Ar vyksta bitininkų mokymai?

Viskas apie istatymus, kompensacijas ir paramą, susijusią su bitininkyste.
Vartotojo avataras
Derekas
Patyręs narys
Bitininkavimo stažas: 3
Bičių rasė: Karnica

Ar vyksta bitininkų mokymai?

2015 Vas 07 , 12:32

Sveiki, norėjau pasiteirauti, gal kas žinote, gal kam aktualu, ar Lietuvoje vyksta kokie , kursai ar mokymai bitininkams?
Vartotojo avataras
vidmantask
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai: dadano, daugia/bedug. bitidė,platformos.
Bičių šeimų skaičius: 78
Bitininkavimo stažas: 36
Bičių rasė: Karnika

Re: Ar vyksta bitininkų mokymai?

2015 Vas 07 , 12:59

O ką duoda dabartiniais laikais kursai ir seminarai (ne tik bitininkystės tema)? Ogi nieko. Jie naudingi tik tiems, kas juos organizuoja. Ypatingai dabar europiniai projektai. Sau algas taip išsikelia, kad jūs net negalit išsivaizduoti. Klausytojai tai „juoda masė salės užpildymui“. Naudos nei už centą. Kažkokie svaičiojimai. Esu praėjęs ir daug ką žinau. Jeigu iš seminaro, klausęs visą dieną ir grįžęs gali pasakyti tik du sakinius, tai kam to išvis reikia...
Turint didelį norą būti bitininku, tai gali sėkmingai išmokti pats. Tik reikia stengtis viskuo domėtis, skaityti, o dabar internetiniais laikais, tai dar paprasčiau. Mano laikais tai buvo tik knygos, žurnalai ir sava patirtis, vieną kartą „nudegi“, kitą kartą jau aišku.
Vartotojo avataras
Derekas
Patyręs narys

2015 Vas 07 , 14:11

Žinoma, jei tik toki seminarai ar kursai, tai tada geriau pačiam mokintis. Tai į bitininkų draugiją registruotis taip pat neverta?

Beje aš klausiau ar Lietuvoje , kuriame krašte organizuojami toki renginiai?
Vartotojo avataras
cezis
Patyręs narys
Aviliai: Daugiaaukščiai 10R
Bičių šeimų skaičius: >6
Bitininkavimo stažas: 1

2015 Vas 07 , 19:46

vidmantask rašė:Sau algas taip išsikelia, kad jūs net negalit išsivaizduoti. ... Esu praėjęs ir daug ką žinau.
Vidmantai, gal dėl absoliučios tiesos galėtum parašyti koks yra ES lektoriaus valandinis įkainis? Turbūt žinai, kad jis "iškeltas" negali būti ir kokio dydžiuo jis yra atsižvelgiant į akademinį laipsnį.
O dėl naudos, tai priklauso nuo to koks lektorius ir koks klausytojas. Kai kam ir šis forumas visiškas š... nes nieko naujo nepasakoma. O man tai lobynas.
Kažkada Amšiejaus paskaitoje viską susikonspektavau, nes man tada viskas buvo kosmosas. Dabar pažiūriu konspektus - jokios naudos :)
Vartotojo avataras
Derekas
Patyręs narys

2015 Vas 07 , 21:38

O konkrečiai gal žinote vyksta kokie mokymai/ kursai ar ne?
Sergijus
Patyręs narys
Aviliai: Lentiniai,inkrustuoti skarda
Bičių šeimų skaičius: Iki 250-ies
Bitininkavimo stažas: 30
Bičių rasė: Rotveilerinės

2015 Vas 07 , 22:02

Derekas rašė:O konkrečiai gal žinote vyksta kokie mokymai/ kursai ar ne?
Kooooks atkaklus, blyn... :lol: Vasario pabaigoje, Drevernoje, vyks tarptautinė konferencija, Derekai. Sudalyvauk ir būsi "apmokytas". ;) Dalyvauk visuose forumo sąšliaužiuose, ten paskaitas skaito puikūs lektoriai. :ok: Beje, skaito ne už pinigus, o norėdami pasidalinti patirtimi... :bee
Vartotojo avataras
Derekas
Patyręs narys

2015 Vas 08 , 12:10

O ką daryt :lol: Norint, ko pasiekti ir reikia būti atkakliam, kaip kitaip.
O patarimais pasinaudosiu, dėkui.
vinipux
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius: 0
Bitininkavimo stažas: 0

2015 Vas 11 , 09:48

vidmantask rašė:O ką duoda dabartiniais laikais kursai ir seminarai (ne tik bitininkystės tema)? Ogi nieko. Jie naudingi tik tiems, kas juos organizuoja. Ypatingai dabar europiniai projektai. Sau algas taip išsikelia, kad jūs net negalit išsivaizduoti. Klausytojai tai „juoda masė salės užpildymui“. Naudos nei už centą. Kažkokie svaičiojimai. Esu praėjęs ir daug ką žinau. Jeigu iš seminaro, klausęs visą dieną ir grįžęs gali pasakyti tik du sakinius, tai kam to išvis reikia...
Turint didelį norą būti bitininku, tai gali sėkmingai išmokti pats. Tik reikia stengtis viskuo domėtis, skaityti, o dabar internetiniais laikais, tai dar paprasčiau. Mano laikais tai buvo tik knygos, žurnalai ir sava patirtis, vieną kartą „nudegi“, kitą kartą jau aišku.
sutinku 200 "nuošimčių", teko vakar būti seminare Kaune, kaina 370 lt. už 6 valandas !, naudos- gavau gražų tušinuką, štai taip...
ps. dar kavą ir pietus pamiršau (vis gi nauda)
plikas
Patyręs narys
Bičių šeimų skaičius: iki 20

2015 Vas 11 , 11:21

Pritariu Vidmantui(butent taip as ir dariau) ir Vinipux. Bet ko tada tikites ten vaziuodami? Yra internetas ir knygos visomis kalbomis...yra kaimynai, is kuriu gali ismokti ko reikia ir ko nereikia...
plikas ir žilas - abu nežino...kurį renkatės?
vinipux
Patyręs narys

2015 Vas 11 , 13:15

važiuodami tikimės- bet pasirodo nusiviliam....
pusiau rimtai- internetas neduoda pietų, ir jame nebūna linksma, kai lektorius ,sukūręs taisykles nesugeba paaiškinti kaip jomis vadovautis praktikoje.
Vartotojo avataras
vidmantask
BIČIULIS
BIČIULIS
Aviliai: dadano, daugia/bedug. bitidė,platformos.
Bičių šeimų skaičius: 78
Bitininkavimo stažas: 36
Bičių rasė: Karnika

2015 Vas 11 , 13:54

Vini, į kursus einam kai reikia pažymėjimo, be jo dabar nė pro kur. O jų kiek reikia ... priešgaisrinė sauga, darbų sauga (darbdavio), saugos ir sveikatos klausimais, civilinė sauga, turizmo, renginių vadovų, ekskursijų, viešųjų pirkimų.... ir visokių kitokių. Bet kaip juos veda, neturintys pedagoginio išsilavinimo, „aukštuma“... Jeigu mes, mokytojai, prieš klasę taip atsistotume, tai greit būtumėm nušvilpti... Bet čia turi išklausyti, nes reikia pažymėjimo... Na, aukščiausią viršūnę pasiekdavo saugos darbe seminaras ir po jo vykstantys egzaminai... Per daug Lietuva prikūrė įstaigų ir visi nori pasirodyti, kad dirba, o rytais kavos puodelius „čerškina“. Lankytojas tuo metu nepageidautinas.
vinipux
Patyręs narys

2015 Vas 11 , 19:06

žinit grb. Vidmantai- kažkiek pavydžiu kad Jums nereikia murdytis dabartinėje suveltų įstatymų, bereikalingų popierių ir visos kitos velniavos baloje.....
Vartotojo avataras
rennyka
Patyręs narys
Aviliai: Dadanas, daugiaaukštis bedugnis 435X145
Bičių šeimų skaičius: 10
Bitininkavimo stažas: 20
Bičių rasė: karnika

2015 Vas 11 , 23:19

cezis rašė:
vidmantask rašė:Sau algas taip išsikelia, kad jūs net negalit išsivaizduoti. ... Esu praėjęs ir daug ką žinau.
Vidmantai, gal dėl absoliučios tiesos galėtum parašyti koks yra ES lektoriaus valandinis įkainis? Turbūt žinai, kad jis "iškeltas" negali būti ir kokio dydžiuo jis yra atsižvelgiant į akademinį laipsnį.
O dėl naudos, tai priklauso nuo to koks lektorius ir koks klausytojas. Kai kam ir šis forumas visiškas š... nes nieko naujo nepasakoma. O man tai lobynas.
Kažkada Amšiejaus paskaitoje viską susikonspektavau, nes man tada viskas buvo kosmosas. Dabar pažiūriu konspektus - jokios naudos :)
Viską jūs norit už dyką gauti, net patirtį. Gatdemit :lol:
Šiandien rytoj bus vakar, tačiau dar vakar šiandien buvo rytoj...

Grįžti į

REKLAMOS PLOTAS