prekybos guru yra pasakes, kad geras pardavejas nuo nevykelio skiriasi tuo, kad gaves atsakyma "Ne", jis suvokia, kad buvo atstumtas jo pasiulymas, o ne jis pats. Tuo mes, girini, kardinaliai ir skiriames, matau. ;)
Man absoliuciai neidomi jusu nuomone apie mane. Man idomi nuomone duotu klausimu ir jei atsirastu forumo dalyviu, kurie leistu sau savo nuomone isreiksti, butu labai malonu ja isklausyti. Kokia ji bebutu.
Plius, pasiulymai buvo du. Antras susijes su klonu viesinimu.
Šiandien rytoj bus vakar, tačiau dar vakar šiandien buvo rytoj...
girinis
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:3 -
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:376
Užsiregistravo:2010 Geg 11 , 13:07

Re: Pasiūlymai

2011 Gru 02 , 17:56

Knieti išsiaiškinti - kas Jums neduoda ramybės forume ir jo tvarkoje? Klausiat labai aptakiai, o reikėtų konkrečiau o geriau tiksliai, tada ir bus atsakymų ar nuomonių. Mano nuomone, kuri Jums aišku neidomi, forumas tvarkomas kuo puikiausiai, adminai pasirodo tik tada kada to išties reikia, ir sprendimai priimami išmintingi. Manęs niekas nevaržo ir neskriaudžia, o jei kalbėti apie klonus, tai čia didesnė dalis lankytojų yra klonai. Tai yra todėl, kad retas lankytojas čia yra toks kaip gyvenime. Net Sergijus yra filosofinis klonas, nes jam neleidžiama būti savimi. Aišku, čia jis pats kaltas, nes jojo AŠ labai nori perlipti taisykles. :) Mėgstu egstremą, tai ipyliau žibalo. :)
Vartotojo avataras
leo
Patyręs narys
Aviliai:Dadanas
Bičių šeimų skaičius:9
Bitininkavimo stažas:10
Bičių rasė:Buckfast
Pranešimai:635
Užsiregistravo:2009 Bal 27 , 11:41

Re: Pasiūlymai

2011 Gru 02 , 19:32

Siaip, visai gali buti, kad diskusija siuo klausimu yra tik man vienai, naiviai liberalei, aktuali.
Ne tave vieną, rennyka, papiktino tas nelemtas 11 punktas, 'kvepiantis" stalinizmu. Šiuo klausimu savo nuomonę esu išsakęs jau seniai seniai, bet... Kažin, ar jam (11. punktui) nesant, tvarka forume nuo to nukentėtų?! Yra kaip yra. Kita vertus, gal ir man nelabai būtų malonu, jeigu kas nors mano kieme ant manęs viešai piltų pamazgas :dontknow:
Beje, dėl klonų. Jeigu forume būtų viešinami klonai, tai tada reikėtų paviešinti ir Kernelpanic'o kloną, ar atvirkščiai: kieno tai buvo klonas :)
Duok durnam kelią, nes jis vis tiek jo nesuras.
vinipux
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:3130
Užsiregistravo:2009 Vas 17 , 20:19

Re: Pasiūlymai

2011 Gru 02 , 23:28

pamastymui buvau parašęs žinutę apie Kupiškio turgų.....
Į Renykos klausimą "kada bus...", atsakyčiau senos vestuvinės dainos žodžiais-
" Kai su šaukštu duoną rieks,
O su peiliu barsčius srėbs"
Vartotojo avataras
kikebu
Patyręs narys
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:298
Užsiregistravo:2008 Geg 15 , 21:19

Re: Pasiūlymai

2011 Gru 02 , 23:39

audrius43 rašė:Nesuprantu kur ieškot priežasties kiek kartu buvau prisijungęs prie forumo o man vis rodo ,kad paskutinis prisijungimas buvo spalio 31d. Ačiū už pagalba
Kolkas nežinome kokia šios klaidos priežastis, kai išsiaiškinsime ir pataisysime, pranešime.
rob3123 rašė:
kikebu rašė:Kad nebūtų liūdna..
Kaip kai kurie jau pastebėjote, buvo pradėti "dalinti" įspėjimai per moderatoriaus valdymo sistemą.
Surinkus 3 tokius įspėjimus - atostogos nuo forumo 1 savaitę;
Surinkus dar 3 įspėjimus - atostogos 1 mėnesį;
Nesusipratus dar 3 - išlydėsime neatsisviekinę. :devil:
o tai skaityti foruma bus galyma? :think:
Atostogos nuo forumo, reiškia baną tam tikram laiko tarpui, t.y. bus panaikinta galimybė prisijungti prie forumo, vadinasi jo skaityti nebus įmanoma.
rennyka rašė:Pirmas klausimas, kad bus surengta diskusija (balsavimas) del M-B forumo taisykliu 11 punkto (mano nuomone, moderatoriai turetu atsizvelgti i forumo dalyviu nuomone, jei kartais forumo dalyviai nusprestu, kad toks forumo taisykliu punktas pazeidzia ju laisves, teises ir interesus)...
O antra, pasiulymas sukurti kazkokia info temele, kurioje butu skelbiami klonu pavadinimai. Is patirties zinau - nebuna tokiu atveju, kad benderyje arba troboje vienu IP adresu naudojasi 2-3-4-eN vartotoju ir galima drasiai ivardinti, kad du nikai tuo paciu IP adresu yra klonai (ne tiek mes gudrus, kad sugebetumem pasikeisti savo IP, ar ne). Klonu ivardijimas padetu isspresti galvos skausmus forumo dalyviams sprendziant, ar kartais jie ne su vaiduokliu bendrauja. Tuo paciu siulau taisykle, kuri igalintu forumu dalyvius, is kuriu kompo prisijungia ir ju seimos nariai, ta deklaruoti.
Tiek. Mintis apie 3 ispejimus, mano nuomone, yra tikrai gera
Atsakymą į pirmą klausimą parašė girinis - tokia taisyklė, jei ne pažodžiui, tai tokio pačio turinio yra visuose ar bent daugumoje prižiūrimų forumų.
Su taisyklėmis sutikote besiregistruodami į šį forumą, taigi nesuprantu kalbų apie laisvių, teisiu, interesų ar dar kokius pažedimus, jei po tuo "pasirašėte".
Forumas yra apie bites, o ne demokratiją, liberalizmą, diktatūrą ar stalinizmą. Jei nepastebėjote, nei įspėjimai ,nei kitokios "represijos" nėra taikomos diskusijose apie bitininkystę. Lygiai taip pat, kaip tiems, kas atėję čia diskutuoti apie bitininkystę tos taisyklės ir neužkliūva.
Apie klonus forume atsakysime greitu laiku.
Se
Sergijus

Re: Pasiūlymai

2011 Gru 03 , 01:04

Su taisyklėmis sutikote besiregistruodami į šį forumą, taigi nesuprantu kalbų apie laisvių, teisiu, interesų ar dar kokius pažedimus, jei po tuo "pasirašėte".
[/quote]
Tai,kad,neturėjom iš ko rinktis,Kikebut... :wasntme: Arba sutinki su taisyklėmis ir esi priimtas,arba nesutinki ir - nepriimtas... :( Nebuvo leista parašyti: "su taisyklėmis sutinku,bet..." ;)
Vartotojo avataras
rennyka
Patyręs narys
Aviliai:Dadanas, daugiaaukštis bedugnis 435X145
Bičių šeimų skaičius:10
Bitininkavimo stažas:20
Bičių rasė:karnika
Pranešimai:2387
Užsiregistravo:2008 Geg 19 , 11:05

Re: Pasiūlymai

2011 Gru 05 , 13:50

Na, akivaizdu, kad poka grom nie grianiet... :bee
Gaila, nesigavo diskusija. Vadinasi, neaktualu. Okey. Tada mano kitas pasiūlymas ir jo preambulė būtų tokia. Kadangi moderatoriai turi teisę vykdyti aukščiausią bausmę (šalinimas) vienašališkai ir toks jų sprendimas, negalėtų būti net viešai aptarinėjamas, nes tai draudžiama pagal 11 punktą, idant būtų išgyvendintas bet koks priimamo sprendimo subjektyvumas, siūlau įvesti tam tikrą visuomeninės kontrolės mechanizmą. Siūlau atveju, kai moderatorius dėl trečio įspėjimo priima sprendimą šalinti dalyvį, vienokiu ar kitokiu būdu atlikti konsultacinę forumo dalyvių apklausą (beje, toks precedentas jau buvo). Taip pat siūlau įspėjimus viešinti, t.y. paskelbti vienokiu ar kitokiu būdu (būtinas formalumas). Ir taip pat siūlau šios taisyklės, jei tarkim būtų pritarta pasiūlymui, netaikyti klonų atveju.
Beje, vis dar tikiuosi, kad įtarimai dėl klonavimosi būtų viešinami.
Šiandien rytoj bus vakar, tačiau dar vakar šiandien buvo rytoj...
Vartotojo avataras
austeja
Patyręs narys
Aviliai:dadano nuo 2008
Bičių šeimų skaičius:6
Bitininkavimo stažas:6
Pranešimai:312
Užsiregistravo:2009 Vas 11 , 23:05

Re: Pasiūlymai

2011 Gru 05 , 13:59

Aš pritariu Rennykai.
Se
Sergijus

Re: Pasiūlymai

2011 Gru 05 , 15:37

rennyka rašė:Na, akivaizdu, kad poka grom nie grianiet... :bee
Gaila, nesigavo diskusija. Vadinasi, neaktualu. Okey. Tada mano kitas pasiūlymas ir jo preambulė būtų tokia. Kadangi moderatoriai turi teisę vykdyti aukščiausią bausmę (šalinimas) vienašališkai ir toks jų sprendimas, negalėtų būti net viešai aptarinėjamas, nes tai draudžiama pagal 11 punktą, idant būtų išgyvendintas bet koks priimamo sprendimo subjektyvumas, siūlau įvesti tam tikrą visuomeninės kontrolės mechanizmą. Siūlau atveju, kai moderatorius dėl trečio įspėjimo priima sprendimą šalinti dalyvį, vienokiu ar kitokiu būdu atlikti konsultacinę forumo dalyvių apklausą (beje, toks precedentas jau buvo). Taip pat siūlau įspėjimus viešinti, t.y. paskelbti vienokiu ar kitokiu būdu (būtinas formalumas). Ir taip pat siūlau šios taisyklės, jei tarkim būtų pritarta pasiūlymui, netaikyti klonų atveju.
Beje, vis dar tikiuosi, kad įtarimai dėl klonavimosi būtų viešinami.
Niu,vat,kurių galų Admin-ai ims ir "apribos" savo,"supermeniškas" galias,kąą? :think: Rennyka,nebūk naivuolė. :chuckle Bo pirmas,"viešas" įspėjimas,kaip tik Tau ir bus... :wasntme:

Be to,juk patys Admin-ai,ieškojo padėjėjų forumui "prižiūrėti.Negi nebuvo pasisiūliusių?? :o Aš siūliausi,bet,matyt - per prastas... :wasntme: :lol:
vinipux
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:3130
Užsiregistravo:2009 Vas 17 , 20:19

Re: Pasiūlymai

2011 Gru 05 , 15:41

neturiu techninių galimybių pritarti Renykai, nors po buvusio jos vertinimo vertinau kitus dalyvius tiek teigiamai ,tiek neigiamai.
Vartotojo avataras
zilvasss
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaaukščiai, 8 ir 10 rėmų
Bičių šeimų skaičius:100
Bitininkavimo stažas:25
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:4991
Užsiregistravo:2009 Sau 25 , 16:06

Re: Pasiūlymai

2011 Gru 05 , 16:37

Dėl klonų.
Adminas minėjo, jog po forumo atnaujinimo vasarą, tas techniškai neįmanoma, nebent labai labai kietiems kompiuteristams, kokių Lietuvoje beveik nėra.Ir tie patys kažin ar bitinikauja( ir ar vargintųsi su tokiais primityviais žaidimėliais ?).
taigi pabaikite su ta klonavimosi paranoja.
tinginiai progreso variklis
Se
Sergijus

Re: Pasiūlymai

2011 Gru 05 , 17:15

zilvasss rašė:Dėl klonų.
Adminas minėjo, jog po forumo atnaujinimo vasarą, tas techniškai neįmanoma, nebent labai labai kietiems kompiuteristams, kokių Lietuvoje beveik nėra.Ir tie patys kažin ar bitinikauja( ir ar vargintųsi su tokiais primityviais žaidimėliais ?).
taigi pabaikite su ta klonavimosi paranoja.
Sakai - klonuotis neįmanoma? :think: Ką,gi,ką,gi,teks įrodyt priešingai. :wasntme: Tuoj susisieksiu su bitininku-hakeriu,kuris mane "klonuos".Nenustebkit,jei forume atsiras Sergijus "antrasis"... ;)
Vartotojo avataras
Konradas
Patyręs narys
Aviliai:Dedano
Bičių šeimų skaičius:14
Bitininkavimo stažas:16
Bičių rasė:prie Karnikos
Pranešimai:372
Užsiregistravo:2010 Sau 01 , 12:29

Re: Pasiūlymai

2011 Gru 08 , 23:02

Pritariu Renykai. Mes esame bendruomenė ir galime turėti savo balsą. Gal dar kartą sumodeliuosiu vieną pasiūlymą be didelės vilties nebūti apšauktu donu K.
Siūlau iš geriausią reitingą turinčių dalyvių rinkti (skirti arba skirti automatiškai tam kritiniam momentui) 10-20 narių tarybą konfliktinėms situacijoms spręsti. Būna, kai pasikarščiuoja adm, būna, kai nusižengia dalyviai. Neginčydamas administracijos teisės, pareigos ir intereso palaikyti forume tam tikrą tvarką (beje, jie taip pat atsakingi už tam tikrą forumo veidą ir įstatymų laikymąsi), visgi turiu pažymėti, kad psichologija ir pedagogika - sudėtingas dalykas ir mažai suderinamas su emocijomis. Dėl ko kyla bruzdėjimas tam tikrais atvejais? Manau, kad atsakymą žino visi - situacija analogiška "arabų pavasariui" arba jo tęsiniui Sibiro link. Atsirado reitingavimas, panaudokime tai, kaip svertą, sukuriant prisiekusiųjų teismą. Nuo to bus mažiau dantų griežimo, o išsišokėliai pajus savo vietą. Čia nekalbu apie perspėjimus dėl pavienių išsišokimų. Kalbu apie kritinius atvejus, kai dalyvis metamas "iš barščių".
Beje, apie klonus. Tur būt tik aklam neaišku, kad tokių yra. Paprasčiausia literatūrinė, loginė ir stilistinė analizė rodo apie tam tikrų "nikų" bendrumą. Na ir galai jų nematė. Bet kaip atsikratyti tokių idiotų kaip PetrasPetras? Vėlgi, kolega iš pietvakarių Lietuvos pavadins tai samokslo teorija, bet galiu garantuoti, kad čia pasireiškė vienas iš bendruomenės narių. Nuvažiavo į svečius, prilupo brendžiuko, staigiai užsiregistravo iš svetimo IP ir pralinksmino šeiminiką, galimai taip pat bičiuolį. Klonavimo mes neišvengsime (labai lengva paslėpti galus), bet galime išvengti tokių trydaliojimų. Tam tereikia registracijos patvirtinimą pratęsti iki 24 valandų. Neskausminga, bet šiek tiek padės.
Klysti žmogiška ...
Se
Sergijus

Re: Pasiūlymai

2011 Gru 08 , 23:45

Konradai,kur tu rasi,tokių objektyvių,"prižiūrėtojų" komandą? :think: Beje,tokia "komanda" jau egzistuoja ir ji,vadinama "moderatoriais"... :wasntme:Baik svaigti apie pertvarkas šiame forume,bičiuli.Demokratijos čia - nebuvo,nėra ir nebus per amžius! Taškas. ;)
Vartotojo avataras
Med
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Dugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:250
Bitininkavimo stažas:20
Pranešimai:1455
Užsiregistravo:2009 Sau 17 , 19:26

Re: Pasiūlymai

2011 Gru 08 , 23:54

Ai, baikit jus su tom komisijom, tarybom ir panasiai. Yra taisykles - ju ir laikykites. Kuo daugiau tokiu kontroliuojanciu instituciju tuo didesne betvarke. Prasides gincai tokiose komisijose tarpusavyje...balaganas.
Vartotojo avataras
zilvasss
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaaukščiai, 8 ir 10 rėmų
Bičių šeimų skaičius:100
Bitininkavimo stažas:25
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:4991
Užsiregistravo:2009 Sau 25 , 16:06

Re: Pasiūlymai

2011 Gru 09 , 01:24

mano pasvarstymai.
už forumus pilnai atsakingi ir visą galią turi ADMINISTRATORIAI.Moderatoriai palaiko tvarką, užveda ir koreguoja diskusijas.Visame pasaulyje ir skirtingose interesų grupėse šita sistema pasiteisinusi.
Konkrečiai mūsų forume daug tolerancijos iš adminų pusės.Jie atsižvelgia į forumo aktyvistų nuomonę.Bendruomenė susiformavo gera :ok: ir viskas turi vykt natūraliai be kokių tai reitingavimo -pašalinimo komitetų steigimo.Biurokratija bet ką gali numarinti. :devil:
moderatorius Žilvinas
tinginiai progreso variklis
Se
Sergijus

Re: Pasiūlymai

2011 Gru 09 , 01:35

Klausimas: ti kodėl,manęs nieks moderu "nepadaro",ką?Jau prieš pusmetį,apie tas "duris" braižiausi ir - nieko! :o Kodėl??? :think:

Grįžti į