Temos moderavimas

Vartotojo avataras
Liuka
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:dadanai
Bičių šeimų skaičius:150
Bitininkavimo stažas:32
Pranešimai:2579
Užsiregistravo:2009 Vas 08 , 14:20
Re: Temos moderavimas

2014 Gru 17 , 19:55

Kest rašė: Dėl Liukos kandidatūros,veto galima pareikšti iki rytojaus,19val.Kol kas yra suabejojęs Evaldas ir tai ne prieštaravimas,o tik kitos kandidatūros siūlymas.Reiškia,jeigu iki nustatyto termino nebus prieštaraujančių,moderatore taps Liuka.Iškilmingą regalijų perdavimą, galima būtų planuoti apie sausio vidurį.
Kest
Oho,kaip greitai,taigi pasiruošt reikia,kažkokių kursų,apmokymų reikia :)
Prieštarauja tam dauguma forumiečių,bet nieko nesakys,nes bijo many,sakiau,kad esu britki :lol:
Kest,tik apsipratai ir jau nori bėgt,kiek žinau moderatoriaus kadencija 5 metai. :)
O tos iškilmės bus su balium,šokiais ir dar ten su visokiom pošlybėm? :)
Vartotojo avataras
Kest
Patyręs narys
Aviliai:Dadano tipo 22 r. aviliai
Bičių šeimų skaičius:5
Bitininkavimo stažas:8
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:3978
Užsiregistravo:2010 Vas 11 , 19:35

Re: Temos moderavimas

2014 Gru 18 , 12:06

Liuka rašė:Oho,kaip greitai,taigi pasiruošt reikia,kažkokių kursų,apmokymų reikia :)
Prieštarauja tam dauguma forumiečių,bet nieko nesakys,nes bijo many,sakiau,kad esu britki :lol:
Kest,tik apsipratai ir jau nori bėgt,kiek žinau moderatoriaus kadencija 5 metai. :)
O tos iškilmės bus su balium,šokiais ir dar ten su visokiom pošlybėm? :)
Liuka,
jokio skubotumo čia nėra.Tiesiog moderavimas dadanų temose galimas tik vienerius metus,nes yra pakankamai sudėtinga technologija bitininkauti dadane, bitininkai dirbantis su šia technologija, kaip taisyklė sunkaus charakterio,labai konservatyvūs ir priekabūs,neimlūs naujovėms.Moderatorius iš esmės dirba kenksmingomis sąlygomis.Tarp kita ko,Adminas galėtų nemokamo pieno išrašyti.Penkių metų kadencija yra daugiaaukštininkų temose,nes pas juos viskas žymiai lengviau,todėl moderavimo kadensijos santykis 1:5.Tiesa, Ware avilių temose,moderatoriumi tampi iki gyvos galvos,nes ten visai nieko daryti nereikia.Bet aš to jums nesiūlau,kad neįprastumėt dykaduoniauti,nes dzūkų moterims tai nebūdinga.
Kai persiriti per penkiasdešimt,tuos dalykus,ką jūs vadinat pošlybėm,aš vadinu gyvenimo galimybėm.
Dėl šokių manau problemų nebus.Asmeniškai negaliu žadėti,nes pas mane abi kojos kairios.Reikės tuo klausimu perkalbėt su vienu bičiuliu iš Telšių.
Veto pareiškimui,liko septynios valandos.
Kest
'Daryk tai,kuo tiki,tikėk tuo,ką darai
Vartotojo avataras
Liuka
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:dadanai
Bičių šeimų skaičius:150
Bitininkavimo stažas:32
Pranešimai:2579
Užsiregistravo:2009 Vas 08 , 14:20

Re: Temos moderavimas

2014 Gru 18 , 18:03

Davai padarom kitaip :)
Kas už tai ,kad Kest pasiliktų moderatorium dar bent vienus metus? :)
Galit tik pliusuką uždėt :)
Vartotojo avataras
cezis
Patyręs narys
Aviliai:Daugiaaukščiai 10R
Bičių šeimų skaičius:>6
Bitininkavimo stažas:1
Pranešimai:1708
Užsiregistravo:2011 Spa 01 , 00:26

Re: Temos moderavimas

2014 Gru 18 , 21:25

Panašu, kad dadanų temą skaito tik Liuka su Romu3. O Kest moderuoja :)
Man tai tas pats, bet galvoju kuriam čia pliusą geriau uždėti. Kest gana apdairiai į kiekvieną susitikimą po karšį atveža, tai pliuso kaip ir nenusipelnė. Bet Liuka dar turi šansą irgi kažką pažadėti, kas "nugalėtų" karšį... Tai kol kas dar nežinau kaip čia darysiu. Pagalvosiu... :think:
vinipux
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius:0
Bitininkavimo stažas:0
Pranešimai:3130
Užsiregistravo:2009 Vas 17 , 20:19

Re: Temos moderavimas

2014 Gru 18 , 21:42

pagaliau atėjo keršto valanda- už tai kad negavau medsukio - dedu riebų pliusą (Liuka žino) :) -čia pirma priežastis
antra priežastis- dar kol kas nežino kas yra tos "gyvenimo galimybės' :)
na ir trečia priežastis- vadinimas "diedu" :)
tikiuosi Liuka turi jumoro jausmą ir "unt mani smagiai neužsirauks" :rose:
Vartotojo avataras
Kest
Patyręs narys
Aviliai:Dadano tipo 22 r. aviliai
Bičių šeimų skaičius:5
Bitininkavimo stažas:8
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:3978
Užsiregistravo:2010 Vas 11 , 19:35

Re: Temos moderavimas

2014 Gru 28 , 18:50

Liuka,
su praėjusiom šventėm :)
Turiu tau pasiūlymą,kurio neįmanoma atsisakyti,dėl jo patrauklumo.
Tamsta paimi visos Temos moderavimą,o aš pasilieku moderuoti potemę"Bitininkavimas gulstiniame 22 r. avilyje".Kadangi tamsta bitininkauji su 16r., o didžoji dalis matomai ir yra tokių bitininkų,tai ir prižiūrėtum tas temas,o aš pasilikčiau prie gulstinių temos.
Ką manai?
Kest
'Daryk tai,kuo tiki,tikėk tuo,ką darai
Vartotojo avataras
Alvisaz
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:Dadanai
Bičių šeimų skaičius:42
Bitininkavimo stažas:14
Bičių rasė:Buckfast
Pranešimai:240
Užsiregistravo:2013 Rgs 02 , 14:46

Re: Temos moderavimas

2014 Gru 28 , 19:29

Pastabėlė dėl terminų:
Dadano avilys net ir 22 rėmų nėra gulstinis avilys :)
P.S. Gerų Naujų Metų :beer:
Vartotojo avataras
Liuka
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:dadanai
Bičių šeimų skaičius:150
Bitininkavimo stažas:32
Pranešimai:2579
Užsiregistravo:2009 Vas 08 , 14:20

Re: Temos moderavimas

2014 Gru 28 , 23:51

Kest rašė:Liuka,
su praėjusiom šventėm :)
Turiu tau pasiūlymą,kurio neįmanoma atsisakyti,dėl jo patrauklumo.
Tamsta paimi visos Temos moderavimą,o aš pasilieku moderuoti potemę"Bitininkavimas gulstiniame 22 r. avilyje".Kadangi tamsta bitininkauji su 16r., o didžoji dalis matomai ir yra tokių bitininkų,tai ir prižiūrėtum tas temas,o aš pasilikčiau prie gulstinių temos.
Ką manai?
Kest
Nu kažkaip čia trūksta kažko kas užkabintų,suviliotų.Pvz .top shop parduotuvėj,jei perki kokį daiktą,dovanų gauni maišelį jam susidėt,o jei paskambini per pusvalandį dar kažką dovanų gauni.O čia nei jokios nuolaidos,nei jokio botagėlio negeriems dadanistams mušti :)
LLaurynas
Patyręs narys
Aviliai:Dadano 22 r.
Bičių šeimų skaičius:5
Bitininkavimo stažas:2
Bičių rasė:Buckfast
Pranešimai:113
Užsiregistravo:2013 Geg 16 , 23:09

Re: Temos moderavimas

2014 Gru 29 , 18:36

Matyt Kest teks dar viena tema priglausti, kad butu taip, kaip Top Shop reklamoj. Bet gal pavyktu susisukti ir padovanojus Liukai pagalve su zirafos galvom ar gelytem?
Vartotojo avataras
Kest
Patyręs narys
Aviliai:Dadano tipo 22 r. aviliai
Bičių šeimų skaičius:5
Bitininkavimo stažas:8
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:3978
Užsiregistravo:2010 Vas 11 , 19:35

Re: Temos moderavimas

2014 Gru 30 , 14:40

Liuka rašė:
Kest rašė:Turiu tau pasiūlymą,kurio neįmanoma atsisakyti,dėl jo patrauklumo.
Kest
Nu kažkaip čia trūksta kažko kas užkabintų,suviliotų.Pvz .top shop parduotuvėj,jei perki kokį daiktą,dovanų gauni maišelį jam susidėt,o jei paskambini per pusvalandį dar kažką dovanų gauni.O čia nei jokios nuolaidos,nei jokio botagėlio negeriems dadanistams mušti :)
Liuka,
suprantu tamstos norą kažką gauti dovanų,ar laimėti,kad ir kokį niekutį.Tačiau tai ne visiems Dievulio duota.Tarkim aš esu gimęs po laiminga žvaigžde.Užtenka man tik atsidaryti kokį nors rusišką internetinį puslapį,kaip tučtuojau aš ką nors laimiu,ar blogiausiu atveju esu vienas iš tų,kuris esu atrinktas iš milijonų tolimesniam žaidimui.Gerai,kad esu kuklus žmogus ir svetimo man nereik,bet jeigu viską imčiau,tai senai tie rusų tinklialapiai būtų subankrutavę.
Grįžkime prie moderavimo.Kaip nesenai paaiškėjo esi ir bitininkavimo mokslus baigusi ir su Sergijum per paskaitas viename suole sedėjai.Man net gėda pasidarė,ką aš čia ekonomistas veikiu ir dar bandau kažką moderuoti,tiesa, nesenai paaiškėjo ir tai,kad žemaičiai ekonomistai labai patinka dzūkų panelėm bitininkėms ir tai kol kas vienintelė mintis,kuri guodžia.Žodžiu ,Liuka,nuo sausio 01d.imiesi šio darbo ir pasidalinsi žiniomis,kurias išmokai teoriškai ir sužinojai praktiškai.
Turiu botagėlį,kurį naudoju dresūroje,išgauti pistoleto šūvio garsui.Jeigu reiks,pažadu padovanoti ir apmokinti naudoti.Nenaudojamas,jis gali kaboti virš lovos galvugalio.Tai ir drausmina,ir pravokuoja :chuckle
Liuka,mano argumentai senka :'(
Kest
'Daryk tai,kuo tiki,tikėk tuo,ką darai
Vartotojo avataras
Liuka
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:dadanai
Bičių šeimų skaičius:150
Bitininkavimo stažas:32
Pranešimai:2579
Užsiregistravo:2009 Vas 08 , 14:20

Re: Temos moderavimas

2014 Gru 30 , 18:07

Kest rašė:
Liuka rašė:
Kest rašė:Turiu tau pasiūlymą,kurio neįmanoma atsisakyti,dėl jo patrauklumo.
Kest
Nu kažkaip čia trūksta kažko kas užkabintų,suviliotų.Pvz .top shop parduotuvėj,jei perki kokį daiktą,dovanų gauni maišelį jam susidėt,o jei paskambini per pusvalandį dar kažką dovanų gauni.O čia nei jokios nuolaidos,nei jokio botagėlio negeriems dadanistams mušti :)
Liuka,
suprantu tamstos norą kažką gauti dovanų,ar laimėti,kad ir kokį niekutį.Tačiau tai ne visiems Dievulio duota.Tarkim aš esu gimęs po laiminga žvaigžde.Užtenka man tik atsidaryti kokį nors rusišką internetinį puslapį,kaip tučtuojau aš ką nors laimiu,ar blogiausiu atveju esu vienas iš tų,kuris esu atrinktas iš milijonų tolimesniam žaidimui.Gerai,kad esu kuklus žmogus ir svetimo man nereik,bet jeigu viską imčiau,tai senai tie rusų tinklialapiai būtų subankrutavę.
Grįžkime prie moderavimo.Kaip nesenai paaiškėjo esi ir bitininkavimo mokslus baigusi ir su Sergijum per paskaitas viename suole sedėjai.Man net gėda pasidarė,ką aš čia ekonomistas veikiu ir dar bandau kažką moderuoti,tiesa, nesenai paaiškėjo ir tai,kad žemaičiai ekonomistai labai patinka dzūkų panelėm bitininkėms ir tai kol kas vienintelė mintis,kuri guodžia.Žodžiu ,Liuka,nuo sausio 01d.imiesi šio darbo ir pasidalinsi žiniomis,kurias išmokai teoriškai ir sužinojai praktiškai.
Turiu botagėlį,kurį naudoju dresūroje,išgauti pistoleto šūvio garsui.Jeigu reiks,pažadu padovanoti ir apmokinti naudoti.Nenaudojamas,jis gali kaboti virš lovos galvugalio.Tai ir drausmina,ir pravokuoja :chuckle
Liuka,mano argumentai senka :'(
Kest
Gal dar reikėtų ir Adminą perspėt :) Moderatorium gali būt ir neišmanantis bitininkystės,jo darbas pravalyt netinkamus rašinėjimus,o patarimus dalina visi :)
Aš nieko prieš,galiu prižiūrėt,bet turiu būt paskirta Admino,kad galių turėčiau :) Kažką galiu raganavimu padaryt,bet ne čia :)
Vartotojo avataras
Admin
Administracija
Aviliai:Daugiaaukščiai 10 rėmų
Bitininkavimo stažas:12
Pranešimai:690
Užsiregistravo:2008 Bal 28 , 11:30

Re: Temos moderavimas

2015 Sau 16 , 12:57

Tai oficialiai Kest nusišalina nuo pareigų ir jas perima Liuka?
--
Linkiu, kad Jums išsipildytų viskas, ko linkite kitiems...
Vartotojo avataras
Kest
Patyręs narys
Aviliai:Dadano tipo 22 r. aviliai
Bičių šeimų skaičius:5
Bitininkavimo stažas:8
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:3978
Užsiregistravo:2010 Vas 11 , 19:35

Re: Temos moderavimas

2015 Sau 16 , 18:46

Admin rašė:Tai oficialiai Kest nusišalina nuo pareigų ir jas perima Liuka?
Jeigu Liuka nepersigalvojo,taiTAIP :)
Bet siūlau visą tai daryti neoficialiai,nes kitu atveju turėsite mokėti dviejų mėnesių dydžio,išeitinę pašalpą.Aš asmeniškai prarasiu bedarbio statusą ir nebegalėsiu naudotis lengvatomis.
Kest
'Daryk tai,kuo tiki,tikėk tuo,ką darai
Vartotojo avataras
Liuka
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:dadanai
Bičių šeimų skaičius:150
Bitininkavimo stažas:32
Pranešimai:2579
Užsiregistravo:2009 Vas 08 , 14:20

Re: Temos moderavimas

2015 Sau 16 , 20:05

Kest rašė:
Admin rašė:Tai oficialiai Kest nusišalina nuo pareigų ir jas perima Liuka?
Jeigu Liuka nepersigalvojo,taiTAIP :)
Bet siūlau visą tai daryti neoficialiai,nes kitu atveju turėsite mokėti dviejų mėnesių dydžio,išeitinę pašalpą.Aš asmeniškai prarasiu bedarbio statusą ir nebegalėsiu naudotis lengvatomis.
Kest
Nenoriu, teisybę pasakius,ale jei reikia...Pabūsiu.Tik nesitikėkit,kad būsiu tokia gera kaip Kest.
Jei oficialiai,tai man reikia mokymų ,iškilmingo perdavimo,kabineto,patarėjo,sekretorės ir pinigų kanceliarinėms išlaidoms :chuckle
LLaurynas
Patyręs narys
Aviliai:Dadano 22 r.
Bičių šeimų skaičius:5
Bitininkavimo stažas:2
Bičių rasė:Buckfast
Pranešimai:113
Užsiregistravo:2013 Geg 16 , 23:09

Re: Temos moderavimas

2015 Sau 17 , 21:40

Sveikiname Liuką!
Vartotojo avataras
Admin
Administracija
Aviliai:Daugiaaukščiai 10 rėmų
Bitininkavimo stažas:12
Pranešimai:690
Užsiregistravo:2008 Bal 28 , 11:30

Re: Temos moderavimas

2015 Sau 19 , 12:28

Sveikinu Liuka tapus komandos nare! Valio!
http://www.mano-bites.lt/memberlist.php?mode=leaders" onclick="window.open(this.href);return false;
--
Linkiu, kad Jums išsipildytų viskas, ko linkite kitiems...
Vartotojo avataras
Kest
Patyręs narys
Aviliai:Dadano tipo 22 r. aviliai
Bičių šeimų skaičius:5
Bitininkavimo stažas:8
Bičių rasė:bakfastas
Pranešimai:3978
Užsiregistravo:2010 Vas 11 , 19:35

Re: Temos moderavimas

2015 Sau 19 , 12:49

Admin rašė:Sveikinu Liuka tapus komandos nare! Valio!
http://www.mano-bites.lt/memberlist.php?mode=leaders" onclick="window.open(this.href);return false;
Liuka,
nuo "pažengusio" iki "prasižengusio" vartotojo-vienas žingsnis :)
Šeštadienį į Seminarą buvau atsivežęs "česnakinės",iš Donato pasiprašiau maišo toponambų,galvojau pabaliavosim,ale,kad tamstos nebuvo :( Tai dabar organizacinius baliaus klausimus deleguoju tau.
Kest
'Daryk tai,kuo tiki,tikėk tuo,ką darai
Vartotojo avataras
Liuka
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai:dadanai
Bičių šeimų skaičius:150
Bitininkavimo stažas:32
Pranešimai:2579
Užsiregistravo:2009 Vas 08 , 14:20

Re: Temos moderavimas

2015 Sau 19 , 23:30

Kest rašė:
Admin rašė:Sveikinu Liuka tapus komandos nare! Valio!
http://www.mano-bites.lt/memberlist.php?mode=leaders" onclick="window.open(this.href);return false;
Liuka,
nuo "pažengusio" iki "prasižengusio" vartotojo-vienas žingsnis :)
Šeštadienį į Seminarą buvau atsivežęs "česnakinės",iš Donato pasiprašiau maišo toponambų,galvojau pabaliavosim,ale,kad tamstos nebuvo :( Tai dabar organizacinius baliaus klausimus deleguoju tau.
Kest
Nemanau,kad sugebėsiu Sergėjų perspjaut :) O gal čia reik suprast,kad moderavimas labai sunkus darbas ,kuris gali išvest iš kantrybės :)
Ale ko dabar dėl to baliaus susisarmacinot,kap kokie naujokai :chuckle
Žinau būna tokių,pasiruošia,nusiteikia,žmona tašuką su vaišėm sukrauna,o tas ima ir neišdrįsta,mauna po paskaitos namo.Kiti išvis nevažiuoja,galvoja,kad ten visi pažįstami susirenka. Moderavimo niekas taip ir neapmokė,tai apsiimu balius organizuot :) Kitam kartui tegul Donatas jau supjaustytus topinambus atsiveža :)

Grįžti į