Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

Čia rašome viską, kas nesusiję su bitelėmis, bitininkavimu ir pan.
Se
Sergijus
Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2012 Sau 25 , 00:32

KELIONĖ Į ŠVENTĘ
Tai va,susiruošėm mudu su Aleksandru (forumietis,bet niko nesakysiu-lai pats prisipažįsta) ir jo šeima šventėn.Išliuoksėjom penktadienį,apie 3-ią valandą iš mano kiemo.Pasikrovėm bagažnyką medaus,kurį reikėjo nutysti Kačerginėn ir išdulkėjom.Iki "Kačergos" nuvėžlinom,beveik,be nuotykių,neskaitant vieno pasiklydimo, iškrovėm medų ir nelaukdami,pasukom Vilniaus kryptim.
Nuotykiai prasidėjo,vos tik įvažiavus į Trakus,Karaimų gatvėj-mašina užgeso... Durnoj,tokioj,vietoj-įkalnė ir staigokas posūkis.Gatvikė siaura,o eismas,penktadienio pavakare,ganėtinai intensyvus-net kamščiai,kartais,susidarydavo... Benzinas,sakau,baigėsi ir pats savimi netikiu,nes kuro rodyklė,atkakliai rodo ketvirtį bako. Nenuprotėk,sako Aleksandras,čia saliarka.Koks skirtumas,sakau,vis tiek į baką pilasi.Negali būti,sako Aleksandras,pažiūrėk kiek dar yra.A tu,sakau,paskambink savo draugui (kurio mašina važiavom) ir paklausk,ar nėra bėdų su matuokle? Aleksandras paskambino ir,akurat... Atmetus keksmažodžius,kuriais išsireiškė,iki širdies gelmių pasipiktinęs Aleksandras "AUDI A-4" prietaisais,jis-nepasakė nieko žmogiško...
Radom saliaros (taksistas atvežė) ir patraukėm link Rūdiškių.Tiek miško vienoj krūvoj,neesu matęs gyvenime! 14-ka kilometrų žvyrkelio ir aplink tik išlakios pušys ir eglės...Gražu...
Atsitysėm į Rūdiškes ir puolėm ieškot Aguonų gatvės,iš kurios,vėl turėjom,kažkur pasukt.Niu nėr tos gatvės-nors pasiusk!! Stoties gatvių (jei 2 klišas provėžas,galima pavadint gatvėmis,tai aš-bitininkas-profesionalas... )-bent 4-ios,o Aguonų-nė vienos! Aleksandras užkimo "besivelniuodams",bet,atsitysę iki pervažos,pamatėm,jog už jos,ant stulpo,bent 2 lentelės rodo į tą,Aguonų,blyn,gatvę. Kadangi nebepasitikėjom rūdiškiečiais,nurūkom tiesiai...Už kilometro,praktiškai,atsirėmėm į griuvėsių krūvą ir pasukom atgal. Grįžę prie pervažos,demonstratyviai pasukom priešinga,Aguonų gatvei kryptim ir neapsirikom:už keletos kilometrų,pamatėm pirmąjį ženklą-šuns būdą su šiepiančia dantis bite ant jos...
Toliau,viskas ėjosi lyg per sviestą:ant kožnos sankryžos,rasdavom vis piktesnes bites,kurios,ne tik šiepė dančius,bet ir rodė nepadorius gestus.Lengviau atsidusom-Lietuvoj randamės,o ne kažkur,sumautoj vakarų Europoj...
Vartotojo avataras
Konradas
Patyręs narys
Aviliai:Dedano
Bičių šeimų skaičius:14
Bitininkavimo stažas:16
Bičių rasė:prie Karnikos
Pranešimai:372
Užsiregistravo:2010 Sau 01 , 12:29

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2012 Sau 25 , 23:07

Vei, vei, tai gal prie Vinio šliekis, bo temos bais dublinasi. Visai nieko prieš, kad tai atsirastų smagių istorijų skiltyje. Su visa pagarba (nieks kits čia nekalts, tik brendžiukas jo.. šik ma...j :)
Klysti žmogiška ...
Se
Sergijus

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Sau 25 , 23:02

Sergijus 07 Spa 2009, 19:55

Pirmąkart lipau iškelt spiečiaus... Sename dvaro sode augo diiiiiidelė kriaušė. Niu ir suspietė ten bitulės,mano pirmaisiais bitininkavimo metais. :wasntme: Mama sako lipk,teoriją žinai,o praktiškai susiorientuosi vietoj. Baugu pirmąkart, bet lipu, negi pasirodysiu bailesnis už mamą... Taigi, liuoksiu šakomis it voveraitė,dantyse-rūkstanti dūminė, prie diržo ant virvės - tysiasi spietinė... Užkopiau. Pritvirtinau spietinę ir krestelėjau šaką ant kurios riogso spiečius ir, blyn, pasirodo, jog nenutaikiau pakišt spietinės po visu spiečiumi... :shame: Dalis jo, tiesiog, nugarmėjo žemyn... :o Mama iš apačios šaukia, nepergyvenk, tuoj jos pakils atgal, o, kadangi kilt aukščiau nebėra kur, sutūps atgal į tą pačią vietą iš kur ir nukrito! Baugoka šiek tiek, nes ta kriaušės vieta kur aš riogsau, maždaug, 18 metrų virš žemės ale šypsausi ir mojuoju mamai, jog viskas gerai. :o Tuo metu, spiečius ėmė garmėt atgal, bet, kažkodėl, palei kamieną ir-suvažiavo man, beveik visos, per kelnių, nesukištų į kojines (iš kur galėjau žinoti!!!) kiškas - patys žinote kur... :bee :wasntme: Pakol aš išlipau iš medžio, apylinkė skambėjo nuo "tarptautinių" žodžių derinių, nes, vos tik sulenkdavau koją, būtinai prispausdavau dalį bičių prie kūno per kelnes ir gindamosi jos, žinoma, gildavo... :dance: Pirmąkart gyvenime, nulipęs ant žemės praradau sąmonę nuo bičių įgėlimų gausos. Gerai, kad nealergiškas - turbūt būčiau miręs,dar nepasiekęs žemės... :think: Profesionalams, suprantu, dabar juokinga. :chuckle Man ir pačiam dabar juokinga, ale visi manau, turėtų savo kailiu pajust bent vieną tokį "nuotykį", kad žinotų ką tai reiškia-aplaidumas ir nerūpestingumas... ;)
Se
Sergijus

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Sau 26 , 23:47

12 Spa 2009, 22:06

1989 metų vasaros pradžia... Man patikėtas VISAS bityno skyrius ir privalau jame įvedinėti tvarką, t. y. - prižiūrėti, kad bitės nespiestų, o spiečiančias-sulaikyti. ;) Jei vis tik sulaikyti nepavyktų, tai pagauti ir sumurdyti spietinėn. Dar vakar perskaičiau Kriščiūno "Bitininkystę" ir ta faktų gausa, vis dar dūzgia puodynėj, niekaip nenorėdama "sugult" į joms skirtas lentynėles... :wasntme: Dalis "faktų", niekaip nesutelpa į mano suvokimo "rėmus". :dontknow: Pvz.: "Skrendantį spiečių, galima nutupdyti varpo pagalba"... :think: Mažne miegodamas skaičiau, todėl nebeprisimenu kaip tai daroma? :think: :think: Gal - mėtyt varpą ant spiečiaus? :o Bet kodėl, būtinai, varpą? :think: Juk kibiras, sakykim, lengvesnis ir talpesnis - jį ir išmest aukščiau galima... :chuckle Nusprendžiau "įkalt" kafkės ir nulindau kuprinėn. VAAAAAUUUUUČ, ĖGI KAŽKIENO RŪPESTINGOS RANKOS, ĮMURDĖ Kriščiūną Į KUPRINĘ, ŠALIA TERMOSO. :dance: Nagi, nagi, ką ten profesorius porino apie spiečiaus gaudymą varpu...? Ahm, "Biblijoj" rašoma, jog varpu reikia skambint spiečiui kylant, ar jau pakilus skrendant, kur jų facetinės akys mato. :shame: Niu ir akurat, šalia vieno iš avilių sujudimas - įtariu, jog šeimyna kraustosi... Gerrrrrai,pamislinau, išbandykim profesoriaus teoriją praktikoj. :ok: "Varpelį" jau anksčiau buvau radęs namelyje tarp visokio šlamšto. Įdomu, ką su juo veikė ankstesnis bitininkas? :think: Negi - tikrino teoriją??? :o Sunku tuo patikėti, žinant jo kompleksiją... :chuckle "Varpelis", gero puskibirio dydžio ir su keptuvės rankena kažkodėl... Ant rankenos galo, nežinia kam, pritvirtinti dirželiai su sagtimis nors,kai prisimatavau rankeną, dirželiai kuo puikiausiai tiko apsegt dilbį palei alkūnę. :ok: Na žinoma, juk šiuo "varpeliu" ilgai nepamojuosi vien ranka be atramos. Ką, gi, stoviu šalia avilio ir bandau "kurt muziką", :lol: o bitės nė ausim nekarpo. :wasntme: Sliuogia sau iš avilio, buriuojasi šalia obels viršūnės ir, kažkodėl, net nebando mestis į kamuolį. Staiga, lyg pagal komandą, visas spietys rovė pirmyn. Apstulbau. :o A pasiuto??? :think: :o Negi mano "Bethovenas", jas šitaip paveikė?? :o Nu kū, liuoksiu ir aš iš paskos, karts nuo karto vis užsimodamas varpu. Galų gale, pamaniau, mesiu tą varpą į spiečių ir gal, gi - pataikysiu apgaubt motinėlę. :chuckle :shame: Šuoliuoju per "kolchozo" serbentynus lyg ekstazės apimtas briedis, :wasntme: karts nuo karto, vis skambteldamas varpeliu, o dirbantys laukuose žmonės, vis atsitiesia nuo savo ravimų batvinių, kad užmestų akį į baltai apsirengusį ir smagiai liuoksintį uogienojais, varpu žvanginantį, "batvinį"... :chuckle Niu kodėl, bitėms reikia vėžlinti savo pasirinkta kryptimi, tiesiai virš įvairiausių, ne visuomet lengvai įveikiamų kliūčių?? :think: Juk galėtų pėdint virš takelio, ar, bent jau pieva, bet ne - bruktis reikia virš serbentyno ir netrukus, mes visi įgriūsim į pramoninius mūsų ūkio sodus. A sodai, tai aukšta tvora aptverti, kad zuikiai darbininkų negąsdintu. :lol: Spiečiui - ne problema, o štai man - mažne neįveikiama kliūtis. :( Niu ir kū sau manot? Vos tik atliuoksėjau iki tvoros, spiečius, perskridęs į kitą tvoros pusę, ėmė suktis virš vienos iš obelų ir tūptis ant žemai augančios šakos. ;) Persiritau per tvorą visai ne kaip briedis, o greičiau, kaip riebus meškėnas ir pasirodo, jog rankose neturiu nieko,tik varpelį. :wasntme: Spiečius, kuo ramiausiai susiropštė į bitininko kepurę ir buvo saugiai pargabentas į bityną bei sumurdytas avilin... :dance: :ok:
Vartotojo avataras
kice
Patyręs narys
Aviliai:dadanai, daugiaukščiai 10-rėmiai
Bičių šeimų skaičius:30
Bitininkavimo stažas:15
Bičių rasė:Carnica, buckfast
Pranešimai:3591
Užsiregistravo:2008 Geg 05 , 12:15

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Sau 27 , 11:25

:lol: :dance: :leaves:
Katėms žiurkių nuomonė nerūpi..
edmundas
Patyręs narys
Pranešimai:304
Užsiregistravo:2009 Bal 18 , 12:42

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Sau 27 , 11:33

Geras vaizdelis :lol: :lol: :lol:
Se
Sergijus

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Sau 27 , 19:50

Vakarėjo... Vėžlinau į bityną mašiniuku, iki stogo primurdytu lentų bityno nameliui remontuoti. :bee Staiga, į kelią išvėžlino... kiaunė ir "nuobodžiaujančio turisto" žingsneliu, leidosi įstrižai. Pėdina jinai, letena už letenos, vaizdais grožisi, o man net blusos apmirė: :o jei stabdysiu - lenčiukės, dailioj formoj "išlips" iš mašiniuko, kartu pasiėmusios ir priekinį stiklą, o, kad mašiniukas turi signalą, iš to strioko pamiršau... :wasntme: Prasidaręs langą, iškeikiau tą, pramogaujantį "galviją" garsiai ir su išraiška, :devil: o "galvijas" po mano tirados, galų gale teikėsi pajudint ausis ir pasukęs galvą atkreipė dėmesį į besiartinančią transporto priemonę. Užuot pasipustęs padus pritūpė ir nusimyžęs ant kelio, su didžiausia panieka mano asmeniui, nudyrino miškan. :o Ach tu.................!!! :devil: Sustojęs pamiškėj, čiupau mietą ir leidausi įkandin "plėšrūno", kad progai pasitaikius, iškarščiau jam kailį. ;) Nė velnio!! "Grobuonis" staigiai padidino apsukas ir, nusprendęs netampyti likimo už ūsų, įsiropštė medin. :chuckle Išsakiau viską, ką apie jį manau ir nusispjovęs, pasukau atgalios link mašiniuko...
Vartotojo avataras
kice
Patyręs narys
Aviliai:dadanai, daugiaukščiai 10-rėmiai
Bičių šeimų skaičius:30
Bitininkavimo stažas:15
Bičių rasė:Carnica, buckfast
Pranešimai:3591
Užsiregistravo:2008 Geg 05 , 12:15

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Sau 27 , 20:29

:lol: tik dziaukis, kad neuzpuole ir ko nors nenukando :lol: Baisiai miklus zveriukas kiaune :lol: :dance:
Katėms žiurkių nuomonė nerūpi..
Se
Sergijus

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Sau 27 , 21:21

Sumislinau aš, nusitysti i "Karpyni", protingu galvų paklausyti, apei naujynas pasiciekavyti i gal, naujų draugų susirąsti. ;) Vuo kap, iki tėn nuviežlenti? :think: Tėisę piedinont, apei 130 varstuku susidarys - tuoluoką, blyn, net su drėnačiu... :wasntme: Nusprėndžiau isiprašyti kam nuors i pakeleivius, i pouliau zvanyti i visas petelnes ir i vąrpus. :dance: Nu nieks nenuorieja tuokia "pakelęive" vęžti! :'( Trans pasigoudi, kad anų pati veš, prisikraus dą sąva diežikiu i munėi vėitas - tik unt stuoga... :o Steponasz, ka paskombinau, net nusteba: vo kuo,sąka uns, tu tėn vėlksėis? Bene avilių kuonstruktuorius esi? :think: Ne, sakau, pasiciekavyti lieksu. Tuolėėėėėėiii, nutėnsi Stepuons, aš, musiek, nevažiousu. Nu kū , nevažiousi tai nevažiousi, pamislinau, i "susukau" paskutinę sava viltę - Kalianou. :bee Tas mizęrija, dą pasilauži diel maduos, ale vis tik, sutėka nutysti muni i suklegas. Ale tai, slėika pympis - tū pati vąkara, ištriūbija unt vėsa svieta, buktai esons aš pasaulia pragriesa stabdys, i uns,vargšielis, vieliak muni turies tysti... :wasntme: :lol: Ma anū šunis, pamislinau, sens kuinys vaguos negadėn, tikous ka nuveš svęika. Da autuobiesu besivėlkdams i Šiaulius, parašiau Raamziou i paklausiau, a uns būs? :think: Raamzis prisipažėna, ka kažkor pasigava griperi :o i, musiek, sukleguos nešmiežous... Bandžiau sarmątyti, sakyti, ka bitininką serg tik "snurglinyčia" nu katruos vis tėk vaistų niera, ale Raamzis ni i kalbas nesileida - gal, pamislinau, "vaistų" jau bova už lūpas užmętis... :chuckle
Beivažioujynt i Šiauliu autuobusu stuoti, unt peruona sušmiežava ontake ir iš po ontakiu kyšonti pypka. Sunke būtu nepažinti Kaliana - uns tap išsyskėr iš miniuos, kap garvežys aeradruomi. :leaves: Pasilabinuom i patraukiem link Kaliana "karietas". Gi žiūru, vidou - nepažystams "diedi" riuogsa. Labas, sakau, koliega. A uns mon, itare nuveiziejis - labas, bičiuli,i spaud pri sąvis nutrinta "diplomatoka" tęp, lyg tėn - vėsas Lietuvuos metinis biudžets drybsuotu. :chuckle Seniuka dabą itarūs, pamislinau, i isitaisiau akurat už Kaliana nugaruos, i nusiteikiau ilgą keliuonę bei nuobodyms puokalbiams... ;)
Se
Sergijus

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Sau 27 , 22:33

15 Gru 2009, 11:59

Kadangi pirmosios ataskaitos dalies,dauguma "poliglotų" nesugebėjo perskaityti,antrąją dalį, rašau "zanavykiškai"... ;) Tik nesitikėkit, kad ir pirmąją dalį perrašysiu! Teksto rinkimas man - ilgas ir nuobodus darbas, atliekamas vienu pirštuku... :bee
Taigi, kelionė buvo rami, Kalianas, kartais pasiginčydavo su "Broniuku", "karietos" navigatoriumi, o kolega visą kelią tylėjo, musiek, kaupė mintis ir argumentus būsimoms diskusijoms. :chuckle Kai atvykom į vietą, iš karto pasimatė kur bitininkai mašinas susistatė: tiek prabangių "karietų" tik Vilniuje, Gedimino prospekte pamatysi. :o Ypač, akį traukė prie restorano riogsantis "Mercedes", 2 durų SLK, liaudiškai tariant - "šešiašimtasis", naujųjų rusų itin mėgstamas limuzinas. Va, pagalvojau, su kuom Tranas atvyko. :leaves: Reiks būtinai paklaust, už kiek, gi, tas savo bites pardavė, jog įstengė įsigyti šį "gražuolį"...? Trypčiojam prie mašinų ir nežinom kurion pusėn bruktis - pastatų daug, teritorija didelė... :think: Kalianas susisiekė su Tranu ir "laužyta"rusų kalba užklausė, kur anas randasi? :dontknow: Tranas nurodė tystis į patį didįjį pastatą ir vestibiulyje teirautis administratorės. Ką, gi, tysiamės... :wasntme: Vos tik užėjom vidun, jau Tranas beatlekias su keletu bičiulių ir, vos tik mane pamatę, viens per kitą apipylė klausimais - "a kur Marytė?" - lyg mes čia susirinkom ne mokytis,o pasi..... :chuckle
Diskusijos praėjo gan ramiai, Tranas gražbyliavo ir "diedulis", kuris pasirodė beesąs šiaulietis Kriščiūnas, poliesterolinių korpusėlių propaguotojas ir gamintojas, gyrė savo gaminamą "produkciją", ir Žilvasass gavo pasisakyt, ir Med... Beje, kaip susipažinau su Med: pastebėjau jį iš karto ir veidas pasirodė pažįstamas, tik niekaip neprisiminiau kur aš jį mačiau...? :think: Supažindino mudu bičiulis Satka: kažkodėl maniau, jog Med liesutis,čiuplutis žmogelis, o pasirodo, jog šis vyras lyg trijų durų spinta su antresolėm... :o Mano delniukas, taip ir nuskendo jo didžiulėje, "šiūpelį" primenančioje, plaštakoje...
Nerašysiu apie diskusijas, nes Tranas jau parašė smulkią ataskaitą, gaila tik, kad negavau progos pasisakyti - būčiau į miltus "sumalęs" putplasčio avilių propaguotojus... :lol: Gal būt todėl, man pasisakyti ir neleido - visi skubėjo namo, o kai ėjom pietauti jau ėmė temti. Pietų metu mudu su Tranu, kukliai užsisakėm sulčių, o kiti suklegų dalyviai, sočiai užsisakė visokių svaiginančių "mikstūrų". :beer: Tk aš, žioplas daiktas, praklausiau po kiek bičiuliai susimetė padengt suklegų išlaidas ir nedadaviau pinigėlių... :shame: Musiek - "sultys" paveikė. :shame: :shame: Kai jau ropštėmės į mašinas, gi, žiūriu, ka Tranas įsispraudė į tooookią nupiepusią "silkę" (AUDI-80-atrodo), :o :chuckle jog net pamiršau paklausti apie "Mersą". :wasntme: A mudu su bičiuliu Vaidžiu, vadovaujami navigatoriaus vardu "Filadelfijus", :lol: :) paršiaušėm pas mane į namus, kur aš jam daviau skruzdžių rūgšties pusbutelaitį, koriams apsaugoti žiemą.
Tiek žinių apie suklegas. Jeigu bus dar koks nors susiėjimas, būtinai dalyvausiu, nes, nors ir nepritariu kai kurioms naujovėms vis tiek sužinojau kai ką tokio, ką būtinai pritaikysiu kitame sezone. Dėkoju visiems mokytojams ir konstruktoriams, organizavusiems šį puikų seminarą. :)
Se
Sergijus

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Sau 28 , 19:59

03 Bal 2010, 10:31

Niu, žodžiu, susiruošiau aš į suklegas... :bee Susiradau transportą, pakeleivių ir 8-tą ryto, jau riogsojau susitikimo vietoje. Iki Dotnuvos, nusliuogėm įdomiai besišnekučiuodami, per pusantros valandos. Nebuvau buvęs Dotnuvos akademijos rūmuose ir man šis pastatas padarė įspūdį. Tikri rūmai! :o Aplink - didžiulis ir gražus parkas, šalia didelis kiemas pilnas atvažiavusių į ataskaitinį susirinkimą, bičiulių mašinų... Užsiropščiau į antrąjį aukštą ir pakliuvau į pačią mugės tirštumą. Žinoma visą laisvą erdvę buvo užėmusi "Wilara". :wasntme: Ieškojau ž\r grindelių, ale neradau. Nusipirkau kažką panašaus į atitikmenį - plastikinių pikio rinktuvų - jei netiks ž\r, panaudosiu pagal paskirtį. ;)
Kai "chebrytė" sugužėjo į salę, kyštelėjau nosį ir aš. Liūdnas "vaizdzialis" - visur vien plikės ir "blondinai" šviečia. :o Pilna salė seniukų... :( Kas bus po dešimtmečio, pagalvojau, kai jie visi persikels bitininkaut į Rojaus sodus?? Šioje salėje,sėdės gal penktadalis visų čia, esančiųjų skaičiaus... :think: Pasibasčiau po mugę, kai nebeliko grūsties ir radau dar vieną, naudingą "niekutį" - įsigijau dozatorių įstatomą į stiklainį. Patogus daiktas prekiaujantiems mugėse ir turguose: spūstelėjai "straublį" ir gali pirkėjui šliūkštelt delnan medučio, paragavimui. :ok: Tiesa, veikia jis tik skystam medui esant, o medui sukietėjus, tektų stiklainį sudaužyt... :wasntme: :chuckle
Susisiekiau su Žiūku, pridaviau jam pikį ir ėmiausi ieškot gerb. Barkausko, kad įsigyt iš jo, pažadėtąjį man daiktą. Kai jau susitikau su visais man reikalingais žmonėmis, ėmiausi laukt Trano, su kuriuo susitariau, jog nuveš į suklegas. Kai susitikom, jis iš karto pasiūlė savo "karietą". Tikėjausi, jog Tranas bent į suklegas atitys savo žymųjį "Mersiuką", ale buvau žiauriai nuviltas: abudu su Valiumi ("Skuomedos" vadovu), įbruko mane į krovininį furgoną be langų ir pagrasino kankint, jei bent garseliu išsiduosiu ten riogsantis kol važiuosim! :o Va tokiu būdu, aš ir atsitysiau į suklegas... :leaves:
Se
Sergijus

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Sau 28 , 20:26

Taigi... Atidundėjom mutrys (Valius, Tranas ir aš) į Pašušvę. Oooooo, Austėja Švenčiausioji - ėgi sovietinių laikų "pirtelė" riogso!! :o Ne tokia jau ir mažutė kaip, kad Admin-as apibūdino. Be to, riogso šalia piliakalnio - kas, gi, duotu, šiais laikais, leidimą statytis šalia tokio kultūrinio paveldo...? :think: Gražu aplink, pro šalį Šušvė savo patvinusius vandenis plukdo... :ok:
Niu kū, apsidairę nuskubėjom registruotis. Gi verandoj, jau keletas bičiulių sukiojasi ir, mieliausioji Kikebutė su Admin-u šypsosi. :leaves: Kikebutė, nuo bitininkų šventės, visiškai nepasikeitusi - tokia pat liaunutė kaip smilgelė ir ta pačia žavinga šypsena pasipuošusi, o va Admin-as - mažumėlę pastambėjęs. Įtariu, jog jis taip pat tinsta iš bado kaip ir aš... :wasntme: :chuckle
Artėjant sutartam suklegų laikui, bičiulių gužėjo vis daugiau. Ir pažįstamų, ir nepažįstamų. Atsitysė Raamzis su savo "saulute" ,atliuoksėjo Kalianas ir ko. Jūratė, Kaliano "pirmoji pusė" išgražėjusi, nuolat besišypsanti ir... mažumėlę papilnėjusi! :bee Chebryte, gi, Kaliano, dar šiemet, laukia DYYYDELIS DŽIAUGSMAS!! :dance: Kaliančikai, bičiuli, nepamiršk informuoti forumo apie savo būsimus trynukus ir męs tave pasveikinsim su šeimynos pagausėjimu! :beer: :rose:
Po truputuką gausėjant bičiulių būriui, aš jau spėjau pamiršt pirmųjų vardus... :dontknow: Nieko nepadarysi, kai Alchaimeris su Parkinsonu į pakaušį alsuoja... :( Senstu, blyn... :'(
Beje, iki mums atvykstant, jau buvo keletas bičiulių. Atkreipiau dėmesį į baltą, grąžų "Tuareg-ą". Pasirodo, juom atvyko mūsų išradingoji dizainerė Austėja su kompanija - "antrąja puse" ir neįtikėtinai tyliu šunimi, vardu Trolė. :ok: Mažne visą vakarą galvojau, jog Trolė - nebylė ir gerai "įšilęs", :beer: maniau ją pamokyt loti, ale jinai pati vėliau susiprato ir keletą kartų amtelėjo, tuo parodydama, jog mano pamokų jai viiiiisai nereikia... :wasntme:
Vartotojo avataras
Svaika
Patyręs narys
Aviliai:Dadano, daugiaukščiai 10 r.
Bičių šeimų skaičius:115
Bitininkavimo stažas:6
Pranešimai:291
Užsiregistravo:2012 Vas 26 , 12:12

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Sau 28 , 20:46

Šaunuolis Sergijau siūau tau susirasti rėmėju ir išleisti savo leidiniu serija : Sergijaus bitininko nuotykiai ar kaip nors panašiai t.t kabutėse isigije nepasigailėsit ir ant dešimt metu atjaunėsit,,,,,,, :lol: :lol: :lol:
Perku vašką, galiu pakeisti į plokšteles, taip pat perku duonelės nuokulas, atakiukus senus korius , merva, vaško atliekas iš po garinio lydytuvo, Parduodu kandi tešla.
Se
Sergijus

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Sau 28 , 21:15

03 Geg 2010, 22:06

Niu kū, kai bičiulių prisirinko sočiai, sugriuvom į "aktų salę" užu dančio, "šiobeito" užmesti. ;) Ale bičiulyčiai kaip nukrovė stalus!? :o Per butelius, valgio nesimatė... :chuckle Beje, vėžlindami į Pašušvę, mutrys užsukom į "zabegalovką" ir šio, bei to už žando užkišom. Tuo pačiu ir į kioskelį užsukom, maistų papirkti ir, ko nors "šildančio" ant stalo patėkšti. ;)
Chebryte, ar žinote ką Tranas naudoja kepenims gadinti? :think: Anas prisipirko "Kagor"-o, o, pro brendžiuku nukrautas lentynas, prakėblino taip lyg ten grėbliadančiai voliotusi... :o :lol:
Taigi, bičiuliai stiprinosi ir malšino troškulį, o mutrys laukėm kol prasidės tikros linksmybės. Tranas čiulkė savo "rašalą", o aš nepraleisdavau progos užpilti už lūpos lašelį kitą, įvairiausių "samodelkų"... :beer: :shame:
Kai lėkščių ir stalo įrankių skambesys, mažumėlę aptilo, Admin-as pasiūlė Romai Mačienei, pademonstruot keletą filmukų bitininkystės tema ir pakomentuoti juos. Kadangi jau buvau truputuką "įkales", tai prabočykit, bičiuliai, nebeatsimenu apie ką tie "multikai" buvo... :wasntme:
Ką, gi, pasakoja gerbiama Roma apie mirgančius ekrane vaizdus ("multikai" be garso, buvo rodomi) , o visas tuntas galvų įdėmiai klauso ir dedasi viską į tarpuausius, kad vėliau galėtų "sugromuliuoti". ;) Kai Roma keletui minučių nutilo, aš, nusprendęs įžiebti keletą šypsenų šioj rimtoj atmosferoj, garsiai paprašiau: "gerbiama Roma, prašom išversti - nieko nesuprantam"... :wasntme: Roma atsisuko į mano pusę ir visai rimtai pasakė: "gi be garso rodo - ką čia verst?". :chuckle Nusišypsojo tik žemaičiai, o likusios "tautinės mažumos", tik ausimis pakarpė... :wasntme: :lol:
Kai išseko filmukai, bičiuliai išgarmėjo į holą pažiūrėti įvairiausių, pačių pasidarytų, darbų "palengvintojų". Būtų gerai, kad bičiuliai įdėtų savo įrenginių foto foruman, jog likusioji bičiulijos dalis, nagus nusigraužtų iki alkūnių iš pavydo, jog nepamatė šių technikos stebuklų... :ok: :P
Se
Sergijus

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Sau 28 , 21:39

Geg 2010, 21:51

Tai va, kai bičiuliai išgužėjo pasidžiaugt "darbščiųjų rankų" būrelio narių pasiekimais,
nusitysiau ir aš pasiciekavyti. Išradingi, mūsų bičiuliai - smegenys dar ne visiems atrofavosi. :ok: Ir keltuvas, veikiantis akumuliatorinio suktuvo pagalba, ir "skylagrežis" rėmukams " prakiurdinti, ir vaškuolių įlydymo aparatų, bent 5 buvo... Raamzis atitysė savos gamybos aparatą, vaško plokštelėms "štampuoti". Kas kart jį pamatęs, vis neatsistebiu "faraono" kantrybe: ot kieti Žemaičiai... :ok: :dance:
Bičiuliai,išsiskirstę grupelėmis, kalbėjosi apie reikalus ir naujienas. Didžiausia grupė susispietė "valgomajame" ir "pletkino" apie šį, bei tą... Grojo įjungtas magiukas ir, tiesą sakant, gan netyliai, bet bičiuliams tai netrukdė bendrauti. :beer: Nusprendžiau paeksperimentuoti ;) ir po truputuką pradėjau didint magiuko garsą. Po pusvalandžio, Toto Kutunio klykė kaip skerdžiamas, bet bičiulių bendravimo tai visai netrikdė... :chuckle Vieno iš kolegų paprašiau, kad pagal mano ženklą, muzikytę staiga užčiauptų - norėjosi pažiūrėt, kaip į tylą,sureaguos "diskusijų klubas"... :think: Niu, kolega muzikytę ir nutildė, o aš, ištisas 5 sekundes su malonumu stebėjau, kaip "grupė draugų" baubia viens kitam, aktyviai mojuodami galūnėmis... :lol: :lol: :lol:
Chebrytė gan greit susivokė, jog aplink tylu, o vienintelis triukšmo šaltinis - tai jie patys... :dance: Och, tie aukštaičiai........ :chuckle Iš rūsčiai surauktų Kaliano antakių supratau, jog metas nešti autus, bo gali prastai baigtis... :o Niu ir nusitysiau pirtin.
A pirties,jau kita istorija... :bee
Vartotojo avataras
serifas
Patyręs narys
Aviliai:Dadano
Bičių šeimų skaičius:15
Bitininkavimo stažas:7
Bičių rasė:mišrūnės
Pranešimai:153
Užsiregistravo:2008 Rgs 29 , 22:12

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Sau 28 , 22:24

Gražiai pasakoji, Sergijau, o jei dar būtų :devil: lietuviškai
Vartotojo avataras
rennyka
Patyręs narys
Aviliai:Dadanas, daugiaaukštis bedugnis 435X145
Bičių šeimų skaičius:10
Bitininkavimo stažas:20
Bičių rasė:karnika
Pranešimai:2387
Užsiregistravo:2008 Geg 19 , 11:05

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Sau 29 , 10:11

Na, aš nesu stipri specialistė lietuvių kalbos, bet supratau viską ir man net pasirodė, kad viskas, net ir :devil: , buvo lietuviškai.
Bet galiu klysti, aišku. :lol:
Šiandien rytoj bus vakar, tačiau dar vakar šiandien buvo rytoj...
Vartotojo avataras
leo
Patyręs narys
Aviliai:Dadanas
Bičių šeimų skaičius:9
Bitininkavimo stažas:10
Bičių rasė:Buckfast
Pranešimai:635
Užsiregistravo:2009 Bal 27 , 11:41

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Sau 29 , 20:39

Šaunuolis, Sergijau :ok: Skaitai tavo aprašymus ir lyg tai viską savo nuosavomis akimis matai + dar nuotaika pasitaiso.
Duok durnam kelią, nes jis vis tiek jo nesuras.
Se
Sergijus

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Sau 30 , 21:29

Tai va, nusitysiau aš pirtin ir jau radau ten keletą "ruonių" besiparinančių. :bee Tarp "pirčiažmogių" buvo ir Žilvasssas. Kažkuomet Žilvas minėjo, jog puikiai gaudosi "pirtininkystėj" ir net vantas moka rišt... ;)
Niu, galvoju, pažiūrėsim, kaip Žilviuks vantas surišo - ar neteks atskirom šakelėm, suspaustom kumštelyje, plaktis...? :chuckle O "vantašefis", tuo tarpu, kuo ramiausia veido išraiška, vantas šiltam vandeny mirkė ir pasakojo kaip jis "šluotas" riša... Ir kokius augalus naudoja. Pasak Žilvo, vanta tik iš beržo šakelių tinkama tik kiemui pašluoti, o jis, esą - didis meistras "vantarišyboje" ir jas (vantas), komponuoja kaip gėlių puokštes... ;)
Kai sulipom ant "laktų", Žilvasiuks parodė ką sugeba! Pirmiausia, jis padarė lengvą masažiuką nugarai, o paskui švelniai, vančiuke nuplekšnojo iki pat tos vietos, kur nugara praranda savo garbingą "vardą"... :ok: Vėliau ėmėsi tokio "pėrimo", jog norėjosi stūgauti ir kiauksėti, :o ale kenčiau žandikaulius "suglaudęs"... :wasntme:
Noriu pastebėti, jog tuo metu "parilkoje" tvyrojo +90 laipsniukų aukščiau nulio ir aš, jaučiausi kaip verdamas vėžys! :o Atrodžiau irgi panašiai... Kai, galų gale, mane "egzekutorius" paleido, nuskuodžiau laipteliais kaip blaivas ir, išgriuvęs į priebutį, vos neįnėriau į Šušvę!! :o :o
Kai mažumėlę atvėsau, parpėdinęs į priepirtį pajutau, jog niežti tarpumentį, blyn. Bandžiau pasikasyti, ale rankos, pasirodo, nuo karščio sutrumpėjo... :wasntme: Tadu, pasilypėjau ant suolo ir "pasišinkyjau" nugarą į pakabas. :chuckle Tokioj padėty, mane ir rado išgriuvę iš "parilkos" "pirčiažmogiai"... Sekundėlei visi sustingom, o paskui "žmogapirčiai" išgriuvo iš juoko... :lol: Bandžiau paaiškinti padėtį, ale per tą "arklišką žvengimą", negirdėjau nė savo minčių, nekalbant jau apie žodžius. Kiekvieną mano bandymą pasiaiškint, nutraukdavo dar garsesnis, nei prieš tai, "žvingavimas", todėl numojęs ranka į tą beviltišką užsiėmimą, pabandžiau kuo grakščiau nulipti nuo suolo, ale paslydęs, abiem "bundeliais" šleptelėjau ant plytelių... :shame: Maniau, jog chebrikė uždus iš juoko ir susigrobęs drapanėles, išskuodžiau apsirenginėti ant maudyklos lieptelio... :wasntme:
Įtariu, jog Vantos Valdovas ir Pirties Imperatorius į vantas dar ir dilgėlių, buvo primaišęs... :think:

"Apsidrapinęs", nusliuogiau į salę "užausin" šiobeito užmesti, bet čia - jau kita istorija... ;)
Se
Sergijus

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2013 Sau 30 , 22:48

02 Bir 2010, 22:17

Nusitysiau šiandien į bityną, susirinkt žiedadulkių duoklės. ;) Tik išlipęs iš karietos girdžiu - pukši kažkas. :think: Bet įdomiai pukši, su pastenėjimais ir padejavimais... Čiupau žiūroną - nugi dygliaparšis ant šiferio, padėto priešais avilį, trepsi. :bee O, sakau, labas, bičiuli - bene atliuoksėjai negyvom bitutėm pasmaguriauti? :ok: Šaunuolis, sakau, padedi man tvarkytis. :leaves: Bet anas, į pasveikinimą, nė ausies nepajudino ir toliau sau intensyviai trypčiojo. Sureguliavau žiūroniuko ryškumą - nugi tas, spygliuotos vielos ir futbolo kamuolio išgama, šikimo ritualą atlikinėja!! :devil: Ach, tu, sssssssssssssssssssssssssakura dygliuotoji, tuoj aš tau dygliukus į šiknaskylę sumurdysiu! :devil: :devil: Ir roviau link avilio lyg supermenas. Mano batukų nosys metalu kaustytos, tai, manau, dygliaparšis turėtų tolokai skristi, ale po kojomis pasipynė sausa klevo šaka, kurią jau 3-čia savaitė sėkmingai apeinu ir aš, grakščiai šlumštelėjau ant pilvo... :wasntme: :shame: Net žole čiuožtelėjau! :wasntme:
Dygliaparšis tuo metu baigė savo "ritualą" ir su palengvėjimu atsidusęs, nusitysė į dilgėlių džiungles... :P Bandydams atgauti kvapą pagalvojau: "mes dar susitiksim, "bičiuli" - būūūūūtinai susitiksim... :devil:
Tai va tokie, šiandieniniai mano nuotykiai... ;)

Grįžti į