Pasiūlymai

Čia rašome viską, kas susiję su forumu: pasiūlymus, pageidavimus, ką ištrinti, ką pridėti ir t.t. Taip pat čia bus skelbiamos forumo naujienos.
Vartotojo avataras
zilvasss
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaaukščiai, 8 ir 10 rėmų
Bičių šeimų skaičius:100
Bitininkavimo stažas:25
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:4991
Užsiregistravo:2009 Sau 25 , 16:06
Re: Pasiūlymai

2011 Gru 09 , 01:49

dėl demokratijos norėjau pridurt.Demokratija yra tada, kai kyla pasirinkimas būt ar nebūt forumo nariu, stot ar nestot į bitininkų draugiją ir panašiai.Renkatės JŪS.Priėmėt sprendimą, įstojot, sutikot su taisyklėm tai ir reikia jų laikytis.
Tai galioja visose gyvenimo srityse.
tinginiai progreso variklis
Vartotojo avataras
zilvasss
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaaukščiai, 8 ir 10 rėmų
Bičių šeimų skaičius:100
Bitininkavimo stažas:25
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:4991
Užsiregistravo:2009 Sau 25 , 16:06

Re: Pasiūlymai

2011 Gru 09 , 01:52

Sergijus rašė:Klausimas: ti kodėl,manęs nieks moderu "nepadaro",ką?Jau prieš pusmetį,apie tas "duris" braižiausi ir - nieko! :o Kodėl??? :think:
o aš nesiprašiau, dar net įkalbinėjo moderu tapti.mąstyk...
tinginiai progreso variklis
Vartotojo avataras
kikebu
Patyręs narys
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:298
Užsiregistravo:2008 Geg 15 , 21:19

Re: Pasiūlymai

2011 Gru 09 , 14:30

Ačiū Žilvinai, kad nereikėjo man vėl ir vėl to paties rašyti. :*
Vartotojo avataras
Jovita
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:daugiaauksciai
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:16
Pranešimai:2126
Užsiregistravo:2008 Bir 13 , 22:58

Re: Pasiūlymai

2011 Gru 09 , 20:52

Konradas rašė: Nuvažiavo į svečius, prilupo brendžiuko, staigiai užsiregistravo iš svetimo IP ir pralinksmino šeiminiką, galimai taip pat bičiuolį. Klonavimo mes neišvengsime (labai lengva paslėpti galus), bet galime išvengti tokių trydaliojimų. Tam tereikia registracijos patvirtinimą pratęsti iki 24 valandų. Neskausminga, bet šiek tiek padės.
Na, kazin, ar tik is kur registravosi matosi. O gal ir kievienas prisijungimas matomas is kokio IP rasoma?
babausis
Patyręs narys
Pranešimai:79
Užsiregistravo:2009 Gru 03 , 14:56

Re: Pasiūlymai

2011 Gru 09 , 21:42

matosi ir ne tik IP :D
Se
Sergijus

Re: Pasiūlymai

2011 Gru 09 , 22:46

zilvasss rašė: o aš nesiprašiau, dar net įkalbinėjo moderu tapti.mąstyk...
Ką,čia,mąstyti,tu - "gerietis",o aš - nesivaldantis akiplėša... :wasntme:
girinis
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:3 -
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:376
Užsiregistravo:2010 Geg 11 , 13:07

Re: Pasiūlymai

2011 Gru 10 , 10:40

Sergijus rašė:
zilvasss rašė: o aš nesiprašiau, dar net įkalbinėjo moderu tapti.mąstyk...
Ką,čia,mąstyti,tu - "gerietis",o aš - nesivaldantis akiplėša... :wasntme:
Tavęs nepažystu, bet pažystu tokio tipo žmones. Rusai apie tokius sako: 'безобидное существо', ir klausimas kas ir kokioj vietoje bus tikras gerietis, nors liežuvio suturėjimas - dar niekam nepakenkusi dorybė. :)
Se
Sergijus

Re: Pasiūlymai

2011 Gru 10 , 11:38

girinis rašė: Tavęs nepažystu, bet pažystu tokio tipo žmones. Rusai apie tokius sako: 'безобидное существо', ir klausimas kas ir kokioj vietoje bus tikras gerietis, nors liežuvio suturėjimas - dar niekam nepakenkusi dorybė. :)
Tai,čia,aš - "suščestvo"? :o Nu ačiū,Girini,už "įvertinimą"... :*
Vartotojo avataras
rennyka
Patyręs narys
Aviliai:Dadanas, daugiaaukštis bedugnis 435X145
Bičių šeimų skaičius:10
Bitininkavimo stažas:20
Bičių rasė:karnika
Pranešimai:2387
Užsiregistravo:2008 Geg 19 , 11:05

Re: Pasiūlymai

2011 Gru 11 , 19:33

zilvasss rašė:dėl demokratijos norėjau pridurt.Demokratija yra tada, kai kyla pasirinkimas būt ar nebūt forumo nariu, stot ar nestot į bitininkų draugiją ir panašiai.Renkatės JŪS.Priėmėt sprendimą, įstojot, sutikot su taisyklėm tai ir reikia jų laikytis.
Tai galioja visose gyvenimo srityse.
Visiskai sutikciau tuo atveju, jei forumo dalyvis forume turetu tik pareigas. Bet, kadangi taip nera, laikykim si pareiskima tik iki galo neapmastyta nuomone.
Forumas yra bendruomene, o bendruomene yra gyvas organizmas, nariai turi ne tik pareigas, bet ir teises. Adminai plius moderai be nariu butu niekas. Absoliuciai. Nebutu forumo, nes atgalinio rysio nebutu. Todel pasakymas, kad istojai, priemei teisykles ir alternatyva tau yra issinesdinimas is bendruomenes - yra ciniskas (svelniai tariant).

Mes juk cia savo intelekto produktais dalinames, kodel turetumem tureti tik pareigas???
Šiandien rytoj bus vakar, tačiau dar vakar šiandien buvo rytoj...
vinipux
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:3130
Užsiregistravo:2009 Vas 17 , 20:19

Re: Pasiūlymai

2011 Gru 11 , 19:45

kokia karti piliulė, sunku bus ją nuryti, tiesa visuomet karti.
Vartotojo avataras
Konradas
Patyręs narys
Aviliai:Dedano
Bičių šeimų skaičius:14
Bitininkavimo stažas:16
Bičių rasė:prie Karnikos
Pranešimai:372
Užsiregistravo:2010 Sau 01 , 12:29

Re: Pasiūlymai

2011 Gru 11 , 20:33

Visiškai nebesiruošiau rašyti šia tema. Žilvui, kaip moderui ruošiausi parašyti asmeniškai, jis žmogus protingas, būtų supratęs. Bet šiandien čia norėjau pareikšti tik pritarimą vienam dalyviui. Nepavyko..., nes neleido sistema, nors prie kompo sėdėjau gal tik prieš tris dienas. Kaip jaustumėtės? Tai aš dalyvis, ar bandos dalis? Ar aš vartotojas ir duonos pagal talonus gavėjas, ar tegu ir niekingai mažas, bet vis tik šio tinklapio bendraautorius?
Na pasakykit, mielieji, kas žino šio forumo reitingavimo taisykles, kur jos surašytos, kas kiek laiko ir ką galima pagirti ar papeikti? Natūralu, kad jos turėtų būti prie forumo taisyklių. Nerandu.
Kodėl nėra grįžtamo ryšio? Kodėl nemokame vienas kitam mandagiai šypsotis ir, žvelgdami į akis ramiai ištarti: "kicut, jūsų tinklapyje yra vienas dalykėlis, kuris šiek tiek nepatogus, gal galite pabandyti išspręsti?". Ir visai ramiai išklausyčiau tiek neigiamą, tiek teigiamą atsakymą (o jei su padėka - tai iš vis skraidyčiau ir skraidyčiau!). Bet neišgirsti jokio... Net ir tada, kai pasiūlymas priimamas vykdymui... Tikrai nerašysiu, kaip tai vadinasi. Taip, aš galiu palikti forumą. Taip, aš galiu pakeisti tapatybę ir likti tik stebėtoju. Jūs to norite? Pasakykite atvirai, pasitrauksiu. Nejaugi aš (xxx, ccc, fff, hhh) jokia vertybė?
Taigi, išlaikant temos formatą (argumentai eina prieš postulatus:)):
1) siūlau patalpinti reitingavimo taisykles (formulę) prie forumo taisyklių.
2) (tai tik šioje temoje) - pasibaigus klausimo aptarimui, išsekus nuomonėms ar nuskambėjus akivaizdžiai nesamonei, turėtų būti paskelbtas administracijos žodis. Paaiškinu kodėl, nors ir neturėčiau - tada bus mažiau interpretacijų ir aiškesnė adm pozicija. O dėl to - mažiau bruzdėjimo ir kūrybinių jėgų švaistymo dalykams, kurie jau seniai turėjo būti išspręsti.
Na juk nuoširdžiai čia patariame, pripažinkit. O tai, kad nuomonės skiriasi, tik padeda rasti geresnius sprendimus. Kad ir kaip bebūtų, esate mus įsivaikinę, todėl niekur nuo šios šeimos nepabėgsite :)
Klysti žmogiška ...
Vartotojo avataras
Konradas
Patyręs narys
Aviliai:Dedano
Bičių šeimų skaičius:14
Bitininkavimo stažas:16
Bičių rasė:prie Karnikos
Pranešimai:372
Užsiregistravo:2010 Sau 01 , 12:29

Re: Pasiūlymai

2011 Gru 11 , 21:14

Atitaisymas: ne "kicut", o "kikebute". Sveikinau Kicę su gimtadieniu, ir sušvietė. O atitaisyt, nebegaliu, nes pats tai ir pasiūliau :)
Klysti žmogiška ...
Vartotojo avataras
Gintautas7
Patyręs narys
Pranešimai:233
Užsiregistravo:2010 Sau 07 , 23:17

Re: Pasiūlymai

2011 Gru 11 , 22:18

Noreciau Zilvo minti pakomentuoti , forumas lyg ir privatus darzas , o savininkas noretu kad visi vaiksciotu tarp lysviu o ne mindytu jas ,pav. as jas mindau ir esu negeras, o stai bitininku asociacija yra asociacija , yra LR asociaciju istatymas , galima pasiskaityti.
Vartotojo avataras
rennyka
Patyręs narys
Aviliai:Dadanas, daugiaaukštis bedugnis 435X145
Bičių šeimų skaičius:10
Bitininkavimo stažas:20
Bičių rasė:karnika
Pranešimai:2387
Užsiregistravo:2008 Geg 19 , 11:05

Re: Pasiūlymai

2011 Gru 12 , 11:52

Na gerai, dar šiek tiek informacijos, kuri galbūt būtų naudinga mūsų forumo administratoriams, jei jie kartais rastų laiko ir suinteresuotumo forumo tobulinimui.
Neteisūs tie, kurie sako, kad prisiregistruojant yra sutinkama su taisyklėmis. Atsiloginkit ir pabandykit prisiregistruoti kaip visai naujas vartotojas. Pateikiamos ne forumo taisyklės, o bendro pobūdžio informacija. Ne 13 punktų taisyklių sąvadas, o informacija apie forumą ir elgesio forume kanonus. Jei jūs nesutinkate registruotis, jūs neįleidžiami į forumą ir negalite susipažinti su forumo taisyklėmis. Išskyrus vieną atvejį. Neregistruotiems vartotojams veikia tik vienas forumo skyrelis, "Bitininkystės produktai". Ten galima susipažinti su taisyklėmis. Kodėl šis vienas vienintelis skyrelis veikia neregistruotiems asmenims, kurie iš šono net skelbimų perskaityti negali be registracijos, aš nesuprantu. Gal čia fliukas koks, gal kažkur buvo paaiškinta, kodėl taip padaryta.

Va, reziumuojant - registruojantis į forumą nėra supažindinama su forumo taisyklėmis, o jų ieškoti pastoviai randant užrašą "Jūs neturite teisės skaityti temas šiame forume", turbūt nelieka jokio noro. Registruojasi forumo dalyviai nežinodami forumo taisyklių. Tiek. Ar yra prasmės "Pasiūlymų" temoje kažką siūlyti??? :lol:
Šiandien rytoj bus vakar, tačiau dar vakar šiandien buvo rytoj...
BitinelisStasys
BIČIULIS
BIČIULIS
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:227
Užsiregistravo:2010 Rgs 30 , 11:52

Re: Pasiūlymai

2011 Gru 16 , 19:55

Siūlau sudaryti galimybę pranešimo autoriui koreguoti arba panaikinti jo parašytus pranešimus
Vartotojo avataras
kikebu
Patyręs narys
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:298
Užsiregistravo:2008 Geg 15 , 21:19

Re: Pasiūlymai

2011 Gru 16 , 20:21

BitinelisStasys rašė:Siūlau sudaryti galimybę pranešimo autoriui koreguoti arba panaikinti jo parašytus pranešimus
Tokia galimybė buvo, tačiau buvo panaikinta, kad išvengti nesusipratimų, kai žinutės ištrinamos ar paredaguojamos taip, jog lieka nebeaišku apie ką buvo kalba.
Dabar autorius savo pranešimą gali redaguoti tik 15min po jo paskelbimo.
Se
Sergijus

Re: Pasiūlymai

2011 Gru 16 , 20:54

kikebu rašė:
BitinelisStasys rašė:Siūlau sudaryti galimybę pranešimo autoriui koreguoti arba panaikinti jo parašytus pranešimus
Tokia galimybė buvo, tačiau buvo panaikinta, kad išvengti nesusipratimų, kai žinutės ištrinamos ar paredaguojamos taip, jog lieka nebeaišku apie ką buvo kalba.
Dabar autorius savo pranešimą gali redaguoti tik 15min po jo paskelbimo.
Nesąmonė! Pagrindinės 6,BET KOKIO forumo taisyklės skelbia,jog be to,kad turiu teisę prikabinti failus,atsakyti į pranešimus ir pats juos rašyti,dar turiu teisę,PRANEŠIMUS REDAGUOTI,bei - JUOS IŠTRINTI! :devil: Pasakykit kur aš klystu,gerbiami Admin-ai? :think:
Vartotojo avataras
raamzis
Patyręs narys
Pranešimai:586
Užsiregistravo:2009 Sau 15 , 12:22

Re: Pasiūlymai

2011 Gru 16 , 22:28

Nu kaip sakoma ,zodis ne zvirblis.Taip kad rek dziaugtis tuom 15 minuciu,ir jei nesamone parasai uztenka laiko kad suprastum,o jei ne -lauk raudono kvadratuko :lol:
Skype-toks lietuvis
Vartotojo avataras
Taiga
Patyręs narys
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:48
Užsiregistravo:2011 Bal 20 , 20:48

Re: Pasiūlymai

2011 Gru 17 , 00:32

raamzis rašė:Nu kaip sakoma ,zodis ne zvirblis.Taip kad rek dziaugtis tuom 15 minuciu,ir jei nesamone parasai uztenka laiko kad suprastum,o jei ne -lauk raudono kvadratuko :lol:

Geriau reikia, pagalvoti pries kazka darant kas is to iseis, o ne paskui gailetis, manau suprantama
Vartotojo avataras
Taiga
Patyręs narys
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:48
Užsiregistravo:2011 Bal 20 , 20:48

Re: Pasiūlymai

2011 Gru 22 , 21:34

Biciules, biciuliai ir ne, noriu kreiptis su klausimu, kur lygybe, geriausieji isvardinti skyrelyje ,,Mes dziaugiames,, , o kur skyrelis labiausiai nemegstamiems, galimas pavadinimas pvz. ,,Mes ju nekenciame,, arba ,,Musu geda,, arba ,,Mes ju nesupratome,, tai butu paskata geriau elgtis visiems na ir paanalizuoti savo vertinimus ar tikrai ivertinti to ivertinimo nusipelne. Geru svenciu

Grįžti į