Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

Čia rašome viską, kas nesusiję su bitelėmis, bitininkavimu ir pan.
vinipux
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:3130
Užsiregistravo:2009 Vas 17 , 20:19
Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Kov 19 , 13:57

"ąžuolai vijokliais virtę
o vijokliai ąžuolais"
(G.Paškevičius)
Vartotojo avataras
Kest
Patyręs narys
Aviliai:Dadano tipo 22 r. aviliai
Bičių šeimų skaičius:5
Bitininkavimo stažas:8
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:3978
Užsiregistravo:2010 Vas 11 , 19:35

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Kov 19 , 13:58

TRANAS rašė:Nu blin paskutiniu laiku man sekasi ant nepelnytų įvertinimų. Visai neseniai GREITABITĖ mane išaukštino iki Varė ir Adamso, dabar Sergijus dėkavoja už jo rašliavos pripažinimo kaip naują srovę šiuolaikinėje "kultūroje".
Ne man dėkavok Sergijau, bet Kęstui. Tai jis pas tave savo "sielai dvasinio peno" ieško ir netgi tavo rašliavą įvertino kaip "šiuolaikinio meno" ar "šiuolaikinės kultūros" dalimi. Turiu su juom sutikt, tikrai dabar populiarus Ramanausko "juodasis humoras" ir visai neblogas tos kultūros skleidėjas esi pats, Sergėjau.
Deje, man ši "kultūra"net labai nepriimtina, netgi žodžio KULTŪRA nesinori čia vartoti ir aš joje jokio dvasinio peno tikrai nerandu. Matomai mano siela netikusi. ;)
Prajuokinai stipriai, Tranas :lol:
Kur čia dar, tamstą, užkabinus :chuckle
Kest
'Daryk tai,kuo tiki,tikėk tuo,ką darai
Vartotojo avataras
lang
Patyręs narys
Aviliai:Dadano,simtametes skrynios;
Bičių šeimų skaičius:apie 40 seimu
Bitininkavimo stažas:44
Pranešimai:549
Užsiregistravo:2009 Lap 08 , 17:33

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Kov 19 , 22:22

vinipux rašė:"ąžuolai vijokliais virtę
o vijokliai ąžuolais"
(G.Paškevičius)
saunuolis Vini, geri zodziai, tik ar visi supras
Vilkas
vinipux
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:3130
Užsiregistravo:2009 Vas 17 , 20:19

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Kov 20 , 08:23

lang rašė: saunuolis Vini, geri zodziai, tik ar visi supras
Vilkas
žodžiai tikrai geri ir itin aktualūs...
dėl supratimo- ko gero nereikia visiems suprasti, kitaip bet kuri mintis prarastų esmę ir būtų bevertė, "greito naudojimo", kaip hamburgeris. Grįžtant į istoriją- tik maža dalis forumiečių "perkando" grb. Kęsto rezenziją, "literatūros" kūrinių įvertinimą.
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Kov 25 , 08:56

Kest 25 Kov 2014, 08:04

Sergijus rašė:
"Droži" liežuvį, Kest, a ne? :think: Netrukus aš "pasidrošiu" savąjį ir apžagsėsiu taip, jog raudosi Liuką apsikabinęs, brolyti. ;) Jau buvau nusprendęs neaprašinėt tavo "pašėliojimų" sodyboj, kai po bitąšvenčio buvom užsukę, bet prisiprašei, vis tik... :leaves:

Sergijau,
būk geras, nerašyk.Atiduosiu viską ko paprašysi,gal net šunį,bet nerašyk nieko.Ale paraudoti apsikabinus Liuką, gal visai nieko būtų :think: :shame:
Kest

Nu tiek jau to, pakentėsiu "skaudama" širdim, nerašysiu nieko, nors tauta, turėtų žinoti apie savo didvyrius "viską"... ;) :lol:
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Kov 26 , 22:37

Žiūrėjau reklamą apie ekologinių produktų žymėjimą "žaliu lapu" ir sugalvojau anekdotą: "Jei matote "žalią lapą", vanas priešais jus važiuoja nepatyręs vairuotojas. Tučtuojau stabdykite savo automobilį - nežinia kas šaus "žaliam" galvon, sekančią akimirką"... ;) Arba: - Tučtuojau padidinkite jus skiriantį atstumą iki kilometro - lai "agurkas" važiuoja su Dievu...". :chuckle
Poviliokas
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:12
Bitininkavimo stažas:8
Pranešimai:159
Užsiregistravo:2014 Vas 10 , 22:13

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Kov 26 , 23:17

zalias lapas tai gal dar baika butu, bet senesni zmones (kai kurie skaitydami etiketes ir matydami E mislina,kad E tai ekologiska)...
Vartotojo avataras
evaldasdeveikis
Patyręs narys
Aviliai:dadanai ir 10 r. daugiaaukščiai
Bičių šeimų skaičius:Iki 30
Bitininkavimo stažas:8
Bičių rasė:Kaukazas, karnika
Pranešimai:611
Užsiregistravo:2011 Bal 18 , 12:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Kov 27 , 09:41

E tai vitaminai :chuckle
Seni pavydi jauniems energijos, sveikatos, jaunystės, o jauni seniems išminties...
vinipux
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:3130
Užsiregistravo:2009 Vas 17 , 20:19

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Kov 27 , 09:52

užsikabinkit žalią lapą ir pamatysit kaip pasikeis kitų vairuotojų požiūris, kiekvienas "mikas" stengsis aplenkt ,ar prieš nosį užlįst.
Poviliokas
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:12
Bitininkavimo stažas:8
Pranešimai:159
Užsiregistravo:2014 Vas 10 , 22:13

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Kov 27 , 11:33

Pažystamas išsilaikė teises. Tuo laiku buvo privalomas 70 ženklas. Tai jis pasakojo. Išvažiavau į miestą, visi pypsi, mirksi, mojuoja... Sveikina mane išsilaikius teises :leaves:
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Bal 08 , 09:49

Įvyko tas, "nuotykiukas", jau šį pavasarį, bundant gamtai... ;)

Buvau su chebrike Palangoj, baliuke vienam su "nakvyne". :leaves: Prariogsojom pavėsinėj iki 2-os valandos nakties, visas žinomas dainas "išbliovėm", šašlykus surijom, solinezantę, šampane išmaudėm. :dance: Atrodo tik spėjau "sudėti bluostą", o jau mane žadina: "ainam, Serioga, plaučius išvėdinti, saulėlydžio pasitikti..." :o Kokio saulėlydžio, klausiu, jis, gi, vakar vakare buvo? :think: Čia tik patikrinimas, nusišypsojo "sukakotuvininkė", ar tu jau blaivus ir pasiruošęs dienos "žygdarbiams". :dance: Tiek to, pasakiau ropšdamasis iš hamako, kur mano cigaretės - ainam plaučių "vėdinti"... :bee

Jau apsirengęs, dėbtelėjau laikrodin - jo majo, juk dar tik 7 ryto, kur mus velniai neša tokioj ankstybėj??! :o Šiuo laiku žmonių, pajūry ir miške mažai, pasakė simpatulka, nieks netrukdo "relaksintis", bet pasirodė priešingai - "relaksintis" mums, vis tik sutrugdė... :wasntme:

Nusitysėm visa, draugiška kompanija lentomis "grįstu" takučiu link "Olando kepurės" skardžio. Gražu! :ok: Aš dar nebuvau buvęs šioj vietoj ir iš vis Palangoj - retas svečias. :wasntme: Pasibastėm skardžiais, sužvarbom nuo vėjo ir pasisukom tystis atgal, o tadaaaaa ir prasidėjo... :o

Pasirodo, jog tuo laiku, šunininkai savo blusėtuosius augintinius, išveda "pasiganyti". :o Vėžlinu aš, koja už kojos, gamta grožiuosi ir matau kažkokį, greit judantį mano pusėn, gauruotą "objektą". :bee Žiūrėkit, chebryte, parodžiau pirštu - kilimas iš namų pabėgo! :lol: Apsidairau aplinkui, o mano chebrikės nė padujų! :wasntme: Visi po miškelį išsislapstę, man ženklais rodo, jog skuosčiau kur tik mano akys mato!! :o Gi tas gauruotas "objektas", pasirodo, arklio didumo šuva, blyn!!! :o :o Mano kojytės išdavikiškai suvirpėjo ir ėmė linkti, gerai, jog pušis pasitaikė atsiremti. "Kilimas" atsitysė iki manęs, apuostė kojas, atsitūpė ir staiga atsistojęs, uždėjo priekines letenas man ant pečių. :o Praradau bet kokią galimybę judėti - tiesiog suakmenėjau iš siaubo!! :o :o Šuva prasišiepė ir iškišęs liežuvį didumo sulig rankšluosčiu, man aplaižė veidą. Nu viskas, Serioga, šakės tau, pagalvojau - "nuprausė" ir suvalgys... :wasntme: :o Girdžiu iš kažkur balsą: "Dora, FU! Nebijokite, ji tik žaidžia!" Tai kodėl, tuomet "fu", jei tik žaidžia, pagalvojau? :think: Į mano regos lauką papuolė ir balso savininkas, skrybėlėtas dėdulė ir paklausė: "Jaunuoli, ar Jums viskas gerai?" :think: Kas, čia, gali būti blogo, išlemenau, mane kožną rytą monstrai puola, įpratęs aš. ;) Atrodote pablyškęs, nesuprato dėdulė ironijos, ankstyvą rytą svetimų čia nebūna, vat Dora ir nusprendė susipažinti... :leaves: Dėduli, paklausiau, ar žinai kas do daiktas yra antsnukis ir kur naudojamas? :think: Kaip, gi, ant tokio mielo "veiduko", uždėsi antsnukį, nesuprato dėdulė? :think: Rankomis, pasakiau ir pabandžiau žingtelt žingsnelį nuo pušies. Kojos atsisakė manęs klausyti ir sudribau palei pušį į samanas. Ar Jums bloga, susirūpinęs paklausė dėdulė? Gal greitukę iškviesti? :think: Aga, pasakiau ir policiją su šungaudžiais, ka judu abu su Dora, skirtingose kamerose uždarytu! :devil: Kaip Jūs galit taip kalbėti, pasipiktino dėdulė, aš, gi, padėti noriu ir didžiai įsižeidęs, nuvėžlino paskui savo baidyklę... :wasntme:

Pirmos dalies pabaiga. ;)
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Bal 08 , 22:40

Nuo 9-os ryto, nutikimuką perskaitė 45 "galvos", bet nė viena nė nekiauktelėjo - patiko-nepatiko... Chebrike, jūs darot viską, kad aš nebepasakočiau ir dingčiau su savo "memuariukais" kur nors, į kitą forumiuką... :( Negi taip sunku, bent ant kokios ikonkės pamygt...? :think:
Vartotojo avataras
Rimas007
Patyręs narys
Aviliai:daugiaaukščiai.T-18
Bičių šeimų skaičius:120
Bitininkavimo stažas:9
Pranešimai:1038
Užsiregistravo:2009 Lap 09 , 22:36

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Bal 08 , 22:45

kažkas čia tave apgavo ,arba pats ....,tik ne aišku ar su Palanga ar su olando kepure , kur Palanga ir kur tas olando kepurės skardis ? :) o tokius atstumus pėstute ,,pachmėlingam,, kažkaip ne labai.....,nors ką gali žinoti... :)
Visiems jums-linkiu laimės
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Bal 08 , 23:28

Klaipėdiškis, blyn, neapgausi... :lol: "Ūžėm" męs, Palangos pakrašty, Rimai, kažkur už policijos, o nuo tos vietos iki medinio tako, gal koks kilometras kelio... ;)
Vartotojo avataras
RobertasJurbarkas
Patyręs narys
Aviliai:daugiaaukščiai
Bičių šeimų skaičius:150
Bitininkavimo stažas:12
Pranešimai:143
Užsiregistravo:2011 Lap 24 , 09:06

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Bal 09 , 09:22

Sergijus rašė:Įvyko tas, "nuotykiukas", jau šį pavasarį, bundant gamtai... ;)

Buvau su chebrike Palangoj, baliuke vienam su "nakvyne". :leaves: Prariogsojom pavėsinėj iki 2-os valandos nakties, visas žinomas dainas "išbliovėm", šašlykus surijom, solinezantę, šampane išmaudėm. :dance: Atrodo tik spėjau "sudėti bluostą", o jau mane žadina: "ainam, Serioga, plaučius išvėdinti, saulėlydžio pasitikti..." :o Kokio saulėlydžio, klausiu, jis, gi, vakar vakare buvo? :think: Čia tik patikrinimas, nusišypsojo "sukakotuvininkė", ar tu jau blaivus ir pasiruošęs dienos "žygdarbiams". :dance: Tiek to, pasakiau ropšdamasis iš hamako, kur mano cigaretės - ainam plaučių "vėdinti"... :bee

Jau apsirengęs, dėbtelėjau laikrodin - jo majo, juk dar tik 7 ryto, kur mus velniai neša tokioj ankstybėj??! :o Šiuo laiku žmonių, pajūry ir miške mažai, pasakė simpatulka, nieks netrukdo "relaksintis", bet pasirodė priešingai - "relaksintis" mums, vis tik sutrugdė... :wasntme:

Nusitysėm visa, draugiška kompanija lentomis "grįstu" takučiu link "Olando kepurės" skardžio. Gražu! :ok: Aš dar nebuvau buvęs šioj vietoj ir iš vis Palangoj - retas svečias. :wasntme: Pasibastėm skardžiais, sužvarbom nuo vėjo ir pasisukom tystis atgal, o tadaaaaa ir prasidėjo... :o

Pasirodo, jog tuo laiku, šunininkai savo blusėtuosius augintinius, išveda "pasiganyti". :o Vėžlinu aš, koja už kojos, gamta grožiuosi ir matau kažkokį, greit judantį mano pusėn, gauruotą "objektą". :bee Žiūrėkit, chebryte, parodžiau pirštu - kilimas iš namų pabėgo! :lol: Apsidairau aplinkui, o mano chebrikės nė padujų! :wasntme: Visi po miškelį išsislapstę, man ženklais rodo, jog skuosčiau kur tik mano akys mato!! :o Gi tas gauruotas "objektas", pasirodo, arklio didumo šuva, blyn!!! :o :o Mano kojytės išdavikiškai suvirpėjo ir ėmė linkti, gerai, jog pušis pasitaikė atsiremti. "Kilimas" atsitysė iki manęs, apuostė kojas, atsitūpė ir staiga atsistojęs, uždėjo priekines letenas man ant pečių. :o Praradau bet kokią galimybę judėti - tiesiog suakmenėjau iš siaubo!! :o :o Šuva prasišiepė ir iškišęs liežuvį didumo sulig rankšluosčiu, man aplaižė veidą. Nu viskas, Serioga, šakės tau, pagalvojau - "nuprausė" ir suvalgys... :wasntme: :o Girdžiu iš kažkur balsą: "Dora, FU! Nebijokite, ji tik žaidžia!" Tai kodėl, tuomet "fu", jei tik žaidžia, pagalvojau? :think: Į mano regos lauką papuolė ir balso savininkas, skrybėlėtas dėdulė ir paklausė: "Jaunuoli, ar Jums viskas gerai?" :think: Kas, čia, gali būti blogo, išlemenau, mane kožną rytą monstrai puola, įpratęs aš. ;) Atrodote pablyškęs, nesuprato dėdulė ironijos, ankstyvą rytą svetimų čia nebūna, vat Dora ir nusprendė susipažinti... :leaves: Dėduli, paklausiau, ar žinai kas do daiktas yra antsnukis ir kur naudojamas? :think: Kaip, gi, ant tokio mielo "veiduko", uždėsi antsnukį, nesuprato dėdulė? :think: Rankomis, pasakiau ir pabandžiau žingtelt žingsnelį nuo pušies. Kojos atsisakė manęs klausyti ir sudribau palei pušį į samanas. Ar Jums bloga, susirūpinęs paklausė dėdulė? Gal greitukę iškviesti? :think: Aga, pasakiau ir policiją su šungaudžiais, ka judu abu su Dora, skirtingose kamerose uždarytu! :devil: Kaip Jūs galit taip kalbėti, pasipiktino dėdulė, aš, gi, padėti noriu ir didžiai įsižeidęs, nuvėžlino paskui savo baidyklę... :wasntme:

Pirmos dalies pabaiga. ;)
:ok:
lAUKIU ANTROS DALIES
Jeigu Bičiulis Bičiuliui būtų Bičiulis, tai ir Bičiulis Bičiuliui būtų Bičiulis
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Bal 09 , 09:39

Jei tik tu vienas lauki, Robertai, tai jos nebus... :wasntme:
Vartotojo avataras
RobertasJurbarkas
Patyręs narys
Aviliai:daugiaaukščiai
Bičių šeimų skaičius:150
Bitininkavimo stažas:12
Pranešimai:143
Užsiregistravo:2011 Lap 24 , 09:06

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Bal 09 , 09:40

Kantrybės, manau, atsiras ir daugiau norinčių ;)
Jeigu Bičiulis Bičiuliui būtų Bičiulis, tai ir Bičiulis Bičiuliui būtų Bičiulis
edmundas
Patyręs narys
Pranešimai:304
Užsiregistravo:2009 Bal 18 , 12:42

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Bal 09 , 10:24

:ok: laukiam antros dalies :lol:
Vartotojo avataras
Rimas007
Patyręs narys
Aviliai:daugiaaukščiai.T-18
Bičių šeimų skaičius:120
Bitininkavimo stažas:9
Pranešimai:1038
Užsiregistravo:2009 Lap 09 , 22:36

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Bal 09 , 20:41

Žiūrėjai žiūrėjau,(laidoje ,,Yra ,kaip yra,, galvojau labai panašus į Žlviną ,-pradėjo kalbėti -tai mūsų Žilvinas pasirodo ten deda kalbos :) :ok:
Visiems jums-linkiu laimės
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai:Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius:Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas:30
Bičių rasė:Rotveilerinės
Pranešimai:1253
Užsiregistravo:2013 Gru 21 , 23:34

Re: Forumiečių apžagsėjimai ir kiti nuotykiai

2014 Bal 18 , 00:12

Rennyka, saulute, gal apžagsėt Tavo nuotykėlius per buvusį sąšliaužį? :think: Kaip randoną savo "karvę" atitysei "pasiganyti", kaip baleriną vaidinai ir pirtyje, Tave Cezis maigė...? :chuckle

Grįžti į